Jump to content

Xiaomi Mi 6


manolisg10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω τραβήζει νυχτερινές λήψεις.3 μέρες έλειπα σε ταξίδι και δεν είχα μπεί.Θα τις ανεβάσω λίαν συντόμως.Η αυτονομία για το παιδί που ρώτησε είναι άκρως ικανοποιητική.Είμαι στις 5 ώρες οθόνη με μεικτή χρήση wifi-data και φωτεινότητα στο 50% και αυτόματο με συχρονισμούς και τα πάντα.

Να σημειωθεί ότι υπάρχει ένα mi6 στο κουτί του σφραγισμένο για όποιον ενδιαφέρεται και θα δοθεί στην τιμή που αγοράστηκε.355.Θα βρίσκομαι αθήνα την επόμενη εβδομάδα.Όποιος ενδιαφέρεται Pm.

 

Το μαύρο το απλό;

Link to comment
Share on other sites

Έχω τραβήζει νυχτερινές λήψεις.3 μέρες έλειπα σε ταξίδι και δεν είχα μπεί.Θα τις ανεβάσω λίαν συντόμως.Η αυτονομία για το παιδί που ρώτησε είναι άκρως ικανοποιητική.Είμαι στις 5 ώρες οθόνη με μεικτή χρήση wifi-data και φωτεινότητα στο 50% και αυτόματο με συχρονισμούς και τα πάντα.

Να σημειωθεί ότι υπάρχει ένα mi6 στο κουτί του σφραγισμένο για όποιον ενδιαφέρεται και θα δοθεί στην τιμή που αγοράστηκε.355.Θα βρίσκομαι αθήνα την επόμενη εβδομάδα.Όποιος ενδιαφέρεται Pm.

 

Φίλε προσπαθώ να σου στείλω και δεν έρχονται τα pm..

Υπάρχει το ΜΙ6 με ενδιαφέρει.. Μπορείς να μου στείλεις ένα μήνυμα παρακαλώ?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε προσπαθώ να σου στείλω και δεν έρχονται τα pm..

Υπάρχει το ΜΙ6 με ενδιαφέρει.. Μπορείς να μου στείλεις ένα μήνυμα παρακαλώ?

 

πρεπει να του στειλαμε πολυ γι αυτο δεν νομιζω να το προλαβαμε :p

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ πολύ όσους έστειλαν αλλά το κινητό το πουλήθηκε.Δυστυχώς δεν μπορώ να απαντήσω σε καθένα παιδί ξεχωριστά μιας και μου ήρθαν πολλά εισερχόμενα και είναι δύσκολο.Το κινητό ήταν σε μαύρο χρώμα στα 64gb.

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πρεπει να του στειλαμε πολυ γι αυτο δεν νομιζω να το προλαβαμε :p

 

ισχύει..:P

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να διευκρινιστεί για τυπικούς λόγους ότι το κινητό πουλήθηκε στην τιμή που αγοράστηκε.

Link to comment
Share on other sites

Καμία photo θα δούμε βρε παιδιά;Πιστεύω σε κανένα δεκαήμερο να το έχω ήδη έχω 8 μέρες που το παρηγγειλα

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Καμία photo θα δούμε βρε παιδιά;Πιστεύω σε κανένα δεκαήμερο να το έχω ήδη έχω 8 μέρες που το παρηγγειλα

 

Nυχτερινές λήψεις κυρίως εννοείες.Την μέρα βγάζουν όλα πάνω κάτω τα ίδια.Έχω τραβήξει καμιά δεκαριά και θα τις ανεβάσω.

Link to comment
Share on other sites

Φώτο του κινητού του ίδιου εννοεί βρε συ και screenshot του μενού και της ρομ για να δούμε την ρομ. Για όσους θέλουν γενικά θα το πω να βάλουν φώτο και δεν ξέρουν πως μπορούν να το βάλουν με το παρακάτω λινκ : https://old.postimage.org/ η από εδώ https://postimage.io/?lang=Greek γιατι συνημμένα δεν μπορούμε να βάλουμε πλέον..!! ;) Το πήρε είδη ένας φίλος από την ελληνική κοινότητα και έχει βάλει 2 φώτο!! ;) Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι για την έκδοση mi6 128gb.Εχω το mi5 pro 128gb και σε λίγες μέρες θα το βγαλω για πώληση οπότε θα πάρω το mi6 αν και σκεφτόμουν για το one plus5 αλλά λόγο ποιο κόμπακτ διαστάσεων mi6 .
Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι για την έκδοση mi6 128gb.Εχω το mi5 pro 128gb και σε λίγες μέρες θα το βγαλω για πώληση οπότε θα πάρω το mi6 αν και σκεφτόμουν για το one plus5 αλλά λόγο ποιο κόμπακτ διαστάσεων mi6 .

