Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει κανένα μοντακι για μειωση μεγεθους της navigation bar?

Την εχω βαλει να κρύβεται αλλα καποιες φορες ειναι σπαστικό να την επαναφέρεις. Απο την άλλη το μέγεθος της μου φαίνεται μαλλον μεγαλουτσικο.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανένα μοντακι για μειωση μεγεθους της navigation bar?

Την εχω βαλει να κρύβεται αλλα καποιες φορες ειναι σπαστικό να την επαναφέρεις. Απο την άλλη το μέγεθος της μου φαίνεται μαλλον μεγαλουτσικο.

 

Υπάρχει κοίτα στο θεμα των τροποποιήσεων αλλά μην βάλεις την πολύ μικρή βαλε την αμέσως επομενη

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Εχθές, εκεί που προσπαθούσα να ρυθμίσω το bxaction να μου ανοίγει την εφαρμογή του τηλεφώνου με το πάτημα, ανακάλυψα ότι μέσα στο μενού υπάρχουν κρυμμένες λειτουργίες που δεν φαίνονται. Να διευκρινίσω ότι έχω το μονόκαρτο,ε!

Δηλαδή πάτησα

2017-11-09%2015.38.14.jpg?dl=0

2017-11-09%2015.38.39.jpg?dl=0

2017-11-09%2015.39.10.jpg?dl=0

 

και άρχισαν να βγαίνουν επιλογές:

2017-11-09%2015.37.59.jpg?dl=0

2017-11-09%2015.39.49.jpg?dl=0

2017-11-09%2015.40.00.jpg?dl=0

2017-11-09%2015.40.27.jpg?dl=0

2017-11-09%2015.42.32.jpg?dl=0

2017-11-09%2015.42.47.jpg?dl=0

 

Μήπως και τα μονοκαρτα με παραμετροποίηση ή με άλλη ρομ γίνονται δικαρτα;Δεν το έχω ψάξει γιατί δεν μου είχε βγεί ποτέ... έχετε γνώση για κάτι τέτοιο;

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Επαφές-πατάς πάνω δεξιά στις τελίτσες-ρυθμίσεις-επαφές για εμφάνιση.

 

ΟΚ ειμαι ΓΚΑΒΟΣ.

Δεν ξερω γιατι δεν το εβλεπα, ετρεχα βεβαια ταξιδι κτλ αλλα πραγματικα με εκαψες τωρα.

 

ΠΕιτε μου τωρα οτι στην καμερα εχει καπου κουμπι για ανοιγμα/κλεισιμο του HDR απο την αρχικη οθονης που τραβας φωτο γιατι μεχρι τωρα ετσι ηταν στα αλλα κινητα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ειμαι ΓΚΑΒΟΣ.

Δεν ξερω γιατι δεν το εβλεπα, ετρεχα βεβαια ταξιδι κτλ αλλα πραγματικα με εκαψες τωρα.

 

ΠΕιτε μου τωρα οτι στην καμερα εχει καπου κουμπι για ανοιγμα/κλεισιμο του HDR απο την αρχικη οθονης που τραβας φωτο γιατι μεχρι τωρα ετσι ηταν στα αλλα κινητα.

Πραγματικά δεν ξέρω για ποιο λόγο αφαιρεσαν το hdr απο την κεντρική οθόνη αλλα είδα οτι ισχύει το ίδιο και στην beta oreo πού βγήκε για το s8.
Link to comment
Share on other sites

οταν βρισκομαι σε κληση κλεινουν τα δεδομενα(mb) γνωριζετε αν υπαρχει τροπος προς αποφυγη?
Link to comment
Share on other sites

οταν βρισκομαι σε κληση κλεινουν τα δεδομενα(mb) γνωριζετε αν υπαρχει τροπος προς αποφυγη?

 

Αυτο ειναι αναλογα το δικτυο και ποσο μακρια εισαι απο μια κυψελη.Αναλογα το δικτυο και την ισχυ θα σου κλεισει τα δεδομενα για να μην προκαλεσει drop.Οσο ποιο κοντα εισαι σε μια κυψελη κινητης τοσο καλυτερα σου τα κρατα ενεργα και τα δυο.Διαφορετικα λειτουργουν τα δικτυα vodafone-wind σε σχεση με τα δικτυα της cosmote.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα θεμα με το gmail.

