Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβώς ξέρει τη κάνει η σαμσουνγκ.

 

 

Η Huawei όμως δεν έχει και ίχνος bug μην το ξεχνάς.

 

Δεν το ξεχνάω...απλα με το Mate 9 σε συνδυασμό με international έκδοση και όχι ευρωπαϊκή είχα ξεχάσει τα οποία update... και ξέρεις πολύ καλά τι μπέρδεμα χωρίς λόγο είχε δημιουργήσει η HUAWEI με τα updates που διαβάζει μέχρι και τι σιμ έχεις πάνω για να στα δώσει...μεχρι το Mate 8 παλευοταν (τουλάχιστον έβρισκες τα update και τα πέρναγες μόνος σου) από εκεί και πέρα υπήρχε το χαος

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες ερώτηση γιατί θα πρέπει να ψάχνομαι εάν βγήκε ή δεν βγήκε κάποια αναβάθμιση;;;

Μετά από τόσα χρόνια αλλαγών είτε σε ios είτε σε Android τελικά έχω δει ότι ένα κινητό τρέχει καλύτερα με την έκδοση που βγαίνει από το εργοστάσιο πάρα όλες τις επόμενες. Ελάχιστα ήταν τα κινητά που έπρεπε να τα αναβαθμίσεις γιατί είχαν πρόβλημα από το εργοστάσιο.

Πρόσφατα που όλοι βρίζουν το ios κατάφερε με την 11 να κάνει ρημάδια τα 7 κάτι που είχε κάνει και με την 10 στα 6s ( ενώ η διόρθωση ήρθε μήνες μετά αφού πρώτα είχαν πιαστεί οι πωλήσεις που ήθελαν). Και στο Android απ ότι βλέπω κατά καιρούς με κάθε αναβάθμιση τα ίδια (ίσως εξαίρεση ήταν η εποχή του KitKat vs jelly), οπότε προσωπικά και αφού μιλάμε για ένα κινητό τηλέφωνο με μεγάλο νούμερο απόκτησης το χαιρόμαστε όπως είναι πρόβλημα τουλάχιστον ή lags δεν υπάρχουν και ολα μία χαρά.

Τώρα αν και αν και αν πιο πολύ μου κάνει ότι χαλάμε την διάθεση μας πάρα κάτι ουσιαστικό.

Φυσικά όλα τα παραπάνω είναι προσωπική άποψη χωρίς να αποβλέπει στην μείωση ή στο να προσβάλλω κάποιον άλλον εδώ στην ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα και εγώ την πατέντα για 2sim και κάρτα μνήμης. Δουλεύει άψογα. Το θέμα είναι ότι θα είναι δύσκολο να βγει...

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ενας απο τους λόγους που δεν το έχω αγοράσει ακόμα (πλήν της τιμής φυσικά) είναι η αδυναμία ταυτοχρονης χρήσης της microSD με 2η Sim,και περιμένω έκδοση με 128GB.

Εδω φαινεται οτι το πρόβλημα παρακάμπτεται.

Δοκίμασες να βγάλεις το tray με όλα επάνω?Καποιος φιλος παρακάτω λέει οτι βγαινει με λίγη προσοχή.

Αν μπλοκάρει μέσα,θελει service μετά?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βρήκα και το dual από το επίσημο Amazon και όχι από κάποιον seller.

 

Nikos

 

σε καλυπτει η εγγυηση εδω ελλαδα ? μπορεις να μου στείλεις link ?

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωσή σας.

