Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Play store and root. Clear battery stats και δοκίμασε μετά από reboot.

 

Πέρα από το reboot, τι ακριβώς εννοείς; Να κατεβάσω κάποια εφαρμογή από το playstore?

Link to comment
Share on other sites

Τα θέματα γιατί δεν υπάρχουν. Πατάω στα θέματα και μου βγάζει το μενού των wallpapers.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Τα θέματα γιατί δεν υπάρχουν. Πατάω στα θέματα και μου βγάζει το μενού των wallpapers.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιατί έκανες debloat Leeco στην εγκατάσταση χωρίς λογαριασμούς. Εκεί φεύγουν..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Οι επαφές δεν συγχρονιζουν αυτόματα με Google account. Το έχει πάθει κάποιος άλλος αυτό;

 

Clear data and cache σε Google services αν δεν και σε playstore

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Το clear data δε σβήνει και πολύτιμα data, passwords κτλ;

 

Στη εφαρμογή μέσα στα apps όχι ποτέ.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορώ να χρησιμοποιήσω τον φορτιστή του galaxy s7 που έχω? Είναι 2.0Α.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! έχω το LeEco Pro3 Elite ( X722 ) απο baggood με την 20 rom , το εχω 2 βδομάδες , και το έχω έτσι χωρίς να κάνω κάτι.. παρακολουθώ το φόρουμ , βλέπω ότι υπάρχουν προβλήματα με τις διάφορες ρόμ, πχ πρόβλημα με φόρτιση μπαταρίας,fingerprint,κάμερα ,ήχος 4g κλπ... και θέλω να ρωτήσω.. πιά ρόμ είναι με τα λιγότερα προβλήματα, άκουσα για κάποια ρώσικη η η ρομ των παιδιών η το αφήνω όπως είναι? τελικά τι αξίζει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! έχω το LeEco Pro3 Elite ( X722 ) απο baggood με την 20 rom , το εχω 2 βδομάδες , και το έχω έτσι χωρίς να κάνω κάτι.. παρακολουθώ το φόρουμ , βλέπω ότι υπάρχουν προβλήματα με τις διάφορες ρόμ, πχ πρόβλημα με φόρτιση μπαταρίας,fingerprint,κάμερα ,ήχος 4g κλπ... και θέλω να ρωτήσω.. πιά ρόμ είναι με τα λιγότερα προβλήματα, άκουσα για κάποια ρώσικη η η ρομ των παιδιών η το αφήνω όπως είναι? τελικά τι αξίζει?

 

Αν δεν έχεις προβλήματα όπως είναι, δεν υπάρχει λόγος να αλλάξεις Ρομ. Και εγώ το έχω με την 20 όπως ήρθε. Μόνο twrp πέρασα και είναι μια χαρά. Του Χρήστου η Ρομ λένε ότι είναι πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγορασα εναν νεο ανταπτορα για ακουστικα της VEnTIon με μονο ακουστικο της Baseus ολα λειτουργουν κανονικα οταν βλεπω κατι στο youtube αλλα οταν κανω κληση δεν λειτουργει το ακουστικο. χρειαζεται καποια ρυθμιση?προσπαθησα ολες τις επιλογες στις ρυθμισεις απο το sounts & vibration.:!::!::!:
Link to comment
Share on other sites

Eπανήλθε το Priority Direct Mail στο baggood σε κάποια προιόντα ...για το LeEco Pro3 Elite ( X722 ) 32gb rom, πληρώνεις 8,19 ευρώ, έξοδα αποστολής. Πληρώνεις ανάλογα με την τιμή του προιόντος ..για μια θήκη πχ αξίας 3.00 ευρώ πληρώνεις 1.90 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγορασα εναν νεο ανταπτορα για ακουστικα της VEnTIon με μονο ακουστικο της Baseus ολα λειτουργουν κανονικα οταν βλεπω κατι στο youtube αλλα οταν κανω κληση δεν λειτουργει το ακουστικο. χρειαζεται καποια ρυθμιση?προσπαθησα ολες τις επιλογες στις ρυθμισεις απο το sounts & vibration.:!::!::!:

 

