Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλώδιο blitzwolf πήρα 2 και έναν Aoion κάπως έτσι με δύο θύρες στα 2.4 και μια qc 3.0 μια χαρά είναι..το temperate όπως ήρθε πήγε στο συρτάρι για την ώρα είμαι με το nanofix και αν και δεν έχει φάει καμία γερή ξάπλα δεν έχω θεμα..τουλάχιστον δεν βλέπω παραμορφώσεις,δαχτυλιες και άλλα περίεργα

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ επειδή ήθελα dual παρήγγειλα από banggood μόλις τώρα αυτόν στα 7.39€ και είχε δώρο (promo) καλώδιο αξίας 4 ευρώ!!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά !

Ποιος έβαλε την σημερινή aicp να μας πει εντυπώσεις ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.Μετα από 2 μήνες το μικρόφωνο του Κιν τα έπαιξε και δεν με ακούει ο συνομιλητής.Βρηκα αυτό απτό χ720 https://m.aliexpress.com/item/32815013034.html Γνωρίζει κανείς αν είναι ίδιο με το δικό μας και αν θα δουλέψει;
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κάτι σε ota ..πάλι χειροκίνητα δεν περνάω εκτός και αν έχει ήχο φοβερό..

 

Ερώτηση συνδέω το καλώδιο του τηλεχειριστήριου του mi drone με το τηλέφωνο αλλά δεν μου ανοιγει την πρόσδεση η την ανοίγει και δεν συνδέεται..Που και που μου πετάει το μόνο φόρτιση ,δεδομένα κτλ..Πρέπει να επιλέξω κάτι;;

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

έχει βάλει κανείς lineage os 15.1 για να έχουμε κάποια σύγκριση με AICP?

 

Είχα βαλει εγω

Υποδεέστερη... τουλάχιστο το build της 05/03..//

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά !

Ποιος έβαλε την σημερινή aicp να μας πει εντυπώσεις ?

Πότε βγήκε ρε παιδιά καινούρια σήμερα και δεν την βλέπω;;

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πότε βγήκε ρε παιδιά καινούρια σήμερα και δεν την βλέπω;;

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πρέπει να την κατεβασαν γιατί την είδα όταν πόσταρα και με ημερομηνία 17-3

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Είχα βαλει εγω

Υποδεέστερη... τουλάχιστο το build της 05/03..//

 

το ανάφερα γιατί βλέπω ότι η AICP έχει προβλήματα ...άλλα διορθώνουν τη μία βδομάδα άλλα χαλάνε την άλλη..απο απόψεις χρηστών.................. https://forum.xda-developers.com/le-pro3/development/rom-aicp-13-0-pro3-aka-zl1-x727-x720-t3698058/post75920273#post75920273

Edited by panos196
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κάποιος από εσάς πρόγραμμα καταγραφής κλήσεων στο x722 ?

Το callU δουλεύει άψογα

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. Μόλις πήρα το κινητό στα χεριά μου απο Banggood. Παρατήρησα ενα περίεργο... πήγα στις κλίσεις και πάτησα να προσθέσω στις επαφές μου ενα νούμερο που με κάλεσε άλλα δεν.... Δυστυχώς η εφαρμογή επαφές έχει σταματήσει μου έβγαλε. Ξέρει κάνεις πώς μπορώ να το διορθώσω η να το παρακαμψω ??? συμβαίνει και σε εσάς?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κάποιος από εσάς πρόγραμμα καταγραφής κλήσεων στο x722 ?

 

χωρις καμια εξτρα ρυθμιση

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. Μόλις πήρα το κινητό στα χεριά μου απο Banggood. Παρατήρησα ενα περίεργο... πήγα στις κλίσεις και πάτησα να προσθέσω στις επαφές μου ενα νούμερο που με κάλεσε άλλα δεν.... Δυστυχώς η εφαρμογή επαφές έχει σταματήσει μου έβγαλε. Ξέρει κάνεις πώς μπορώ να το διορθώσω η να το παρακαμψω ??? συμβαίνει και σε εσάς?
Ναι δεν γίνεται. Είναι γνωστό πρόβλημα της Ρομ. Πέρνα την aicp 8.1 και θα βρεις την υγεια σου.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. Μόλις πήρα το κινητό στα χεριά μου απο Banggood. Παρατήρησα ενα περίεργο... πήγα στις κλίσεις και πάτησα να προσθέσω στις επαφές μου ενα νούμερο που με κάλεσε άλλα δεν.... Δυστυχώς η εφαρμογή επαφές έχει σταματήσει μου έβγαλε. Ξέρει κάνεις πώς μπορώ να το διορθώσω η να το παρακαμψω ??? συμβαίνει και σε εσάς?

Άλλαξε dialer,εγώ έχω τον

True phone και όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. Μόλις πήρα το κινητό στα χεριά μου απο Banggood. Παρατήρησα ενα περίεργο... πήγα στις κλίσεις και πάτησα να προσθέσω στις επαφές μου ενα νούμερο που με κάλεσε άλλα δεν.... Δυστυχώς η εφαρμογή επαφές έχει σταματήσει μου έβγαλε. Ξέρει κάνεις πώς μπορώ να το διορθώσω η να το παρακαμψω ??? συμβαίνει και σε εσάς?

