Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσοι είχατε παραλάβει στις αρχές με παλιές Global Roms, ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη. Ιδιαίτερα στη διάρκεια μπαταρίας. SOT χρόνο κυρίως. Γιατί εχω διαβάσει πολλούς να λένε ότι με την τελευταία (V8.2.10.0), η μπαταρία έχει πέσει! Εμένα μου βγάζει τώρα (V8.2.10.0) 11,5 ώρες οθόνη σε δύο μέρες. Πόσο ήταν πριν δηλαδή;;;

1. V8.1.15.0.MCFMIDI

2. V8.2.5.0.MCFMIDL

3. V8.2.10.0.MCFMIDL

απο τον χρονο που εχεις και εχω καλυτερο δεν θα βρεις(χρονο μπαταριας).

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

απο 2 μερες ως 2 βδομαδες

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

https://www.sendspace.com/file/7oua5y

 

Σ'ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν και ειναι υποκειμενικο ποιο χρωμα λετε οτι ειναι ομορφοτερο?

Μαύρο/μαύρο φυσικα:)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μας ηρθε κ το ραβασακι 39 για το καθε πακετο...Οποτε 132+40 =σαν να το επερνα απο δω

..γ@μω τον geek και τα ταχυδρομια μας!

Ηδγ του εστειλα.μηνυμα η δεν το.πληρωνω και το στελνω πθσω με refund η μου στελνει το ποσο απο τον φορο που θα δωσω....

 

Τι λετε εχει καταφερει κανει κατι τετοιο?Και πως μπορω να κινηθω μπας κ γλιτωσω τιποτα

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

απο τον χρονο που εχεις και εχω καλυτερο δεν θα βρεις(χρονο μπαταριας).

 

Όσοι είχατε παραλάβει στις αρχές με παλιές Global Roms, ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη. Ιδιαίτερα στη διάρκεια μπαταρίας. SOT χρόνο κυρίως. Γιατί εχω διαβάσει πολλούς να λένε ότι με την τελευταία (V8.2.10.0), η μπαταρία έχει πέσει! Εμένα μου βγάζει τώρα (V8.2.10.0) 11,5 ώρες οθόνη σε δύο μέρες. Πόσο ήταν πριν δηλαδή;;;

1. V8.1.15.0.MCFMIDI

2. V8.2.5.0.MCFMIDL

3. V8.2.10.0.MCFMIDL

μπορειτε να ανεβασετε ενα screenshot με τις ωρες οθονης SOT?και τις συνολικες ωρες αναμονης? :)
Link to comment
Share on other sites

Μας ηρθε κ το ραβασακι 39 για το καθε πακετο...Οποτε 132+40 =σαν να το επερνα απο δω

..γ@μω τον geek και τα ταχυδρομια μας!

Ηδγ του εστειλα.μηνυμα η δεν το.πληρωνω και το στελνω πθσω με refund η μου στελνει το ποσο απο τον φορο που θα δωσω....

 

Τι λετε εχει καταφερει κανει κατι τετοιο?Και πως μπορω να κινηθω μπας κ γλιτωσω τιποτα

Αν δε κανω λαθος, γραφουν στο site οτι δε φέρουν ευθυνη σε περιπτωση τελωνειου. Οποτε τι και για ποιον λογο να διεκδίκησεις χρηματα?

 

Το gearbest αν δενκανω λαθος επιτρεφει το 50% του ποσου τελωνείου

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω για 11.5 ώρες sot και αναρωτιέμαι τι χρήση κάνετε; με φβ σερφινγκ και ελάχιστες κλήσεις οριακά έφτασα τις 8.2 ώρες με την 8.2.10.0. Μήπως κάποια εφαρμογή δημιουργεί drain?
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω για 11.5 ώρες sot και αναρωτιέμαι τι χρήση κάνετε; με φβ σερφινγκ και ελάχιστες κλήσεις οριακά έφτασα τις 8.2 ώρες με την 8.2.10.0. Μήπως κάποια εφαρμογή δημιουργεί drain?

Και εγώ στις 8 είμαι.τα πάντα ανοικτά φουλ συνέχεια 4g 8 email push με aquamail.fb δεν έχω.

εντάξει δεν παραπονιέμαι, εννοείται.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μας ηρθε κ το ραβασακι 39 για το καθε πακετο...Οποτε 132+40 =σαν να το επερνα απο δω

..γ@μω τον geek και τα ταχυδρομια μας!

