Jump to content

Samsung Galaxy J7 2017


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας πριν από μια εβδομάδα αγόρασα samsung j7 2017 αλλά δεν μπορώ να βάλω μια εικόνα των επαφών μπορεί κανείς να βοηθήσει :confused::confused::confused::worry::worry::worry:
Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο του J7 σε σχέση με του S7 που δουλευω παραλληλα είναι λιγότερο κορεσμένο και ΛΕΊΠΕΙ το OIS και Το live hdr.Από ποιότητα όμως είναι αρκετά καλό σε σχέση με την κατηγορία του.Απο το ΠΟΙΟ πρόσφατο sony ultra που ειχα καλυτερο σε ποιοτητα....Απο εγγραφή ήχου ίδιο με το S....Μια τίμια συσκευή γενικα
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση:

Κινητο που προορίζεται μονο για την αγορά της Ινδίας,ενδέχεται να έχει ελληνικό μενου? Μενου οχι πληκτρολόγιο,ρυθμισεις κτλ

Πχ το j7 max

 

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by teokarpouzis
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση:

Κινητο που προορίζεται μονο για την αγορά της Ινδίας,ενδέχεται να έχει ελληνικό μενου? Μενου οχι πληκτρολόγιο,ρυθμισεις κτλ

Πχ το j7 max

 

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δυσκολο..Παλια υπηρεχε στο google play εφαρμογη που προσθετε ελληνικο μενου αλλα δεν θυμαμαι ονομα ουτε αν δουλευει σε τελευταιες εκδοσεις android.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Να παιζει βιντεο το youtube και παραλληλα να ειμαι σε αλλη εφαρμογη ακουγωντας μονο τον ηχο γινεται;

Γιατι νομιζω πως οχι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Να παιζει βιντεο το youtube και παραλληλα να ειμαι σε αλλη εφαρμογη ακουγωντας μονο τον ηχο γινεται;

Γιατι νομιζω πως οχι...

Αν βάλεις το you tube σε floating window που υπάρχει ήδη σαν future στις προσφατες εφαρμογες Ναι,επίσης αν ανοίξεις το you tube απο τον Samsung browser εχει επισης αναδυόμενο παράθυρο για τα βιντεο,ίσως να μπορεις να το βαλεις και παρασκηνιο εντελως

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν βάλεις το you tube σε floating window που υπάρχει ήδη σαν future στις προσφατες εφαρμογες Ναι,επίσης αν ανοίξεις το you tube απο τον Samsung browser εχει επισης αναδυόμενο παράθυρο για τα βιντεο,ίσως να μπορεις να το βαλεις και παρασκηνιο εντελως αν κάνεις την αναπαραγωγή με άλλον player πχ max player

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Να παιζει βιντεο το youtube και παραλληλα να ειμαι σε αλλη εφαρμογη ακουγωντας μονο τον ηχο γινεται;

Γιατι νομιζω πως οχι...

 

Ogyoutube.....γκουγκλαρε το.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρησει κανείς πρόβλημα με την ώρα;

Καινούργιο κινητό αλλά χάνει την ώρα συχνά. Είτε στο αυτόματο είτε σε μη αυτομάτη ώρα πάλι έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να μάθω τι ir rating έχει το κινητό μας για ακόμη και νερό. Καθαρά από περιέργεια. . Ξέρει Κάποιος?
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να μάθω τι ir rating έχει το κινητό μας για ακόμη και νερό. Καθαρά από περιέργεια. . Ξέρει Κάποιος?

 

Splash resistant (IP54) ανθεκτικο στη βροχη οχι στη βυθιση σε πισινα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα στο συγκεκριμένο κινητό να μεταφέρεις εφαρμογές στην καρτα sd;

 

Ναι μπορεις να μεταφερεις αρκετες...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα στο συγκεκριμένο κινητό να μεταφέρεις εφαρμογές στην καρτα sd;
Ενεργοποιεί το μενου προγραμματιστή και έπειτα κατω κατω εχει την ρύθμιση να αναγκαζει ολες τις εφαρμογες να πηγαίνουν στην sd ,όμως δεν παμε ολόκληρες οπως και τα games ,παει ενα μέρος,συνολικά κερδίζεις χωρο,επίσης μετα απο ενημερωση της κάθε εφαρμογης ξαναπάει απο μονη της στον εσωτερικο χωρο

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά, μέχρι το Σάββατο 19/5/2018 θα υπάρχει προσφορά του http://www.e-shop.gr στο crazysandays κάρτας sd 128GB της Samsung με 40.9 ευρώ. Φαντάζομαι ότι κάνει και για το κινητό μας. πιστεύω να έκανα καλά που ενημέρωσα για όποιον πιθανόν ενδιαφέρεται. https://www.e-shop.gr/crazysundays
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά, μέχρι το Σάββατο 19/5/2018 θα υπάρχει προσφορά του http://www.e-shop.gr στο crazysandays κάρτας sd 128GB της Samsung με 40.9 ευρώ. Φαντάζομαι ότι κάνει και για το κινητό μας. πιστεύω να έκανα καλά που ενημέρωσα για όποιον πιθανόν ενδιαφέρεται. https://www.e-shop.gr/crazysundays

 

Τόσο έχει και στο σκρουτζ φίλε μου.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχει κάνει κανένας ρουτ η εγκατάσταση custom rom; διαβάζω ότι καθυστερεί το δακτυλικό αποτύπωμα και είναι πρώτη φορά που δεν έχω κάνει άμεσα ρουτ...
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το κινητο ειναι εξαιρετικο σε σχεση με την τιμη του (απο 188 ευρω ελλαδα) και κανιβαλιζει τις πωλησεις ακριβοτερων κινητων. Το NFC π.χ. η xiaomi το βαζει μονο στα ακριβα κινητα της. Η χαλια καμερα, μετρια οθονη και η ελλειψη nfc με απετρεψε απο το να παρω xiaomi. Το NFC παιζει αψογα με καρτες alpha bank (μονο αυτη η τραπεζα υποστηριζει ανεπαφες πληρωμες με κινητο), παντου πληρωνω ανεπαφα με το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι εξαιρετικο σε σχεση με την τιμη του (απο 188 ευρω ελλαδα) και κανιβαλιζει τις πωλησεις ακριβοτερων κινητων. Το NFC π.χ. η xiaomi το βαζει μονο στα ακριβα κινητα της. Η χαλια καμερα, μετρια οθονη και η ελλειψη nfc με απετρεψε απο το να παρω xiaomi. Το NFC παιζει αψογα με καρτες alpha bank (μονο αυτη η τραπεζα υποστηριζει ανεπαφες πληρωμες με κινητο), παντου πληρωνω ανεπαφα με το κινητο.

 

Πειραιώς έχω και κάνω ανέπαφες πολλούς μήνες τώρα. Νομίζω μάλιστα πως πρώτη η Πειραιώς έφερε τις ανέπαφες στα κινητά..

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και καλά έκανες.Ποιοτητα οθονης,μπαταρία καμερα(για την κατηγορία του) τα σπάει.Ασε που είναι ΤΑΝΚ...
Link to comment
Share on other sites

Συμφορουμίτες χρειάζομαι link για τεμεπρογυαλλο τσεκαρισμένο να μην κάνει προβλημα στην αφή κτλ κτλ

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J7 2017

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...