Jump to content

[S8 / S8+] Διαθεσιμότητα και αγορά


mkbhd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι υπάρχει σεβαστή πτώση, αλλά μην κοιτάμε το ποιο φθηνό κατάστημα που δεν το έχει διαθέσιμο εδώ και μια εβδομάδα..

Η τιμή του αυτή την ώρα είναι 870€.

60€ κάτω από τις μεγάλες αλυσίδες..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 326
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πήρα μόλις το S8+ στα €700 από το ιταλικό Amazon.

 

http://image.prntscr.com/image/9dc89708b6ca427e9a108c4096967948.png

Ασε μας ρε φιλε αφου λεει δεν εχει shipping για ελλαδα και η τιμη του ειναι 819

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα το στελνει.αν δεις αυτο με τα 699 που λεει ο φιλος,το στελνει Ελλαδα κανονικα.παει,το ξεφτιλισαν εντελως.15 μερες απο υην επισημη κυκλοφορια κ το βρισκεις 700€? Ειχα πει καποτε να μην το παρω παμι πρωτος αλλα δεν κρατηθηκα.το παθημα ας μ γινει μαθημα παλι.οποτε για note 8 θα παω μετα απο 1 μηνα τουλαχιστον 200€ κατω.αρε samsung με το brand name σου....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κ μαλιστα με μολις 8€ εξοδα αποστολης.με γεια μας...

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ασε μας ρε φιλε αφου λεει δεν εχει shipping για ελλαδα και η τιμη του ειναι 819

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άρα η επιβεβαίωση της παραγγελίας που μου έστειλε η Amazon είναι ψεύτικη να υποθέσω

Edited by Grad
Προσθήκη εικόνας
Link to comment
Share on other sites

Και το απλό S8 σε silver και orchid grey το έχει 619

https://www.amazon.it/gp/offer-listing/B06XWB84Q7/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Edited by karx
Link to comment
Share on other sites

Πώς αλλάζεις γλώσσα ρε παιδιά ? Δεν καταλαβαίνω γρι....

Έλεγα να περιμένω να πέσει στα 600 το s8 να το πάρω.... Να δώσω και 400 το δικαρτο s7 edge αλλά ηθελα να δω το silver και δεν το είχε κανένα καταστημα που πήγα.. μόνο το orchid grey και το μαύρο....

Link to comment
Share on other sites

Πώς αλλάζεις γλώσσα ρε παιδιά ? Δεν καταλαβαίνω γρι....

 

Μπες από Chrome browser και κάνε Translate to English....

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά ισχύει..

Από το ιταλικό Amazon (πωλητής το ίδιο το αμαζον και όχι "συνεργάτης")

 

Με εταιρικό ΑΦΜ μου βγήκε 581 με τα μεταφορικά μέσα.... :)

 

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα καταρχήν μιλάς για ένα flash sale και όχι μόνιμη τιμή, κατά συνέπεια δεν έχει νόημα να μιλάμε για 25% διόρθωση τιμής. Είναι δεδομένο ότι η τιμή θα πέσει με γρήγορους ρυθμούς, ενώ σίγουρα είναι overpriced, όχι επειδή το προϊόν δεν είναι καλό.

Είναι τρεις κλασεις ανώτερο από οτιδήποτε στην αγορά (τώρα που το αγόρασες θα δυσκολευτείς να ξαναδείς την οθονη του μηλου σου), απλά η σαμσουνγκ και καμιά άλλη εταιρία δεν είναι σε θέση να τιμολογει όπως η Apple.

Καλορίζικο σε όσους αγοράσουν την καλύτερη συσκευή για το 2017 είτε day 1, είτε σε flash sale, ειτε αργότερα...

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει το orchid grey στα 820 (τιμή χωρίς μεταφορικά), δεν έχω παραλάβει ακόμη, αλλά το amazon δεν προλαβαίνει να μου αλλάξει την τιμή και δεν μου κάνει refund. Σε email που τους έστειλα, μου πρότειναν να μη παραλάβω και να κάνω νέα παραγγελία. 100 ευρώ δεν τα λες και μικρή διαφορά..
Link to comment
Share on other sites

Πως το παίρνουμε στα 585 ; αν κ δεν πρέπει να αλλάξω το s7 edge μου δεν μπορώ να πω ότι δε με τρώει για αλλαγή.. Είναι αρρώστια αυτό το χόμπι.. Ακριβό σπορ!

