Jump to content

iPhone 8 - Τι θα μπορούσε να δανειστεί από τις flagships συσκευές της Samsung;


DINFUN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η Apple δε δανείζεται, μόνο αντιγράφει ως γνωστόν από τη Samsung

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι θα πει χρήσιμο η άχρηστο και γιατί θα πρέπει καποιος να κρίνει το κάθε τι εδώ μέσα;

Γιατί δεν πας να γραψεις το ίδιο στο θέμα που λέει ότι τελευταία στιγμή μπήκε ο αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων στην πλάτη του s8; Εκτός και αν εκείνο το θεωρείς χρήσιμο.

 

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι υπάρχει μια άρνηση σε οτιδήποτε έχει να κάνει με την apple και ξανά λέω ότι για τα vs δεν φταίνε οι αρθρογράφοι αλλά αυτοί που τρέξουν να πουν την ******* τους είτε είναι φαν της αππλε είτε της σαμσουνγκ.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ρε φίλε μην μου λες άσχετα πράγματα. Εδώ ο τίτλος λέει τι θα ήθελε ο αρθρογράφος να πάρει η Apple από την Samsung για το επόμενο iPhone και το μόνο που κάνει είναι να μιλάει ότι αυτό το κάνει λάθος η samsung και η Apple σωστά! Πες μου τι σχέση έχει ο τίτλος με το κείμενο!

 

Για τον αισθητήρα που λες γράφει ότι προσπάθησαν να τον βάλουν αλλά δεν τα κατάφεραν και ότι μάλλον θα μπει στο s9 η note 8 δεν λέει ότι δεν τον έβαλαν και της Apple είναι καλύτερος!

 

Διάβασε λίγο το άρθρο ξανά και πες μου εάν έχω άδικο.

 

Σεβαστή η κάθε άποψη αλλά κάποια στιγμή τα πράγματα ξεφεύγουν...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Fingerprint scanner ενσωματωμένο στο μηλαράκι θέλει, να πάει το χάιδεμα σύννεφο :lol:
Μερικές φορές καλύτερα να μιλάς, παρά να τα μασάς ;)
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά θέλω να μάθω τα παραπάνω συμπεράσματα από που τα έβγαλες; Που είδες την είδηση στη συγκεκριμένη ανάρτηση; Ο λόγος της ανάρτησης αναφέρεται στον τίτλο και είναι σαφής. Προτείνω να την ξαναδιαβάσεις.

 

Ο τίτλος έχει ένα λάθος.

Θα έπρεπε να ειναι "Τι θα μπορούσε να αντιγράψει", ακολουθώντας και τις διδαχές του Jobs :lol:

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε μην μου λες άσχετα πράγματα. Εδώ ο τίτλος λέει τι θα ήθελε ο αρθρογράφος να πάρει η Apple από την Samsung για το επόμενο iPhone και το μόνο που κάνει είναι να μιλάει ότι αυτό το κάνει λάθος η samsung και η Apple σωστά! Πες μου τι σχέση έχει ο τίτλος με το κείμενο!

 

Για τον αισθητήρα που λες γράφει ότι προσπάθησαν να τον βάλουν αλλά δεν τα κατάφεραν και ότι μάλλον θα μπει στο s9 η note 8 δεν λέει ότι δεν τον έβαλαν και της Apple είναι καλύτερος!

 

Διάβασε λίγο το άρθρο ξανά και πες μου εάν έχω άδικο.

 

Σεβαστή η κάθε άποψη αλλά κάποια στιγμή τα πράγματα ξεφεύγουν...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Δεν έχω καταλάβει που είναι το πρόβλημα. Ο άνθρωπος λέει τη γνώμη του και ζητάει από μας που έχουμε iPhone να πούμε την δίκη μας.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Τι θα πει χρήσιμο η άχρηστο και γιατί θα πρέπει καποιος να κρίνει το κάθε τι εδώ μέσα;

Γιατί δεν πας να γραψεις το ίδιο στο θέμα που λέει ότι τελευταία στιγμή μπήκε ο αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων στην πλάτη του s8; Εκτός και αν εκείνο το θεωρείς χρήσιμο.

 

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι υπάρχει μια άρνηση σε οτιδήποτε έχει να κάνει με την apple και ξανά λέω ότι για τα vs δεν φταίνε οι αρθρογράφοι αλλά αυτοί που τρέξουν να πουν την ******* τους είτε είναι φαν της αππλε είτε της σαμσουνγκ.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Συγνώμη αλλά σε ένα θέμα που όλοι μας ανεξαιρέτως ρωτούμαστε τι θα μπορούσε να αντιγράψει η Apple από τη Samsung για να κάνει ένα iPhone της προκοπής , τι περιμένεις να δεις ; :lol::lol::lol:
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Τις μπαταρίες να μην αντιγράψει μόνο κ σκάνε στα χέρια μας

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Τις μπαταρίες να μην αντιγράψει μόνο κ σκάνε στα χέρια μας

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Τουλάχιστον θα βλέπεις πιστά χρώματα στα πυροτεχνήματα.

