Jump to content

Huawei P10 Lite


strldb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια κανα οδηγο για debrand?(Γιατι δεν βλεπω να αναβαθμιζομαι ποτε...)

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 824
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα από b206 πήγε σε b210 και έχω dual 3gb/32gb. Αυτή τη στιγμή γίνεται έλεγχος android 8 beta για 200 χρήστες στην Ευρώπη.

 

εμένα τι στο καλό? στο πηγάδι ούρησα? :p

Link to comment
Share on other sites

εμένα χτες μου ήρθε η b209 έχω την έκδοση των 3gb/32

ένα παιδί που μίλησε για κολλήματα στην έκδοση των 3gb ram να πω πως δεν ισχύει ,το κινητό πάει σφαίρα σε βαριά χρήση όπως Facebook,messenger,Viber, Skype,games και YouTube :) ;)

Link to comment
Share on other sites

εμένα χτες μου ήρθε η b209 έχω την έκδοση των 3gb/32

ένα παιδί που μίλησε για κολλήματα στην έκδοση των 3gb ram να πω πως δεν ισχύει ,το κινητό πάει σφαίρα σε βαριά χρήση όπως Facebook,messenger,Viber, Skype,games και YouTube :) ;)

Single Sim?

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το τηλέφωνο το είχα πάρει την πρωτοχρονιά δώρο για την σύζυγο.

Αντιμετωπίζει ένα παράδοξο, δεν της επιτρέπει να δει you tube με χρήση δεδομένων.

Ούτε από την εφαρμογή ούτε από το Chrome.

Σίγουρα κάποια ρύθμιση είναι, ναι αλλά τι να ψάξω;

Ιδέες και προτάσεις θα ήταν το καλύτερο, θα παρακαλούσα σε αναλυτικές οδηγίες γιατί είμαστε νέοι στο Android.

Ευχαριστώ.

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

εμένα χτες μου ήρθε η b209 έχω την έκδοση των 3gb/32

ένα παιδί που μίλησε για κολλήματα στην έκδοση των 3gb ram να πω πως δεν ισχύει ,το κινητό πάει σφαίρα σε βαριά χρήση όπως Facebook,messenger,Viber, Skype,games και YouTube :) ;)

Σε ευχαριστώ φίλε μου. Το πρόβλημα βρέθηκε. Έτρεχαν στο παρασκήνιο ΚΑΙ οι 80 εφαρμογές που είχα εγκαταστήσει!!!! Τραγικό! Μέσα από τις ρυθμίσεις απενεργοποιησα τις περισσότερες και άφησα να τρέχουν καμία 10ρια. Το κινητό εδώ και 2 μέρες πάει ΣΦΑΊΡΑ!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση μιας και με android δεν εχω ασχοληθεί κι ετυχε να πεσει στα χερια ενα p10 lite. Λοιπον στα iphone επιλεγεις να παρεις backup απο το itunes και μετά κανοντας restore αυτο το backup το τηλεφωνο ερχεται στην ιδια ακριβώς κατασταση/ρυθμίσεις όπως ήταν πριν. Στο p10 lite το backup που κανει η εφαρμογή που εχει, παίρνει image του τηλεφωνου ή απλά σωζει φωτογραφίες, τηλ. καταλογο κλπ αλλά μετά πρεπει να κάνεις εσύ τις ρυθμίσεις και γενικά να το φερεις στα μέτρα σου; Edited by ksessalonikios
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση μιας και με android δεν εχω ασχοληθεί κι ετυχε να πεσει στα χερια ενα p10 lite. Λοιπον στα iphone επιλεγεις να παρεις backup απο το itunes και μετά κανοντας restore αυτο το backup το τηλεφωνο ερχεται στην ιδια ακριβώς κατασταση/ρυθμίσεις όπως ήταν πριν. Στο p10 lite το backup που κανει η εφαρμογή που εχει, παίρνει image του τηλεφωνου ή απλά σωζει φωτογραφίες, τηλ. καταλογο κλπ αλλά μετά πρεπει να κάνεις εσύ τις ρυθμίσεις και γενικά να το φερεις στα μέτρα σου;

Κατεβάζεις στο ps ένα πρόγραμμα της Huawei, hi suite λέγεται αν θυμάμαι καλά και κάνεις αντίγραφα ασφαλείας σε όλα, φώτο, εφαρμογές, επαφές κλπ η τα αποθηκεύεις στο cloud

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις στο ps ένα πρόγραμμα της Huawei, hi suite λέγεται αν θυμάμαι καλά και κάνεις αντίγραφα ασφαλείας σε όλα, φώτο, εφαρμογές, επαφές κλπ η τα αποθηκεύεις στο cloud

