Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

κοιτα τα bot δημιουργουν μια ψευτικη πραγματικοτητα στο παιχνιδι αλλαζουν ολη την οικονομια του σερβερ κανουν το παιχνιδι για να το πω με λιγα λογια της ΠΛΑΚΑΣ γιατι οπως το λες θα επρεπε να ξοδευεις και χρονο να μαζεψεις adena να μαζεψεις mats να βαρεσεις πολυ μικροτερα τερατα χωρις ss

ετσι το παιχνιδι γινεται ευκολο χανεται η ουσια απλως αφηνεις το bot να μαζευει για σενα τα adena και τα mats αλλα αυτο συγνωμη δεν ειναι official 0.70 εχει μια τελειως διαφορετικη δυσκολια ... και στο λεω εγω που παιζω πρωτη φορα και μου αρεσε αλλα δεν μαρεσει εσυ και ο οποιοσδηποτε να ανεβαινει πανω στην πλατη μου... αν μπορεις να το κανεις μονος σου η μεσα σε μια clan αλλα οχι ετσι.... χωρις φεα ουσια....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

κοιτα τα bot δημιουργουν μια ψευτικη πραγματικοτητα στο παιχνιδι αλλαζουν ολη την οικονομια του σερβερ κανουν το παιχνιδι για να το πω με λιγα λογια της ΠΛΑΚΑΣ γιατι οπως το λες θα επρεπε να ξοδευεις και χρονο να μαζεψεις adena να μαζεψεις mats να βαρεσεις πολυ μικροτερα τερατα χωρις ss

ετσι το παιχνιδι γινεται ευκολο χανεται η ουσια απλως αφηνεις το bot να μαζευει για σενα τα adena και τα mats αλλα αυτο συγνωμη δεν ειναι official 0.70 εχει μια τελειως διαφορετικη δυσκολια ... και στο λεω εγω που παιζω πρωτη φορα και μου αρεσε αλλα δεν μαρεσει εσυ και ο οποιοσδηποτε να ανεβαινει πανω στην πλατη μου... αν μπορεις να το κανεις μονος σου η μεσα σε μια clan αλλα οχι ετσι.... χωρις φεα ουσια....

 

Oλα αυτά που λές τα έχω σκεφτεί κ εγώ. Αλλα το παιχνίδι είναι τόσο δύσκολο και τόσο ψυχοφθώρο στο xparisma που, πίστεψέ με, δεν θες καμια άλλη δυσκολία παραπάνω.

Δεν είναι υποχρεωτικό να αγοράσεις adena μέσω ίντερνετ. Δεν το επικροτώ απλά εγω είχα ανάγκη κ το έκανα. Δεν είναι υποχρεωτικό να παίζεις στις κατακόμβες που πάνε τα bots. Μπορείς πολύ εύκολα να αρχίσεις ενα χαρακτιράκι και να το μεγαλώσεις με δική σου προσπάθεια... χωρίς να κάνεις τίποτα "παράνομο". 2 μεγαλα προβλήματα όμως θα έχεις : Δεν θα βρείς ποτέ clan να σε υποστηρίξει στον τρόπο παιχνιδιού σου, και θα βαρεθείς πολύ εύκολα γιατι μετά τα 40 lvl σου (πολύ λέω) θα είσαι ακόμα με NG όπλο και ρούχα. Και θα σκεφτείς πολύ σοβαρά να δώσεις 20 ευρώ και να αγοράσες 30 milions τα οποια θα σε σώσουν κ θα σου αναπτερώσουν το ηθικό.

Στο κάτω κάτω ενα παιχνίδι είναι.... για να νιώσεις καλύτερα κ να το ευχαριστηθείς "πρέπει" να κάνεις κ αυτό. Αλλιώς ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΣ!!!! θα φτάσεις σε ένα σημείο και θα πείς "δεν μπορω αλλο τετοιον πονο". Θα βαράς χωρίς shots, θα παίζεις με ρούχα και όπλο ΓΤΠ, δεν θα μπορείς να βοηθήσεις την clan σου, κανείς δεν θα σε θέλει για πάρτυ. Ποτε δεν θα πάρουν πάρτυ άτομο που βαράει χωρίς shots. Ξέρεις τι θα πουν? "-Εμεις εδώ σκιζόμαστε, και xparoume αυτόν τσάμπα χωρίς να προσφέρει τιποτα"?

