Jump to content

OnePlus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ φίλε, ευχαριστώ

 

ONEPLUS A3003

Παρακαλώ, δεν κάνει τίποτα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μιας και ερχομαι απο 3Τ το οποιο ειχα 3 μηνες και εχω ολοκληρωμενη αποψη θα ηθελα να πω και εγω την γνωμη μου.

 

Το μονο χειροτερο κατα τη γνωμη μου ειναι το design αφου το 3Τ (ειδικα το midnight black που ειχα) το θεωρω κατα πολυ ωραιοτερο απο το 5 αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο.

 

Απο αποψη ταχυτητας της συσκευης και multitasking οι διαφορες ειναι απειροελαχιστες (εχω το 5 με τα 8gb ram).Πρεπει να τα βαλεις διπλα διπλα για να δεις τις διαφορες οι οποιες ειναι μικρες.

 

Η μπαταρια αν και λιγο νωρις δειχνει να κραταει περισσοτερο στο 5.Εκει που το 3Τ μου εβγαζει 1μιση μερα το 5αρι με παει στις 2.

 

Το θεμα που ολοι αναφερουν με την οθονη υπαρχει και το εχει και το δικο μου.Μοιαζει περισσοτερο σαν εφε παρα σαν προβλημα.Ισως αν δεν το ηξερα δεν θα το πολυπαρατηρουσα.

 

Μικρη βελτίωση σε φωτεινοτητα οθονης κατω απο τον ηλιο αλλα και πιο δυνατο ηχειο το οποιο στα ψηλα τσιριζει λιγακι.

 

Η καμερα,οπου ηταν και ο λογος της αλλαγης μου απο το 3Τ στο 5,ειναι κατα πολυ βελτιωμενη.Τοσο σε λεπτομερεια και εστιαση αλλα οσο και στις νυχτερινες ληψεις και τωρα πραγματικα ειμαι ικανοποιημενος απο την καμερα.Μου θυμισε την εκπληξη που ειχα παθει με την καμερα του G4 και V10 που ειχα παλιοτερα.Το ΟΙS κακως το αφαιρεσε γιατι θελει λιγο πιο σταθερο χερι τωρα αλλα μικρο το κακο(βιντεο δεν βγαζω οποτε δεν με καιει το κουνημα και ειδικα στο 4Κ).

 

Συμπερασμα:Το OnePlus 5 είναι μια παρα πολυ καλη συσκευη για τα χρηματα της (ειδικα αυτη με τα 6gb καθως τα 8gb τα θεωρω υπερβολη).

Αξιζει η αγορα εναντι του ανταγωνισμου;Φυσικα και ναι!

Αξιζει η μεταβαση απο το 3Τ στο 5;Οχι και τοσο.Ουσιαστικη βελτιωση μονο στην καμερα η οποια στο 3Τ ηταν αρκετα καλη που τωρα εγινε ακομα καλυτερη.Αν καποιος εχει τη δυνατοτητα ας το κανει αλλα για μια διαφορα της ταξεως των 80 και πανω ευρω δεν το θεωρω ουσιαστικη μεταβαση.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι ισχύει με τα 8GB ram? Είναι κλειδωμένα στα 6 και θα τα απελευθερώσουν με κάποιο update, ή δουλεύει στο full το μηχανάκι?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ερχομαι απο 3Τ το οποιο ειχα 3 μηνες και εχω ολοκληρωμενη αποψη θα ηθελα να πω και εγω την γνωμη μου.

 

Το μονο χειροτερο κατα τη γνωμη μου ειναι το design αφου το 3Τ (ειδικα το midnight black που ειχα) το θεωρω κατα πολυ ωραιοτερο απο το 5 αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο.

 

Απο αποψη ταχυτητας της συσκευης και multitasking οι διαφορες ειναι απειροελαχιστες (εχω το 5 με τα 8gb ram).Πρεπει να τα βαλεις διπλα διπλα για να δεις τις διαφορες οι οποιες ειναι μικρες.

 

Η μπαταρια αν και λιγο νωρις δειχνει να κραταει περισσοτερο στο 5.Εκει που το 3Τ μου εβγαζει 1μιση μερα το 5αρι με παει στις 2.

 

Το θεμα που ολοι αναφερουν με την οθονη υπαρχει και το εχει και το δικο μου.Μοιαζει περισσοτερο σαν εφε παρα σαν προβλημα.Ισως αν δεν το ηξερα δεν θα το πολυπαρατηρουσα.

