Jump to content

[S8 / S8+] Η εμπειρία σας με τη μπαταρία


kountoura
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ψυχραιμία....

Ούτε η μπαταρία (σαν hardware) φταει, ούτε έχουν "χαλάσει" όλων οι μπαταρίες, ούτε πρέπει να πάμε ομαδικώς στη Samsung για αλλαγή μπαταρίας.

Η απόδοση όντως φαίνεται να έχει πέσει μετά την αναβάθμιση σε Oreo και το μόνο που πρεπει να κάνουμε είναι υπομονή και προσευχές να το διορθώσει η εταιρεία σε επόμενη αναβάθμιση.

 

Και η προσωπική, ταπεινή μου γνώμη είναι να μη δίνετε σημασία σε τέτοιες μετρήσεις προγραμμάτων. Η μπαταρία πιθανόν, εκτός πολύ λίγων περιπτώσεων, να θέλει αλλαγή μετά τουλάχιστον από ένα χρόνο σκληρής χρήσης.

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 718
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Screenshot_20180318-193509.png

Εμενα μου γραφει (1706)mah να ειναι οντως αληθεια αυτο?

 

Μήπως έχεις μήλοφωνο χα χα σε πειράζω

Εγώ απτήν μπαταρία όπως γράφω παραπάνω γίνεται αρκετά συχνά προέκταση του χεριού μου. Τσάμπα αγχωνομαστε για τέτοια θέματα που διορθώνονται λόγω εγγύησης η ενός update

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

KAησπέρα παιδια ασχετο το ποστ μου για την μπαταρια αλλα εχω ένα θεμα και θελω να μου πειτε αν εχει το κινητο θεμα είμαι κατοχος σ8 του μικρου του midnight black!το εχω 10 μερες εχτες παρατηρισα κατι στην οθονη που δεν το ειχα δει.εχω για θεμα το μπλε live wallpaper του κινητου που όταν το περνεις και το ανηγεις για πρωτη φορα σου το εχει από μονο του!παρατηρω εκει που είναι μπλε στο πανω μερος κυριος κατι σαν γραμμες σαν νερα και κατω και όταν πηγενω στις εφαρμογες εκει που η εικονα γινεται μαυρη κατι γραμμες στην μεση και κατω αυτό φενεται κυριως με φωτηνοτητα στην μεση και πανω.οταν πηγενω στις κλησεις στ μηνυματα στην φωτογραφιες και αλου είναι μια χαρα δεν εχει κατι.θελω να μου πειτε αν φταιει το θεμα η αν εχει το κινητο πρόβλημα ?
Link to comment
Share on other sites

KAησπέρα παιδια ασχετο το ποστ μου για την μπαταρια αλλα εχω ένα θεμα και θελω να μου πειτε αν εχει το κινητο θεμα είμαι κατοχος σ8 του μικρου του midnight black!το εχω 10 μερες εχτες παρατηρισα κατι στην οθονη που δεν το ειχα δει.εχω για θεμα το μπλε live wallpaper του κινητου που όταν το περνεις και το ανηγεις για πρωτη φορα σου το εχει από μονο του!παρατηρω εκει που είναι μπλε στο πανω μερος κυριος κατι σαν γραμμες σαν νερα και κατω και όταν πηγενω στις εφαρμογες εκει που η εικονα γινεται μαυρη κατι γραμμες στην μεση και κατω αυτό φενεται κυριως με φωτηνοτητα στην μεση και πανω.οταν πηγενω στις κλησεις στ μηνυματα στην φωτογραφιες και αλου είναι μια χαρα δεν εχει κατι.θελω να μου πειτε αν φταιει το θεμα η αν εχει το κινητο πρόβλημα ?

 

 

 

Πήγαινε εκεί που πατάς να κάνεις κλήσεις και πάτα *#0*# πάτα στο Green blue red. Αν τα βλέπεις καθαρά ΔΕΝ έχεις θέμα

Πήγαινε κ στο playstore κ κατέβασε screen test και θα σ βγάλει και λευκό φόντο

Γκρι κτλ. Κάποια στιγμή κ πρόβλημα ναμην έχεις αν το δουλεύεις σε μεγάλη φωτεινότητα θα σ βγάλει θέμα η οθόνη με κάνα Facebook burn in λέγεται το καλύπτει η εγγύηση κανονικά και σε καλό σέρβις δεν θα έχεις θέμα με την αφιαβροχοποιηση

