Jump to content

[MOTO] Υamaha Ζ 125


pilotos_18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

tixeros eisai , mama apo 8eio sxedon pote den vriskeis... min to doseis pote auto to mixanaki :p

 

ta townmate einai pano kato san 90aria , eksallou idia epoxi vgeikan pano kato. apla to diaforiko einai pou to xalaei san metatroph...

 

vrika Zita 1700 euro mama asimi full nikel , me allagmeno sasi apo matako. perimeno tilefono apo to palikari pou to exei autes tis meres

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

tixeros eisai , mama apo 8eio sxedon pote den vriskeis... min to doseis pote auto to mixanaki :p

 

ta townmate einai pano kato san 90aria , eksallou idia epoxi vgeikan pano kato. apla to diaforiko einai pou to xalaei san metatroph...

 

vrika Zita 1700 euro mama asimi full nikel , me allagmeno sasi apo matako. perimeno tilefono apo to palikari pou to exei autes tis meres

 

Μαθε πληροφοριες για το πως αλλαχτηκε το σασι και αν οντως αλλαχτηκε.

Link to comment
Share on other sites

tixeros eisai , mama apo 8eio sxedon pote den vriskeis... min to doseis pote auto to mixanaki :p

 

ta townmate einai pano kato san 90aria , eksallou idia epoxi vgeikan pano kato. apla to diaforiko einai pou to xalaei san metatroph...

 

vrika Zita 1700 euro mama asimi full nikel , me allagmeno sasi apo matako. perimeno tilefono apo to palikari pou to exei autes tis meres

 

για να δουμε αυτο το παπι θα σου κατσει:p:p

Link to comment
Share on other sites

an m'agapaei o 8eos 8a mou katsei :p , to kone egine meso tou sinergiou pou paei o pateras mou tin vespa tou kai einai mia parea me Zita kai o enas douleuei ekei, oso gia to mixanaki 8a to do maZi me ton kollito mou kai enan filo tou pou ftiaxnei papakia
Link to comment
Share on other sites

as me parei mia prota tilefono to paidi pou to exei kai vlepoume gia ta alla.. oso gia tin katastasi tou Zita , sas eipa oti 8a einai kai 2 filoi mou pou kseroun apo mixanakia. kai ta lefta den ta petao etsi apla, opws ena Zita pou ema8a oti eixe tripa sta karter kai itan kolimeno kai i8ele na mou to fesosei 1800e.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια που θα βρω ρευματα για Ζ ολα τα ρευματα και ποσο θα κανουν;;;;;;;;Υπαρχει καμια ιστοσελιδα;;;;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

καινουργια δεν υπαρχουν;;;;;;;;και ποσο περιπου εχουν τα μεταχιρισμενα;;;;;;

 

Για καινουργια μονο αν πας σε αντιπροσωπεια και παλι δυσκολα.Για τιμες τωρα μπορει να δεις διαφορες.Με ολα μαζι κομπλε πιστευω αν σου ζητησει να δωσεις 100 με 150 ευρω ειναι πολυ καλα.Μεταχειρισμενα παντα.

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω θα ροτισω στην αντιπροσοπεια και αν δεν εχουν θα ψαξω για μεταχειρισμενα;;;;;;;;;α και κατι αλλο ποσο κανει ο σκελετος μαζι με ζαντες τιμονια ολα ολα εκτος μοτερ;;;;;;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω θα ροτισω στην αντιπροσοπεια και αν δεν εχουν θα ψαξω για μεταχειρισμενα;;;;;;;;;α και κατι αλλο ποσο κανει ο σκελετος μαζι με ζαντες τιμονια ολα ολα εκτος μοτερ;;;;;;;;;;;

 

Για τα ηλεκτρονικα ρωτα και σε συνεργεια που φτιαχνουν Ζ.Πολλοι αλλαζουν τα γνησια ρευματα με τα αγωνιστικα του ΥΖ.