εντάξει τα αποθηκέυει αλλά μετα στο restore πχ επαναφέρει τις εφαρμογές στις ακριβείς θεσεις που ήταν στις οθόνες ή πχ ανοιγοντας μια εφαρμογή ειναι οπως την εσωσα ή πρεπει να την ξαναρυθμίσω απο την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. ειμαι κατοχος της συσκευης αυτης λιγοτερο απο μηνα, iphone 6s ειχα πριν στην κατοχη μου, και γραφω για το εξησ. ειστε ικανοποιημενοι γενικα οσοι εχετε αυτη την συσκευη οσον αφορα την ταχυτητα της και τα μεγαλα "κενα" που εχει οταν πατας να ανοιξεις μια εφαρμογη? ενα χρονο κατοχος του iphone ας πουμε το βαρεθηκα και με ετρωγε το χερι μου να ξαναπαω σε android. ενα χρονο ομως διχως να εχει κολλησει πανω απο 5 φορες και χωρισ να αδειαζω τη μνημη του κλεινοντας τις εφαρμογες μια μια. ΤΩΡΑ εδω εχουμε αρχισει τα γερα κολληματα!!! ειδικα αν χρησιμοποιω την καμερα και παταω να δω τισ φωτογραφιες της "συλλογης" ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! επισης πολλες φορες εχω παρατηρησει οτι και το πρωι κολλαει για καποιο λογο λιγο παραπνω απ οτι συνηθως. το δοκιμαζω τωρα δυο τρεισ μερες χωρις να αδειαζω τις ανοιχτες εφαρμογες πολυ και εχω αρχισει να απογοητευομαι γιατι νομιζω οτι πηγε τσαμπα η αγορα! εχετε κατι να μου προτεινετε? ή κατι να προσθεσετε οσον αφορα τις επιδοσεις του?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου απο δικη μου εμπειρια ειναι ενα καλο τηλεφωνο..Εδω που τα λεμε ολα κολλανε..και το δικο μου τραβαει φλασιες αλλα μην τα θελω και ολα δικα μου..Εγω περιμενω την Oreo..εαν γινει χειροτερο απο τι ειναι τωρα θα φαει πουλημα που θα ειναι ολο δικο του και δεν προκειται να ξανα παρω σαν αυτη την μαρκα.Ηδη του χω κανει 2 εργοστασιακες(στιγμιαια κολληματα εχω αραια και που).Εγω εχω την εκδοση με τα 3/32.σε σχεση με το Galaxy A3 2017 που ειχα ναι κολλαει περισσοτερο.Απλα ηθελα μεγαλυτερη οθονη και 3gb RAM τα οποια δεν ευχαριστιεμαι.Προς θεου ομως αυτα τα λεω απο προσωπικη μου εμπειρια χωρις να θελω να ανοιξω μετωπο με καποιον απο δω μεσα και εντελως φιλικα

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

καπου διαβασα οτι πρεπει να εχεις την b240 για να σου βγει το update για oreo. οπως καιι να εχει μας εχουν γραψει κανονικα
Link to comment
Share on other sites

Το Β240 ισχύει για την κινεζική έκδοση nova youth.

Έχει ξεκινήσει ένα πρόγραμμα beta στην Ευρώπη αλλά χώραγε 200 άτομα. Από όσα ακούγονται μέσα Ιουνίου θα ξεκινήσει η διανομή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί καιγόμαστε για Oreo; Μια χαρά δεν είναι και έτσι το τηλέφωνο; Τι παραπάνω θα προσφέρει; Άσε που αυτά τα μεγάλα updates τα φοβάμαι, πας για μαλλί και βγαίνεις κουρεμένος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί καιγόμαστε για Oreo; Μια χαρά δεν είναι και έτσι το τηλέφωνο; Τι παραπάνω θα προσφέρει; Άσε που αυτά τα μεγάλα updates τα φοβάμαι, πας για μαλλί και βγαίνεις κουρεμένος

 

εσύ γιατί λες? κανά security update, κανά νέο λογισμικό. ψιλά πράγματα :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί καιγόμαστε για Oreo; Μια χαρά δεν είναι και έτσι το τηλέφωνο; Τι παραπάνω θα προσφέρει; Άσε που αυτά τα μεγάλα updates τα φοβάμαι, πας για μαλλί και βγαίνεις κουρεμένος

εγω δεν καιγομαι αλλα εχω περιεργεια τι παραπανω θα προσφερει η νεα εκδοση και γενικα ειναι ωραιο οταν μια εταιρια υποστιριζει με αναβαθμισεις το κινητο σου:)

Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς αυτή την διαφήμιση;

http://www.makeitpossible.gr/huaweiturnsummeron/p10-lite

Τι θέλει ως προϋπόθεση;

Π. Χ. Στέλνεις email, παίρνεις τηλέφωνο ή κάτι άλλο;

Ευχαριστώ.

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Η προωθητική ενέργεια έχει ολοκληρωθεί!Λογικά θα τελείωσε...

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...