Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί διστάζεις;

Πανεύκολο είναι.

Ούτε μισή ώρα δεν παίρνει.

Γτ δεν έχω ιδέα πως γίνεται . Τώρα είμαι σε dev το οποίο ηταν αστεία εύκολο . Αν μπορούσες να με καθοδηγήσεις μέσω p.m

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια τι σημαινει το λουκετακι πανω απο τη σελιδα των ενημερωσεων που φαινεται οταν πατας το αριστερο πληκτρο με τις τρεις γραμμες. αν κλειδωνει το κατεβασμα αυτοματων ενημερωσεων πως μπορει να ξεκλειδωσει; ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα αλλά δεν μπόρεσε να την εγκαταστήσει και ξεκίνησε να κατεβάζει ολόκληρη τη rom. Έτυχε σε κάποιον άλλο αυτό;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

QTEK 8310 WM6-->SAMSUNG GALAXY S II stock 4.0.3-->4.0.4 stock-->4.1.2 Jelly --> Nougat
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, μολις εκανα και εγω την αναβάθμιση, ειδα οτι αλλαξε και το επίπεδο ασφάλειας google σε 1/1/18, αυτα προς το παρων, να πω οτι και με την προηγούμενη δεν ειχα καποιο προβλημα ουτε με την μπαταρια, ειχα κανει βεβαια επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων μετα την αναβάθμιση
Link to comment
Share on other sites

Χάλασε σήμερα το κινητό μου και επειδή δεν είχα χρόνο για πολλά ψαξίματα πήγα και το πήρα.

 

Ρε παιδιά πως είναι δυνατόν αυτό το κινητό να έχει 122€; Χαλάει την πιάτσα εντελώς :)

Edited by Lusifer_gr

Be Inspired...

 

LuSifer_gr

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα αλλά δεν μπόρεσε να την εγκαταστήσει και ξεκίνησε να κατεβάζει ολόκληρη τη rom. Έτυχε σε κάποιον άλλο αυτό;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ μόνιμα κάνω έτσι τις αναβαθμίσεις, αλλά είμαι root με twrp.

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα dev μια βδομαδα και χθες ξαναγυρισα σε stable χθες επειδη φοβομουν μηπως με τη dev μου κανει τπτ κολληματα

τελικα απο οτι καταλαβα το κιν δουλευει καλυτερα σε dev και ποιο γρηγορα και οι εφαρμογες μεσα ρολαρουν καλυτερα πχ ο καιρος που ειδα με μια πρωτη ματια και αλλες

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε γραψει κατα καιρους οτι δεν βγαζει ονομα στα εισερχομενα μυνηματα Εγω απο οτι τσεκαρα δεν εχει τετοιο θεμα φαινεται και στην οθονη κλειδωματος και στο ανοιγμα το ονομα χωρις να εχω προσθεσει το +30 σε καμμιά επαφη μου για τσεκαρετε το. Ειμαι εντελως μαμα ελληνικο με ολες τις αναθμισεις τις τελευταιες. :)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγω τωρα που θα κανει 2+βδομαδες να ξαναβγει update λογω κινεζικης πρωτοχρονιας λεω να κανω καμια βολτα απο aosp based roms.Μπηκα χθες xda και ειδα οτι πηρε τη συσκευη ο francisco franco (για οσους δεν τον ξερουν ειναι ισως ο πιο recognized developer στο xda) και αρχισε να βγαζει το francο kernel και για το RN4,το οποιο δινει συμφωνα με τα comments 12ρια πλεον στην μπαταρια αντι για 10 που εχουμε εμεις και με πολυ καλο performance.

 

Επισης εχει αρχιζει και γινεται πανικος απο oreo roms και θελω να κανω μια δοκιμη να δω αν μπορω χωρις miui!

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο. d7d01d1f8f22d4bf1cbfab8f7ed63514.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Χάλασε σήμερα το κινητό μου και επειδή δεν είχα χρόνο για πολλά ψαξίματα πήγα και το πήρα.

 

Ρε παιδιά πως είναι δυνατόν αυτό το κινητό να έχει 122€; Χαλάει την πιάτσα εντελώς :)

Από που το πήρες 122€;.

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε;

Link to comment
Share on other sites

τέτοια να διαβάζω και ψήνομαι για την αλλαγή

 

Προσωπικά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ stable.

Dev βάζω πάντα και είμαι απόλυτα ικανοππιημένος.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και συγγνωμη για τις noob ερωτησεις μου. Αφου μου εκλεψαν το αγαπημενο μου lg g4 αγορασα αυτο το κινητο με 4gb ram 64gb rom. Εχει την ιδια rom οπως και του απο απο πανω. Θα ηθελα δυο ερωτησεις να κανω. Υπαρχει επιλογη στις ρυθμισεις να βαλω app drawer?Επισης, εχει αναζητηση εφαρμογων? Στο g4 εκανα αναζητηση εφαρμογης και εβρισκα αμεσως την εφαρμογη.Τωρα αναγκαζομαι να κανω swipe συνεχως μεχρι να βρω την εφαρμογη.

Ευχαριατω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και συγγνωμη για τις noob ερωτησεις μου. Αφου μου εκλεψαν το αγαπημενο μου lg g4 αγορασα αυτο το κινητο με 4gb ram 64gb rom. Εχει την ιδια rom οπως και του απο απο πανω. Θα ηθελα δυο ερωτησεις να κανω. Υπαρχει επιλογη στις ρυθμισεις να βαλω app drawer?Επισης, εχει αναζητηση εφαρμογων? Στο g4 εκανα αναζητηση εφαρμογης και εβρισκα αμεσως την εφαρμογη.Τωρα αναγκαζομαι να κανω swipe συνεχως μεχρι να βρω την εφαρμογη.

Ευχαριατω.

Καλορίζικο. App drawer μόνο με άλλον launcher.

 

From the middle of nowhere to the center of everywhere.. through my Redmi Note 4

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας, εχω την εντυπωση πως μετα την αναβαθμιση σε 9.2.2 το σαρωτης δακτυλικου αποτυμοματος κολλαει. Δεν πιανει με την πρωτη
Link to comment
Share on other sites

Η dev κλάσεις ανώτερη σε θέμα μπαταρίας
εχεις απολυτο δικιο και εγω την εφαγα γιατι ημουν σε dev γυρισα σε stable και δε μπορω να ξαναγυρισω σε dev γιατι εχω ενα προγραμμα για τη δουλεια μου που αμα το ξαναχασω καηκα
Link to comment
Share on other sites

Με την 9.2.2.0 το δακτυλικό μου δουλεύει το ίδιο καλά με πριν, δηλαδή αστραπιαία. Η μπαταρία παίζει να είναι ακόμα χειρότερη κι απ' τη 9.2.1.0.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...