Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε εμένα δεν την βγάζει πάντως. Καλό θα είναι να γράψετε εμπειρίες.

'Οταν λες βάρυνε ? Του έκανες 2/3 επανεκινήσεις πρώτα ??

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

11 έβαλα και εγω το πρωι :)

Νωρίς για εντυπώσεις αλλά σαν να είναι πιο γρήγορο (νομίζω εγω)

θα δείξει ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει στον dialer , στο Viber δουλεύει.

Edit ... Τελικά μετά από force stop της εφαρμογής δουλεύει κανονικά.

Edited by panosss567
Link to comment
Share on other sites

Σε σας που ήρθε η 11 με stable είστε ή με Dev;

 

με stable ειμαι

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε εμένα δεν την βγάζει πάντως. Καλό θα είναι να γράψετε εμπειρίες.

'Οταν λες βάρυνε ? Του έκανες 2/3 επανεκινήσεις πρώτα ??

 

ναι έκανα φιλε μου απλά το βλέπω ποιο αργό οταν πας να ανοιξεις εφαρμογές οπως viber ,outlook ακόμη και στους χάρτες

 

μην φανταστεις τραγικά πράγματα αλλα ενα κλικ ποιο αργό έγινε χωρίς να εχουμε πάρει κάτι το ιδιαίτερο με την αλλαγή απο 10 σε 11

 

δεν μου αρέσει και ενα άσπρο περίγραμμα που μπήκε σε καποιες εφαρμογές γύρω από το εικονίδιο τους

Link to comment
Share on other sites

με stable ειμαι

δεν μου αρέσει και ενα άσπρο περίγραμμα που μπήκε σε καποιες εφαρμογές γύρω από το εικονίδιο τους

 

Συμφωνώ. Για ποιο λόγο μπήκε και πως βγαίνει, άγνωστο.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Για να βγει το άσπρο περίγραμμα θα πάτε στα θέματα και θα βάλετε το απεριόριστο που λέει.εμενα πάντως που είχα βάλει με χώρα Ελβετία το stock black δε μου δουλεύει πλέον αυτό το θέμα
Link to comment
Share on other sites

Πως ορίζω εγώ με ποια εφαρμογή θα ανοίγει ένα έγγραφο; πλέον ανοίγει με την δική του που κρασαρει και δε βολεύει. Και σε pdf και σε xls αυτό
Link to comment
Share on other sites

"τους έκανες" την καλή και είχες dev και σε παρατάνε αναβαθμίζοντας μόνο τις stable. Καμία λογική.

 

Γι'αυτό λέγονται stable. Γιατί οι σταθερές πρέπει να είναι ολοκληρωμένες και όχι πειραματικές..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μήπως όλοι εσείς που πήρατε την 11 είσαστε beta testers?

Δείτε το παρακάτω link:

https://www.xda-developers.com/download-miui-11-xiaomi-redmi-note-7-pro-poco-f1/

 

Όπως θα δείτε επάνω στην σελίδα που έχει τις ημερομηνίες για την 11 σε κάθε τηλέφωνο σήμερα (15/11) προστέθηκε link για το redmi Note 4X.Όταν δε πάτε αρκετά πιο κάτω στο link θα δείτε δίπλα την έκφραση "For closed Beta testers".

Πάντως σε εμένα ακόμα δεν την βγάζει.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την πέρασα χειροκίνητα. Μια χαρά ρολαρει το τηλέφωνο. Δε βλέπω κανένα θέμα μέχρι τώρα
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Τελικά την πέρασα χειροκίνητα. Μια χαρά ρολαρει το τηλέφωνο. Δε βλέπω κανένα θέμα μέχρι τώρα

 

Τελικά αποφάσισα να την περάσω και εγώ χειροκίνητα από το link που σας έδωσα πιο πάνω (εφόσον δεν ερχόταν από ΟΤΑ).

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αποφάσισα να την περάσω και εγώ χειροκίνητα από το link που σας έδωσα πιο πάνω (εφόσον δεν ερχόταν από ΟΤΑ).

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές.

 

και πως την περναμε?

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά, βγήκε AEX Android 10 και ασχολειστε με miui11?????????

:lol:

 

Την πέρασε κανείς??? Θέλω γνωμες

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μήπως όλοι εσείς που πήρατε την 11 είσαστε beta testers?

Δείτε το παρακάτω link:

https://www.xda-developers.com/download-miui-11-xiaomi-redmi-note-7-pro-poco-f1/

 

Όπως θα δείτε επάνω στην σελίδα που έχει τις ημερομηνίες για την 11 σε κάθε τηλέφωνο σήμερα (15/11) προστέθηκε link για το redmi Note 4X.Όταν δε πάτε αρκετά πιο κάτω στο link θα δείτε δίπλα την έκφραση "For closed Beta testers".

Πάντως σε εμένα ακόμα δεν την βγάζει.

 

Όχι δεν είμαι beta tsster

Link to comment
Share on other sites

"τους έκανες" την καλή και είχες dev και σε παρατάνε αναβαθμίζοντας μόνο τις stable. Καμία λογική.

Γι'αυτό λέγονται stable. Γιατί οι σταθερές πρέπει να είναι ολοκληρωμένες και όχι πειραματικές..

Καμία λογική.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...