 

Μικρη βελτίωση σε φωτεινοτητα οθονης κατω απο τον ηλιο αλλα και πιο δυνατο ηχειο το οποιο στα ψηλα τσιριζει λιγακι.

 

Η καμερα,οπου ηταν και ο λογος της αλλαγης μου απο το 3Τ στο 5,ειναι κατα πολυ βελτιωμενη.Τοσο σε λεπτομερεια και εστιαση αλλα οσο και στις νυχτερινες ληψεις και τωρα πραγματικα ειμαι ικανοποιημενος απο την καμερα.Μου θυμισε την εκπληξη που ειχα παθει με την καμερα του G4 και V10 που ειχα παλιοτερα.Το ΟΙS κακως το αφαιρεσε γιατι θελει λιγο πιο σταθερο χερι τωρα αλλα μικρο το κακο(βιντεο δεν βγαζω οποτε δεν με καιει το κουνημα και ειδικα στο 4Κ).

 

Συμπερασμα:Το OnePlus 5 είναι μια παρα πολυ καλη συσκευη για τα χρηματα της (ειδικα αυτη με τα 6gb καθως τα 8gb τα θεωρω υπερβολη).

Αξιζει η αγορα εναντι του ανταγωνισμου;Φυσικα και ναι!

Αξιζει η μεταβαση απο το 3Τ στο 5;Οχι και τοσο.Ουσιαστικη βελτιωση μονο στην καμερα η οποια στο 3Τ ηταν αρκετα καλη που τωρα εγινε ακομα καλυτερη.Αν καποιος εχει τη δυνατοτητα ας το κανει αλλα για μια διαφορα της ταξεως των 80 και πανω ευρω δεν το θεωρω ουσιαστικη μεταβαση.

Ωραίος φίλε, ξεκάθαρα πράγματα

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα πραματα :)

 

e04096c7db37d9e878680cf1539a45f7.jpg

c66c1052a82e7a883a929f6945f0fd8d.jpg

646d854359301266303c78a8e7850e4f.jpg

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνω όμως, είναι γιατί δε μου δείχνει το tapatalk στα στατιστικά ενώ το έχω ξεσκίσει σήμερα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα που χώρισα (τους το επέστρεψα) με το γκομενάκι (τηλέφωνο), πως γίνεται να φύγει το τατουάζ (oneplus2017) από πάνω μου??

Είπα και γω να αγαπήσω μια φορά δυνατά....αλλά gelly το καρπούζι (=effect)!!

Edited by Oneplus2017
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα που χώρισα (τους το επέστρεψα) με το γκομενάκι (τηλέφωνο), πως γίνεται να φύγει το τατουάζ (oneplus2017) από πάνω μου??

Είπα και γω να αγαπήσω μια φορά δυνατά....αλλά gelly το καρπούζι (=effect)!!

 

Ωραία και εγώ το έχω το 3T, οπότε μπορώ άνετα να έχω άποψη και σε κείνο το νήμα. Απλά έχω να πω τα καλύτερα και ακόμα καλύτερα έχω να πω για το 5, έστω και αν είναι μικρές οι αλλαγες.

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνετε όμως, είναι πως εδώ υποτίθεται θέλουμε να λύσουμε απορίες και τυχόν προβλήματα στους ήδη κατόχους της συσκευής και όχι να διαβάζουμε τα προσωπικά προβλήματα ή τις εμπάθειες του κάθε κακομοίρη. Η συσκευή κυκλοφορεί ήδη ένα μήνα και αντί να αποδεχτείτε κάποιοι ότι δεν σας κανει, γράφετε πράγματα που προφανώς δεν μας αφορούν και δεν προσφέρουν τίποτα στην συζήτηση.

 

Οπότε κάθε κατεργάρης στον πάγκο του.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν απευθυνεσαι σε μενα, σου εχω δωσει την εντυπωση οτι ειμαι κανενας κακομοιρης;;;;;

Μηπως σαν καταναλωτης η κατοχος δεν εχω διμαιωμα να λεω την αποψη μου για μια συσκευη που περασε απο τα χερια μου αλλα δεν ακουμπησε;;;;

Και αν θυμαμαι καλα δεν εχω γραψει καμια ανακριβεια η κατι που δεν ισχυει για την συγκεκριμενη συσκευη,εγραψα πραγματα που εγω ειδα....

Εγω παντος fanboy δεν ειμαι ουτε θα γινω καμιας εταιρειας,ουτε καμιας συσκευης....

 

@ oneplus2017 νομιζω δεν μπορεις να αλλαξεις ονομα....αλλα και παλι τι φλασια εφαγες και εβαλες το ονομα μιας εταιρειας σαν nickname,???Περιμενε για το επομενο 1+....

