Jump to content

Επιλογη κινητου!!!!


stalas7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια χαρα παιδια θελω να αντικαταστησω το j5 με ενα κινητο με πολυ καλυτερη καμερα ειδικα σε νυχτερινες συνθηκες....χρηματα εως 300 ευρω, οποτε αν μπορειτε να προτεινετε κινητα με δυνατες καμερες σας ευχαριστω εκ των προτερων.....
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια θελω να αντικαταστησω το j5 με ενα κινητο με πολυ καλυτερη καμερα ειδικα σε νυχτερινες συνθηκες....χρηματα εως 300 ευρω, οποτε αν μπορειτε να προτεινετε κινητα με δυνατες καμερες σας ευχαριστω εκ των προτερων.....

 

Αν σε νοιαζει μονο η καμερα τοτε Nexus 5x που εχει καμερα εφαμιλλη g5, s7, htc10 κλπ.

 

Το honor 8 εχει αρκετα κατωτερη καμερα. Αλλα σαν συσκευη ειναι πολυ καλυτερη. Οποτε πες μας καλυτερα τι χρηση κανεις και βαλε σε προτεραιοτητα τα εξης: ταχυτητα, βαρυ gaming, καμερα, αυτονομια. Επισης πες μα αν εισαι επαρχια ή/και χρειαζεσαι την 800αρα μπαντα. Τελος πες μας τι μεγεθος οθονης προτιμας και αν θες nfc.

Link to comment
Share on other sites

Αν σε νοιαζει μονο η καμερα τοτε Nexus 5x που εχει καμερα εφαμιλλη g5, s7, htc10 κλπ.

 

Το honor 8 εχει αρκετα κατωτερη καμερα. Αλλα σαν συσκευη ειναι πολυ καλυτερη. Οποτε πες μας καλυτερα τι χρηση κανεις και βαλε σε προτεραιοτητα τα εξης: ταχυτητα, βαρυ gaming, καμερα, αυτονομια. Επισης πες μα αν εισαι επαρχια ή/και χρειαζεσαι την 800αρα μπαντα. Τελος πες μας τι μεγεθος οθονης προτιμας και αν θες nfc.

 

Καμερα πολυ καλη,αυτονομια μετρια,ειμαι επαρχια,οθονη μεγεθος δε με νοιαζει απλα ειμαι πολλες ωρες στον ηλιο οποτε θελω κατι φωτεινο....τελος gaming καθολου και nfc δε με νοιαζει....

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα άνετα αυτό που έχω αλλά δυστυχώς στην Ελλάδα είναι ακριβό για αυτά που δίνει. J7 Prime 32GB.

Το αγόρασα πολύ φθηνότερα από εξωτερικό. Είναι σαν να το περιέγραψες περίπου

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καμερα πολυ καλη,αυτονομια μετρια,ειμαι επαρχια,οθονη μεγεθος δε με νοιαζει απλα ειμαι πολλες ωρες στον ηλιο οποτε θελω κατι φωτεινο....τελος gaming καθολου και nfc δε με νοιαζει....

 

Ωραια θα στο κανω απλο. Nexus 5x εχει καμερα εφαμιλλη s7, g5 κλπ. Η αυτονομια του ομως ειναι μικρη (εμενα μου βγαζε καπου 3 ωρες sot)

 

Honor 8 εχει κατωτερη καμερα (παραμενει ομως καλυτερη απο τα mid range). Η αυτονομια του πρεπει να ειναι καπου στις 5 ωρες sot. Εχει 2 gb παραπανω ram και καλυτερο επεξεργαστη. Προσωπικα θα παιρνα το honor 8. Αν για σενα η καμερα ειναι το παν και θες να κανεις και λιγη οικονομια τοτε πας nexus 5x.

Link to comment
Share on other sites

Εψαξα λιγο τα μοντελα που προτεινατε και ειναι οπως ακριβως τα ειπατε....πιστευω χονορ 8 ειναι η καλυτερη λυση αν και με το νεξους τα χωριζει και περιπου ενα 70αρι ευρω....θα το σκεφτω μαρεσουν και τα 2 και αν προκυψει και καποια αλλη συσκευη ειμαι ανοιχτος......
Link to comment
Share on other sites

Αμα ηταν θα στο χαμε προτεινει. Μη ρωταμε μια μια συσκευη. ;)

 

Ειναι κατωτερο απο το honor 8 σε ολα (με εξαιρεση μπαταρια που ειναι καλυτερη). Και φυσικα ακομα πιο κατωτερο στη καμερα απο το nexus 5x αλλα καλυτερο ως συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

Αμα ηταν θα στο χαμε προτεινει. Μη ρωταμε μια μια συσκευη. ;)

 

Ειναι κατωτερο απο το honor 8 σε ολα (με εξαιρεση μπαταρια που ειναι καλυτερη). Και φυσικα ακομα πιο κατωτερο στη καμερα απο το nexus 5x αλλα καλυτερο ως συσκευη.

 

sorry φιλε μου απλα ρωτησα γιατι ειδα πολυ καλες κριτικες για τη καμερα του και το ανεφερα γιατι οκ ανθρωποι ειστε και σεις μπορει να σας ξεφυγε χαχα...:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

sorry φιλε μου απλα ρωτησα γιατι ειδα πολυ καλες κριτικες για τη καμερα του και το ανεφερα γιατι οκ ανθρωποι ειστε και σεις μπορει να σας ξεφυγε χαχα...:D:D:D

 

Χεχε. Μην ζητας συγνωμη, απλα σου εξηγω αν ηταν θα στην ειχαμε πει. :) Ναι εχει καλη καμερα αλλα το honor 8 και ειδικα το nexus 5x εχουν ακομα καλυτερη. Για μενα μονο αν εχεις ταβανι τα 250 ευρω θα το συζηταγαμε. Αλλα αφου πας προς 300 ευρω δεν αξιζει να το συζηταμε. Το nexus 5x το προτεινα γιατι παροτι κατωτερη συσκευη εχει καλυτερη καμερα απο το honor 8 και ειναι ενα χαρακτηριστικο που σε ενδιαφερει.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ honor 8 θα προτείνω αλλά αν δεν είναι επείγον περίμενε λίγο να κυκλοφορήσει το honor 9 μήπως και πέσει η τιμή του 8
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολη την παρεα.παιδια θελω να σας ρωτησω σχετικα με την επιλογη κινητου...οι εφαρμογες που θελω να εχει (κατεβασω) ειναι παρακολουθηση ατομου μεσω καμερας.....λειτουργεια αιρ κοντισιον ..τραπεζικες συναλαγες.....και να εχει περιθωριο για αλλες ......τι θα προτεινατε..?

 

ευχαριστω πολυ..

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολη την παρεα.παιδια θελω να σας ρωτησω σχετικα με την επιλογη κινητου...οι εφαρμογες που θελω να εχει (κατεβασω) ειναι παρακολουθηση ατομου μεσω καμερας.....λειτουργεια αιρ κοντισιον ..τραπεζικες συναλαγες.....και να εχει περιθωριο για αλλες ......τι θα προτεινατε..?

 

ευχαριστω πολυ..

 

Φτιαξε ενα χωριστο θεμα καλυτερα. Κατα τα αλλα σιγουρα χρειαζεσαι nfc και ir.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...