Σε ολες μου τις συσκευες δουλευει και τα mail μου χτυπανε ακριβως οταν ερχονται.

Στο note κανει συγχρονισμο μονο οποτε ανοιγω την εφαρμογη. Ή στην καλυτερη πρεπει να θυμηθω (μετα απο restart πχ) να την ανοιξω εγω ετσι ωστε να μπει στην ram και να συγχρονιζει.

Εννοειται πως την εχω εξαιρεσει απο τις ρυθμισεις βελτιστοποιησης στη μπαταρια.

Εχει κανεις καμια ιδεα?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα θεμα με το gmail.

Σε ολες μου τις συσκευες δουλευει και τα mail μου χτυπανε ακριβως οταν ερχονται.

Στο note κανει συγχρονισμο μονο οποτε ανοιγω την εφαρμογη. Ή στην καλυτερη πρεπει να θυμηθω (μετα απο restart πχ) να την ανοιξω εγω ετσι ωστε να μπει στην ram και να συγχρονιζει.

Εννοειται πως την εχω εξαιρεσει απο τις ρυθμισεις βελτιστοποιησης στη μπαταρια.

Εχει κανεις καμια ιδεα?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πηγαινε ρυθμισεις/στον λογαριασμο σου και κοιτα εαν ειναι επιλεγμενος ο συγχρονισμος gmail.

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε ρυθμισεις/στον λογαριασμο σου και κοιτα εαν ειναι επιλεγμενος ο συγχρονισμος gmail.

 

Eιναι κανονικα ενεργος...

Δεν νομιζω να ειναι κατι προφανες αφου πιστευω τα εχω τσεκαρει ολα.

Link to comment
Share on other sites

Eιναι κανονικα ενεργος...

Δεν νομιζω να ειναι κατι προφανες αφου πιστευω τα εχω τσεκαρει ολα.

Φίλε είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα...απλά απενεργοποιήσε από το accounts το λογαριασμό σου Google και ξσναβαλτον ...Έτσι το έκανα και λύθηκε σε εμένα το πρόβλημα

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ευτυχής κάτοχος του note 8 εδώ και 3 μέρες και το κινητό πραγματικά είναι άψογο αλλά είναι ένα προβληματάκι που δεν μου κάθεται καλά σε φωτεινό background στα πλαϊνά της edge οθόνης ξεφεύγει φως το οποίο διακρίνω όταν είναι σε σκοτάδι. Αυτό είναι προβληματάκι της συσκευής μου μονο η γενικά των edge οθονών.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ευτυχής κάτοχος του note 8 εδώ και 3 μέρες και το κινητό πραγματικά είναι άψογο αλλά είναι ένα προβληματάκι που δεν μου κάθεται καλά σε φωτεινό background στα πλαϊνά της edge οθόνης ξεφεύγει φως το οποίο διακρίνω όταν είναι σε σκοτάδι. Αυτό είναι προβληματάκι της συσκευής μου μονο η γενικά των edge οθονών.

 

Κανονικά δεν πρέπει να στο κάνει το είχα κ γω κάποτε σε S3 Samsung το έδωσα και ηρεμισα γιατι μ κάθονταν στο λαιμό λυπάμαι που το κάνει ακόμα σε μερικές παρτίδες

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα...απλά απενεργοποιήσε από το accounts το λογαριασμό σου Google και ξσναβαλτον ...Έτσι το έκανα και λύθηκε σε εμένα το πρόβλημα

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Σε ευχαριστω.

Το εκανα και περιμενω να δω .

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ευτυχής κάτοχος του note 8 εδώ και 3 μέρες και το κινητό πραγματικά είναι άψογο αλλά είναι ένα προβληματάκι που δεν μου κάθεται καλά σε φωτεινό background στα πλαϊνά της edge οθόνης ξεφεύγει φως το οποίο διακρίνω όταν είναι σε σκοτάδι. Αυτό είναι προβληματάκι της συσκευής μου μονο η γενικά των edge οθονών.
Αν είναι αυτό που βλέπεις στο βίντεο στο 1 λεπτο τοτε δεν είναι πρόβλημα το λεει και η Ericca και το περιγράφει μάλιστα και στο πρώτο σχόλιο αναλυτικά.