 

περιμενε το one plus μπορει να ειναι 5.5 ιντσε η και ποιο πανω αλλα μπορει να ειναι bezless σαν το galaxy s8 και να ειναι ιδιο σε μεγεθος

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Nυχτερινές λήψεις κυρίως εννοείες.Την μέρα βγάζουν όλα πάνω κάτω τα ίδια.Έχω τραβήξει καμιά δεκαριά και θα τις ανεβάσω.

 

Μαζί με της φώτο που έβγαλες που θα έχουν ενδιαφέρον βάλε και φώτο οπωσδήποτε με το ίδιο το κινητό από διάφορες μεριές και από το about info είμαστε πολλοί που θέλουμε να το δούμε live.. ;);)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε καμία φωτογραφια τελικά έστω από την συσκευή πως και πως περιμενω

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε καμία φωτογραφια τελικά έστω από την συσκευή πως και πως περιμενω

 

Έλα ντε δεν είσαι ο μόνος αρκετοί το περιμένουν αλλά έχει κίνηση μάλλον.. :p:p

Η αλλιώς πάει η κοροϊδία σύννεφο..!!:D

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη σελίδα εχει ένα λάθος δεν εχει mi6 με 4gb ram μόνο με 6gb ram 64/128rom Edited by trifos
Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Γεια στη παρέα, παρήγγειλα το mi6 από aliexpress 430€. Όχι και τόσο καλή τιμή πιστεύω αλλά τι να κάνω fanboy είμαι
Link to comment
Share on other sites

Γεια στη παρέα, παρήγγειλα το mi6 από aliexpress 430€. Όχι και τόσο καλή τιμή πιστεύω αλλά τι να κάνω fanboy είμαι

 

Με το καλό να παραλάβεις. Μια απο τα ίδια σκέφτομαι να παραγγείλω αλλά είναι και το τελωνείο που αν κάτσει ειναι πολλά τα χρήματα mi6 128gb.Στο mi5 ειχα πληρώσει τελωνειο Γαλλία αλλά εντάξει ηταν 24 ευρώ και πήρα πίσω τα 14 απο τον πωλητή.Μου πρότεινε :

if you are afraid of customs taxes, please choose the registered air mail on our site, which can be arrived in 10-18 days and costs only 14.99$ for the phone.

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν εχει έρθει Ελλάδα.

Ειδα απο μακρια ενα κινητό άγνωστο έμοιαζε με s8 αλλα το ειδα απο κοντα και ρώτησα ποιο ειναι μου είπαν το mi6

Το ειδα στο αεροδρομιο το ειχαν 2 επιβατες .

Σαν δεύτερο είχαν το s7 edge

Το κινητό πολυ όμορφο πραγματικα απο κοντα μου αρεσε. Οταν θα πεσει η τιμη θα το πάρω

Edited by dleyteris

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Τελικά θα περιμένουμε πολύ μέχρι να το πάρει κάποιος και να μας πει μιας και τελικά δεν το έχει ακόμη κανείς από εδώ.. :wacko: Είναι ωραίο κινητό βέβαια αν και εγώ θα περιμένω να βγάλει κάνα mi6s μεταλλικό που μου αρέσει ποιο πολύ από το γυαλί...!!! ;);)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω μέχρι αύριο να παραγγείλω το mi6 128gb αλλιώς από βδομάδα.

 

Και εγώ σκέφτομαι ακριβώς το ίδιο. Λέω από honorbuy ώστε να μην υπάρχουν προβλήματα με τελωνείο και να είναι άμεσα. Δείχνουν stock στο μαύρο 64gb :cool:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σκέφτομαι ακριβώς το ίδιο. Λέω από honorbuy ώστε να μην υπάρχουν προβλήματα με τελωνείο και να είναι άμεσα. Δείχνουν stock στο μαύρο 64gb :cool:

 

Ακριβό το βλέπω στο honorbuy 450 και 508 αντίστοιχα.

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...