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πως το παίρνουμε στα 585...

 

Ενδοκοινοτική συναλλαγή με εταιρικό ή επςγγελματικό Α.Φ.Μ. καταχωρημένο στην Amazon....

Link to comment
Share on other sites

Ενδοκοινοτική συναλλαγή με εταιρικό ή επςγγελματικό Α.Φ.Μ. καταχωρημένο στην Amazon....

 

Καλημέρα, μπορείς να δώσεις το link? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μπορείς να δώσεις το link? Ευχαριστώ.

 

Καλημέρα. Μπαίνεις με τους κωδικούς σου στο Amazon και καταχωρείς τα στοιχεία της εταιρίας. Η επιβεβαίωση έρχεται αν θυμάμαι καλά σε 3-4 μέρες. Προσοχή μόνο γιατί το Φ.Π.Α. (εννοείται της χώρας προέλευσης) δεν εκπίπτει από όλα τα προϊόντα....

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του παντως άλλαξε. Πάλι στα προηγούμενα επιπεδα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του παντως άλλαξε. Πάλι στα προηγούμενα επιπεδα.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

629 μου βγαζει τωρα το gray.

Link to comment
Share on other sites

H... μονιμη διορθωση τιμης, συμφωνα με καποιους, διηρκησε ένα 12ωρο :lol::lol::lol:

Και για να βοηθησω να λιωσει οριστικα η καραμελα των μηλων, που "κρατανε τιμη" (τρομαρα τους), θα δωσω ένα παράδειγμα, γιατι καποιοι δυσκολεύονται να καταλαβουν τα προφανη.

Φιλος αγορασε day 1 το iPhone 7 Plus Jet Black 128GB στα 1080 ευρω, νομιζοντας πως "εκανε επενδυση" κι ότι δε θα χασει πολλα όταν το δωσει γιατι "κανεις δε θα γινει ποτε apple στη συγκρατηση τιμων" - εδώ γελαντε και τα τσιμεντα).

Χθες, αναγκαστηκε να το δωσει με δυσκολια στα 670 ευρω, γιατι παραπανω δεν εφευγε, δηλαδή χασουρα 410 ευρω, πολύ πριν κυκλοφορησει το iPhone 8.

Αντιστοιχα, φιλος με s7 edge αγορα day 1 στα 829 και πωληση ένα ολοκληρο χρονο μετα (κι αφου κυκλοφορησε ο διαδοχος) στα 400. Οοοοο μαντεψτε, η ιδια χασουρα με ένα μηλο και με μεγαλυτερη διαρκεια κτησης, στην περιπτωση του κορεατη (κι ειχε παρει και δωρακι τα vr αξιας 100 ευρω τοτε) :lol::lol::lol:

Και μη διαβασω τιποτα εξυπνάδες περι official retailers, τιμες εδώ, τιμες εκει, με ενδιαφερει να ξερω τι αποσβεση εχω κανει με το ένα και τι με το άλλο (όχι σε ποσοστα κλπ, αλλα τι ποσο βγαζω από την τσεπη για να αγορασω το "latest and greatest" ετησίως...).

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

629 μου βγαζει τωρα το gray.

 

 

Για το plus αναφέρετε όπου σε όλα τα χρώματα επανήλθα στα 800.

Οποίος πρόλαβε τον Κυριον είδε.

 

Στο μικρό μόνο το gray προσφορά τα αλλά ανέβηκαν 679 χωρίς τα μεταφορικά και βέβαια όχι άμεσα διαθεσιμα.

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

H... μονιμη διορθωση τιμης, συμφωνα με καποιους, διηρκησε ένα 12ωρο :lol::lol::lol:

Και για να βοηθησω να λιωσει οριστικα η καραμελα των μηλων, που "κρατανε τιμη" (τρομαρα τους), θα δωσω ένα παράδειγμα, γιατι καποιοι δυσκολεύονται να καταλαβουν τα προφανη.

