Jump to content

LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)


b_sakis4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με την μπαταρία του, τι λέει. Βγάζει μια μέρα άνετα? Μπορεί κάποιος να δώσει νούμερα?
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Με την μπαταρία του, τι λέει. Βγάζει μια μέρα άνετα? Μπορεί κάποιος να δώσει νούμερα?

 

Με κανονική χρήση και αρκετή Bluetooth σύνδεση στο αυτοκίνητο, τέσσερεις ημέρες γεμάτες. Απίστευτο; Και όμως.....

Link to comment
Share on other sites

Με την μπαταρία του, τι λέει. Βγάζει μια μέρα άνετα? Μπορεί κάποιος να δώσει νούμερα?

 

Ναι, μια μέρα με φουλ χρηση τη βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στο φόρουμ ζητώ την βοήθεια σας άμεσα παρακαλω έχω το κινητό του τίτλου μετα απο λάθος twrp που είχα περασει και μπρικαρε το ξεμπρικαρα με το sp flash tool και την ρομ του x620 ολα καλα αλλα οταν περνάω η την στοκ ρομ η την αοσπ μου κολλάει στο boot logo δεν ανοίγει καθολου οποίος μπορεί να με βοηθήσει παρακαλω ας απαντήσει
Link to comment
Share on other sites

Με κανονική χρήση και αρκετή Bluetooth σύνδεση στο αυτοκίνητο, τέσσερεις ημέρες γεμάτες. Απίστευτο; Και όμως.....

 

Μπορείς να μας ανεβάσεις τα σχετικά διαγράμματα; διότι είναι πολύ καλό για να ισχύει...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γνωρίζει κανείς εάν η RR έχει κυκλοφορήσει κάποια ROM που είναι συμβατή με το κινητό μας;

Αλληλεγγύη, Ευγνωμοσύνη, Ηθική, Σύνεση
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,χτες μου ηρθε στα χερια το κινητο του τιτλου

υπάρχει κάποια castom room να περάσουμε με ασφάλεια και να φτιάξουν τα ελληνικά ..?

η θα αναγκαστώ να το βάλω για πούλημα επειδη τα μισά ειναι ελληνικά και τα υπόλοιπά αγγλικά !

 

LETV LeEco Le S3 X626 4G Smartphone 4GB + 64GB

 

ευχαριστώ

εκ

των

προτέρων

παιδια :(:(:(:(:(:(:(

Edited by serafeim71
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στο φόρουμ ζητώ την βοήθεια σας άμεσα παρακαλω έχω το κινητό του τίτλου μετα απο λάθος twrp που είχα περασει και μπρικαρε το ξεμπρικαρα με το sp flash tool και την ρομ του x620 ολα καλα αλλα οταν περνάω η την στοκ ρομ η την αοσπ μου κολλάει στο boot logo δεν ανοίγει καθολου οποίος μπορεί να με βοηθήσει παρακαλω ας απαντήσει

 

καμια βοηθεια βρε παιδια???

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,χτες μου ηρθε στα χερια το κινητο του τιτλου

υπάρχει κάποια castom room να περάσουμε με ασφάλεια και να φτιάξουν τα ελληνικά ..?

η θα αναγκαστώ να το βάλω για πούλημα επειδη τα μισά ειναι ελληνικά και τα υπόλοιπά αγγλικά !

 

LETV LeEco Le S3 X626 4G Smartphone 4GB + 64GB

 

ευχαριστώ

εκ

των

προτέρων

παιδια :(:(:(:(:(:(:(

 

Αν το πουλήσεις θα το μετανιώσεις.

Υπάρχει σίγουρα η AOSP από custom ΡΟΜ (την έχω βάλει κι εγώ). Δες που θα τη βρεις και πως θα την περάσεις στα προηγούμενα ποστ. (γύρω στο #230 νομίζω...

Αλληλεγγύη, Ευγνωμοσύνη, Ηθική, Σύνεση
Link to comment
Share on other sites

καμια βοηθεια βρε παιδια???
Ποιο TWRP πέρασες το 3.1XX?

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

το 3.0.2 ειναι περασμενο !! εχω κανει καποιο λαθος ?με το 3.1.χχ προσπαθησα να περασω την αοσπ και παλι κολλαει στο boot logo Edited by Apostolisant
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας ανεβάσεις τα σχετικά διαγράμματα; διότι είναι πολύ καλό για να ισχύει...