Ηδγ του εστειλα.μηνυμα η δεν το.πληρωνω και το στελνω πθσω με refund η μου στελνει το ποσο απο τον φορο που θα δωσω....

 

Τι λετε εχει καταφερει κανει κατι τετοιο?Και πως μπορω να κινηθω μπας κ γλιτωσω τιποτα

Το geek δεν νομίζω να φταίει σε κάτι. Προφανώς θα το έστειλε όπως έχει στείλει χιλιάδες δέματα πριν. Στα ΕΛΤΑ άλλαξε η κατάσταση!

Ομως με ενδιαφέρει κι εμένα η απάντηση στο παραπάνω ερώτημα. Επίσης πόσο καιρό μπορείς να το αφήσεις απλήρωτο στα ΕΛΤΑ μέχρι να ξαναφύγει για Κίνα?

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μας ηρθε κ το ραβασακι 39 για το καθε πακετο...Οποτε 132+40 =σαν να το επερνα απο δω

..γ@μω τον geek και τα ταχυδρομια μας!

Ηδγ του εστειλα.μηνυμα η δεν το.πληρωνω και το στελνω πθσω με refund η μου στελνει το ποσο απο τον φορο που θα δωσω....

 

Τι λετε εχει καταφερει κανει κατι τετοιο?Και πως μπορω να κινηθω μπας κ γλιτωσω τιποτα

Το ebay σε περίπτωση dispute για μη παραλαβή δικαιώνει 100% τον πωλητή καθώς αυτός έχει απόδειξη ότι το κινητό έφτασε Ελλάδα και δεν παρέλαβες από δική σου υπαιτιότητα.

Κανένα κινέζικο κατάστημα δεν αναλαμβάνει το κόστος τελωνειου είτε ολόκληρο είτε μέρος του.

Το γράφουν ξεκάθαρα στους όρους της πώλησης.

Διαβάστε τους πριν παραγγείλετε.

Μπορείς σε συνεννόηση με τον πωλητή να το αφήσεις απλήρωτο ώστε να επιστρέψει Κίνα και να σου το ξαναστείλει πληρώνοντας του όμως ότι έξοδα σου ζητήσει για την δεύτερη αποστολή.

Τα ρίσκα με αυτή την επιλογή :

Α) Ο Κινέζος να κάνει τον κινέζο και να μην σου το ξαναστείλει καθώς δεν θα έχεις καμία απόδειξη με την πορεία του κινητού.

Β) Να το ξαναστείλει αλλά όταν έρθει να μπει και πάλι τελωνείο οπότε τα έξοδα αυξάνουν αφού πληρωσες και την δεύτερη αποστολή.

 

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να παραλάβεις και την επόμενη φορά να είσαι προσεκτικότερος.

Το κόστος για αγορά από Ελλάδα βγαίνει 160 μαζί με τα μεταφορικά.

Από Κίνα αγοράζαμε πριν 1 με 2 χρόνια όταν κανένα πακέτο δεν έμπαινε τελωνείο και υπήρχαν μεγάλες διαφορές στην τιμή.

Τώρα με τις υπάρχουσες τιμές στην Ελλάδα 20 με 30 ευρώ ακριβότερα από Κίνα και με το σχεδόν σίγουρο τελωνείο πρέπει να ξεχάσουμε την Κίνα ως επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ναι η διάφορα δεν είναι μεγάλη όμως με αυτά τα λεφτά παίρνεις το μοντέλο πχ με 4 ραμ(shanpdragon) και 64gb

σωστά ? αλλά για εγγύηση τρέχα γύρευε :(

Link to comment
Share on other sites

Το 4/64 στο θεμα μπαταρίας ειναι σαν το 3/32?

Ή καταναλώνει περισσότερο?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

κατι παραξενο συμβαινει με το viber σε αυτο το κινητο.εστω οτι με δειχνει ,στους αλλους,οτι εχω να μπω μεσα 3 ωρες.εαν λαβω ενα μυνημα σε whatsapp,sms αυτοματα και το viber θα με δειξει οτι μολις μπηκα ακομα και εαν ΔΕΝ εχω καν ανοιξει την εφαρμογη!ξερει κανεις γιατι γινεται αυτο?σε ολες τις εφαρμογες εχω δωσει δικαιωμα να μου αναβουν την οθονη και στη lock screen να φαινεται μερος των μηνυματων.

