Jump to content

Xiaomi Mi Max 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η συγκεκριμένη θήκη είναι αρκετά κομψή. Έχει αντέξει σε πτώσεις του κινητού ? Επηρεάζει καθόλου το wifi/4g ?

 

2 φορές μου έπεσε. Η θήκη δεν έπαθε τίποτα (και το κινητό σαφώς). Από δική μου βλακεία στο βάλε-βγάλε την έσπασα πολύ ελαφρά πάνω αριστερά. Δεν έχω δει κάτι όσον αφορά το 4g/wifi. Είναι και κομψή και κομπλέ.

Γενικά, οι θήκες πορτοφόλι (έχω μία τέτοια), δεν βολεύουν σε τόσο μεγάλη συσκευή. Καθαρά δική μου γνώμη είναι αυτή, αλλά νομίζω ότι θήκες πορτοφόλι, ίσως να είναι καλύτερες συνολικά από θέμα προστασίας :)

Link to comment
Share on other sites

2 φορές μου έπεσε. Η θήκη δεν έπαθε τίποτα (και το κινητό σαφώς). Από δική μου βλακεία στο βάλε-βγάλε την έσπασα πολύ ελαφρά πάνω αριστερά. Δεν έχω δει κάτι όσον αφορά το 4g/wifi. Είναι και κομψή και κομπλέ.

Γενικά, οι θήκες πορτοφόλι (έχω μία τέτοια), δεν βολεύουν σε τόσο μεγάλη συσκευή. Καθαρά δική μου γνώμη είναι αυτή, αλλά νομίζω ότι θήκες πορτοφόλι, ίσως να είναι καλύτερες συνολικά από θέμα προστασίας :)

 

εγω θηκη πορτοφολι εχω μια χαρα με βολευει ειχα και στο προηγουμενο μου κινητο, κανενα λειτουργικο προβλημα δεν υπάρχει.

Και φυσικα και εννοειτε οτι προστατευει πολυ καλυτερα απο οτιδηποτε αλλο, βασικα δεν συγκρινεται καν.

Και μαλιστα την εχω και εντελως κλειστη οχι με παραθυρο δλδ.

Αυτην εχω http://tforall.gr/eshop/index.php?route=product/product&path=96_1230&product_id=11967

και γενικα οι θηκες εδω για το κινητο μας http://tforall.gr/eshop/index.php?route=product/category&path=96_1230#/mi-max-2-c1958/sort=p.sort_order/order=ASC/limit=20

και εχω βαλει και τζαμακι http://tforall.gr/eshop/index.php?route=product/category&path=97_1223_1959 το 2ο εχω.

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

και εχω βαλει και τζαμακι http://tforall.gr/eshop/index.php?route=product/category&path=97_1223_1959 το 2ο εχω.

 

Καλύπτει όλη την οθόνη το συγκεκριμένο χωρίς halo ή rainbow effect ?

Link to comment
Share on other sites

Καλύπτει όλη την οθόνη το συγκεκριμένο χωρίς halo ή rainbow effect ?

 

καλυπτει ολη την οθονη, δεν εχω καποιο θεμα με το τζαμακι.

Δεν υπαρχει αλλιωση σε χρωματα, το halo δεν ξερω τι ειναι αλλα δεν εχω κανενα προβλημα γενικα.

Ειχα δουλεψει το κινητο και χωρις τζαμακι και δεν εχει ουσιαστικες διαφορες και καμια απολυτως αλοιωση.

Αλλα εχει πολλα τζαμακια και θελει προσοχη στην επιλογη και καλο κολλημα φυσικα.

Επειδη η θηκη μου ειναι ολοσωμη και κλεινει και μπροστα θα μπορουσα καλλιστα να μην εχω τζαμακι.

Οποιος εχει θηκη που αφηνει ακαλυπτη οθονη τοτε το τζαμακι απλα επιβαλλεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Ήρθε η ώρα για το πρώτο μου Xiaomi και επέλεξα το τέρας.

Όλα σούπερ πλην ενός προβλήματος με τον αισθητήρα εγγύτητας (proximity sensor)

Από το hardware test της συσκευής δείχνει ότι λειτουργεί μια χαρά.