Όσοι από εσάς προέρχεστε από iphone ή σας αρέσει το κέντρο ελέγχου του ios 11,

σας συστήνω την παρακάτω εφαρμογή που το εισάγει στην Νοτάρα μας :)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.luutinhit.controlcenter&hl=el

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια επιλογή που να χτυπάς 2 φορές την οθόνη και να ενεργοποιείται; Μηπως γίνεται με το always on;

Αν ναι πείτε και πως γίνεται εε!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω το note 8 απο ebay αγγλικο αλλα ο πωλητης λεει οτι ερχεται η αποστιλη απο το Σεουλ. Το μαγαζι ομως ειναι αγγλικο. Ξερετε αν θα πληρωσω τελωνεια? Θα σταλει απο σεουλ σε μενα κατευθειαν η απο σεουλ στην αγγλια και απο εκει σε μενα? Τα μεταφορικα λεει ειναι 15$

 

Στάλθηκε από το LG-V490 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια επιλογή που να χτυπάς 2 φορές την οθόνη και να ενεργοποιείται; Μηπως γίνεται με το always on;

Αν ναι πείτε και πως γίνεται εε!

 

ΝΑΙ φίλε αλλά μόνο με την always on και μόνο επάνω στο εικονικό κεντρικό πλήκτρο.

Αν απενεργοποιήσεις την AOD τότε δεν λειτουργεί αλλά λειτουργεί η παρατεταμένη πίεση στο σημείο που είναι το εικονικό πλήκτρο (ρύθμιση την οποία πρέπει να ενεργοποίησης από τις ρυθμίσεις)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θελω να αγορασω το note 8 απο ebay αγγλικο αλλα ο πωλητης λεει οτι ερχεται η αποστιλη απο το Σεουλ. Το μαγαζι ομως ειναι αγγλικο. Ξερετε αν θα πληρωσω τελωνεια? Θα σταλει απο σεουλ σε μενα κατευθειαν η απο σεουλ στην αγγλια και απο εκει σε μενα? Τα μεταφορικα λεει ειναι 15$

 

Στάλθηκε από το LG-V490 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όλες αυτές τις απορίες θα πρέπει να στις λύση ό πωλητής από το ebay...

Αυτός ξέρει καλύτερα πια διαδρομή θα ακολουθήσει το δέμα ώστε να ξέρεις αν έρθει σαν Ευρωπαϊκό και δεν περάσει τελωνείο

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ενας απο τους λόγους που δεν το έχω αγοράσει ακόμα (πλήν της τιμής φυσικά) είναι η αδυναμία ταυτοχρονης χρήσης της microSD με 2η Sim,και περιμένω έκδοση με 128GB.

Εδω φαινεται οτι το πρόβλημα παρακάμπτεται.

Δοκίμασες να βγάλεις το tray με όλα επάνω?Καποιος φιλος παρακάτω λέει οτι βγαινει με λίγη προσοχή.

Αν μπλοκάρει μέσα,θελει service μετά?

 

Ναι φιλε μου βγαινει με λιγη προσοχη.Το δοκιμασα.Δουλευει αψογα χωρις κανενα θεμα.

 

Αν γινει η στραβη και μεινει μεσα τοτε σιγουρα θελει σερβις αλλα τι θα χρειαστει αλλγη δεν το ξερω...

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ φίλε αλλά μόνο με την always on και μόνο επάνω στο εικονικό κεντρικό πλήκτρο.

Αν απενεργοποιήσεις την AOD τότε δεν λειτουργεί αλλά λειτουργεί η παρατεταμένη πίεση στο σημείο που είναι το εικονικό πλήκτρο (ρύθμιση την οποία πρέπει να ενεργοποίησης από τις ρυθμίσεις)

 

Σε ευχαριστώ! Θα το κοιτάξω και θα επανέλθω αν είναι!

Με το always on δεν χάνεται άσκοπα μπαταρία / υπάρχει κίνδυνος να καουν Pixels?

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση

Μεταφέρθηκαν κάποια μηνύματα που αφορούσαν τα αξεσουάρ της συσκευης στο σωστό νήμα Αξεσουάρ Note 8.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση σχετικά με το DeX που ακόμη περιμένω :mad: από τον κ@τσοβολο:

Μίλησα εχθες με το τηλ. κέντρο τους και μου ανέφεραν ότι η s@msung δεν έχει να τους προμηθεύσει! :blink:

 

Σήμερα κάλεσα τηλεφωνικά την s@msung Ελλάς και τους ρώτησα τι γίνεται, η απάντηση την εκνευριστικά αδιάφορης υπαλλήλου ήταν ότι θα με ενημερώσει το κατάστημα από όπου αγόρασα την συσκευή για το πότε θα μου το παραδόσουν.

