Jump to content

OnePlus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

περιμενω να δω τι θα απαντησουνε για το bug στα referal που αμα το αφηνες δολαρια σου κανε την εκπτωση και σε ευρω δεν....

οχι τπτ αλλο ανοιξα τικετ εδω και 12 ωρες και καμια απαντηση ,το πακετο μου ηδη εφυγε για εδω αλλα afilliate και φαιδρα σορρυ αλλα κοτσος μου φαινεται...

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

έχει αλλά δεν αναφέρει κάτι όταν το πατάς.

σε πάει σε άλλη σελίδα για να βάλεις το tracking number

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

το πήρα και το tracking.Μου είπαν άυριο προς το απόγευμα θα το έχω. Πολύ γρήγορα.

 

Με ποια εταιρια;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

περιμενω να δω τι θα απαντησουνε για το bug στα referal που αμα το αφηνες δολαρια σου κανε την εκπτωση και σε ευρω δεν....

οχι τπτ αλλο ανοιξα τικετ εδω και 12 ωρες και καμια απαντηση ,το πακετο μου ηδη εφυγε για εδω αλλα afilliate και φαιδρα σορρυ αλλα κοτσος μου φαινεται...

Εγώ κανονικά χρησιμοποίησα το referral. Πριν να το επιλέξεις έπρεπε να το γυρίσεις στα ευρώ και στην έκανε κανονικά την έκπτωση. Εγώ τουλάχιστον έτσι το έκανα.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κανονικά χρησιμοποίησα το referral. Πριν να το επιλέξεις έπρεπε να το γυρίσεις στα ευρώ και στην έκανε κανονικά την έκπτωση. Εγώ τουλάχιστον έτσι το έκανα.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

το δοκιμασα δεν αλλαζε τιμη με τπτ ,περιμενω τουλαχιστο να μου δωσουν πισω την εκπτωση;)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου έχει ξεκινήσει με UPS και ημερομηνία παράδοσης αύριο!
Link to comment
Share on other sites

Αντε παιδια αυριο λοιπον περιμενουμε τις πρωτες εντυπωσεις
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου έχει ξεκινήσει με UPS και ημερομηνία παράδοσης αύριο!

Εσεις που θα το παραλάβετε αύριο τι ώρα κάνατε περίπου την παραγγελία? Εμένα λέει ακόμα processing στο dispatch...

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσεις που θα το παραλάβετε αύριο τι ώρα κάνατε περίπου την παραγγελία? Εμένα λέει ακόμα processing στο dispatch...

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

Δεν υπάρχει first come first served φιλε μου. Κλασικη oneplus.

Εγώ πρέπει να έκανα από τους πρώτους παραγγελία και είναι processing

Link to comment
Share on other sites

Εσεις που θα το παραλάβετε αύριο τι ώρα κάνατε περίπου την παραγγελία? Εμένα λέει ακόμα processing στο dispatch...

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

βρε τώρα τα φτιάχνουν :p

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βρε τώρα τα φτιάχνουν :p

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

Μάλλον έχεις δίκιο, τώρα μίλησα στο Live Chat μαζί τους και λένε πως τα προϊόντα συγκεντρώνονται και ετοιμάζονται να φύγουν από την αποθήκη τους (άρα απ ότι κατάλαβα μάλλον εμένα θα το διώξουν αύριο :cry: :( ). Είπε αυτός ότι θα κάνει Follow Up στην παραγγελία μου για να κοιτάξει να φύγει όσο πιο γρήγορα γίνεται και θα με ενημερώσει μέσω email. Με βλέπω να το παίρνω Σάββατο! :X (Και έλεγα, θα το είχα αύριο αλλά δεν το κόβω!).

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει first come first served φιλε μου. Κλασικη oneplus.

Εγώ πρέπει να έκανα από τους πρώτους παραγγελία και είναι processing

Και εγώ απο τους πρώτους με το που είδα κωδικό στην παρουσίαση μπήκα. Ακομα processing....