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει απλες φωτο για θεμα ασπρες μπλε η τοπια διαφορα για να τσεκαρω και δεν κανει γραμμες μονο στο live wallpaper του κινητου το μπλε το infinity display αν μπορεις βαλτο και εσυ να μου πεις αν οντως είναι του θεματος! γιατι είναι καινουργιο κινητο και δεν ξερω τι γινεται Edited by giannhss19
Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει αυτό φιλε μου όλα μια χαρα τα βγαζει στο θεμα μονο βγαζει γραμμες! το εχω σε αυτοματη φωτηνοτητα απλα σε συνθήκες με φως ανεβενει στην μεση και φενεται.τελικα το θεμα φταιει? μπορεις να το βαλεις και εσυ να βαλεις φωτεινοτητα να μου πεις αν οι γραμμες είναι του θεματος? θα με βοηθούσες πολύ επισης κατι αλο εκανα το τεστ που ειπες με *#0*#0 μια χαρα ηταν τα χρωματα εκανα οσα ελεγε εκει όλα τα εικονίδια όχι μονο χρωματα και καμερα και speaker sensor όλα και στο τελος εκανα και αυτό με το touch που είναι ένα χ μεγαλο και δεν μπορουσα να βγω όταν εκανα το touch και αναγκαστηκα και το εκλεισα εντελως το κινητο το απερνεργοποιησα γιατι δεν μπορουσα να βγω με τιποτα δεν παθενει τιποτα ετσι που το απενεργοποιησα εντελως ενο ημουν μεσα στο diagnostic mode στο test touch ε? Edited by giannhss19
Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει αυτό φιλε μου όλα μια χαρα τα βγαζει στο θεμα μονο βγαζει γραμμες! το εχω σε αυτοματη φωτηνοτητα απλα σε συνθήκες με φως ανεβενει στην μεση και φενεται.τελικα το θεμα φταιει? μπορεις να το βαλεις και εσυ να βαλεις φωτεινοτητα να μου πεις αν οι γραμμες είναι του θεματος? θα με βοηθούσες πολύ επισης κατι αλο εκανα το τεστ που ειπες με *#0*#0 μια χαρα ηταν τα χρωματα εκανα οσα ελεγε εκει όλα τα εικονίδια όχι μονο χρωματα και καμερα και speaker sensor όλα και στο τελος εκανα και αυτό με το touch που είναι ένα χ μεγαλο και δεν μπορουσα να βγω όταν εκανα το touch και αναγκαστηκα και το εκλεισα εντελως το κινητο το απερνεργοποιησα γιατι δεν μπορουσα να βγω με τιποτα δεν παθενει τιποτα ετσι που το απενεργοποιησα εντελως ενο ημουν μεσα στο diagnostic mode στο test touch ε?

 

Οχι δεν θα έπαθε κάτι αλλά αν πατούσες τα κουμπιά αφής κτλ θα έβγαινε κανονικά σε όλους έτσι κάνει δεν βγαίνει αμέσως μερικές φορές

Αγου σε όλα τα τεστ είναι εντάξει δεν έχεις θέμα μην αγχώνεσαι άλλαξε εικόνα υπάρχουν χιλιάδες να βρεις να βάλεις αν θυμάμαι στην μπλε εικόνα έτσι έκανε με τις αξίες

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που έκανε αναβάθμιση σε oreo και έχει πάνω από 4 ώρες οθόνη? Ντροπή τους... Είναι ξεφτίλες....

 

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν θα έπαθε κάτι αλλά αν πατούσες τα κουμπιά αφής κτλ θα έβγαινε κανονικά σε όλους έτσι κάνει δεν βγαίνει αμέσως μερικές φορές

Αγου σε όλα τα τεστ είναι εντάξει δεν έχεις θέμα μην αγχώνεσαι άλλαξε εικόνα υπάρχουν χιλιάδες να βρεις να βάλεις αν θυμάμαι στην μπλε εικόνα έτσι έκανε με τις αξίες

 

ευχαριστω φιλε μου τι εννοεις με τις αξιες?μπορεις αν είναι ευκολο να βαλεις το μπλε θεμα το κινουμενο να μου πεις αν οντως το θεμα κανει γραμμες να το τσεκαρουμε για να μην ανχονομαι ? και πες μου αν φταιει το θεμα για να εμαστε σιγουροι

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου τι εννοεις με τις αξιες?μπορεις αν είναι ευκολο να βαλεις το μπλε θεμα το κινουμενο να μου πεις αν οντως το θεμα κανει γραμμες να το τσεκαρουμε για να μην ανχονομαι ? και πες μου αν φταιει το θεμα για να εμαστε σιγουροι

 

Με τις σκιές ήθελα να γράψω. Αν σε λευκό φόντο είναι εντάξει δεν έχεις κανένα θέμα στο υπογράφω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που έκανε αναβάθμιση σε oreo και έχει πάνω από 4 ώρες οθόνη? Ντροπή τους... Είναι ξεφτίλες....