Επέμεινα και απαίτησα να μάθω εάν έχουν απόιεμα ή όχι, αφού με εβαλε σε αναμονή μερικά λεπτά μου απάντησε ότι το πιθανότερο είναι να παραλάβω σε 2-3 ΜΗΝΕΣ :shock: :angry:

Της ανέφερα ότι στην καμπάνια δεν αναφερόταν πουθενά κάτι τέτοιο και η απάντηση ήταν ότι δεν αναφερόταν πουθενά ο χρόνος παράδοσης του DeX !!! Τρομερή απάντηση και με υφος από την εκπρόσωπο της κατασκευάστρια εταιρείας!!!

Όταν ζήτησα να μου το στείλει γραπτώς σε email μου είπε να στείλω email στην εταιρεία με το θέμα μου και θα μου απαντήσουν.

 

Μου ανέβασε την πίεση η απάθεια και η αδιαφορία της υπαλλήλου αλλά και της samsung, έτσι μου έρχεται να τους το γυρίσω πίσω το ρημάδι και να μην ξαναγοράσω ποτέ πια δικό τους προϊόν.

Όχι ότι με καίει το DeX αλλά με τρελαίνει η αντιμετώπισή τους απέναντι στο πελάτη που τους ταΐζει και τους ποτίζει.

Που να είχα και σοβαρό ζήτημα δηλαδή.

 

Κρίμα και πάλι κρίμα. :!:

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση σχετικά με το DeX που ακόμη περιμένω :mad: από τον κ@τσοβολο:

Μίλησα εχθες με το τηλ. κέντρο τους και μου ανέφεραν ότι η s@msung δεν έχει να τους προμηθεύσει! :blink:

 

Σήμερα κάλεσα τηλεφωνικά την s@msung Ελλάς και τους ρώτησα τι γίνεται, η απάντηση την εκνευριστικά αδιάφορης υπαλλήλου ήταν ότι θα με ενημερώσει το κατάστημα από όπου αγόρασα την συσκευή για το πότε θα μου το παραδόσουν.

Επέμεινα και απαίτησα να μάθω εάν έχουν απόιεμα ή όχι, αφού με εβαλε σε αναμονή μερικά λεπτά μου απάντησε ότι το πιθανότερο είναι να παραλάβω σε 2-3 ΜΗΝΕΣ :shock: :angry:

Της ανέφερα ότι στην καμπάνια δεν αναφερόταν πουθενά κάτι τέτοιο και η απάντηση ήταν ότι δεν αναφερόταν πουθενά ο χρόνος παράδοσης του DeX !!! Τρομερή απάντηση και με υφος από την εκπρόσωπο της κατασκευάστρια εταιρείας!!!

Όταν ζήτησα να μου το στείλει γραπτώς σε email μου είπε να στείλω email στην εταιρεία με το θέμα μου και θα μου απαντήσουν.

 

Μου ανέβασε την πίεση η απάθεια και η αδιαφορία της υπαλλήλου αλλά και της samsung, έτσι μου έρχεται να τους το γυρίσω πίσω το ρημάδι και να μην ξαναγοράσω ποτέ πια δικό τους προϊόν.

Όχι ότι με καίει το DeX αλλά με τρελαίνει η αντιμετώπισή τους απέναντι στο πελάτη που τους ταΐζει και τους ποτίζει.

Που να είχα και σοβαρό ζήτημα δηλαδή.

 

Κρίμα και πάλι κρίμα. :!:

Υπομονή, εγώ σήμερα το παρέλαβα από της 15/9 που πήρα τη συσκευή. :(
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το έδωσαν χωρίς φορτιστή και καλώδιο και μετά από μανούρα μου τα έδωσαν χύμα...