Φιλος αγορασε day 1 το iPhone 7 Plus Jet Black 128GB στα 1080 ευρω, νομιζοντας πως "εκανε επενδυση" κι ότι δε θα χασει πολλα όταν το δωσει γιατι "κανεις δε θα γινει ποτε apple στη συγκρατηση τιμων" - εδώ γελαντε και τα τσιμεντα).

Χθες, αναγκαστηκε να το δωσει με δυσκολια στα 670 ευρω, γιατι παραπανω δεν εφευγε, δηλαδή χασουρα 410 ευρω, πολύ πριν κυκλοφορησει το iPhone 8.

Αντιστοιχα, φιλος με s7 edge αγορα day 1 στα 829 και πωληση ένα ολοκληρο χρονο μετα (κι αφου κυκλοφορησε ο διαδοχος) στα 400. Οοοοο μαντεψτε, η ιδια χασουρα με ένα μηλο και με μεγαλυτερη διαρκεια κτησης, στην περιπτωση του κορεατη (κι ειχε παρει και δωρακι τα vr αξιας 100 ευρω τοτε) :lol::lol::lol:

Και μη διαβασω τιποτα εξυπνάδες περι official retailers, τιμες εδώ, τιμες εκει, με ενδιαφερει να ξερω τι αποσβεση εχω κανει με το ένα και τι με το άλλο (όχι σε ποσοστα κλπ, αλλα τι ποσο βγαζω από την τσεπη για να αγορασω το "latest and greatest" ετησίως...).

 

Συνεχίζεις να παραποιείς τα λεγόμενα μου και το κανεις και με προφανή τροπο που μπορεί να αντιληφθεί ο καθένας. Μπήκαμε να ενημερώσουμε για μια πτώση τιμής στο αμαζον και άρχισες να βγάζεις για άλλη μια φορα τα δικά σου...

 

Ακόμα και τωρα στα 799EUR ειναι το τηλέφωνο και εκει κινείται εδω μέρες και όχι στα 929EUR της αρχικής. Και ακόμα δεν έκλεισε μήνα. Αν δεν κατάλαβες τι είπα ή αν κανεις οτι δεν καταλαβαινεις για δικούς σου λόγους , πρόβλημα σου.

 

Καλορίζικα σε όσους τα πρόλαβαν στα 699EUR

Edited by Lord British
Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχ.

Σε έτσουξε εεε;;

Όσο κράζεις , το μαύρο εξαντλήθηκε.

Στα 699EUR ακόμα για τα υπόλοιπα 2 χρώματα...

Για αυτό η Samsung δε θα γίνει ΠΟΤΕ Apple φίλοι μου. 25% έκπτωση από τη retail price από το επίσημο Amazon μέσα στον πρώτο μήνα κυκλοφοριας...

 

Τα γραπτα μενουν.

Μη συνεχιζεις γιατι εκτίθεσαι.

Συνεχιζουμε στα της διαθεσιμότητας των γαλαξιών...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ακόμη και τώρα που είναι στο αμαζον το ιταλικό 664 βγαίνει συνολικά με τα έξοδα αποστολής..

Για το s8 αναφέρομαι..

Ένα κλικ έφτασα από το να το παραγγείλω...φοβάμαι όμως να το πάρω από το εξωτερικό...για παν ενδεχόμενο...

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by evripidis4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ακόμη και τώρα που είναι στο αμαζον το ιταλικό 664 βγαίνει συνολικά με τα έξοδα αποστολής..

Για το s8 αναφέρομαι..

Ένα κλικ έφτασα από το να το παραγγείλω...φοβάμαι όμως να το πάρω από το εξωτερικό...για παν ενδεχόμενο...

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το orchid gray υπάρχει ακόμα σε προσφορα. Με πωλητή το ίδιο το αμαζον το αγοράζεις από το καλύτερο κατάστημα του κόσμου σε θέματα after sales, στο λέω από προσωπική εμπειρία.

Απλά να είσαι προετοιμασμενος για αναμονή από μια βδομάδα μέχρι ένα μήνα, οπότε θέλει θα "εμφανίσει" το αμαζον απόθεμα, καθώς δίνει ενδεικτικο χρόνο για back order

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...