δεν ξέρω αν έχεις παίξει Official Ποτε... αν θες πες μου τι lvl έχεις φτάσει και σε ποιον σερβερ παίζεις.

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα ξεκινησα να παιζω στον frantz ουτε βδομαδα δεν εχει σημερα εγινα 20 lvl

ναι καταλαβαινω τι λες αλλα εαν ηταν ολοι στο ιδιο σταδιο τοτε ολοι θα καναμε parties χωρις ss με non grade αντικειμενα και θα βλεπαμε την πραγματικη δυσκολια του παιχνιδιου κλπ οσο για τις κατακομβες που λες ειναι πολυ σοβαρο γιατι τα AA μπορουν να βοηθησουν στο να παρεις D grade οπλο καθως ανεβαινεις lvl οπως επισης εχει απο το 17 lvl που μαζευω το adena και παιζω χωρις ss για να παρω Dgrade αντικειμενα και πιστευω οτι στο 25 lvl θα εχω η το armor η το οπλο και δεν εχω προβλημα ειμαι orc mystic κανω τα DOTS μου...

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα ξεκινησα να παιζω στον frantz ουτε βδομαδα δεν εχει σημερα εγινα 20 lvl

ναι καταλαβαινω τι λες αλλα εαν ηταν ολοι στο ιδιο σταδιο τοτε ολοι θα καναμε parties χωρις ss με non grade αντικειμενα και θα βλεπαμε την πραγματικη δυσκολια του παιχνιδιου κλπ οσο για τις κατακομβες που λες ειναι πολυ σοβαρο γιατι τα AA μπορουν να βοηθησουν στο να παρεις D grade οπλο καθως ανεβαινεις lvl οπως επισης εχει απο το 17 lvl που μαζευω το adena και παιζω χωρις ss για να παρω Dgrade αντικειμενα και πιστευω οτι στο 25 lvl θα εχω η το armor η το οπλο και δεν εχω προβλημα ειμαι orc mystic κανω τα DOTS μου...

 

Με τα ΑΑ δεν πέρνεις απευθείας όπλο ή στολή. Πρέπει να τα μετατρέψεις σε adena. Η τιμή πώλησης είναι 1ΑΑ για 3 Adena. Η τιμή αγοράς είναι 1ΑΑ για 2 Adena. Σε συμφέρει λοιπον να κάτσεις κάτω να κάνεις shop να τα πουλήσεις. Αλλα ποιος θα τα αγοράσει? Η πραγματική χρησιμοτητα των AA είναι μόνο για να κάνεις unseal Α-S Grade items και weapons (στον Frantz που παίζεις λίγο δύσκολο αυτό ακόμα) και να αγοράσεις Greater Healing Potions, Bsoe, Brez τα οποια για την οικονομική κατάσταση σου είναι πολυτέλεια!!

Δεν ξέρω γιατι άρχισες στον Frantz... μιας είναι νέος server με καθόλου παρελθόν. Ελπίζω να αντέξεις και να τα καταφέρεις να φτάσεις σε ενα ανεκτό επίπεδο.... πχ 52lvl. Ελπίζω να μην βαρεθείς το game.

Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι φιλε μου φενεται καλο αλλα δεν μαρεσει οτι καποιοι εχουν αυτην την δυνατοτητα του ebay αλλα τι να κανουμε πριν μπω στον official επαιζα για 2 μηνες στον zeus καλος server αλλα οχι για μενα x5 μεσα σε 2 μηνες ειχα γινει 73lvl και ο καθενας δηλαδη μπορουσε να κανει χαρακτηρα με sub... οπως και τα bug στα skills και στο damage των μαγων δεν ελεγε και πολυ εβλεπες ενα μικρο παιδακι να βαραει 800αρες για την πλακα ενω εδω απ οτι φενεται το παιχνιδι ειναι πιο μαζεμενο οπως επισης υπαρχει αρκετος κοσμος που βαραει χωρις ss :) προσωπικα δεν πιστευω οτι χρειαζεται για μενα και πολυ γιατι παιζω με τα DOTS και το οπλο απλως βοηθαει για να πεσει το mob