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση σχετικά με το DeX που ακόμη περιμένω :mad: από τον κ@τσοβολο:

Μίλησα εχθες με το τηλ. κέντρο τους και μου ανέφεραν ότι η s@msung δεν έχει να τους προμηθεύσει! :blink:

...... αφού με εβαλε σε αναμονή μερικά λεπτά μου απάντησε ότι το πιθανότερο είναι να παραλάβω σε 2-3 ΜΗΝΕΣ :shock: :angry:

Είναι το λιγότερο απαράδεκτοι αλλά για να γνωρίζεται και εσείς μην μπαίνετε στον κόπο πότε να μιλάτε με το τηλεφωνικό κέντρο της Samsung....Μόνο με το live chat θα βρείτε άκρη πού επί τόπου καταγραφεί το σχετικό αίτημα σας (στην προκειμένη περίπτωση θα ζητούσα να μού βρει η Samsung κατάστημα δικό της ή επίσημου μεταπωλητή όπως είναι και ο κωτσοβολος να το πάρω εντός 2 ημερων) και επικοινωνεί μετά τηλεφωνικά μαζί σας ένας από τους προϊσταμένους οι οποίοι από προσωπική πείρα (2 ανακλημενα Note 7 duos) είναι εξαιρετικά ευγενικοί ή τουλάχιστον θα προσπαθήσουν να βρουν μια μέση λύση...εννοείτε ότι θα αναφέρεται την συμμετοχή σας στο Myphone και τον χαμό πού γίνεται με τις παραδωσεις του dex.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πολύ νεκρά έχει πέσει. Δεν βλέπω ενθουσιασμό για την συσκευή. Πάντως η μπαταρία για την ώρα είναι μέτρια προς καλή. Έχω κάνω 4 φορτίσεις, οριακά την μέρα βγάζω. Φωτεινότητα λίγο κάτω από την μέση. Πολύ ώρα δεδομένα 4G. Δεν είναι άσχημα αλλά ούτε σούπερ.
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αυριο σκεφτομαι να παω να την παρω και εγω.Το μονο που με φοβιζει ειναι η μπαταρια προερχομαι και απο mate9 που ειχε πολυ καλη.

Δεν μπορω με τιποτα να αποφασισω σε τ χρωμα να το παρω. υπαρχει κανενα θεματακι σε κανενα απο τα δυο αν ειναι να παρω το αλλο?

 

Στάλθηκε από το Hi10 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ νεκρά έχει πέσει. Δεν βλέπω ενθουσιασμό για την συσκευή. Πάντως η μπαταρία για την ώρα είναι μέτρια προς καλή. Έχω κάνω 4 φορτίσεις, οριακά την μέρα βγάζω. Φωτεινότητα λίγο κάτω από την μέση. Πολύ ώρα δεδομένα 4G. Δεν είναι άσχημα αλλά ούτε σούπερ.

Καλό είναι που είναι ήσυχο το thread!

Δείχνει ότι δεν έχουμε προβλήματα άρα είμαστε χαρούμενοι με την συσκευή μας

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Αυριο σκεφτομαι να παω να την παρω και εγω.Το μονο που με φοβιζει ειναι η μπαταρια προερχομαι και απο mate9 που ειχε πολυ καλη.

Δεν μπορω με τιποτα να αποφασισω σε τ χρωμα να το παρω. υπαρχει κανενα θεματακι σε κανενα απο τα δυο αν ειναι να παρω το αλλο?

 

Στάλθηκε από το Hi10 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Maple gold. θα το χαρείς πολύ. δεν ειναι σαν του s7 και είναι λίγο σαμπανιζέ. Ό,τι πιό κυριλέ κυκλοφορεί.

Ό συνδιασμος με την μαύρη πρόσοψη είναι super...

Μακρυά απο total black κινητά. Το κανει λίγο φτηνιάρικο, χάνεται το μέγεθός του.