 

Το φόρτισα χθες βράδυ. Πριν το φορτίσω ξανά, θα στείλω το σχετικό διάγραμμα. Αλλά δεν το πουλώ φίλε μου για να λέω ψέματα. Ούτε είμαι μέτοχος στην LeTV

Edited by papadak
Link to comment
Share on other sites

το 3.0.2 ειναι περασμενο !! εχω κανει καποιο λαθος ?με το 3.1.χχ προσπαθησα να περασω την αοσπ και παλι κολλαει στο boot logo
Πρεπει να το περάσεις μέσα από το TWRP την έκδοση 3.1XX δεν σου πέρασε σωστά την Rom γιαυτό ανοίγη και κλείνει στο boot

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το περάσεις μέσα από το TWRP την έκδοση 3.1XX δεν σου πέρασε σωστά την Rom γιαυτό ανοίγη και κλείνει στο boot

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

θα μπορουσες να μου εξηγησεις τι εννοεισ οταν λες πρεπει να περασω την εκδοση twrp μεσα απο την αλλη ??

Link to comment
Share on other sites

μπα, αστο, τα xiaomi καμερες δεν....σ αυτο το κοματι η leeco εχει κανει πολυ καλη δουλεια... εξαλλου εχεις το c106 cool1 dual σωστα? Αρα ξερεις απο την δυνατοτητα φωτο των leeco.

kΑΙ η καμερα του Max 2 ?

καλυτερη η οχι απο του Cool1 ?

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε σήμερα miui 9.

 

Βρέθηκε κάνας τολμηρός να την περάσει;

 

Φιλε είμαι κολλημένος με miui ,προτεινω λοιπον να βαλουμε ολοι από 5 ευρω και να παρουμε στον φιλο jpower73 (ενοτητα του coolpad f1) ένα leeco s3 για να εχουμε custom miui's καλυτερες και από αυτές που βγαζει η ιδια η miui!

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε σήμερα miui 9.

 

Βρέθηκε κάνας τολμηρός να την περάσει;

Είναι μόνο στα αγγλικά και στα κινέζικα προς το παρόν. Περιμένουμε τα ελληνικά...

Αλληλεγγύη, Ευγνωμοσύνη, Ηθική, Σύνεση
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσες να μου εξηγησεις τι εννοεισ οταν λες πρεπει να περασω την εκδοση twrp μεσα απο την αλλη ??

κατεβασε απο εδω http://www.leeco.re/topic/...11-0-12112017/ και περασε την μεσα στο τηλεφωνο... (δωσε βαση και στο τι γραφει) στην συνεχεια κανεις εγκατασταση και εισαι οκ

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε απο εδω http://www.leeco.re/topic/...11-0-12112017/ και περασε την μεσα στο τηλεφωνο... (δωσε βαση και στο τι γραφει) στην συνεχεια κανεις εγκατασταση και εισαι οκ

 

το δοκιμασα και εχει κολλησει παλι στο boot logo της aosp βεβαια μου εγραφε αυτα στο twrp failed to mount'/protect_f'(invalid argument) failed to mount'/protect_s'(invalid argument) failed to mount'/letvfingerprint'(invalid argument)

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα και εχει κολλησει παλι στο boot logo της aosp βεβαια μου εγραφε αυτα στο twrp failed to mount'/protect_f'(invalid argument) failed to mount'/protect_s'(invalid argument) failed to mount'/letvfingerprint'(invalid argument)

Ανοιξε το τηλ στο TWRP λογικά το βλέπει ο υπολογιστής σου, ρίξε μέσα το νέο που θα κατεβάσεις από την σελίδα, το κάνεις εγκατάσταση χωρίς να κάνεις εκκαθάριση wipe data κλπ. Μόλις τελειώσει η εγκατάσταση κλείσε το τηλ με reboot και στο άνοιγμα πατάς πάλι power και vol +να ξαναμπείς στο twpr λογικά είσαι στο 3.1ΧΧ

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε το τηλ στο TWRP λογικά το βλέπει ο υπολογιστής σου, ρίξε μέσα το νέο που θα κατεβάσεις από την σελίδα, το κάνεις εγκατάσταση χωρίς να κάνεις εκκαθάριση wipe data κλπ. Μόλις τελειώσει η εγκατάσταση κλείσε το τηλ με reboot και στο άνοιγμα πατάς πάλι power και vol +να ξαναμπείς στο twpr λογικά είσαι στο 3.1ΧΧ

 

ακομη τα ιδια...εχω απελπιστει:(:cry:

Link to comment
Share on other sites

ακομη τα ιδια...εχω απελπιστει:(:cry:
Ποια ρομ προσπαθείς να περάσεις? Πιστεύω όχι την κινεζική αγγλική

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια ρομ προσπαθείς να περάσεις? Πιστεύω όχι την κινεζική αγγλική

 

 

προσπαθω να βαλω η την aosp η την eui WORFRED...! δειχνει οτι παει καλα και μετα κολλαει στο boot logo !!μηπως εχω λαθος drivers? Μηπως χρειαζομαι otg usb?

Edited by Apostolisant
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...