Με τον αντάπτορα που είχε στο κουτί του δεν λειτουργεί σε εμένα το μικρόφωνο του UiiSii handsfree που έχω. Η συσκευή "φοράει" την AICP (η οποία, κατά τα άλλα, είναι "κανόνι"). Εντός του Σ/Κ θα γυρίσω στη ROM του ChrisBal και θα δω αν εξακολουθεί το πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το επιβεβαίωσα. Έχει δίκιο ο CrisBal για το 4G+. Μέσα στο Μετρό Πανόρμου, με απλό 4G Cosmote, έπιασα 40 Mbps. Μόλις έδειξε 4G+, έπιασε πάλι τα ίδια. Οπότε, μπορεί όντως να υπάρχει 4G+ στις περιοχές που δείχνει, αλλά ΔΕΝ παίζει. :cry:

 

Άλλοι μου είχαν πει, ότι με το X720 στο Μετρό Πανόρμου, η Cosmote έπιανε γύρω στα 200 Mbps...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το επιβεβαίωσα. Έχει δίκιο ο CrisBal για το 4G+. Μέσα στο Μετρό Πανόρμου, με απλό 4G Cosmote, έπιασα 40 Mbps. Μόλις έδειξε 4G+, έπιασε πάλι τα ίδια. Οπότε, μπορεί όντως να υπάρχει 4G+ στις περιοχές που δείχνει, αλλά ΔΕΝ παίζει. :cry:

 

Άλλοι μου είχαν πει, ότι με το X720 στο Μετρό Πανόρμου, η Cosmote έπιανε γύρω στα 200 Mbps...

 

Καλομοίρα LeEco στο δικό μας μοντέλο βρήκες να κάνεις τσιγκουνιά;

Link to comment
Share on other sites

σε 2-3 μερες αναμενω να το εχω κι εγω στα χερια μου , στην εκδοση με μνημες 4/32 .

θελω να μου πειτε , αν χρειαζεται να κανω κατι πριν αρχισω να το λειτουργω .

π.χ. καπου ειχα διαβασει οτι καλο ειναι πριν το ανοιξεις , να βαλεις μεσα μια γρηγορη καρτα sd και να του πεις να την βλεπει σαν σκληρο δισκο ...

ισχυει αυτο ? και αν ναι , πραγματι δεν γινεται μετα ? και αν προτεινετε καποια sd συγκεκριμενη ...

ρομ απο τα τελευταια μηνυματα , καταλαβα να αφησω την δικη του και βλεπουμε ...

Link to comment
Share on other sites

Κάρτα sd δεν περνει το κινητό. Επίσης το κινητό είναι απίστευτα γρήγορο με τη μαμά rom. Εγώ προς το παρόν δεν το έχω πειράξει. Βλέπουμε στο κοντινό μέλλον.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

σε 2-3 μερες αναμενω να το εχω κι εγω στα χερια μου , στην εκδοση με μνημες 4/32 .

θελω να μου πειτε , αν χρειαζεται να κανω κατι πριν αρχισω να το λειτουργω .

π.χ. καπου ειχα διαβασει οτι καλο ειναι πριν το ανοιξεις , να βαλεις μεσα μια γρηγορη καρτα sd και να του πεις να την βλεπει σαν σκληρο δισκο ...

ισχυει αυτο ? και αν ναι , πραγματι δεν γινεται μετα ? και αν προτεινετε καποια sd συγκεκριμενη ...

ρομ απο τα τελευταια μηνυματα , καταλαβα να αφησω την δικη του και βλεπουμε ...

Sd? Ελα πες τώρα στην τύχη το αγόρασες ε???

Link to comment
Share on other sites

Παιδες πως γινεται να εμφανιζεται πανω αριστερα στην οθονη ο φορέας κινητης τηλεφωνιας? π.χ cosmote, Q-telecom, vodafone
TCe
Link to comment
Share on other sites

ωπα τωρα το ειδα αυτο !!! πραγματι δεν παιρνει sd ...

μλκια αυτο αλλα δεν πειραζει ...

δεν το προσεξα καν . θεωρουσα δεδομενο οτι στα dual sim βαζεις μια σιμ και μια sd ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες πως γινεται να εμφανιζεται πανω αριστερα στην οθονη ο φορέας κινητης τηλεφωνιας? π.χ cosmote, Q-telecom, vodafone

 

Βάζεις μια AOSP ρομ..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο καλησπερα.Εχεις καμια ενδειξη να μας ενημερωσεις για την Rom που ετοιμαζεις για το κινητο μας;:O
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και τα cdla ακουστικά της leeco που είχε ανεβάσει ενας συμφορουμίτης πριν λίγες μέρες. Δουλέυουν κανονικά με την ρομ του cris και έχουν και εξαιρετικό ήχο. Αξίζουν τα 9 δολάρια σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...