Jump to content

OnePlus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέχρι την Παρασκευή θα παραλάβω ένα γκρι, το οποίο δεν το θέλω.....επιθυμεί κανείς να το αγοράσει άμεσα σφραγισμένο?? Επίσης πουλάω και μια κόκκινη θήκη που περιμένω να έρθει από μέρα σε μέρα! κι αυτή σφραγισμένη!

Στείλτε pm!

Edited by Oneplus2017
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και'γω απο αύριο στη παρέα σας παιδιά με 8/128 Ελπίζω η κάμερα του να μη με απογοητεύσει γιατί έρχομαι απο pixel xl.

Για τα υπόλοιπα ξέρω, είναι κορυφή!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό Φίλε !

Νομίζω θα σου αρέσει !! Όπως κι εμάς !

Προσωπικά δεν είχα τέτοιο θηρίο σαν το pixel σου αλλά

Πιστεύω θα το ευχαριστηθεις τα μάλα !!

 

Ενημερωτικά μόλις μου ήρθε η 4.5.8 !

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,θελω να παραγγειλω το κινητο αλλα η τιμη ειναι μεγαλη απο το επισημο σαιτ.γνωριζει κανεις καποιο εμπιστο σαιτ;υπαρχει διαφορα στις ρομ και με την εγγυηση;ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,θελω να παραγγειλω το κινητο αλλα η τιμη ειναι μεγαλη απο το επισημο σαιτ.γνωριζει κανεις καποιο εμπιστο σαιτ;υπαρχει διαφορα στις ρομ και με την εγγυηση;ευχαριστω εκ των προτερων
Ναι δε θα έχεις δύο έτη εγγύηση από την εταιρία. Θα έχεις ένα χρόνο από το κινεζομαγαζο με ότι αυτό συνεπάγεται αν σου παθει κάτι. Με λίγα λόγια υπολόγιζε κάνα δίμηνο χωρίς κινητό πηγαινελα συν ότι μπορεί να σου κάτσει και τελωνειο στην διαδικασία αυτή. Τα έχουμε ξαναπεί παραπάνω αυτά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,θελω να παραγγειλω το κινητο αλλα η τιμη ειναι μεγαλη απο το επισημο σαιτ.γνωριζει κανεις καποιο εμπιστο σαιτ;υπαρχει διαφορα στις ρομ και με την εγγυηση;ευχαριστω εκ των προτερων

 

Δεν υπάρχουν λόγος να το πάρεις από κινεζομαγαζο....Αν τύχει στραβή θα σου κοστίσει παραπάνω....

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν λόγος να το πάρεις από κινεζομαγαζο....Αν τύχει στραβή θα σου κοστίσει παραπάνω....

για αυτο ρωτησα τι γινεται με την εγγυηση του κινητου απο τα κινεζομαγαζα.απλα εκει το εβρισκα 100 ευρω πιο κατω

Link to comment
Share on other sites

για οποιον θελει:

oneplus 5 απο tomtop στα 386

 

 

Κωδικός

DSONEPLS58

ΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑΞΕ ΧΩΡΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΧΩΡΑ ΑΛΛΑΞΕ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ!

 

ΜΕΓΙΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ: 420 x 150 pixels και 16,3 KB.

Link to comment
Share on other sites

Στη παρέα σας απο χτες το μεσημέρι παιδιά και'γω με ένα μαύρο 8/128!!

Το τηλέφωνο είναι ασύλληπτα γρήγορο στη καθημερινή χρήση,θα το χαρακτήριζα απολαυστικό!

Ολα γίνονται ακαριαία και πολύ ομαλά ταυτόχρονα.

Στη κάμερα θέλουν πολύ δουλειά όμως για να πλησιάσουν το pixel που είχα πριν.

 

Αυτό που δεν έχω καταλάβει, η ποιότητα στο ζουμ 2χ βίντεο πέφτει ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Στη παρέα σας απο χτες το μεσημέρι παιδιά και'γω με ένα μαύρο 8/128!!

Το τηλέφωνο είναι ασύλληπτα γρήγορο στη καθημερινή χρήση,θα το χαρακτήριζα απολαυστικό!

Ολα γίνονται ακαριαία και πολύ ομαλά ταυτόχρονα.

Στη κάμερα θέλουν πολύ δουλειά όμως για να πλησιάσουν το pixel που είχα πριν.

 

Αυτό που δεν έχω καταλάβει, η ποιότητα στο ζουμ 2χ βίντεο πέφτει ή όχι;

 

ειναι τοσο χειροτερη;μπορεις να ανεβασεις ενα vs;

Link to comment
Share on other sites

το σαιτ ειναι εμπιστο;

 

εχω παραγγειλει 2 φορες απο εκει. ολα καλα...

ΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑΞΕ ΧΩΡΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΧΩΡΑ ΑΛΛΑΞΕ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ!