Στην πράξη δεν λειτουργεί :

- Στις κλήσεις (έχω ενεργοποιήσει τον αισθητήρα απόστασης στις εισερχόμενες κλήσεις)

- Σε θήκη βιβλίο (έχω ενεργοποιήσει την λειτουργία έξυπνης κάλυψης)

 

Είναι θέμα της Rom? (τρέχει miui 9 / V9.5.2.0.NDDCNFA / STABLE)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Ήρθε η ώρα για το πρώτο μου Xiaomi και επέλεξα το τέρας.

Όλα σούπερ πλην ενός προβλήματος με τον αισθητήρα εγγύτητας (proximity sensor)

Από το hardware test της συσκευής δείχνει ότι λειτουργεί μια χαρά.

Στην πράξη δεν λειτουργεί :

- Στις κλήσεις (έχω ενεργοποιήσει τον αισθητήρα απόστασης στις εισερχόμενες κλήσεις)

- Σε θήκη βιβλίο (έχω ενεργοποιήσει την λειτουργία έξυπνης κάλυψης)

 

Είναι θέμα της Rom? (τρέχει miui 9 / V9.5.2.0.NDDCNFA / STABLE)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Καλησπέρα, δυστυχώς δεν είναι θέμα της ρομ εκτός ότι και εγώ την έχω χωρίς τέτοιο πρόβλημα, δεν έχω δει να έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο. Μήπως έχει πρόβλημα? Μπορείς να αλλάξεις ρομ να δεις αν θα φτιάξει. Αλλά με την Last stable είσαι.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, δυστυχώς δεν είναι θέμα της ρομ εκτός ότι και εγώ την έχω χωρίς τέτοιο πρόβλημα, δεν έχω δει να έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο. Μήπως έχει πρόβλημα? Μπορείς να αλλάξεις ρομ να δεις αν θα φτιάξει. Αλλά με την Last stable είσαι.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μα στο hardare test με το που βάζω το χέρι επάνω αλλάζουν οι τιμές. Λειτουργεί κανονικά...

Στην πράξη κάτι το κολλάει..

 

Μόλις έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μπας και φτιάξει....για να δούμε..

Edited by ironbum2

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...έφτιαξε κατά 50% :lol:

Πλέον στην κλήση σβήνει μια χαρά η οθόνη μόλις πλησιάσει το τηλ στο πρόσωπο.

Δυστυχώς όμως , με την θήκη βιβλίο δεν συμβαίνει το ίδιο μόλις την κλείσεις....η έξυπνη επικάλυψη δεν....

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη...

Edited by ironbum2

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με μια γρήγορη αναζήτηση στο google διαπίστωσα πως ο συγκεκριμένος αισθητήρας είναι η αχίλλειος πτέρνα της Xiaomi...

Πολλά τα προβλήματα σε διάφορα μοντέλα...

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με μια γρήγορη αναζήτηση στο google διαπίστωσα πως ο συγκεκριμένος αισθητήρας είναι η αχίλλειος πτέρνα της Xiaomi...

Πολλά τα προβλήματα σε διάφορα μοντέλα...

Που διαβασες φιλε μου για αχίλλειος πτέρνα της Xiaomi...?

Μηπως η θηκουλα που εχεις εχει καποιο υλικο πως να το γραψω τωρα...ευπαθή..?

Αυτο που γραφεις δεν ειναι θεμα της συσκευης αφου δουλευει σωστα κατα το.........ήμισυ.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Που διαβασες φιλε μου για αχίλλειος πτέρνα της Xiaomi...?

 

Google is your friend....κάνε μια αναζήτηση για xiaomi proximity sensor problem και θα δεις

 

Μηπως η θηκουλα που εχεις εχει καποιο υλικο πως να το γραψω τωρα...ευπαθή..?

 

Η θήκη είναι η παρακάτω:

https://shop.brando.com/lenuo-ledream-flip-case-for-xiaomi-mi-max-2_p17640c0304d004.html

 

Αυτο που γραφεις δεν ειναι θεμα της συσκευης αφου δουλευει σωστα κατα το.........ήμισυ.