Δεν βλέπω να το παίρνω αύριο όπως οι υπόλοιποι

Link to comment
Share on other sites

Λόγο που ξέρουμε το Oneplus σαν εταιρεία

Εγώ έβαλα 2 ξεχωριστες παραγγελίες

Το πρώτο το έκανα στο καπάκι όταν άνοιξε (που είναι σε αναμονή ακόμα)

Και το δεύτερο κομμάτι που παρειγγειλα 2 ώρες μετά περίπου (στην κυριολεξία τελευταία παρειγγειλα)που αύριο θα το παραλάβω!!!

Είπατε κάτι???

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Στα παιδιά που έφυγαν οι συσκευές, ποτέ σας έγραφε estimated delivery time;

Παιδιά άκυρο, μόλις άλλαξε το status σε shipped.

 

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απο τους πρώτους με το που είδα κωδικό στην παρουσίαση μπήκα. Ακομα processing....

Δεν βλέπω να το παίρνω αύριο όπως οι υπόλοιποι

 

Όταν *&*^%^$...νται στην OP το κάνουν και με μέθοδο! Να δεις που θα είμαστε οι τελευταίοι που θα παραλάβουμε.

 

----- Update: -----

Μόλις μπήκα στο site στην oneplus και στην κατάσταση παραγγελίας γράφει Shipped, δεν ήρθε ούτε email, η ετικέτα έγινε σύμφωνα με την UPS στις 12:56 Ώρα Ανατολικής Ακτής, δεν γράφει απολύτως τίποτα εκτός από το ότι εκτυπώθηκε ταμπέλα οπότε και φεύγει λογικά σήμερα. Θυμήθηκαν να στείλουν τα πακέτα στους πρώτους που έβαλαν παραγγελία (επιτέλους), λογικά έφαγαν κράξιμο...

Edited by manos20082
Link to comment
Share on other sites

Όταν *&*^%^$...νται στην OP το κάνουν και με μέθοδο! Να δεις που θα είμαστε οι τελευταίοι που θα παραλάβουμε.

 

----- Update: -----

Μόλις μπήκα στο site στην oneplus και στην κατάσταση παραγγελίας γράφει Shipped, δεν ήρθε ούτε email, η ετικέτα έγινε σύμφωνα με την UPS στις 12:56 Ώρα Ανατολικής Ακτής, δεν γράφει απολύτως τίποτα εκτός από το ότι εκτυπώθηκε ταμπέλα οπότε και φεύγει λογικά σήμερα. Θυμήθηκαν να στείλουν τα πακέτα στους πρώτους που έβαλαν παραγγελία (επιτέλους), λογικά έφαγαν κράξιμο...

Άρα λογικά έφυγαν απο μεσημέρι απλά δεν ενημερώθηκε το site φαντάζομαι

Link to comment
Share on other sites

Πολύ άγχος για το τίποτα, ούτε μια μέρα υπομονή δεν έχετε

 

ONEPLUS A3003

 

Οχι φυσικά :p

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα γράφει shipped out αλλά όταν πατάω την επιλογή tracking μου γράφει "tracking does not exist".

 

Καμία ιδέα?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

Πατάς πάνω στο κουμπί track και σε πάει στην σελίδα η οποία σου λέει πως το δέμα δεν υπάρχει, κάνεις το εξής:

πατάς πάνω στην μπάρα που γράφεις (google.com etc....) κάποια στιγμή θα δεις: oneplus.net/tracking/1Z476194708234012

αντιγράφεις το κείμενο αυτό που σου έχω με σκούρα γράμματα και πας στην σελίδα της UPS βάζεις το tracking number και είσαι κομπλέ!

 

Άρα λογικά έφυγαν απο μεσημέρι απλά δεν ενημερώθηκε το site φαντάζομαι

 

Στις 7:31πμ ώρα Ελλάδας τυπώθηκε το δικό μου καρτελάκι άρα λογικά έχει φύγει ήδη, το ιστορικό λογικά θα εμφανιστεί αργότερα όλο μαζί!

 

Πολύ άγχος για το τίποτα, ούτε μια μέρα υπομονή δεν έχετε

 

ONEPLUS A3003

 

Αστα να πάνε :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έμενα είναι ακόμα Processing μίλησα με το chat και μου είπαν παρασκευή θα παραλάβω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...