 

Ασχετο τωρα....ο κουνιαδος μου ειναι ναυτικος και ξεμπαρκαρει απο Κινα και τους εχουνε δωσει και μερικες συσκευες σαν δωρακια ο εκει πρακτορας.....και μαντεψτε....με ρωταγε αν ξερω μια 1+ γιατι εχει 2

5 8/128 και ενα ZTE 8/128....Θα τα ανοιξω ολα και θα κρατησω αυτο με το μικροτερο προβλημα στην οθονη.... αν εχουν προβλημα....Απ οτι μου ειπε ειναι κατευθειαν μεσα απο την εταιρεια ολες οι συσκευες...

Η πλακα ειναι οτι μαλλον θα εχω συσκευη που εχει φαει πολυ κριτικη απο εμενα.....

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Αν απευθυνεσαι σε μενα, σου εχω δωσει την εντυπωση οτι ειμαι κανενας κακομοιρης;;;;;

Μηπως σαν καταναλωτης η κατοχος δεν εχω διμαιωμα να λεω την αποψη μου για μια συσκευη που περασε απο τα χερια μου αλλα δεν ακουμπησε;;;;

Και αν θυμαμαι καλα δεν εχω γραψει καμια ανακριβεια η κατι που δεν ισχυει για την συγκεκριμενη συσκευη,εγραψα πραγματα που εγω ειδα....

Εγω παντος fanboy δεν ειμαι ουτε θα γινω καμιας εταιρειας,ουτε καμιας συσκευης....

 

@ oneplus2017 νομιζω δεν μπορεις να αλλαξεις ονομα....αλλα και παλι τι φλασια εφαγες και εβαλες το ονομα μιας εταιρειας σαν nickname,???Περιμενε για το επομενο 1+....

 

Ασχετο τωρα....ο κουνιαδος μου ειναι ναυτικος και ξεμπαρκαρει απο Κινα και τους εχουνε δωσει και μερικες συσκευες σαν δωρακια ο εκει πρακτορας.....και μαντεψτε....με ρωταγε αν ξερω μια 1+ γιατι εχει 2

5 8/128 και ενα ZTE 8/128....Θα τα ανοιξω ολα και θα κρατησω αυτο με το μικροτερο προβλημα στην οθονη.... αν εχουν προβλημα....Απ οτι μου ειπε ειναι κατευθειαν μεσα απο την εταιρεια ολες οι συσκευες...

Η πλακα ειναι οτι μαλλον θα εχω συσκευη που εχει φαει πολυ κριτικη απο εμενα.....

 

Δεν θα το κανω προσωπικο αλλα ακομα και αυτο το post σου ειναι ακυρο με το θεμα μας. Δεν μας αφορα και δεν μας λυνει καμια απορια η προβληματισμο. Επισης υποτιθεται οτι γι' αυτο τον λογο ανοιχτηκε το αλλο νημα με το "Jello" για να τα λετε εκει. Εδω δεν μας ενδιαφερει.

 

Με το καλο να παραλαβεις το 5αρι σου και αν δεν σου κανει παλι, μπορει και να ανεχτουμε την κριτικη σου.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα! Άλλος έχει το όνομα και άλλοι έχουν τη χάρη! Είπα και εγώ σε εταιριάρα θα πάω...

Πάρε το ΖΤΕ 8/128 μου πέφτουν τα σάλια...και αν δεν το θέλεις πες μου ...εδώ θα είμαι!

Νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα με τα κινέζικα διότι δεν είναι international! (μπορεί και να λέω βλακείες...)!

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα! Άλλος έχει το όνομα και άλλοι έχουν τη χάρη! Είπα και εγώ σε εταιριάρα θα πάω...

Πάρε το ΖΤΕ 8/128 μου πέφτουν τα σάλια...και αν δεν το θέλεις πες μου ...εδώ θα είμαι!

Νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα με τα κινέζικα διότι δεν είναι international! (μπορεί και να λέω βλακείες...)!

 

Μια έκδοση βγάζει πλέον.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Πρακτοροι που κανουν δωρακια στην Κινα σε επαναπατριζομενους ναυτικους δεν υπαρχουν. Υπαρχουν ομως κατι σαϊνια στα αεροδρομια και στα λιμανια (κατι σαν τους δικους μας γυφτους) που πλασαρουν πρωτιστως μαϊμου συσκευες και δευτερευοντως κλεμενα κινητα, για τα οποια εχουν τον τροπο να τα ξανασυσκευαζουν και να φαινονται σαν καινουρια.

