Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

kanw setup alla molis fortwnei mu vgazei ena provlima me to registry key opws leei.K meta zhtaei to disk1 opws leei alla to game to exw se dvd..
6110 3310 - 3330 - Ericsson R320s - Panasonic GD 93 - 3510 - 6600 - 3230 - N73 - 5800 - C7 - iPhone 4 - iPhone 5 - iPhone 6 - iPhone 7 - iPhone X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

δοκίμασε να το κάνεις install απο κάποιο άλλο cd-dvd η να το κατεβάσεις... έτσι όπως το λες νομίζω οτι είναι πρόβλημα του setup η του dvd..
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις να μου πει πως μπορω να φτιαξω Clan Hall?Καπου διαβασα οτι για να μεγαλωσει το hatchling χρειαζεται να εχεις και δεν ξερω πως να φτιαξω.Βοηθηστε guys:(

 

Μολις βρηκα σε ενα site το ποτε και αν θα βγει Lineage III.

 

According to KoreaGames.com, Lineage 3 is being worked on by NCsoft. From their newsletter:

 

‘Lineage 3’, expected to spearhead the boom of MMORPGs on the heels of ‘Lineage’ and ‘Lineage 2’, is now under development at the NCsoft Studio in Korea. No more details have been publicized yet except for the fact that the game will be an extension of the same episode shared by other ‘Lineage’ series games. ‘Lineage 3’ will be unveiled with much pomp and circumstance in the first half of 2007.

 

Copy-Paste φυσικα:p

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

οπα,οπα τι ειδηση ηταν αυτη.πωρε φιλε.Με ανοιξες φωτιες...Lineage 3.Ενα χτυπημα κατω απτην ζωνη μπορει να θεωρηθει για μερικους εναντιων w0w.

Αντε υπομονη.Φανταστειτε πως θα ειναι.οποιος εχει δει τον χαρτη του lineage 1 και τον συγκρινει με το χαρτι του lineage2 c4 απλα ο δευτερος ειναι 5 φορες μεγαλυτερος...

 

Clan hall απο οτι ξερω ειναι οταν περνεις siege,η αίθουσα με τον θρονο

see here

 

οσο γιατο hatchling κατι τετοιο γινεται

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Μερακλη να σε ρωτησω και κατι αλλο.Με τον rallyman ειμαστε στο ιδιο clan.3 ατομα.Δηλωσαμε συμμετοχη για μια siege που εγινε χθες στην Dion,αλλα οταν πηγαμε εκει,δεν υπηρχαν τα ονοματα μας.Τι μπορει να εγινε?Χρειαζεται και τιποτα αλλο για να παρεις μερος σε siege?:O
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Εχω την IP μονο απο εναν server. Πως συνδεομαι? :confused: Καπου πρεπει να την βαλω ετσι δεν ειναι. Δοκιμασα στο host file , αλλα μηπως κανω κατι λαθος?...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

αν ξερω καλα για να συμμετασχεις σε siege πρεπει να μιλησεις σε εναν guard εξω απτο καστρο(οχι αυτον στην πορτα).Πολλα μπορουν να εχουν συμβει

πχ.ο server να εκανε rollback

 

@songless_bird αν θες να παιξεις στο c3 client βαζεις την ip στο decrypted l2.ini

αν θες να παιξεις στο c4 βαζεις την ip

c:/windows/system32/drivers/etc στο αρχειο hosts(το ανοιγεις με notepad)

 

δεν πρεπει να την βαλεις ξεκαρφωτα

 

xx.xx.xxx.xx L2authd.lineage2.com

Link to comment
Share on other sites

Εχει φαει κολλημα ο Cosmos?Ο Bartz κολλαει και με πεταει τελειως απο το παιχνιδι και ο Erica εχει τρελο lag!:mad:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

clan hall περνεις μεσω των auctioneer σε καθε πολη κανουν πληστιριασμο και το περνεις η clan που δινει τα περισσοτερα adenas εχει πολλα καλα αλλα βαριεμαι να τα γραψω

για να πας σε siege η clan πρεπει να ειναι lvl 5 η 4 αναλογα που παιζεις και με τι ρυθμισεις εχει by default ειναι 5

 

το hatchling μεγαλωνει μονο με exp

και επιτελους 77 lvl απλα τα σπαω πια

Link to comment
Share on other sites

αν ξερω καλα για να συμμετασχεις σε siege πρεπει να μιλησεις σε εναν guard εξω απτο καστρο(οχι αυτον στην πορτα).Πολλα μπορουν να εχουν συμβει

πχ.ο server να εκανε rollback

 

@songless_bird αν θες να παιξεις στο c3 client βαζεις την ip στο decrypted l2.ini

αν θες να παιξεις στο c4 βαζεις την ip

c:/windows/system32/drivers/etc στο αρχειο hosts(το ανοιγεις με notepad)

 

δεν πρεπει να την βαλεις ξεκαρφωτα

 

xx.xx.xxx.xx L2authd.lineage2.com

Yep :) Αυτο ελειπε .Thnx

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπηκα σημερα(Cosmos) και μου βγαζει μονο τον Bartz απο servers και χαθηκαν οι 2 χαρακτηρες μου!!!Ξερει κανεις τιποτα?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπηκα σημερα(Cosmos) και μου βγαζει μονο τον Bartz απο servers και χαθηκαν οι 2 χαρακτηρες μου!!!Ξερει κανεις τιποτα?