 

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εγω εκανα ωραιο φιλε εχτες εχω το μικρο όχι το plus με 3 ωρες και 43 λεπτα οθονης δεν αντεχει παραπανω κρατησε 1 μερα σχεδόν αλλα η μπαταρια ηταν ειδη στο 20% και μετα στο 4% και το εβαλα πριν να φορτιση φταιη ότι το κινητο το εχω 10μερες και η μπαταρια θα φτιαξει μονη της? το update φταιει η η μπαταρια μου ?? δεν το βλεπω να κραταη και πολύ εχω ενεργοποιημενο το always display φωτηνοτητα μεχρι τι μεση αυτοματο με wifi ολη μερα ανοιχτο γενικα δ του κανω μεγαλη χρηση λιγο facebook messenger viber αυτά απλα βλεπω για νέο κινητο η μπαταρια δεν κραταει καθολου

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με τις σκιές ήθελα να γράψω. Αν σε λευκό φόντο είναι εντάξει δεν έχεις κανένα θέμα στο υπογράφω

 

όταν φιλε μου πριν 2 μερες παρατηρισα αυτό με τις σκιες ημουν ετοιμος να το παω για σερβισ δεν το ειχα προσεξει οσες μερες το ειχα για αυτό και μου ειχε πεση κατω την προηγουμενη μερα όχι από ψηλα από το κρεβατι του εχω θηκη διαφανη σλιμ αλλα όχι γυαλι μπροστα και ειπα μηπως επιδι επεσε επαθε τιποτα.μετα πηγα για να τσεκαρω αν το κανει και αλου στο gallery εβγαζα photo για να δω η κατευαζα άλλες η πηγα στο ρολοι που φενεται ασπρο η κατευαζα φωτο μπλε κοκιννες μπλε κ τις εβαζα φωντο.ηταν μια χαρα όλα μονο με το μπλε θεμα μου το κανει και όχι μονο με αυτό σχεδόν με όλα θεματα που εχει το κινητο από μονο του σε αλλα πιο εντωνα σε αλλα ελαχιστα σηνηθως το φενεται όταν πας στο φως και ανεβενει η φωτηνοτητα..κατι άλλο επιδι το κινητο μου επεσε κατω υπαρχη περιπτωση να δημιουργη καποια βλαβη μεσα η όχι ?

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα ωραιο φιλε εχτες εχω το μικρο όχι το plus με 3 ωρες και 43 λεπτα οθονης δεν αντεχει παραπανω κρατησε 1 μερα σχεδόν αλλα η μπαταρια ηταν ειδη στο 20% και μετα στο 4% και το εβαλα πριν να φορτιση φταιη ότι το κινητο το εχω 10μερες και η μπαταρια θα φτιαξει μονη της? το update φταιει η η μπαταρια μου ?? δεν το βλεπω να κραταη και πολύ εχω ενεργοποιημενο το always display φωτηνοτητα μεχρι τι μεση αυτοματο με wifi ολη μερα ανοιχτο γενικα δ του κανω μεγαλη χρηση λιγο facebook messenger viber αυτά απλα βλεπω για νέο κινητο η μπαταρια δεν κραταει καθολου

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

όταν φιλε μου πριν 2 μερες παρατηρισα αυτό με τις σκιες ημουν ετοιμος να το παω για σερβισ δεν το ειχα προσεξει οσες μερες το ειχα για αυτό και μου ειχε πεση κατω την προηγουμενη μερα όχι από ψηλα από το κρεβατι του εχω θηκη διαφανη σλιμ αλλα όχι γυαλι μπροστα και ειπα μηπως επιδι επεσε επαθε τιποτα.μετα πηγα για να τσεκαρω αν το κανει και αλου στο gallery εβγαζα photo για να δω η κατευαζα άλλες η πηγα στο ρολοι που φενεται ασπρο η κατευαζα γωτο μπλε κοκιννες μπλε κ τις εβαζα φωντο.ηταν μια χαρα όλα μονο με το μπλε θεμα μου το κανει και όχι μονο με αυτό σχεδόν με όλα θεματα που εχει το κινητο από μονο του σε αλλα πιο εντωνα σε αλλα ελαχιστα σηνηθως το φενεται όταν πας σρο φως και ανεβενει η φωτηνοτητα..κατι άλλο επιδι το κινητο μου επεσε κατω υπαρχη περιπτωση να δημιουργη καποια βλαβη μεσα η όχι ?