Εχει να κάνει με την κυρτοτητα του γυαλιού.

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Σπάνια συμβαίνει να μη με ακούει ο συνομιλητής μου.

Είναι λέτε πρόβλημα της συσκευής;

Μπορεί να φτιάξει με επαναφορά;

Με τίποτα δεν θέλω να πάω σε service.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

 

Ειμαι κατοχος s6 edge 64gb 2 χρονια τωρα και σκεφτομαι να παρω το note 8.

 

Πριν το s6 edge ειχα το note 3 το οποιο με ικανοποιουσε στις καθημερινες μου αναγκες με μικρη χρηση s pen. Το αλλαξα λογω καμερας και μεγεθους. Το μεγεθος του s6 edge δε με εχει βολεψει κυριως στο texting και μετα σε browsing. Ενω μου εχει λειψει η σπιρταδα του note 3.

 

Ηθελα να ρωτησω λοιπον αν καποιος εχει κανει τη μεταβαση απο s6 edge σε note 8 και αν αξιζει στο συνολο τα χρηματα.

Με προβληματιζει λιγο το μεγεθος κυριως στο μακρος γιατι στο πλατος ειδα ειναι στενοτερο του note 3, αρα δε θα εχω θεμα θεωρω.

 

Δεν το εχω δει απο κοντα.

 

Εχω σκεφτει να το παρω και απο το http://www.eglobalcentral.eu το οποιο βεβαια μου κανει εντυπωση που το πουλα τοσο φτηνα. Αν καποιος αγορασε θα με ενδιεφερε να μοιραστει την εμπειρία του. Αν δηλαδη το κινητο ειχε προβληματα, ειχε ελληνικα κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

 

Ειμαι κατοχος s6 edge 64gb 2 χρονια τωρα και σκεφτομαι να παρω το note 8.

 

Πριν το s6 edge ειχα το note 3 το οποιο με ικανοποιουσε στις καθημερινες μου αναγκες με μικρη χρηση s pen. Το αλλαξα λογω καμερας και μεγεθους. Το μεγεθος του s6 edge δε με εχει βολεψει κυριως στο texting και μετα σε browsing. Ενω μου εχει λειψει η σπιρταδα του note 3.

 

Ηθελα να ρωτησω λοιπον αν καποιος εχει κανει τη μεταβαση απο s6 edge σε note 8 και αν αξιζει στο συνολο τα χρηματα.

Με προβληματιζει λιγο το μεγεθος κυριως στο μακρος γιατι στο πλατος ειδα ειναι στενοτερο του note 3, αρα δε θα εχω θεμα θεωρω.

 

Δεν το εχω δει απο κοντα.

 

Εχω σκεφτει να το παρω και απο το http://www.eglobalcentral.eu το οποιο βεβαια μου κανει εντυπωση που το πουλα τοσο φτηνα. Αν καποιος αγορασε θα με ενδιεφερε να μοιραστει την εμπειρία του. Αν δηλαδη το κινητο ειχε προβληματα, ειχε ελληνικα κτλ.

Για το συγκεκριμένο κατάστημα έχω γράψει την γνώμη μου εδώ. https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7387028

 

Πάντως μου κάνει εντύπωση ότι το Note 3 σου ήταν γρηγορότερο από το S6 edge... Δε βγάζει νόημα...

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το συγκεκριμένο κατάστημα έχω γράψει την γνώμη μου εδώ. https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7387028

 

Πάντως μου κάνει εντύπωση ότι το Note 3 σου ήταν γρηγορότερο από το S6 edge... Δε βγάζει νόημα...

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

 

Ναι εχω διαβασει τα σχολια σου για το κατάστημα και αυτα με βαλαν σε περισσοτερες σκεψεις.

Ισως απο amazon ebay καλυτερα.

 

Τωρα για το Note 3 δεν ειπα οτι ειναι γρηγοροτερο απο s6 edge. Απλα λογω του οτι δεν ειχε την αντιστοιχη smooth εμπειρια που δωσαν στα s6 και μετα, "εδειχνε" γρηγοροτερο. Συν οτι οταν πηρα το s6 edge ηταν για αρκετο καιρο στη 1η εκδοση android και σερνοταν ασχημα μεχρι το επομενο update οπου και εφτιαξε.