Καινουργια τα παντα η μεταχειρισμενα?Για σκελετο καινουργιο παει 500 ευρω απ οτι θυμαμαι.Πιο καλα παντως να παρεις ολο μαζι το Ζ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω και ενα μηνα ειμαι εγω κατοχος ενος z 125........... (εχω και το crypton x)!!!

το εφταξα μονος μου ...το μονο μεταχειρισμενο πανω στο μηχανακι ειναι το μοτερ!!!!!

που και αυτο το πειραξα λιγο!!!!!!!!!!!! για αρχη ολα πανε καλα!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω και ενα μηνα ειμαι εγω κατοχος ενος z 125........... (εχω και το crypton x)!!!

το εφταξα μονος μου ...το μονο μεταχειρισμενο πανω στο μηχανακι ειναι το μοτερ!!!!!

που και αυτο το πειραξα λιγο!!!!!!!!!!!! για αρχη ολα πανε καλα!!!!!!

 

 

Βαλε καμια foto, να το δουμε.Συμφερει να το φτιαξεις μονο σου?

Τιποτα δεν εχει αλλαξει

και τιποτα δεν ειναι το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

Βαλε καμια foto, να το δουμε.Συμφερει να το φτιαξεις μονο σου?

 

αναλογος φιλε!!!!!!αν πας να αγορασεισ πειραγμενο και εμφανισιακα φτιαγμενο συμφερει να το φτιαξεις μονο σου!!! αλλα αν πας να αγορασεισ ενα μανισιο βγαινει περιπου τα ιδια λεφτα!!!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω και ενα μηνα ειμαι εγω κατοχος ενος z 125........... (εχω και το crypton x)!!!

το εφταξα μονος μου ...το μονο μεταχειρισμενο πανω στο μηχανακι ειναι το μοτερ!!!!!

που και αυτο το πειραξα λιγο!!!!!!!!!!!! για αρχη ολα πανε καλα!!!!!!

 

Καλοριζικη και η 2η παπια φιλε.Και σαν καλος κριτης αφου εχεις και τα 2 παπια τωρα καλο ειναι να βαλες τα μειον και τα κατα των 2 αυτων παπιων στα thread του Ζ και του Χ.Ετσι θα ακουστει μια αποψη πολυ σωστη.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικη και η 2η παπια φιλε.Και σαν καλος κριτης αφου εχεις και τα 2 παπια τωρα καλο ειναι να βαλες τα μειον και τα κατα των 2 αυτων παπιων στα thread του Ζ και του Χ.Ετσι θα ακουστει μια αποψη πολυ σωστη.

 

Παναγιωτη δεν γινεται να συγκρινεις 2 παπια με

 

1:Καρμπυρατερ και injectio:O

2:Το ενα πριν το 2000 και το αλλο 2008:O

3:Διχρονο με τετραχρονο:blink:

 

 

Τωρα αμα καποιος θελει μια συγκριση αυτων των 2 παπιων,ας την εχει:O

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη δεν γινεται να συγκρινεις 2 παπια με

 

1:Καρμπυρατερ και injectio:O

2:Το ενα πριν το 2000 και το αλλο 2008:O

3:Διχρονο με τετραχρονο:blink:

 

 

Τωρα αμα καποιος θελει μια συγκριση αυτων των 2 παπιων,ας την εχει:O

 

Το ειπα πιο πολυ για τον απλο λογο:Ακουστηκαν απο αρκετα στοματα οτι το Χ παταει Ζ και Dinamik.Και δεν ειναι μονο αυτος ο λογος.Αλλος ενας ειναι πιο ειναι πιο ανετο στην οδηγηση και ποιο εχει πιο καλο στησιμο.Απλα τωρα εχουμε καποιον που εχει καβαλησει και τα 2 παπια σαν ιδιοκτητης αρα μπορει να μιλησει πιο σωστα και ολοκληρωμενα απ οτι εγω εσυ και οι υπολοιποι.Βασικα να ακουστουν καποιες αληθειες γιατι οσο και να μιλαμε εμεις καποιοι θεοποιησαν καποια μηχανακια.

