Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπάρχει κάποιο κουπόνι για αγορά απο bagood .....

 

https://www.kimovil.com/to/NBGCVS

https://www.kimovil.com/to/BNDNX4

 

συμφερει το 6/64 να αγορασεις πλεον

 

edit τωρα ειδα οτι δεν εχει στοκ το 6/64

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα

Ξέρει κανείς τι ρυθμιση θελει για να κατεβάζει από play store με δεδομένά; Ψάχνει μόνο wifi

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας κρασαρουν τα Google Appς??

Δε μου ανοιγουν καν

Καμια ιδεα?

Πειραματιζομαι με τη ΡΟΜ τωρα σε 6/64

Επαναφορά εργοστασιακές ή clean installation with internal storage

 

Επαναφορά εργοστασιακές. Δεν χρειάζεται νεα εγκατάσταση ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Επαναφορά εργοστασιακές. Δεν χρειάζεται νεα εγκατάσταση ρομ.

 

εβαλα τη νεα ρομ του Χρηστου με τα new GAAPS" κανενα προβλημα.... :D:D:D:D:D:D

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Ξέρει κανείς τι ρυθμιση θελει για να κατεβάζει από play store με δεδομένά; Ψάχνει μόνο wifi

 

Αν και το έχω απαντήσει πάνω από 1.000.000.000.000 φορές λήψεις ρυθμίσεις απεριόριστα αποθήκευση τέλος.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια κατα λάθος έκανα απεγκατάσταση του remote control app. Εχουμε κάποια λύση για να το ξαναβρώ καθως οπως διάβαζα στο google δεν θα δουλέψει άλλο app με τις υπέρυθρες του συγκεκριμένου τηλεφώνου...
Link to comment
Share on other sites

ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΡΠΑΞΤΕ ΤΟ! ΣΤΑ 136 ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ 12BGLEX722 ΤΟ GOLD 4/32!

Currently Owned : Xiaomi Mi Note 2(Scorpio) 4/64 | MiUI 9 || LeEco Le 2 x520(s2) 4/32 | eUI 26s || Xiaomi Redmi note 3 pro(Kenzo) 2/32 | Xiaomi EU | Radon Kernel 5.4 | Stereo Mod | MIUI 9

Ex-owned : Xiaomi Mi5(Gemini) 3/64 | Xiaomi EU | Stereo Mod | MIUI 9 BETA || LeEco Le Max 2(x2) x820 6/64 || LeEco Le Max 2(x2) x829 4/64 || Oneplus One(Bacon) 3/64

Link to comment
Share on other sites

Crisbal σώσε μας με το s3... Μπορείτε να βγάλετε μια rom και για αυτό?

 

Sent from my LEX722 using Tapatalk

 

Samsung S3 neo? Κάπου έχω φτιάξει μία στο γιό μου...:lol::p

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια κατα λάθος έκανα απεγκατάσταση του remote control app. Εχουμε κάποια λύση για να το ξαναβρώ καθως οπως διάβαζα στο google δεν θα δουλέψει άλλο app με τις υπέρυθρες του συγκεκριμένου τηλεφώνου...

 

Πες μου Ρομ και θα στο στείλω. Δουλεύουν όλα αν βάλειςxposed και ir modules.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Την 20s έχω Χρήστο.. Απείραχτη απο bangood. Δεν τολμώ να περάσω την δικια σου μην κάνω καμμιά λαλακία και το brikaro.. Μαθημένος στα xiaomi, (όπου όλα ήταν απλά, κατέβαζες το zip χύμα στο κινητό και απο το recovery flash και τέλος) ενώ εδώ έχει πιο μανουροδουλειά και δεν κατέχω το σπορ τόσο καλά. Δεν γινεται να στείλεις ενα link μονο το remote controll app;
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύουν όλα αν βάλειςxposed και ir modules.

Ωχ! Σε εμένα (και κάποιον άλλο από εδω μέσα) γιατί δεν δουλεψε έτσι? Γιαααα να το ξαναδώ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε άλλες ειδήσεις:

Σας έχει δουλέψει κανονικά το CloneIt, ShareIt, ES file explorer για μεταφορά peer to peer?

Γιατί κανένα από τα 3 δεν μου δούλεψε και πρέπει να μεταφέρω 4,5G μέσω cloud... (otg καλώδιο για το 722 δεν εχω ακόμα)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα αυτή την θήκη https://www.banggood.com/Silky-Anti-Scratch-PC-Hard-Back-Cover-Case-For-LeTV-Leeco-Le-Pro-3-p-1204153.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=CN όπως φαίνεται και στις φωτό η εφαρμογή της είναι πολύ καλή και η ΄΄σαπουνέ΄΄ αίσθηση στο χέρι ικανοποιητική

https://photos.app.goo.gl/YgmiDsDpOR14oXLW2

https://photos.app.goo.gl/N0qYIJ0hxsioZLFQ2

https://photos.app.goo.gl/Pc6PNzhDfTC24pY82

https://photos.app.goo.gl/1Efjr1yTeNWR8pu92

έβαλα και αυτό το temepred https://www.aliexpress.com/item/For-LeEco-Le-Pro-3-Full-Screen-Cover-Premium-9H-Hardness-Surface-Tempered-Glass-Film-Case/32799792230.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.XFoFit όμως τα αποτελέσματα στο πλάτος δεν ήταν ικανοποιητικά, χρειαζόταν 1 mm να ήταν πιο πλατύ https://photos.app.goo.gl/RGZo9uJZeWph8ITa2 για την ώρα το αφήνω και συνεχίζω το ψάξμο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Την 20s έχω Χρήστο.. Απείραχτη απο bangood. Δεν τολμώ να περάσω την δικια σου μην κάνω καμμιά λαλακία και το brikaro.. Μαθημένος στα xiaomi, (όπου όλα ήταν απλά, κατέβαζες το zip χύμα στο κινητό και απο το recovery flash και τέλος) ενώ εδώ έχει πιο μανουροδουλειά και δεν κατέχω το σπορ τόσο καλά. Δεν γινεται να στείλεις ενα link μονο το remote controll app;