 

Στο πρώτο ποστ γράφω ξεκάθαρα με μορφή ερώτησης πως θεωρώ πως είναι θέμα Rom και όχι συσκευής (αφού λειτουργεί στο hardware test)

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Google is your friend....κάνε μια αναζήτηση για xiaomi proximity sensor problem και θα δεις

 

 

 

Η θήκη είναι η παρακάτω:

https://shop.brando.com/lenuo-ledream-flip-case-for-xiaomi-mi-max-2_p17640c0304d004.html

 

 

 

Στο πρώτο ποστ γράφω ξεκάθαρα με μορφή ερώτησης πως θεωρώ πως είναι θέμα Rom και όχι συσκευής (αφού λειτουργεί στο hardware test)

 

Καλα σοβαρα τωρα μου γραφεις οτι Google is your friend...:rolleyes:

Φιλε το κντ σου δεν εχει θεμα.Αλλαξε θηκη.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το κντ σου δεν εχει θεμα.Αλλαξε θηκη.

 

Ποια προτείνεις?

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Ποια προτείνεις?

Δοκιμασε κατι σε NILLKIN,οτι εχω βαλει απο αυτην την εταιρια ειναι αρτιο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μα στο hardare test με το που βάζω το χέρι επάνω αλλάζουν οι τιμές. Λειτουργεί κανονικά...

Στην πράξη κάτι το κολλάει..

 

Μόλις έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μπας και φτιάξει....για να δούμε..

 

καλησπέρα, αυτο ηθελα να σε ρωτησω αν κλεινει η οθονη οταν παει κοντα στο προσωπο.

Τα εχω περασει αυτα με το προηγουμενο κινητο μου με custom roms με επιλογες πολλες κτλ κτλ και μου εχει τυχει να μην κλεινει.

αυτο που λες για τα proximity και xiaomi προσωπικα δεν εχω δει τπτ, αλλα και παλι αν σε μερικα μοντελα υπηρχε θεμα δεν σημαινει οτι ειναι σε ολα και δεν νομιζω οτι πρεπει να γενικευτει το κακο. ΑΝ υπαρχει.

Εμενα παντως παιζει μια χαρα. Το ειχα δοκιμασει με την θηκη αλλα προτιμω οχι για θεμα ασφαλειας, προτιμω να ξεκλειδωνω με το δακτυλικο.

Δεν μπορει να ειναι θεμα θηκης ισως ρυθμισεις, ή κατι ειχε κολλησει οπως ειπες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Ήρθε η ώρα για το πρώτο μου Xiaomi και επέλεξα το τέρας.

Όλα σούπερ πλην ενός προβλήματος με τον αισθητήρα εγγύτητας (proximity sensor)

Από το hardware test της συσκευής δείχνει ότι λειτουργεί μια χαρά.

Στην πράξη δεν λειτουργεί :

- Στις κλήσεις (έχω ενεργοποιήσει τον αισθητήρα απόστασης στις εισερχόμενες κλήσεις)

- Σε θήκη βιβλίο (έχω ενεργοποιήσει την λειτουργία έξυπνης κάλυψης)

 

Είναι θέμα της Rom? (τρέχει miui 9 / V9.5.2.0.NDDCNFA / STABLE)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Μήπως έχεις βάλει κάποιο tempered glass που δημιουργεί πρόβλημα στον proximity sensor;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, αυτο ηθελα να σε ρωτησω αν κλεινει η οθονη οταν παει κοντα στο προσωπο.

Τα εχω περασει αυτα με το προηγουμενο κινητο μου με custom roms με επιλογες πολλες κτλ κτλ και μου εχει τυχει να μην κλεινει.

αυτο που λες για τα proximity και xiaomi προσωπικα δεν εχω δει τπτ, αλλα και παλι αν σε μερικα μοντελα υπηρχε θεμα δεν σημαινει οτι ειναι σε ολα και δεν νομιζω οτι πρεπει να γενικευτει το κακο. ΑΝ υπαρχει.

 

Δεν γενίκευσα, ούτε είπα οτι υπάρχει το πρόβλημα σε όλα τα μοντέλα. Για την ακρίβεια έγραψα

Πάντως με μια γρήγορη αναζήτηση στο google διαπίστωσα πως ο συγκεκριμένος αισθητήρας είναι η αχίλλειος πτέρνα της Xiaomi...

Πολλά τα προβλήματα σε διάφορα μοντέλα...