Link to comment
Share on other sites

Τις μπαταρίες να μην αντιγράψει μόνο κ σκάνε στα χέρια μας

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Την μπαταρία (του Note 7) πες καλύτερα.Μην γενικευουμε τα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά θέλω να μάθω τα παραπάνω συμπεράσματα από που τα έβγαλες; Που είδες την είδηση στη συγκεκριμένη ανάρτηση; Ο λόγος της ανάρτησης αναφέρεται στον τίτλο και είναι σαφής. Προτείνω να την ξαναδιαβάσεις.

 

Πουθενά...!! Είδε όμως την λέξη "iPhone" και είναι αρκετό για τα συμπεράσματα.

Τώρα αυτό που θα ήθελα να δω στο καινούργιο iPhone είναι η οθόνη του S8, επίσης shortcuts στο control center για mobile (personal) hotspot, restrictions και location services.

Link to comment
Share on other sites

Τι θα ηθελα να δω εγω:

1.Μεγεθος συσκευης οσο το σημερινο μικρο με μικροτερα bezels (δηλ μεγαλυτερη οθονη) διατηρώντας όμως την αναλογία στο 16:9. Η υλοποιηση της Samsung στα 18,5:9 μου φαινεται δωρο αδωρο δεδομενου οτι σε κανονικη χρηση τα on screen buttons καταλαμβανουν χώρο και σε παρακολουθηση βιντεο μενουν μαυρα περιθωρια γιατί το περεχομενο ειναι κυριως διαθεσιμο σε 16:9

2.Κατάργηση του home button με διατήρηση του αισθητηρα μπροστα και ενσωματωση του στην οθονη. Αυτο πιστευω ειναι το πιο σιγουρο. Η υιοθετηση του force touch (6s) και η καταργηση του μηχανικου click και αντικατασταση με taptic engine click (7) νομιζω ηταν βηματα προς αυτο το σκοπο

3.Εννοειται dual camera με οποιες βελτιωσεις εχει

4.Αυξηση της αναλυσης με διατηρηση της ποιότητας οθόνης και φυσικα flat

 

Οτιδηποτε αλλο ευπροσδεκτο αρκει να μην ειναι gimmick

Get your head out of your ash!

Confirmation Bias is our era's intellectual cancer

Link to comment
Share on other sites

Ενα διακοπτη στο control center διπλα σε αυτον του wifi για γρηγορο ανοιγμα κλεισιμο των data ρε παιδια, τοσο δυσκολο ειναι;;; :blink:

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να δανειστει καλό θα κάνει. Το iphone μοιάζει σαν κινητό 5ετιας έτσι όπως είναι. Από το Software ήδη έχει αντιγράψει πάρα πολλά άλλα θέλει και άλλο δεν παλεύεται αυτό το ios το θεωρώ κατηγορία dumbphone ξεκάθαρα.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να δανειστει καλό θα κάνει. Το iphone μοιάζει σαν κινητό 5ετιας έτσι όπως είναι. Από το Software ήδη έχει αντιγράψει πάρα πολλά άλλα θέλει και άλλο δεν παλεύεται αυτό το ios το θεωρώ κατηγορία dumbphone ξεκάθαρα.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

 

το τερματισες.....:ninja::blink::X:wacko:

Link to comment
Share on other sites

το τερματισες.....:ninja::blink::X:wacko:

Από την δική σου την πλευρά έτσι πρέπει να φαίνεται. Απλα αυτή είναι η γνώμη μου χρόνια τώρα δεν έχω αλλάξει άποψη.

 

Στάλθηκε από το NOTE 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Πουθενά...!! Είδε όμως την λέξη "iPhone" και είναι αρκετό για τα συμπεράσματα.

Τώρα αυτό που θα ήθελα να δω στο καινούργιο iPhone είναι η οθόνη του S8, επίσης shortcuts στο control center για mobile (personal) hotspot, restrictions και location services.

 

Καλύτερα να μην ανακατεύεσαι ... δεν σου μίλησε κανένας. Μια χαρά διάβασα και τον τίτλο και το θέμα αλλά άμα είσαι κολλημένος δεν διαβάζεις τι θέλει να πει ο άλλος απλός αντιδράσεις γιατί κάποιοι θίγουν τις επιλογές σου.

 

Όποιος θέλει να καταλάβει θα καταλάβει τι θέλω να πω.

 

Ανοίξτε τα μάτια σας και φτάνει να υποστηριζετε μια εταιρεία επειδή δώσατε 800 και 900 ευρώ.

Edited by ntinoscrypton
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...