 

Xiaomi που απλά που ότι κι αν κάνεις κλειδώνει bootloader και περιμένεις ένα μήνα να ξεκλειδώσει να έχεις τηλέφωνο?:p:lol:

Είναι πολύ απλά τα Leeco.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

διαβάζω οτι η LeEco αντιμετωπίζει σοβαρά οικονομικά προβλήματα και δεν εβγαλε κινητο το 2017 ... με ρίσκο η αγορά του LeEco Pro3 Elite ( X722 ) δεν θα υπάρχει αναβάθμιση - υποστήρηξη..με Android 6.0 θα μείνει..
Link to comment
Share on other sites

Την δουλεια σου και με 6 και με 7 και με 8 την κάνεις και θα την κάνεις..και να μην είχε οικονομικά; η εταιρία πάλι δύσκολα δεν θα έβγαζε αναβάθμιση..δεν άλλαξε και τίποτα από την 5 στην 7.ούτε καν στην 8..το κινητό μου έτρεχε 5..του πέρασα 7 και 8 Όχι official ..καμία διαφορά πέρα ότι τρέχει πιο ξεκούραστα

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Την δουλεια σου και με 6 και με 7 και με 8 την κάνεις και θα την κάνεις..και να μην είχε οικονομικά; η εταιρία πάλι δύσκολα δεν θα έβγαζε αναβάθμιση..δεν άλλαξε και τίποτα από την 5 στην 7.ούτε καν στην 8..το κινητό μου έτρεχε 5..του πέρασα 7 και 8 Όχι official ..καμία διαφορά πέρα ότι τρέχει πιο ξεκούραστα

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιώργο σε ευχαριστώ για τα φώτα σου.....εχω δεί το xiaomi redmi note 4, και το bluboo s1....τι λές να πάω στο LeEco Le Pro3 Elite ?

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο σε ευχαριστώ για τα φώτα σου.....εχω δεί το xiaomi redmi note 4, και το bluboo s1....τι λές να πάω στο LeEco Le Pro3 Elite ?

 

Πάρε LeEco

Με τη ρομ των παιδιών πετάει

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

διαβάζω οτι η LeEco αντιμετωπίζει σοβαρά οικονομικά προβλήματα και δεν εβγαλε κινητο το 2017 ... με ρίσκο η αγορά του LeEco Pro3 Elite ( X722 ) δεν θα υπάρχει αναβάθμιση - υποστήρηξη..με Android 6.0 θα μείνει..

 

από '12 μέχρι αρχές του '17 ήμουν με το κινητό του avatar που έτρεχε KitKat... Σε πληροφορώ μια χαρά δούλευαν τα περισσότερα, "με updates μηδενικά από την εταιρία όλο αυτό το διάστημα...", ας ήταν καλά τα forum και το xda.

Απλά λόγω ταχύτητας έπρεπε να πάω σε νέα τεχνολογία. Η τελευταία έκδοση android καλοδεχούμενη αλλά ποτέ δεν είναι αυτοσκοπός.

 

Το redmi note 4 είναι καλό τηλέφωνο και με καλή μπαταρία ειδικά αν έχεις συνηθίσει miui είναι απ' τα top vfm. Το χ722 έχει περίσσεια δύναμη...

το bluboo τι είναι αυτό; τηλέφωνο; δεν ξέρω να σου πω.

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ,

 

Το παρέλαβα και εγώ σήμερα , 4/32

Μια ερώτηση για τον έλεγχο του bootloader απλά συνδέω το κινητό me to pc και τρέχω το tool για check bootloader ?

Γιατι το tool λέει ότι πρέπει να έχω drivers installed ?

σημείωση θα συνδεθώ με win 10

ευχαριστώ...

iPad Pro 12.9

ZTE Axon 7

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi που απλά που ότι κι αν κάνεις κλειδώνει bootloader και περιμένεις ένα μήνα να ξεκλειδώσει να έχεις τηλέφωνο?:p:lol:

Είναι πολύ απλά τα Leeco.

Σε μια ώρα και ούτε έχεις απάντηση από την εταιρεία ότι μπορείς να ξεκλειδώσεις bootloader κι επίσημα. Κι αν είσαι αρχάριος δεν χρειάζεται καν με τη global είσαι άνετος και αν έρθει με κινέζικη με ένα κλικ στο πισι περνάς πάλι τη γκλομπαλ. Αν έπαιρνα κινητό τώρα επειδή ασχολούμαι με ρουτ και τέτοια και δεν έχω θέμα ίσως να το έπαιρνα κι εγώ γιατί από σπεκς δίνει πόνο. Αλλά για τον αδερφό μου που είναι απλός χρήστης τα leeco δε τα λες και πιο απλά.

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ,

 

Το παρέλαβα και εγώ σήμερα , 4/32

Μια ερώτηση για τον έλεγχο του bootloader απλά συνδέω το κινητό me to pc και τρέχω το tool για check bootloader ?

Γιατι το tool λέει ότι πρέπει να έχω drivers installed ?

σημείωση θα συνδεθώ με win 10

ευχαριστώ...

 

απο ποιό κατάστημα το πήρες ?σε ποιά τιμή το πήρες , πλήρωσες τελωνείο? ενημέρωσε με παρακαλώ..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...