Άσε που το black ειναι fingerprint magnet! μέχρι αηδίας δλδ., στο gold καλύπτεται περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι που είναι ήσυχο το thread!

Δείχνει ότι δεν έχουμε προβλήματα άρα είμαστε χαρούμενοι με την συσκευή μας

Πιο απροβλημάτιστη συσκευή πεθαίνεις!! Πραγματικά αν εξαιρέσω ένα κλασσικό εργονομικό λάθος με τον ήχο (μπορεί να μπλοκάρεις τελείως το ηχειο με το χέρι σου κατά την διάρκεια ενός παιχνιδου) δεν βρίσκω κάποιο άλλο θέμα που να με προβλημάτισε με το Note από day 1.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Maple gold. θα το χαρείς πολύ.

Μακρυά απο total black κινητά. Το κανει λίγο φτηνιάρικο, χάνεται το μέγεθός του.

Άσε που το black ειναι fingerprint magnet! μέχρι αηδίας δλδ., στο gold καλύπτεται περισσότερο.

Εγώ πάλι βρίσκω πιο κομψό/ κυριλέ και κλασσική αξια το midnight black από το χρυσο-μαυρο συνδυασμό του maple gold .Από μπροστά ούτως ή άλλως όλα μαύρα είναι .

Τα fingerprint magnet κτλ είναι νομίζω για να κοροϊδευόμαστε. Πολύ αμφιβάλλω αν υπάρχουν πάνω από 2 στους 100 που κυκλοφορούν χωρίς θήκη με το Note 8.

Πρακτικά και αυτοί που έχουν χρυσό ή καποιο αλλο χρωμα τις περισσότερες φορές επιλέγουν μαύρες θήκες και κάνουν τα κινητά τους total black γιατί το οπτικο αποτελέσμα με τις περισσότερες διάφανες θήκες είναι αμφιλεγόμενο και ολίγον τρικολόρε.

Link to comment
Share on other sites

]

Εγώ πάλι βρίσκω πιο κομψό/ κυριλέ και κλασσική αξια το midnight black από το χρυσο-μαυρο συνδυασμό του maple gold .Από μπροστά ούτως ή άλλως όλα μαύρα είναι .

Τα fingerprint magnet κτλ είναι νομίζω για να κοροϊδευόμαστε. Πολύ αμφιβάλλω αν υπάρχουν πάνω από 2 στους 100 που κυκλοφορούν χωρίς θήκη με το Note 8.

Πρακτικά και αυτοί που έχουν χρυσό ή καποιο αλλο χρωμα τις περισσότερες φορές επιλέγουν μαύρες θήκες και κάνουν τα κινητά τους total black γιατί το οπτικο αποτελέσμα με τις περισσότερες διάφανες θήκες είναι αμφιλεγόμενο και ολίγον τρικολόρε.

 

Περί ορέξεως...κοκκορόζουμο..., σίγουρα ο καθείς έχει τα γούστα του.

Τα fingerprint magnet δεν είναι καθόλου για να κοροϊδευόμαστε. Είναι ένα 100% αληθινό πρόβλημα και στο μαύρο είναι εντονότερο απ'ότι στα άλλα χρώματα.

Οι θήκες πρακτικά είναι για προστασία. Όχι για να καλύπτουν το χρώμα του note8, ούτε για να κάνουν τα κινητά total black. Έτσι θα έπρεπε τουλάχιστον...

Στο δικό μου maple gold δεν έχω μαύρη θήκη πάντως..έτσι κ αλλιώς την περισσότερη ώρα γυμνό το έχω. Θήκη μόνο στο αυτοκίνητο γιά να μην κοπανιέται.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω το midnight black και το έχω από day 1 σε θήκη και tempered glass,να πω την αλήθεια η διχρωμία θα ήταν ποιο ωραία αν κάνανε χρυσό και το πλαίσιο της κάμερας αλλά και το fingerprint,αν το είχαν έτσι θα είχα πάρει το χρυσό.