τωρα για το οπλο σκεφτομαι σοβαρα πως θα το παρω μιας και 490κ ειναι πολλα αλλα οχι απιαστα χωρις consumables μαζευονται ελπιζω ομως οτι θα βρω κατι πιο φ8ινο στα prive shops αυτα

Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι φιλε μου φενεται καλο αλλα δεν μαρεσει οτι καποιοι εχουν αυτην την δυνατοτητα του ebay

 

 

Δεν θα αντέξεις χωρίς ebay!!!! Στο υπογράφω. Η κοινωνια του Lineage έχει φτιαχτεί για να το χρησιμοποιείς. Αν θες βέβαια να αναπτυχθείς κ να δείς το χαρακτιράκι σου να ντύνεται με C-B-A. Και να παίζει με καλα όπλα και shots.

Link to comment
Share on other sites

σκεψου να μην μπορουσε να κανει κανεις ebay και να παλευε μια ολοκληρη clan να φτιαξει 1 οπλο ή 1 armor αυτο θα το γουσταρα πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

xairetw,xwris na thelw na akoustw ektos thematos,o server EKATI egine full c5 k einai free me kala rates:p .to link einai http://www.ekati-el.com:rolleyes:
[sIGPIC][/sIGPIC]>>> smashes,thrashes and hits <<<
Link to comment
Share on other sites

xairetw,xwris na thelw na akoustw ektos thematos,o server EKATI egine full c5 k einai free me kala rates:p .to link einai http://www.ekati-el.com:rolleyes:

prospathw na vrw tin ip tou server kai then tin vriskw...

poia einai...??

Link to comment
Share on other sites

Re paidia paizw se ena server ( fgames ) o opoios einai x5000 kai exei max lvl 100(!) tes pa ekei poulaei ta enchants kai oloi einai maniakoi na kanoun ta opla tous full enchanted dld +30. Dystyxws eiami toso atyxos pou mou spane sto +7

Xerei kaneis kana kolpo gia safe enchant?

peite re paides plz

 

 

A btw o server einai full c5 kai exei xiliades mellh

to link einai http://www.fgamel2.ath.cx an thelete beite

[sIGPIC][/sIGPIC]

ειμαι ο superman γι αυτο respekt!

Link to comment
Share on other sites

Θελω την βοηθεια σας.. Θελω να αρχισω το παιχνιδι δωρεαν... ποια ειναι τα βηματα που πρεπει να αρχισω απο την αρχη μεχρι το τελος? απο που κατεβαζω τι κανω κτλ...

 

ευχαριστω

ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΡΕΛΛΟΣ...
Link to comment
Share on other sites

εγω επαιζα σε αυτον τον πριβε linezeus.redirectme.net αν μπεις εδω λεει τα παντα για το πως θα συνδεθεις πολυ καλος σερβερ για να 3εκινησεις το παιχνιδι
Link to comment
Share on other sites

εγω επαιζα σε αυτον τον πριβε linezeus.redirectme.net αν μπεις εδω λεει τα παντα για το πως θα συνδεθεις πολυ καλος σερβερ για να 3εκινησεις το παιχνιδι

 

Μπα...ποιον έχεις ρε Spider; :cool:

Link to comment
Share on other sites

ειχα τον Spidr και τον eBay διστυχως ομως ο σερβερ δεν με κρατησε πολυ γιατι σε 2 μηνες (Σεπτεμβριος-Οκτωβριος) εγινα 73 lvl και ημουν στα προθηρα να το σταματησω... τον char τον εδωσα σε κατι γνωστους τι τον εχουν κανει ουτε και γω ξερω warcrayer ειναι
Link to comment
Share on other sites

piga proxtes na parw to l2 c4 kai aytos o vlaks mou edwse to l2 c5....

kai twra dn 3erw ti na kanw gia na pai3w...diladi se poion server me ti patch

(egw eimoun eggramenos ston e-global alla dn mporw na mpw twra me to c5

:(.....plzZ help me..)thnx!!!