Η κινεζικη εκδοση οπως εχω ξαναγραψει δεν υποστηριζει οτι εχει να κανει με google και αλλα δυτικα μεσα κοινωνικης δισκτυωσης.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα! Άλλος έχει το όνομα και άλλοι έχουν τη χάρη! Είπα και εγώ σε εταιριάρα θα πάω...

Πάρε το ΖΤΕ 8/128 μου πέφτουν τα σάλια...και αν δεν το θέλεις πες μου ...εδώ θα είμαι!

Νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα με τα κινέζικα διότι δεν είναι international! (μπορεί και να λέω βλακείες...)!

 

Και εγώ το ZTE το καλοβλεπω γιατί είναι και αδιάβροχο,και για μένα λόγο δουλειάς είναι σημαντικό αυτό το χαρακτηριστικό...

Φυσικά το 1+5 και το ΖΤΕ θα τα κρατήσω για μένα,και το δεύτερο 1+5 θα το δώσω κάπου δώρο αφού είναι δωρεάν οι συσκευές...

Πάντος επειδή ήρθε στο νησί ένας συνάδερφος του κουνιάδου μου με ένα S8 6/128 snapdragon 835 ,είναι άλλο τηλέφωνο σε σχέση με τα Ευρωπαϊκά....

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πρακτοροι που κανουν δωρακια στην Κινα σε επαναπατριζομενους ναυτικους δεν υπαρχουν. Υπαρχουν ομως κατι σαϊνια στα αεροδρομια και στα λιμανια (κατι σαν τους δικους μας γυφτους) που πλασαρουν πρωτιστως μαϊμου συσκευες και δευτερευοντως κλεμενα κινητα, για τα οποια εχουν τον τροπο να τα ξανασυσκευαζουν και να φαινονται σαν καινουρια.

Η κινεζικη εκδοση οπως εχω ξαναγραψει δεν υποστηριζει οτι εχει να κανει με google και αλλα δυτικα μεσα κοινωνικης δισκτυωσης.

 

Εγώ δεν μίλησα για αεροδρόμια και πλανόδιους....Εγώ μίλησα κατευθείαν από την εταιρεία και κατά τον ανεφοδιασμό καραβιών μπορείς να πετύχεις ευκαιρίες από πράκτορες....και πίστεψε με ούτε μαϊμού είναι ούτε αν τα βάλεις διπλα σε μπανάνες θα ορμηξουν να τις φάνε....Όπως και άλλα δωράκια από τις εκάστοτε εταιρίες....

Αλλά για να το λες εσύ θα έχεις προσωπική εμπειρία....Αλλά έχω και εγώ.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ τα "δωρακια" τωρα γινανε "ευκαιρείες".... Αστο καλυτερα δεν το συνεχιζω... Κι οταν θα ζησεις 5 χρονια στην Κινα οπως εγω το ξανασυζηταμε......
Link to comment
Share on other sites

 

Thanks........ καλο φαινεται ,σιγουρα θα εχει και αυτο τα ελαττωματα του

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ τα "δωρακια" τωρα γινανε "ευκαιρείες".... Αστο καλυτερα δεν το συνεχιζω... Κι οταν θα ζησεις 5 χρονια στην Κινα οπως εγω το ξανασυζηταμε......

 

Κοίτα δεν έχω κάποιον λόγο αμφισβητήσω αυτά που λες,αλλά και εγώ από την μεριά μου σου λέω τι ενημέρωση έχω....Δεν μιλάω για αεροδρόμια,πλανόδιους,κλπ αλλά κατά τον ανεφοδιασμό,και μέχρι στιγμής αυτό που ξέρω είναι ότι μερικες συσκευές τις περνούν free...Δεν γνωρίζω τον λόγο,αλλά την επόμενη φορά που θα ξαναμιλήσω με τον κουνιάδο μου θα του πω να είναι πιο συγκεκριμένος.....Έτσι και αλλιώς,από πού πίτα που δεν τρως τι σε νοιάζει και αν καεί.....

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να μείνουμε έστω και λίγο ontopic και να μην αναλύσουμε το αν ο μπατζανακης του jimlost του φέρει op5 τζάμπα από την Κίνα;
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να μείνουμε έστω και λίγο ontopic και να μην αναλύσουμε το αν ο μπατζανακης του jimlost του φέρει op5 τζάμπα από την Κίνα;

 

Σωστά ζητώ συγγνώμη για το offtopic....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά μετά από μέρες - εβδομάδες χρήσης του τηλεφώνου, ούτε jello παρατηρώ ούτε τίποτα. Προαφνως και υπάρχει, αφού το είχα δει το πρόβλημα στην αρχή, αλλά μετά από χρήση λίγων ημερών ούτε που το παρατηρείς.