 

ΜΕΓΙΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ: 420 x 150 pixels και 16,3 KB.

Link to comment
Share on other sites

αν ήταν να γλιτώσω πάνω απο 100 θα το έπαιρνα από κίνα αφού αν ποτέ χαλάσει θα το φτιάξω μόνος μου.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

εσεις που εχετε το κινητο, ποια ειναι η γνωμη σας για το τζελι εφεκτ;υπαρχει ακομα μετα το απντειτ;εχω διαβασει διαφορα και ειμαι μπερδεμενος μιας και το να δοσεις τοσα χρηματα και να εχεις εργοστασιακα προβληματα δεν ειναι και οτι καλυτερο
Link to comment
Share on other sites

Στο ebay αγγλιας/Γερμανιας βρισκεις το 6/64 στα 420€ σφραγισμενο.

Δεδομενου οτι δεν εχει σιγουρα τελωνιο ουτε 2 μηνες παραδοση το σκεφτομαι σοβαρα...αλλα ξερει κανεις τι παιζει με εγγυηση σε αυτην την περιπτωση?

Link to comment
Share on other sites

Στο ebay αγγλιας/Γερμανιας βρισκεις το 6/64 στα 420€ σφραγισμενο.

Δεδομενου οτι δεν εχει σιγουρα τελωνιο ουτε 2 μηνες παραδοση το σκεφτομαι σοβαρα...αλλα ξερει κανεις τι παιζει με εγγυηση σε αυτην την περιπτωση?

2 μηνες παραδοση που έχει?

Προφανώς δεν έχεις εγγύηση αν ο πωλητής είναι ιδιωτης...

Κατα 99% είναι αγορασμένα από Κινεζομάγαζα

 

Το κομματι "αγοράζω από το επισημο eshop ή από Κίνα/Ali/ebay", κλπ νομίζω το εχουμε εξαντλήσει πολλάκις.

Αν κάποιος διαβάσει τα τελευταία 200 ποστς βγάζει συμπεράσματα και κάνει τις επιλογές του...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

ειναι τοσο χειροτερη;μπορεις να ανεβασεις ενα vs;
Είναι χειρότερη κατα πολύ.

Δεν έχουν επαφή καν νομίζω,μολις αρχίσουν και χαμηλωνουν τα φωτα ειδικά..(σε εσωτερικούς χώρους κλπ.

Ειδικά στα μωρα μου,που κινούνται δεν υπάρχει επαφή!

Έφυγα διακοπές τώρα και δεν εχω κατι απο pixel :(

Link to comment
Share on other sites

Είναι χειρότερη κατα πολύ.

Δεν έχουν επαφή καν νομίζω,μολις αρχίσουν και χαμηλωνουν τα φωτα ειδικά..(σε εσωτερικούς χώρους κλπ.

Ειδικά στα μωρα μου,που κινούνται δεν υπάρχει επαφή!

Έφυγα διακοπές τώρα και δεν εχω κατι απο pixel :(

 

Ποιος ο λογος που εφυγες απο Pixel?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λογος που εφυγες απο Pixel?
Είπα να πάω στη κορυφαία κάμερα του u11 αλλα 2 βδομάδες τώρα δεν κατάφερα να βρω κάποιο ενω το ειχα ήδη πουλησει.

Έπρεπε να φύγω διακοπές σήμερα και ενας φίλος ειχε 5αρακι 8/128 και είναι ενα τηλέφωνο που ήθελα οπωσδήποτε να δω, καθώς πάντα είναι απο τα κορυφαία για μενα, οπότε το τσίμπησα.

2 μέρες τώρα έχω ανοιχτές ολες μου τις εφαρμογές μόνιμα,δεν κλείνω τίποτα ποτέ και δεν έχει κανει reloading σε καμια.

Πολύ εντυπωσιακό!!

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορά για αγορά από gear Best η global με το άλλο που δεν γραφει τίποτα για το 6/64 αναφέρομαι. Η διαφορά στην τιμή 146 δολάρια..
Link to comment
Share on other sites

εσεις που εχετε το κινητο, ποια ειναι η γνωμη σας για το τζελι εφεκτ;υπαρχει ακομα μετα το απντειτ;εχω διαβασει διαφορα και ειμαι μπερδεμενος μιας και το να δοσεις τοσα χρηματα και να εχεις εργοστασιακα προβληματα δεν ειναι και οτι καλυτερο

κανεις;;;;

Link to comment
Share on other sites

Το ζήτημα με το jelly ποικίλλει. Άλλοι έχουν πρόβλημα έντονο και άλλοι όχι. Εγώ προσωπικά μάλλον δεν το έχω και αν το έχω, δεν το βλέπω πουθενα.

 

Δε νομίζω πως διορθώνεται με update για οσους το έχουν. Από τις καινούριες παρτίδες όμως αν το έχουν φτιάξει και δεν λένε κάτι, τότε δε θα έχεις θεμα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...