 

Α τώρα μας το λες για το πέσιμο..

Μην το αναφέρεις στο σέρβις αν έχει θέμα ίσως στο περάσουν σαν burn in αν υπάρχει θέμα. Δεν νομίζω αφού είχες θήκη αλλά ότι είναι ευαίσθητα είναι είμαστε σε λάθος νήμα εδώ.. Ίσως σε κάποιο παμπλικ να έβγαζες άκρη μόνος σ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Α τώρα μας το λες για το πέσιμο..

Μην το αναφέρεις στο σέρβις αν έχει θέμα ίσως στο περάσουν σαν burn in αν υπάρχει θέμα. Δεν νομίζω αφού είχες θήκη αλλά ότι είναι ευαίσθητα είναι είμαστε σε λάθος νήμα εδώ.. Ίσως σε κάποιο παμπλικ να έβγαζες άκρη μόνος σ

 

δεν ξερω αν εχει θεμα η όχι στα τεστ σε ότι γωτο κατευαζω η βγαζω η παω σε ασπρο φωντο είναι μια χαρα μονο στ μπλε θεμα του κινητου γινεται γ αυτό σε ρωτησα αν φταιει το θεμα καπιοι μου ειπαν το θεμα φταιει αλλοι παλι δεν το εχουν προσεξει.το κινητο μου επεσε αλλα όχι από υψως για να σπασει όπως το ειχα στο κρεβατι στην ακρη επεσε κατω αλλα ειχα θηκη πισω η οθονη δεν επαθε κατι ουτε γρατζουνια δεν εχει.απλα ξενερωσα που επεσε γιατι είναι καινουργιο...γ αυτό ρωταω αν πεσει κατω το τηλεφωνο υπαρχη περιπτωση να παθει ζημια τιποτα μεσα η με την οθωνη του burn it και τετοια? η δεν πειραζει δεν επαθε κατι?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που έκανε αναβάθμιση σε oreo και έχει πάνω από 4 ώρες οθόνη? Ντροπή τους... Είναι ξεφτίλες....

 

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και απο αλλους ακουγεται οτι κραταει λιγοτερο με ορεο,,τι να πω! εγω την εχω στην αναμονη την αναβαθμιση και αν δεν βγει κανα προσθετικο που να λεει οτι βελτιωνει την αυτονομια δεν παιζει να την κανω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το σκέφτομαι καν για Oreo... με μ.ο. 5μιση ώρες οθόνη που βαράω σε 60ωρη χρήση συνήθως ,με 2μιση έως 3 ώρες κλήσεων ταυτόχρονα και φόρτιση από 18 με 20 % να ξεκινάω δεν το ρισκάρω προς το παρόν ....δεν κνιεμαι ντιπ λέμε :)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι άλλο αν ξερεται να μου πειτε εχτες εκανα το τεστ που ειπε το παιδι για να δω αν δουλευη η οθονη καλα η εχει θεμα το τεστ που πατας 0*#0*# εκανα όλα τα τεστ όλα τα χρωματα καμερα μικροφωνο σενσορα τα παντα στο τελος εκανα και αυτό που ελεγε toych μετα όμως δεν μπορουσα να βγω και αναγκαστηκα να το απερνοποιησς εντελως .και ενας φιλος μου ειπε αφου εκανεσ το τεστ toych και ησουν μεσα και το εκλεισες εντελως ότι το toych χαλαη της οθονης και δεν θα σου δουλευη καλα....ισχυει κατι τετιο ???η δεν υπαρχη πρόβλημα που το εκλεισα κατευθείαν ενώ ημουν μεσα? οπιος ξερει να μου πει ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι άλλο αν ξερεται να μου πειτε εχτες εκανα το τεστ που ειπε το παιδι για να δω αν δουλευη η οθονη καλα η εχει θεμα το τεστ που πατας 0*#0*# εκανα όλα τα τεστ όλα τα χρωματα καμερα μικροφωνο σενσορα τα παντα στο τελος εκανα και αυτό που ελεγε toych μετα όμως δεν μπορουσα να βγω και αναγκαστηκα να το απερνοποιησς εντελως .και ενας φιλος μου ειπε αφου εκανεσ το τεστ toych και ησουν μεσα και το εκλεισες εντελως ότι το toych χαλαη της οθονης και δεν θα σου δουλευη καλα....ισχυει κατι τετιο ???η δεν υπαρχη πρόβλημα που το εκλεισα κατευθείαν ενώ ημουν μεσα? οπιος ξερει να μου πει ευχαριστω