 

Ευχαριστω για το ενδιαφερον.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω διαβασει τα σχολια σου για το κατάστημα και αυτα με βαλαν σε περισσοτερες σκεψεις.

Ισως απο amazon ebay καλυτερα.

 

Τωρα για το Note 3 δεν ειπα οτι ειναι γρηγοροτερο απο s6 edge. Απλα λογω του οτι δεν ειχε την αντιστοιχη smooth εμπειρια που δωσαν στα s6 και μετα, "εδειχνε" γρηγοροτερο. Συν οτι οταν πηρα το s6 edge ηταν για αρκετο καιρο στη 1η εκδοση android και σερνοταν ασχημα μεχρι το επομενο update οπου και εφτιαξε.

 

Ευχαριστω για το ενδιαφερον.

 

Φίλε μου επειδή είχα όλα τα κινητά από s6 Και μετά θα σου έλεγα πως αν δε δουλεύεις πενάκι δεν αξίζει να πας σε νοτε. Το πενάκι Προσωπικά μόνο για ζωγραφική κατάφερα να το αξιοποιήσω ουσιαστικά. Στα υπόλοιπα είναι ταλαιπωρία. Μπαταρία είναι 10 με 20% κάτω από s8 plus Και σε ομορφιά το s8 plus είναι καλύτερο πιστεύω.

Ίσως η κάμερα να είναι καλύτερη του note τόσο για το ελάχιστο ζουμ που προσφέρει ( μην νομίζεις ότι θα δεις τίποτα τρομερό και εκεί ειδικά αν δεν έχεις αρκετό φως δεν βγάζει καλά) Αλλά και η κύρια κάμερα που μπορεί να είναι λίγο καλύτερη από s8. Δεν το έχω σιγουρέψει με σύγκριση άμεση.

Από την άλλη η μπαταρία δεν είναι κακη. Θα σε βγάλει τη μέρα και έχεις μεγαλύτερη οθόνη και 6gb ram. Αν αυτά θεωρείς ότι αξίζουν τσιμπα το.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου επειδή είχα όλα τα κινητά από s6 Και μετά θα σου έλεγα πως αν δε δουλεύεις πενάκι δεν αξίζει να πας σε νοτε. Το πενάκι Προσωπικά μόνο για ζωγραφική κατάφερα να το αξιοποιήσω ουσιαστικά. Στα υπόλοιπα είναι ταλαιπωρία. Μπαταρία είναι 10 με 20% κάτω από s8 plus Και σε ομορφιά το s8 plus είναι καλύτερο πιστεύω.

Ίσως η κάμερα να είναι καλύτερη του note τόσο για το ελάχιστο ζουμ που προσφέρει ( μην νομίζεις ότι θα δεις τίποτα τρομερό και εκεί ειδικά αν δεν έχεις αρκετό φως δεν βγάζει καλά) Αλλά και η κύρια κάμερα που μπορεί να είναι λίγο καλύτερη από s8. Δεν το έχω σιγουρέψει με σύγκριση άμεση.

Από την άλλη η μπαταρία δεν είναι κακη. Θα σε βγάλει τη μέρα και έχεις μεγαλύτερη οθόνη και 6gb ram. Αν αυτά θεωρείς ότι αξίζουν τσιμπα το.

 

Να σε ευχαριστησω κατ' αρχας για το χρονο σου.

 

Συμφωνω οτι το πενακι πιθανοτατα να το χρησιμοποιησω πιο πολυ στην αρχη παρα στη καθημερινη χρηση, αν και διαβαζω γενικα ό,τι ειναι πιο εξυπηρετικο απο προηγουμενα note.

 

Τωρα για το S8 ή S8+ αρχικα σκεφτομουν το S8 αλλα επειδη πλησιαζει ο καιρος του S9 ή θα παω σε Note η στο s9. Απλα θεωρω οτι τα note ειναι μια σειρα που περα απο το πενακι, ειναι κινητα αντοχής και στο χρονο, τωρα πχ αυξησαν τη RAM. Κι επειδη θα το κρατησω οπως το s6edge 2 χρονια και ανω, γι' αυτό και το ψαχνω και δε βιαζομαι.