στο παλιο κινητο εννοειται οτι εαν δεν ανοιγα την εκαστοτε εφαρμογη δεν με εδειχνε "μεσα"

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα παραγγελία της δύο παρακάτω θήκες:

 

Ollivan redmi note 4x case 360 degree full protection case for xiaomi redmi note 4x 3g 32gb 3in1 hard PC cover note 4 x fundas

http://s.aliexpress.com/Bve6FVni

(from AliExpress Android)

 

και

 

Ollivan note4x Heat Dissipation case for xiaomi redmi note 4x case 3gb 32gb Hard PC back cover redmi note 4 pro prime fundas 4 x

http://s.aliexpress.com/UZJVVfUJ

(from AliExpress Android)

 

και τις δύο σε μαύρο χρώμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ebay σε περίπτωση dispute για μη παραλαβή δικαιώνει 100% τον πωλητή καθώς αυτός έχει απόδειξη ότι το κινητό έφτασε Ελλάδα και δεν παρέλαβες από δική σου υπαιτιότητα.

Κανένα κινέζικο κατάστημα δεν αναλαμβάνει το κόστος τελωνειου είτε ολόκληρο είτε μέρος του.

Το γράφουν ξεκάθαρα στους όρους της πώλησης.

Διαβάστε τους πριν παραγγείλετε.

Μπορείς σε συνεννόηση με τον πωλητή να το αφήσεις απλήρωτο ώστε να επιστρέψει Κίνα και να σου το ξαναστείλει πληρώνοντας του όμως ότι έξοδα σου ζητήσει για την δεύτερη αποστολή.

Τα ρίσκα με αυτή την επιλογή :

Α) Ο Κινέζος να κάνει τον κινέζο και να μην σου το ξαναστείλει καθώς δεν θα έχεις καμία απόδειξη με την πορεία του κινητού.

Β) Να το ξαναστείλει αλλά όταν έρθει να μπει και πάλι τελωνείο οπότε τα έξοδα αυξάνουν αφού πληρωσες και την δεύτερη αποστολή.

 

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να παραλάβεις και την επόμενη φορά να είσαι προσεκτικότερος.

Το κόστος για αγορά από Ελλάδα βγαίνει 160 μαζί με τα μεταφορικά.

Από Κίνα αγοράζαμε πριν 1 με 2 χρόνια όταν κανένα πακέτο δεν έμπαινε τελωνείο και υπήρχαν μεγάλες διαφορές στην τιμή.

Τώρα με τις υπάρχουσες τιμές στην Ελλάδα 20 με 30 ευρώ ακριβότερα από Κίνα και με το σχεδόν σίγουρο τελωνείο πρέπει να ξεχάσουμε την Κίνα ως επιλογή.

 

κι εγω αυτο σκεφτηκα,απλα επειδη πηρα δυο με διαφορετικα ονοματα γλιτωνα 80€ στο συνολο...ο οποιοσδηποτε θα το.εκαμε ;)

Απο βικμολ που πηρα πριν 2 μηνες ολα κομπλε...τωρα απο γκικ σκατα!

 

Το.θεμα ειναι τι καλυτερο μπορω να κανω,και να το αφησω να παει πισω θα περιμενω για να μου στειλει τα λεφυα αν τα στειλει κ.δεν μου πει πως εστειλε. ξαναστελνει,συν την μπινια που μπορει να κανει κ να μην ξερω καν αν τα εστειλε.

 

Ηρθε η ωρα που την πατησα κι εγω,και τα κοβω τα κινεζομαγαζα οπως παει τελικα το στορυ

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

κι εγω αυτο σκεφτηκα,απλα επειδη πηρα δυο με διαφορετικα ονοματα γλιτωνα 80€ στο συνολο...ο οποιοσδηποτε θα το.εκαμε ;)

Απο βικμολ που πηρα πριν 2 μηνες ολα κομπλε...τωρα απο γκικ σκατα!

 

Το.θεμα ειναι τι καλυτερο μπορω να κανω,και να το αφησω να παει πισω θα περιμενω για να μου στειλει τα λεφυα αν τα στειλει κ.δεν μου πει πως εστειλε. ξαναστελνει,συν την μπινια που μπορει να κανει κ να μην ξερω καν αν τα εστειλε.