Link to comment
Share on other sites

Το client , to παιχνιδι σα προγραμμα δηλαδη , μπορεις να το κατεβασεις δωρεαν απο το site της εταιριας. Αμα το αγορασεις απο μαγαζι προφανως σημαινει οτι θες να παιξεις στον official server , αρα να πληρωνεις συνδρομη. Ο official server ειναι C5 , οποτε το σωστο σου εδωσε. Αν τωρα θες να παιξεις σε free server τοτε δεν υπηρχε λογος να αγορασεις το παιχνιδι αφου δε χρειαζεσαι το serial number. Οποτε δεν βλακας αυτος που στο πουλησε, επρεπε να βρεις το c4 client στο ιντερνετ σε ενα site οπως αυτο http://www.fileplanet.com/160491/160000/fileinfo/Lineage-II-Chronicle-4:-Scions-of-Destiny---Game-Client
Link to comment
Share on other sites

ειχα τον Spidr και τον eBay διστυχως ομως ο σερβερ δεν με κρατησε πολυ γιατι σε 2 μηνες (Σεπτεμβριος-Οκτωβριος) εγινα 73 lvl και ημουν στα προθηρα να το σταματησω... τον char τον εδωσα σε κατι γνωστους τι τον εχουν κανει ουτε και γω ξερω warcrayer ειναι

 

LOL!!! :lol:

Με το παιδί που παίζει τώρα τον Spidr και τον Ebay τον νάνο είμαστε φίλοι, από τα ελάχιστα άτομα που μιλάω στο παιχνίδι είναι. Δεν ξέρω τώρα αν είσαι εσύ ή αν τον έχει ο φίλος σου τον char, εγώ ο Hephestus είμαι πάντως,νάνος και εγώ.

Τον Ebay τον έχει(ς) ΛΙΩΣΕΙ να μαζεύει CL, μαζεύει 600 τη μέρα :lol:

 

Απίστευτη σύμπτωση, για αυτό σε ρώτησα επειδή το nick σου μου θύμισε τον Spidr.

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι αυτος ελα ρε c απλως εχω σταματησει το παιχνιδι και εχει παρει καποιος αλλος τον spidr τον νανο φυσικα δεν τον εχω δωσει σε κανεναν :) ωραιος ρε c χαρηκα πολυ που σε βλεπω εστω και δω γιατι εχω καιρο να μπω στο παιχνιδι ! :(
Link to comment
Share on other sites

Egw epeza ston revenge k pio prin ston extreme alla prin 2-3 meres klisane kai oi dyo. fimes lene oti o extreme xrostage lefta kai to fbi tous ekane katasxesh....xerete tipota? xerete an 8a xananoixei o Revenge?

 

xerete kana allo server x 40 - 60 kai me auto account

episeis mipos xerete kana server me ypsilo enchant rate success

?

HUAWEI NEXUS 6P 32GB GREY

LENOVO MIX 3 10"

NOKIA LUMIA 920 White WIN10 SAMSUNG NEXUS S ANDROID 4.1.2 JELLY BEAN

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 3G ANDROID 4.0.4 ICE CREAM SANDWICH

NOKIA 2700 CLASSIC HTC TOUCH HD, SONY ERICSSON P910I-P900I, SIEMENS SL45,NOKIA 7110-5110

Link to comment
Share on other sites

ematha nea

h NcSoft evale to Fbi kai kinigisei tous free servers...kirios tin extreme

http://www.ncsoft.com/eng/ncpress/View.asp?searchOption=&searchParam=

 

oi upolopoi apla tromokrati8ikan

HUAWEI NEXUS 6P 32GB GREY

LENOVO MIX 3 10"

NOKIA LUMIA 920 White WIN10 SAMSUNG NEXUS S ANDROID 4.1.2 JELLY BEAN

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 3G ANDROID 4.0.4 ICE CREAM SANDWICH

NOKIA 2700 CLASSIC HTC TOUCH HD, SONY ERICSSON P910I-P900I, SIEMENS SL45,NOKIA 7110-5110

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι εγινε με ολους τουs πριβετ σερβερς?Μηπως ξερετε τπτ τι εγινε με τν elite???Aπο τι βλεπω ο elite εκανε κακα:p κ bye bye lineage 2 στον elite!!!Αμα ξερετε τπτ για αυτο το θεμα πειτε το σας παρακαλω!!!Ευχαριστω πολυ!!!:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...