Όχι ότι είναι άσχημο αλλά έτσι είναι το γούστο μου :)

Όσο για τα dex που περιμένουν κάποια παιδιά,αν δεν κάνω λάθος όλοι όσοι το είχαν για προπαραγγελια έγραφαν,ακόμα και η samsung στο site της,ότι το dex θα δοθεί μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων.

Εγώ έκανα την προπαραγγελια μου 2 μέρες μετά την ανακοίνωση και το πήρα μαζί με το note 8 κατά την παράδοση από τον κοτσοβολο.

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Πιο απροβλημάτιστη συσκευή πεθαίνεις!! Πραγματικά αν εξαιρέσω ένα κλασσικό εργονομικό λάθος με τον ήχο (μπορεί να μπλοκάρεις τελείως το ηχειο με το χέρι σου κατά την διάρκεια ενός παιχνιδου) δεν βρίσκω κάποιο άλλο θέμα που να με προβλημάτισε με το Note από day 1.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ πάλι βρίσκω πιο κομψό/ κυριλέ και κλασσική αξια το midnight black από το χρυσο-μαυρο συνδυασμό του maple gold .Από μπροστά ούτως ή άλλως όλα μαύρα είναι .

Τα fingerprint magnet κτλ είναι νομίζω για να κοροϊδευόμαστε. Πολύ αμφιβάλλω αν υπάρχουν πάνω από 2 στους 100 που κυκλοφορούν χωρίς θήκη με το Note 8.

Πρακτικά και αυτοί που έχουν χρυσό ή καποιο αλλο χρωμα τις περισσότερες φορές επιλέγουν μαύρες θήκες και κάνουν τα κινητά τους total black γιατί το οπτικο αποτελέσμα με τις περισσότερες διάφανες θήκες είναι αμφιλεγόμενο και ολίγον τρικολόρε.

Δεν έχω πάρα να συμφωνήσω απόλυτα με την αποψή σου!

 

 

Στάλθηκε από το Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Πολύ νεκρά έχει πέσει. Δεν βλέπω ενθουσιασμό για την συσκευή. Πάντως η μπαταρία για την ώρα είναι μέτρια προς καλή. Έχω κάνω 4 φορτίσεις, οριακά την μέρα βγάζω. Φωτεινότητα λίγο κάτω από την μέση. Πολύ ώρα δεδομένα 4G. Δεν είναι άσχημα αλλά ούτε σούπερ.

 

Μια χαρά ενθουσιασμό εχει η συσκευη, αλλά θα παρει τα πανω της οταν πεσει η τιμή της όπως εγινε και με το s8. Ακόμη λιγοι το εχουν πάρει

Edited by Manossef
Link to comment
Share on other sites

Όσο για τα dex που περιμένουν κάποια παιδιά,αν δεν κάνω λάθος όλοι όσοι το είχαν για προπαραγγελια έγραφαν,ακόμα και η samsung στο site της,ότι το dex θα δοθεί μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων.

Εγώ έκανα την προπαραγγελια μου 2 μέρες μετά την ανακοίνωση και το πήρα μαζί με το note 8 κατά την παράδοση από τον κοτσοβολο.

 

Έχεις δίκιο ότι αναφερόταν το κλασικό "μέχρι εξαντλήσεως των αποθεματων" αλλά κατά την προπαραγγελια, που έκανα τηλεφωνικά, με διαβεβαίωσαν ότι θα παραλάβω το Dex κανονικά!

 

Τέλος πάντων νομίζω ότι θα δρομολογηθεί το θέμα και δεν αξίζει να ασχοληθούμε αλλο με αυτό.

Η κινητάρα με αποζημιώνει καθημερινά και όπως έγραψε και κάποιος παραπάνω δεν έχω αντιμετωπίσει το παραμικρό μέχρι τώρα.

 

Δεν το περίμενα τόσο απροβλημάτιστη συσκευή!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...