Link to comment
Share on other sites

Το ειπα πιο πολυ για τον απλο λογο:Ακουστηκαν απο αρκετα στοματα οτι το Χ παταει Ζ και Dinamik.Και δεν ειναι μονο αυτος ο λογος.Αλλος ενας ειναι πιο ειναι πιο ανετο στην οδηγηση και ποιο εχει πιο καλο στησιμο.Απλα τωρα εχουμε καποιον που εχει καβαλησει και τα 2 παπια σαν ιδιοκτητης αρα μπορει να μιλησει πιο σωστα και ολοκληρωμενα απ οτι εγω εσυ και οι υπολοιποι.Βασικα να ακουστουν καποιες αληθειες γιατι οσο και να μιλαμε εμεις καποιοι θεοποιησαν καποια μηχανακια.

 

Ναι σε αυτα εχεις δικιο:):):)

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ειπα πιο πολυ για τον απλο λογο:Ακουστηκαν απο αρκετα στοματα οτι το Χ παταει Ζ και Dinamik.Και δεν ειναι μονο αυτος ο λογος.Αλλος ενας ειναι πιο ειναι πιο ανετο στην οδηγηση και ποιο εχει πιο καλο στησιμο.Απλα τωρα εχουμε καποιον που εχει καβαλησει και τα 2 παπια σαν ιδιοκτητης αρα μπορει να μιλησει πιο σωστα και ολοκληρωμενα απ οτι εγω εσυ και οι υπολοιποι.Βασικα να ακουστουν καποιες αληθειες γιατι οσο και να μιλαμε εμεις καποιοι θεοποιησαν καποια μηχανακια.

 

παιδια δεν εχω οδηγησει μανισιο Ζ το μοτερ που πηρα ηταν πειραγμενο και εγω το πειραξα ακομα λιγο!!!!

με το πειραγμα που εχει το Ζ το crypton x και δεν μπορει να το φυγει... αλλα και μανισιο να ηταν το Ζ παλι πολυ δυσκολα να φυγει το crypton_x Ζ !!!!!!!!!!!!!!

πολυ διαφορετικα μηχανακια μεταξυ τους!

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑ και το Ζ στα 61mm ποσα κυβικα ειναι????

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν εχω οδηγησει μανισιο Ζ το μοτερ που πηρα ηταν πειραγμενο και εγω το πειραξα ακομα λιγο!!!!

με το πειραγμα που εχει το Ζ το crypton x και δεν μπορει να το φυγει... αλλα και μανισιο να ηταν το Ζ παλι πολυ δυσκολα να φυγει το crypton_x Ζ !!!!!!!!!!!!!!

πολυ διαφορετικα μηχανακια μεταξυ τους!

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑ και το Ζ στα 61mm ποσα κυβικα ειναι????

 

 

159,929936-160 ντε:lol:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου βγαινει 159,27 και οχι 159,929936 αλλα σε συντομια 160 για ολους μας.

 

 

Κατσε ρε κοβεις 0,27cc απο τα 159,27 σε σχεση με τα 159,929936,θα εχει τουλαχιστον αισθητη διαφορα:tease::tease::tease:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε κοβεις 0,27cc απο τα 159,27 σε σχεση με τα 159,929936,θα εχει τουλαχιστον αισθητη διαφορα:tease::tease::tease:

 

EXO DIPLI FLATZA ARA 159.929936 EEEE???:lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

EXO DIPLI FLATZA ARA 159.929936 EEEE???:lol::lol::lol:

 

Nαι ρε τι λεμε:lol::lol::lol::lol:

Περα απο την πλακα,η φλαντζα δεν ανεβαζει κυβικα,και αμα εχεις διπλη φλαντζα κατεβαινει η συμπιεση,δηλαδη λιγοτερα αλογα,αλλα μην σε νοιαζει γιατι ετσι ειναι πιο αξιοπιστο και πιο καλο για καθημερινη χρηση:rolleyes:.

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...