Εμενα παντα τον Bartz μου βγαζει...:confused: Αν μιλαμε για τον ιδιο Ελληνικο Cosmos Destiny...Οσο για τον λειπουν οι chars σου κοιτα μην ειπες/εκανες τιποτα γιατι τα kick/ban τα εχουν για ψωμοτυρι εκει...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Για τον ιδιο λεμε.Εμενα μου βγαζει και τον Erica και καποιους ακομα.Δεν εχω κατι τιποτα γιατι εχω να παιξω και καιρο και ειμαι σιγουρος γι'αυτο...Και οι χαρακτηρες μου ειχαν αρκετο πραμα επανω...Κανενα server θα βρουμε αξιοπιστο γμτ....?

 

 

Edit:Μου τους ξαναβγαζει κανονικα τωρα.

 

Κατι ακομα.Εβαλα το παιχνιδι σ'ενα φιλο και γυρναει γυρω γυρω η camera χωρις να εχουμε πατησει τιποτα.Βγαλαμε και το mouse και κανει τα ιδια.Αυτο εχει γινει σε αλλον ενα γνωστο μου.Ο ενας εχει καρτα γραφικων Ati και ο αλλος GeForce..(αν παιζει ρολο αυτο,που δε νομιζω)

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

 

Κατι ακομα.Εβαλα το παιχνιδι σ'ενα φιλο και γυρναει γυρω γυρω η camera χωρις να εχουμε πατησει τιποτα.Βγαλαμε και το mouse και κανει τα ιδια.Αυτο εχει γινει σε αλλον ενα γνωστο μου.Ο ενας εχει καρτα γραφικων Ati και ο αλλος GeForce..(αν παιζει ρολο αυτο,που δε νομιζω)

 

Θα πας στις ρυθμίσεις (Alt+X) και μετά εκεί που λέει GamePad βγάλε το "ν"

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας αξιόπιστος ελληνικός server (αν δεν υπάρχει free επί πληρωμή ελληνικός πάντα) για Lineage 2 κατά προτίμηση C4 που μπορείς να ανοίξεις λογαριασμό να μην κάνει RB ή τουλάχιστον να εγγυάται ότι δεν θα σβηστούν οι χαρακτήρες σε μελλοντική αναβάθμιση.

Ποιος κατά την γνώμη σας είναι ο πιο αξιόπιστος(να μην είναι και x35)?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας αξιόπιστος ελληνικός server (αν δεν υπάρχει free επί πληρωμή ελληνικός πάντα) για Lineage 2 κατά προτίμηση C4 που μπορείς να ανοίξεις λογαριασμό να μην κάνει RB ή τουλάχιστον να εγγυάται ότι δεν θα σβηστούν οι χαρακτήρες σε μελλοντική αναβάθμιση.

Ποιος κατά την γνώμη σας είναι ο πιο αξιόπιστος(να μην είναι και x35)?

Φιλε μου νομιζω κανενας Ελληνικος δεν σου εγγυαται οτι μετα απο περασμα σε αλλο cronicle θα μεινουν οι chars σου...

 

Εμπειρια απο e global και cosmos destiny...και οι δυο server με χαμηλα rates χ3,χ7 και δεν κρατηθηκε τιποτα απο την μεταφορα C3->C4 :(

 

Θα σου ελεγα να αρχισεις e global ,αλλα τελευταια φορα που δοκιμασα να παιξω ειχα τρομερο lag και DC χωρις προειδοποιηση. Μπορει να τα διορθωσαν τωρα...

 

Παντως στον Cosmos μετα απο το update της τελευταιας εβδομαδας εχουμε τρομακτικο lag :X Ηταν στο hopezone ο 4ος καλυτερος server...αλλα εγιναν πολλα στραβα και πεφτει συνεχως...

 

Για ξενο παντως σου προτεινω i gragon χ15 ;)

 

edit: Βλεπω στο poll οτι οι dwarfs ειναι οι λιγοτεροι...Να πω οτι σε σοβαρους server ολοι εχουν και εναν warsmith :D Ειναι ο συμαντικοτερος χαρακτηρας. Χωρις αυτους δεν υπαρχει l2...Νο ss, no crafting...Με τα no grade θα βαρουσαμε ολοι :D

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

απιθανο.δεν γινεται...

Απο firefox δεν γινεται account απο ie γινεται.

Αν θες επειγοντως account πες καποιον γνωστο σου να σου κανει η κανε εσυ απο εναν υπολογιστη,γιατι πιθανως το pc σου εχει prob

Link to comment
Share on other sites

Ego porosopika exo dokimasi kai apo explore kai firefox alla den ginetai tipota. :mad:

 

Ekana kai to alla ipa enan filo o opois exei account na mou kanei kai emena alla

pali den ginete tipota.

 

Diavasa extes sto site ton bnb oti iparxei problima ston server kai gia auto den

gineti.

 

Tha prospathiso mexri na gini kapoia stigmi.

 

Pantos thanks gia to endiaferon sou :)

Link to comment
Share on other sites

Μετα τα 75lvl που να παω για να ανεβω lvl.Δοκιμασα στο Tower of Insolence στο 15ο οροφο αλλα εκει ειναι δυσκολα τα πραματα.
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...