Φίλε Γιάννη έχει μήπως έρθει ο καιρός να επαναπροσδιορίσεις τους φίλους σου;...:p

 

Επίσης επειδή σε αυτό το νήμα μιλάμε για τη μπαταρία της συσκευής, καλό είναι για οτιδήποτε άλλο να κάνεις τις ερωτήσεις ή τις παρατηρήσεις σου στο επίσημο νήμα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7520898

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιάννη έχει μήπως έρθει ο καιρός να επαναπροσδιορίσεις τους φίλους σου;...:p

 

Επίσης επειδή σε αυτό το νήμα μιλάμε για τη μπαταρία της συσκευής, καλό είναι για οτιδήποτε άλλο να κάνεις τις ερωτήσεις ή τις παρατηρήσεις σου στο επίσημο νήμα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7520898

 

οκ φιλε τελευτεα ερωτηση ισχυει αυτό που ειπε η δεν εχει θεμα??

Link to comment
Share on other sites

Δεν το σκέφτομαι καν για Oreo... με μ.ο. 5μιση ώρες οθόνη που βαράω σε 60ωρη χρήση συνήθως ,με 2μιση έως 3 ώρες κλήσεων ταυτόχρονα και φόρτιση από 18 με 20 % να ξεκινάω δεν το ρισκάρω προς το παρόν ....δεν κνιεμαι ντιπ λέμε :)

 

ειπαμε στη δικη σοθ συσκευη ειναι κοσμημα η μπαταρια,,μην πας πουθενα εκει να μεινεις χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

οκ φιλε τελευτεα ερωτηση ισχυει αυτό που ειπε η δεν εχει θεμα??

 

Σου απάντησα έμμεσα πριν... Όχι, δεν υπάρχει θέμα.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε στη δικη σοθ συσκευη ειναι κοσμημα η μπαταρια,,μην πας πουθενα εκει να μεινεις χαχαχαχ

 

Εννοείται χα χα χα ✌

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω φιλε,..παμε στην μπαταρια τωρα για να είμαι εντος θεματος εγω δεν εχω το plus εχω το μικρο είναι 10 ημερων και 3 μιση ωρες οθονης δεν μου κραταει πιο πολυ με wifi ανοιχτο ολη μερα λιγο facebοok και messenger awlays display on μετα από 3 εχτες το φορτισα 7 το πρωι και το βραδυ στις 10 ηταν 35% χωρις χρηση μονο 3 ωρες οθονη μετα λιγο facebook κανα μισαωρο ηταν 17% το φωρτισα σημερα στις 12 παλι.ειναι φυσιολογικα αυτά η η μπαταρια εχει θεμα? Edited by giannhss19
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια μου τελειωνει παρα πολύ γρηγορα και δεν ξερω γιατι κινητο 10 ημερων ελεος...το φορτισα σημερα με ασυρματη φορτιση το φορτιζω 9 ωρα περιπου φορτησε 100% όπως ειπα και παω το εβαλα να φορτιση στις 12 αλλα δεν ολοκληρωσα την φωρτιση γτ εφυγα και το πηρα μαζι. με 3 ωρες χρησης οθονης είμαι στο 63% με λιγο messenger και λιγο play store είναι φυσιολογικα αυτά τα νουμερα η τα επρεπε να κραταει πιο πολύ?
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια μου τελειωνει παρα πολύ γρηγορα και δεν ξερω γιατι κινητο 10 ημερων ελεος...το φορτισα σημερα με ασυρματη φορτιση το φορτιζω 9 ωρα περιπου φορτησε 100% όπως ειπα και παω το εβαλα να φορτιση στις 12 αλλα δεν ολοκληρωσα την φωρτιση γτ εφυγα και το πηρα μαζι. με 3 ωρες χρησης οθονης είμαι στο 63% με λιγο messenger και λιγο play store είναι φυσιολογικα αυτά τα νουμερα η τα επρεπε να κραταει πιο πολύ?

 

 

 

Με 3 ώρες οθόνη, με τί ποσοστό μπαταρίας θα ήσουν ικανοποιημένος;

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα παραπανω είναι πολύ νωρις να τελειωνει τοσο γρηγορα ειδα ένα review hands on ο άλλος με 54% μπαταρια ελεγε 24 ωρες απομενουν και εμενα ρε παιδια με 60% λεει απομενουν 10 ωρες τι παιζει?? πειτε μου
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Η εμπειρία σας με τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...