 

Ηρθε η ωρα που την πατησα κι εγω,και τα κοβω τα κινεζομαγαζα οπως παει τελικα το στορυ

 

πόσο θα σου βγει το κινητό συνολικά και θες να το αφήσεις?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα παραγγελία της δύο παρακάτω θήκες:

 

Ollivan redmi note 4x case 360 degree full protection case for xiaomi redmi note 4x 3g 32gb 3in1 hard PC cover note 4 x fundas

http://s.aliexpress.com/Bve6FVni

(from AliExpress Android)

 

και

 

Ollivan note4x Heat Dissipation case for xiaomi redmi note 4x case 3gb 32gb Hard PC back cover redmi note 4 pro prime fundas 4 x

http://s.aliexpress.com/UZJVVfUJ

(from AliExpress Android)

 

και τις δύο σε μαύρο χρώμα.

 

Η πρώτη φαίνεται μαματη

Link to comment
Share on other sites

πόσο θα σου βγει το κινητό συνολικά και θες να το αφήσεις?

 

132€ αγορα +39 τελωνειο

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερα.

εχω ενα Meizu M3 note, αξιζει να παω σε xiaomi 4x?Η οθονη εχει προστασια για γρατζουνιες?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι είχατε παραλάβει στις αρχές με παλιές Global Roms, ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη; Ιδιαίτερα στη διάρκεια μπαταρίας. SOT χρόνο κυρίως. Γιατί εχω διαβάσει πολλούς να λένε ότι με την τελευταία (V8.2.10.0), η μπαταρία έχει πέσει! Εμένα μου βγάζει τώρα (V8.2.10.0) 11,5 ώρες οθόνη σε δύο μέρες. Πόσο ήταν πριν δηλαδή;;;

1. V8.1.15.0.MCFMIDI ;

2. V8.2.5.0.MCFMIDL ;

3. V8.2.10.0.MCFMIDL ;

 

Το νήμα έχει να κάνει με το RN4 Global σαν κινητό και τις λειτουργίες του. Το να αναλώνονται συζητήσεις για τελωνεία, disputes και παραλαβές υπάρχει διαφορετικό νήμα με αποστολές/παραλαβές από Κίνα. Για ακόμα μια φορά έχω ρωτήσει κάτι συγκεκριμένο για λειτουργία του κινητού και ακόμα δεν έχω λάβει απάντηση στο ερώτημα. Θεωρώ ότι το νήμα έχει απλώσει άσκοπα τόσο πολύ και κάποιος διαχειριστής θα έπρεπε να επιληφθεί.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

απο τον χρονο που εχεις και εχω καλυτερο δεν θα βρεις(χρονο μπαταριας).

 

Διαβάζω για 11.5 ώρες sot και αναρωτιέμαι τι χρήση κάνετε; με φβ σερφινγκ και ελάχιστες κλήσεις οριακά έφτασα τις 8.2 ώρες με την 8.2.10.0. Μήπως κάποια εφαρμογή δημιουργεί drain?

 

Και εγώ στις 8 είμαι.τα πάντα ανοικτά φουλ συνέχεια 4g 8 email push με aquamail.fb δεν έχω.

εντάξει δεν παραπονιέμαι, εννοείται.

 

Παλαιότερη version της stable global rom είχατε; Γιατί αυτή ήταν η ερώτηση μου. Σύγκριση της μπαταρίας μεταξύ των versions, με τη δική σας χρήση από έκδοση σε έκδοση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μπορειτε να ανεβασετε ενα screenshot με τις ωρες οθονης SOT?και τις συνολικες ωρες αναμονης? :)

 

Αν και το δικό μου ερώτημα δεν απαντήθηκε, έχω να πω ότι έχω με ανοιχτούς συγχρονισμούς σε gmail, email συσκευής, fb, messenger, viber (x2), skype, mi home, wifi-data (2g)-bluetooth συνέχεια on, χωρίς παιχνίδια, αλλά πολύ browsing με Chrome και μισή με 1 ώρα κλήσεις,

έχω Μ.Ο. 11,5 ώρες sot/ 24ωρες συσκευής 100-1%. Με 4g να πέσει στις 9,5-10 ώρες.

Αυτή τη στιγμή είμαι ακριβώς στο 19%, με 33,5 ώρες λειτουργίας με 9,5 ώρες οθόνη στην V8.2.10.0

 

Το θέμα είναι αν με παλιότερη έκδοση, γιατί με το που το άνοιξα έκανα update, είχε καποιος καλύτερους χρόνους (όχι από τους δικούς μου, αλλά ο ίδιος χρήστης με τη χρήση που κάνει στο κινητό του). Έτσι ακούστηκε από κάποιους.