Πιο πολύ εμμονή ιδέα μου είχε γίνει πάρα πρόβλημα.

Το κινητό με έχει αφήσει υπερικανοποιημενη.

 

Έχει και πολύ καλή μπαταρία , που δεν το περίμενα...

Την Δευτέρα που φεύγω και διακοπές θα δοκιμάσω και την κάμερα εκτενώς :)

Μόλις γυρίσω από διακοπες θα ξεκλειδώσω bootloader και θα ρουταρω αλλά μέχρι εκεί.

Ακόμη και αυτή την διαδικασία πρώτη φορά την έχω αργήσει τόσο σε κινητό :)

Link to comment
Share on other sites

η επομενη αναβαθμιση λογισμικου θα φερει καλυτερη αυτονομια με την λειτουργια Energy Aware Scheduling. Λενε ως και 50%! Για να δουμε...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά μετά από μέρες - εβδομάδες χρήσης του τηλεφώνου, ούτε jello παρατηρώ ούτε τίποτα. Προαφνως και υπάρχει, αφού το είχα δει το πρόβλημα στην αρχή, αλλά μετά από χρήση λίγων ημερών ούτε που το παρατηρείς.

Πιο πολύ εμμονή ιδέα μου είχε γίνει πάρα πρόβλημα.

Το κινητό με έχει αφήσει υπερικανοποιημενη.

 

Έχει και πολύ καλή μπαταρία , που δεν το περίμενα...

Την Δευτέρα που φεύγω και διακοπές θα δοκιμάσω και την κάμερα εκτενώς :)

Μόλις γυρίσω από διακοπες θα ξεκλειδώσω bootloader και θα ρουταρω αλλά μέχρι εκεί.

Ακόμη και αυτή την διαδικασία πρώτη φορά την έχω αργήσει τόσο σε κινητό :)

 

Επειδή είμαι ήδη σε διακοπές και έχω αρχίσει και παίζω με τη φωτογραφική του,

Θα σας έλεγα ότι βγάζει πανέμορφες φωτογραφίες ..

Για τις βραδινές να πω ότι εάν βγάζετε με εντελώς auto θα δείτε "θόρυβο"..

Οπότε απλά επιλέξτε τη λειτουργία Pro και πειραματιστειτε..

Π.χ αυτό επιλέγει πολύ μεγάλο iso. Κατεβάστε το εσείς από 1600 σε 800 ...θα δείτε πως

Ελαχιστοποιείτε ο κόκκος..

Φυσικά παίζοντας και με τις άλλες ρυθμίσεις θα δείτε όμορφα αποτελέσματα.

Για την ημέρα δε συζητώ ...κάνει παπάδες..

 

Να ξανά υπερθεματισω ότι δε ξέρει τι σημαίνει κόλλημα ..

Όλα ανοίγουν αστραπιαία ..

Το gps του κλειδώνει σφαίρα .. πραγματικά !

Δε ζεσταίνεται ...

Η Μπαταρία δύναμη...

Η γρήγορη φόρτιση ...τι να πω μέχρι να κάνεις ένα ντουσακι

Να ντυθείς , ετοιμαστείς... Έχει φορτίσει σε απίστευτα επίπεδα !

 

Τελικά το άφησα με την μαύρη σιλικόνατη original θήκη

Δεν Είχαν έρθει όσες θήκες παραγγειλα μέχρι να φύγω..μια μόνο πολύ λεπτή

Που ήρθε , από ebay, αφήνει να εξέχει η οθόνη και ειναι γλιστερη οπότε δεν αξίζει)

H original Αν και τραβάει σκόνη πάνω της έχει φοβερά καλό κράτημα..

Πράγμα πολύ σημαντικό ...για διακοπές !

 

Καλημέρα και καλές διακοπές !

Link to comment
Share on other sites

Θα βγάλεις όντως φοβερές φωτο. Το βράδυ αν παίξεις με την pro λειτουργία όμως, χρειάζεται σταθεροτατο χέρι ή τριποδακι. Με το παραμικρό κούνημα θα βγάζεις θολές φωτό. Ειδάλλως θα είναι πολύ καλές.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω χέρι τρίποδο.. :lol::lol::lol:

 

Και το bokeh effect θα σε τρελανει ασχημα!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...