Είναι πρόβλημα με την γλώσσα που είχα δώσει στο bangoodαπό το 2015 για LL. Βάζεις-γυρνάς σε Αγγλικά στις γλώσσες και κάνε αυτά που θες και μετά γύρνα πάλι σε Ελληνικά

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ή πολύ απλά πατάς κρατημένο τον αριθμό αυτόν, επιλέγεις να τον αντιγράψεις, πας στις επαφές σου, επιλέγεις να δημιουργήσεις νέα επαφή και επικολλάς τον αριθμό! Εγώ αυτό κάνω, μιας και δεν έχω μπει σε διαδικασία να αλλάξω ρομ! Η 20s του Banggood και σφαίρα είναι και πολύ καλή μπαταρία βγάζει και όμορφη είναι! Γιατί να αλλάξω;;;
Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

Η 20s του Banggood και σφαίρα είναι και πολύ καλή μπαταρία βγάζει και όμορφη είναι! Γιατί να αλλάξω;;;

αν δεν θέλεις να πας σε κάτι άλλο..απλά ,κρατάς τη rom του banggood..καλή είναι...ότι σε αρέσει..

Link to comment
Share on other sites

Ή πολύ απλά πατάς κρατημένο τον αριθμό αυτόν, επιλέγεις να τον αντιγράψεις, πας στις επαφές σου, επιλέγεις να δημιουργήσεις νέα επαφή και επικολλάς τον αριθμό! Εγώ αυτό κάνω, μιας και δεν έχω μπει σε διαδικασία να αλλάξω ρομ! Η 20s του Banggood και σφαίρα είναι και πολύ καλή μπαταρία βγάζει και όμορφη είναι! Γιατί να αλλάξω;;;

 

Όντως. Μια χαρά είναι η 20s του Banggood. Εγώ πήγα σε AICP Android 8.1, πιο πολύ γιατί την έβλεπα ως placebo (εικονικό φάρμακο). :p

 

Ξέροντας ότι έχω την τελευταία έκδοση Android και εξελιγμένο κώδικα ασφαλείας, με έκανε να νιώθω καλύτερα. Αλλά η μπαταρία και ο ήχος, δεν είναι τόσο καλά, όσο στην 20s...

Link to comment
Share on other sites

θα σου προτεινα αυτον με διπλή εξοδο και ευρωπαικη πριζα

και καλωδιο αυτο

 

βεβαια εγω παρηγγειλα και αυτο που ειναι πολυπριζο (?) φορτιστης σε τιμη χωμα και εχει καλες κριτικες.

 

βλεπω οτι οι τιμες εχουν αυξηθει ελαφρως απο τοτε που παρηγγειλα εγω

ο φορτιστης εκανε 8$ και το πολυπριζο 19$ οποτε εαν θες για πιο χαμηλη τιμη τοτε παρακολουθησε τις τιμες μηπως ξαναμπουν σε προσφορα

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

σήμερα παρέλαβα τα παραπάνω και έχω ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ

ο διπλός φορτιστής είναι πάνβαρυς καμια σχεση με διπλούς απο LG και Μοτορολα που εχω δει και φαινεται να κάνει σωστα τη δουλεια.

ο δε πενταπλός φορτιστής με εξωτερικό καλώδιο φαίνεται στιβαρή κατασκευή και ταυτοχρονα 4 θυρες (τις κανονικές) που δοκιμασα ταυτοχρονα βγαζουν το ρευμα που πρεπει τοσο σε κινητα και ταblet

πραγματικά δεν τα κλαιω τα λεφτα που εδωσα.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε.

Ρε παίδες τι κινητό είναι;

Αν βγεί καλό έχουμε πιάσει μ α λα κ @ τον κινεζο;

Τι να γράψω;

Ολα δουλεύουν σωστά.... όλα.

Παμε στο μέλι!

Πανγρηγορο κροτίδα, οθόνη πολυ καλή, κάμερες αξιοπρεπεστατες,fast charge υπερβολικά fast και τέλος ο ήχος, είναι φοβερός-ανακαληψα μπάσο σε βίντεο και παιχνίδια που δεν ήξερα και στα ακουστικά;τι διαλα;ξεκλειδωτο τον εχουν;ετσι μου τα εσκαγε το s3 με boeffla kernel!!!

Αν ξαναπάρω επώνυμο να με φτύσεις!

Ακουγομαι ενθουσιασμενος γιατι εδωσα 140 ευρώ ρε παιδί μου!

Ευχαριστώ που μου ειπατε να το πάρω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε.

Ρε παίδες τι κινητό είναι;

Αν βγεί καλό έχουμε πιάσει μ α λα κ @ τον κινεζο;

Τι να γράψω;

Ολα δουλεύουν σωστά.... όλα.

Παμε στο μέλι!

Πανγρηγορο κροτίδα, οθόνη πολυ καλή, κάμερες αξιοπρεπεστατες,fast charge υπερβολικά fast και τέλος ο ήχος, είναι φοβερός-ανακαληψα μπάσο σε βίντεο και παιχνίδια που δεν ήξερα και στα ακουστικά;τι διαλα;ξεκλειδωτο τον εχουν;ετσι μου τα εσκαγε το s3 με boeffla kernel!!!

Αν ξαναπάρω επώνυμο να με φτύσεις!

Ακουγομαι ενθουσιασμενος γιατι εδωσα 140 ευρώ ρε παιδί μου!

Ευχαριστώ που μου ειπατε να το πάρω!!!!

 

Φίλε μου με ποια ρομ σου ήρθε το κινητό; Γιατί εγώ έφυγα από την 20s και πήγα στην aicp 8.1 αλλά το παραπάνω σχόλιο σου με έκανε να αναπολησω την παλιά μου ρομ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...