Edited by Giorgis4
Link to comment
Share on other sites

Το νήμα έχει να κάνει με το RN4 Global σαν κινητό και τις λειτουργίες του. Το να αναλώνονται συζητήσεις για τελωνεία, disputes και παραλαβές υπάρχει διαφορετικό νήμα με αποστολές/παραλαβές από Κίνα. Για ακόμα μια φορά έχω ρωτήσει κάτι συγκεκριμένο για λειτουργία του κινητού και ακόμα δεν έχω λάβει απάντηση στο ερώτημα. Θεωρώ ότι το νήμα έχει απλώσει άσκοπα τόσο πολύ και κάποιος διαχειριστής θα έπρεπε να επιληφθεί.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

 

 

Παλαιότερη version της stable global rom είχατε; Γιατί αυτή ήταν η ερώτηση μου. Σύγκριση της μπαταρίας μεταξύ των versions, με τη δική σας χρήση από έκδοση σε έκδοση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν και το δικό μου ερώτημα δεν απαντήθηκε, έχω να πω ότι έχω με ανοιχτούς συγχρονισμούς σε gmail, email συσκευής, fb, messenger, viber (x2), skype, mi home, wifi-data (2g)-bluetooth συνέχεια on, χωρίς παιχνίδια και μισή με 1 ώρα κλήσεις,

έχω Μ.Ο. 11,5 ώρες sot/ 24ωρες συσκευής 100-1%. Με 4g να πέσει στις 9,5-10 ώρες.

 

Τι θες να μάθεις φιλε μου εγω ειχα την την 8.2.5.0 τωρα 8.2.10.0 εχει πεσει κανα 50λεπτο η οθόνη Α. Λ αλλα σιγα τα ωα απο 11. 5 ωρες σε 10.5 ωρες με 48 αναμονη πανω κατω γελοιες διαφορές κατ εμε.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Τι θες να μάθεις φιλε μου εγω ειχα την την 8.2.5.0 τωρα 8.2.10.0 εχει πεσει κανα 50λεπτο η οθόνη Α. Λ αλλα σιγα τα ωα απο 11. 5 ωρες σε 10.5 ωρες με 48 αναμονη πανω κατω γελοιες διαφορές κατ εμε.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Κατ' εμέ δεν είναι γελοία διαφορά γιατί, όταν σε καθε αναβάθμιση επεξεργαστή - μοντέλο κινητού σου λένε οι εταιρίες ότι το καινούργιο έχει 10-20% περισσότερη ισχύ, καίει 10-20% λιγότερο και με κάθε αναβάθμιση του έχεις απώλεια της τάξης του 10% (έστω στην μπαταρία), άλλο προϊόν σου διαφήμιζε και αγόρασες. Σκέψου ότι με την αναβάθμιση σε nougat θα χάσει άλλο ένα 10%, άλλη μια ώρα (λογικά). Δύο ώρες απώλεια οθόνης, -20%, για κινητό σε 2,5 μήνες για κάποιους είναι πάρα πολύ. Γι'αυτό και εγώ δε συνηθίζω τις αναβαθμίσεις στο λειτουργικό και τις εφαρμογές, όταν όλα λειτουργούν κανονικά εκτός και αν έχει να κάνει με θέματα ασφαλείας. (Είδες καμία βασική διαφορά, πέραν της αρνητικής μείωσης μπαταρίας, μεταξύ των δύο εκδόσεων;;;)

Με βλέπω για downgrade στην V8.2.5.0.

Σε ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση.

Edited by Giorgis4
Link to comment
Share on other sites

Με το που το πήρα σε 2 μέρες αναβαθμιστηκε σε 8.2.10 οπότε γνώμη για προηγούμενη ρομ δεν έχω. Πάντως με αυτή έχοντας πάντα 4g, συγχρονισμό, φωτεινότητα στη μέση, λίγες κλήσεις πολύ φβ και σερφινγκ και λίγο μπλε δόντι από 100 σε 10% 8.2 ώρες βγάζει
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,

θελω να αγορασω το συγκεκριμενο κινητο RN4 global και να αντικαταστησω το RN3 pro ...

απλα ακουσα για θεμα υπερθερμανσης . ισχυει;;

κανενα αλλο προβλημα εχετε αντιμετωπισει;

θηκες πρεπει να κοιταζω για το redmi note 4x ή redmi note 4 pro;

ποια λεπτη θηκη προτεινεται απο ebay;

Edited by bbtp
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...