 

https://www.google.gr/search?q=xiaomi+proximity+sensor+problem&oq=xiaomi+pro&aqs=chrome.0.69i59j69i57j69i60l2j69i61j0.7171j0j9&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Εμενα παντως παιζει μια χαρα. Το ειχα δοκιμασει με την θηκη αλλα προτιμω οχι για θεμα ασφαλειας, προτιμω να ξεκλειδώνω με το δακτυλικό.

Δεν μπορει να ειναι θεμα θηκης ισως ρυθμισεις, ή κατι ειχε κολλησει οπως ειπες.

 

Κι εγώ με δακτυλικό το ξεκλειδώνω, Με ην θήκη όμως θα έπρεπε να σβήνει η οθόνη και να κλειδώνει όταν την κλείνω και να μου βγάζει τον σχηματισμό μοτίβου ή κωδικό όταν την ανοίγω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως έχεις βάλει κάποιο tempered glass που δημιουργεί πρόβλημα στον proximity sensor;

 

όχι...ακόμα το τζαμάκι το έχω αφόρετο...σκέτη οθόνη:)

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

οντως το λεει σε πολλα μοντελα, αλλα με μια γρηγορη ματια δεν ειδα σε mi max2 εκτος αν μου ξεφυγε, λογω ελλειψης χρονου δεν μπορω να ψαξω παραπανω, αλλα εφοσον δεν εχω εγω προβλημα δεν με ενδιαφερει κιολας τωρα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, όποιος μπορεί ας προτείνει κάποιο καλό τζαμάκι για το κινητό.

Πήρα κάποιο full face από Κίνα και ήταν χάλια και το έβγαλα. Ξέρω ότι της Nillkin είναι καλό αλλά από ότι διάβασα, αφήνει πολύ περιθώριο στις άκρες.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, στον εγκατεστημένο browser, όταν πατάω το εικονίδιο home, εμφανίζει την οθόνη με τα πιο συχνά μου bookmarks.

 

Ενώ λοιπόν στο google, gmail, και σε κάποια άλλα έχει το εικονίδιό τους, σε άλλες ιστοσελίδες εμφανίζει την ίδια εικόνα (τη μπλέ σφαίρα) και κάνω 10 ώρες μέχρι να βρώ το link pου θέλω. Δε θα έπεπε από μόνο του να έχει τα σηματάκια κάθε ιστοσελίδας?

 

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, όποιος μπορεί ας προτείνει κάποιο καλό τζαμάκι για το κινητό.

Πήρα κάποιο full face από Κίνα και ήταν χάλια και το έβγαλα. Ξέρω ότι της Nillkin είναι καλό αλλά από ότι διάβασα, αφήνει πολύ περιθώριο στις άκρες.

 

 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0751BTZ1Q/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

 

Αυτό πήρα μέσω του Amazon και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Είχα ένα άλλο παλιότερα που άφηνε μέρος της κορυφής της οθόνης απροστάτευτο. Έσπασε σε μια πτώση του κινητού (η οθόνη δεν έπαθε ζημιά) και παράγγειλα το παραπάνω από Αγγλία

Αυτό εφάρμοσε ακριβώς, όταν το έβγαλα και το ξανατοποθέτησα ήταν και πάλι μια χαρά.

Έχει μαύρο περίγραμμα και ταιριάζει απόλυτα και οπτικά με το τηλέφωνο.

Σχετικά αργή παράδοση - όταν δεν έφθασε στο προβλεπόμενο χρόνο (10 ή 12 ημέρες ήταν για Κύπρο) έστειλα μήνυμα και άμεσα μου απάντησαν ότι μπορούσα ή να πάρω πίσω τα λεφτά μου ή να μου στείλουν καινούργιο. Διάλεξα το δεύτερο, τρεις ημέρες αργότερα ήλθε το αρχικό, και τώρα περιμένω και το δεύτερο πακέτο...

Link to comment
Share on other sites

το facebook app εσας δουλευει?? Μετα το τελευταιο update της εφαρμογης ολο κρασαρει
Link to comment
Share on other sites

το facebook app εσας δουλευει?? Μετα το τελευταιο update της εφαρμογης ολο κρασαρει

Kανε μια εκκαθαριση φιλε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...