 

Συμφωνω επίσης οτι οι καμερες ειναι παρομοιες με το s8. Εδω νομιζω οτι δε θα δω μεγαλες διαφορες και με το s6edge αν δε κανω λαθος και ελπιζω να με διαψεύσει καποιος.

 

Φυσικα εχουν ξεφυγει και οι τιμες τωρα ειδικα στο note. Και με δυσκολευει περισσοτερο στην αποφαση. Ισως τα Χριστουγεννα αν παει πιο κοντα στα 600+ να ειναι πιο vfm, αλλα νομιζω δε θα πεσει τοσο γρηγορα η τιμη. Και αγορα απο εξωτερικο ειναι μεγαλο ρισκο.

Link to comment
Share on other sites

Να σε ευχαριστησω κατ' αρχας για το χρονο σου.

 

Συμφωνω οτι το πενακι πιθανοτατα να το χρησιμοποιησω πιο πολυ στην αρχη παρα στη καθημερινη χρηση, αν και διαβαζω γενικα ό,τι ειναι πιο εξυπηρετικο απο προηγουμενα note.

 

Τωρα για το S8 ή S8+ αρχικα σκεφτομουν το S8 αλλα επειδη πλησιαζει ο καιρος του S9 ή θα παω σε Note η στο s9. Απλα θεωρω οτι τα note ειναι μια σειρα που περα απο το πενακι, ειναι κινητα αντοχής και στο χρονο, τωρα πχ αυξησαν τη RAM. Κι επειδη θα το κρατησω οπως το s6edge 2 χρονια και ανω, γι' αυτό και το ψαχνω και δε βιαζομαι.

 

Συμφωνω επίσης οτι οι καμερες ειναι παρομοιες με το s8. Εδω νομιζω οτι δε θα δω μεγαλες διαφορες και με το s6edge αν δε κανω λαθος και ελπιζω να με διαψεύσει καποιος.

 

Φυσικα εχουν ξεφυγει και οι τιμες τωρα ειδικα στο note. Και με δυσκολευει περισσοτερο στην αποφαση. Ισως τα Χριστουγεννα αν παει πιο κοντα στα 600+ να ειναι πιο vfm, αλλα νομιζω δε θα πεσει τοσο γρηγορα η τιμη. Και αγορα απο εξωτερικο ειναι μεγαλο ρισκο.

 

Να'σαι καλά. Το πεν εγ ω δεν έχω καταφέρει να το δουλέψω σε καθημερινή χρήση. Ειδικά σε γράψιμο νομίζω οτι πιο γρήγορο από το πληκτρολόγιο και με λιγότερα λάθη δεν υπάρχει. Ειδικά αν παίζεις και με Swype. Κάμερα οκ έχει το ζουμ Αλλά νομίζω μόνο αυτό. Βέβαια από s6 θα δεις διαφορά μεγάλη ειδικά σε βραδινά.

 

Τώρα για κόστος θεωρώ ότι μόνο σε black Friday αν πας και χτυπήσεις αλλιώς είναι ακριβό

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το κινητό αλλά επειδή δεν είχα ποτέ Android θα ήθελα να ρωτήσω πως τα πάει η Samsung με τις αναβαθμίσεις. Βέβαια δεν εννοώ τις major γιατί δεν με ενδιαφέρει αν φοράει την 7 η την 8 έκδοση Android αλλά τα security updates. Και αν κάποιος έχει κάνει την αλλαγή από iPhone 7+ θα ήθελα την γνώμη του. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Security updates είναι πολύ τυπική η Sammy και δίνει σχεδόν σε μηνιαία βάση.

 

Στα άλλα θα σου απαντήσουν κάτοχοι της συσκευής.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Security updates είναι πολύ τυπική η Sammy και δίνει σχεδόν σε μηνιαία βάση.

 

Στα άλλα θα σου απαντήσουν κάτοχοι της συσκευής.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτό ήταν το σημαντικότερο θέμα που ήθελα να γνωρίζω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...