Jump to content

Που πιστεύετε πως υστερούν γενικά τα σύγχρονα κινητά;


 Κοινοποίηση

Σε τι πρέπει να βελτιωθούν τα σημερινά κινητά ΓΕΝΙΚΑ;  

66 members have voted

  1. 1. Σε τι πρέπει να βελτιωθούν τα σημερινά κινητά ΓΕΝΙΚΑ;

    • Διαστάσεις... με ενοχλεί που πολλά μοντέλα σήμερα είναι «παντόφλες»
      3
    • Σταθερότητα λειτουργικού... έχω κουραστεί από τα bugs!
      3
    • Η αυτονομία τους! Έχω βαρεθεί να ψάχνω για πρίζα!
      50
    • Κάμερες... θέλω καλύτερες φωτογραφίες!
      5
    • Η αξιοπιστία των μηχανικών μερών τους... παλιά τα έφτιαχναν πιο γερά...
      3
    • Πρέπει να κυκλοφορήσουν περισσότερα και καλύτερα προγράμματα... παιχνίδια και εφαρμογές!
      0
    • Άλλο... (προσδιορίστε)
      2


Recommended Posts

αυτονομια κ απο μενα!κανενα συγχρονο κινητο δεν μπορει στην δικη μου χρηση να αντεξει παραπανω απο 13-14 ωρες... δυστυχως!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θα γινω γραφικος αλλα αυτονομια και απο εμενα. Πιστυεω ειναι το μονο που μας λειπει... :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Είναι εντυπωσιακό... το 80% θεωρεί την αυτονομία ως τον βασικότερο παράγοντα. Περίμενα ότι θα έπαιρνε πολλούς ψήφους, αλλά όχι τόσους.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ενοχλεί που στον 1 χρόνο το κινητό αρχίζει τα προβλήματα...

Παλιά ήξερες πως με φυσιολογική χρήση θα το είχες μια ζωή, τώρα ξέρεις ότι στον χρόνο επάνω θα αχρηστευθεί και θα πάρεις άλλο...

Είναι σύμπτωση που τα προβλήματα εμφανίζονται την 367η ημέρα από την απόκτηση του κινητού, ή συμβαίνει μόνο σε εμένα;

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα η πληροτητα των χαρακτηριστικων ειναι αυτο που λειπει σημερα...Θεμα μαρκετινγκ.Ολο και κατι θα μας λειψει.Ειτε αυτο ειναι το στερεο mp3 ,οι IrDA, το ραδιο, η αυτονομια, η καλη καμερα, το φλας, Οταν ειχα παρει το 6210 πριν 4+ χρονια δεν με απασχολουσε ουτε η αυτονομια ουτε αν του ελειπε κατι,γιατι πολυ απλα δεν του ελειπε τιποτα σε σχεση με τα αλλα κινητα της εποχης του.Οι εγχρωμες οθονες ηταν μακρινο ονειρο,ποσο μαλλον οι καμερες.Βluetooth υπηρχε στα σχεδια των εταιριων ακομη.Ετσι δεν ειχα να πω οτι μου ελειπε κατι, γιατι πολυ απλα δεν υπηρχε αυτο το κατι για να μου λειψει.Και γι'αυτο εκανα 4 χρονια να παρω κινητο.Γιατι δεν υπηρχε κατι που να μου ικανοποιει τις αναγκες μου μεχρι το 3230 :)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι,όπως είπε και ο songless_bird,η εποχή εξελίσσεται και άρα συνεχώς ζητούνται καινούρια πράγματα απο το κινητό.Κάποιο κινητό θα έχει κάτι παραπάνω από τα άλλα και θα προσπαθούν οι αντιπροσωπείες να "βάλουν" κατι ίδιο και μπορεί να μην το καταφέρνουν. :wacko: :blink:

Στο μέλλον θα ψήνουμε και καφέ και θα μας λείπει ο φούρνος.Πάντως η αυτονομία είναι σημαντική παρατήρηση..

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

ti thn kanoun thn mpataria taksidioth??? :p

ego pali 8a dusanasxethso sxetika em thnaytonomia (e ti allo?) kai me thn antoxh tous :)

γκλουπ :p την καταπινουν και ειδικα τωρα που εχουν προσθεσει και ραδιο κι mp3 αστα να πανε ειναι.

 

 

tn-97 πιστευω οτι το πρωτο που θα επερεπε να χουν διορθωσει ειναι οι μπαταριες κι οχι οι καμερες γι αυτο και οι πιο πολλοι ψηφοι ειναι υπερ της αυτονομιας,τι να το κανω εγω ενα ναι μεν πολυ καλο κινητο που κανει θαυματα κι εχει ενα σωρο καλουδια πανω αν μου κραταει μονο 1 μερα με φουλ χρηση. :(

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...