Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το 4/64 έχει όντως τόσο μεγάλη διαφορά από το 3/32 στο ποσό πιο smooth είναι; Το εχουν αναφέρει κάποια παιδιά εδώ.

Τι σημαίνει smooth; Το google translate μου το βγάζει: λείος, μαλακός, στρωτός, αλλά δεν καταλαβαίνω τελικά ποια είναι η διαφορά των δύο κινητών. Όποιος μπορεί, ας βοηθήσει.

 

Επίσης: θέλω κι άλλη βοήθεια. Επειδή είμαι έτοιμος να παραγγείλω το κινητό, αυτό ή το 4x, χωρίς να ξέρω ποιες είναι οι διαφορές τους γιατί τα ίδια μου φαίνονται, θέλω να με βοηθήσετε να διαλέξω κινητό.

Επειδή όλοι το προτείνουν, θέλω να είναι global edition με την 800άρα, μαύρο χρώμα (όχι μαύρο-γκρι, μόνο μαύρο, όλο μαύρο) και από σκουτζομάγαζο.

Όποιος έχει την όρεξη και το χρόνο, ειλικρινά θα το εκτιμούσα πολύ να με βοηθήσει.

Αλλάζω δίκτυο και, επίσης, από συμβόλαιο πάω κάρτα και χρειάζομαι να πάρω σύντομα το κινητό, μιας και πέρα από όλα τ' άλλα είναι και δίκαρτο και χρειάζομαι τη δεύτερη κάρτα για ίντερνετ (Frog 4GB με 5€).

Περιμένω τις προτάσεις σας, παιδιά.

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

6 ευρώ το πήρα κ εγώ κ με μεταφορικά κ αντικαταβολή έφτασε 11

 

Ε πες το ντε. Οταν γραφεις 11 ευρω ο αλλος καταλαβαινει τιμη καταστηματος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

4-5 ημερες αλλα αμυδρα θυμαμαι οτι αναβε στις αναπαντητες.εννοω την μανησι την κρατησα 4-5 ημερες

 

Γενικα οι developers εχουν bugs. Προσωπικα προτιμω παντα τις stable.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πεις τι θέμα έχεις επιλέξει;

αν και εχω την 7.6.22 ρομ απο την ελληνικη κοινοτητα xiaomi(https://xiaomi-miui.gr/com...B7-25-6-21-02/) ,και νομιζω οτι βασιζεται σε στοκ,το θεμα ειναι το default που προτεινει η ρομ.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Τι σημαίνει smooth; Το google translate μου το βγάζει: λείος, μαλακός, στρωτός, αλλά δεν καταλαβαίνω τελικά ποια είναι η διαφορά των δύο κινητών. Όποιος μπορεί, ας βοηθήσει.

 

Επίσης: θέλω κι άλλη βοήθεια. Επειδή είμαι έτοιμος να παραγγείλω το κινητό, αυτό ή το 4x, χωρίς να ξέρω ποιες είναι οι διαφορές τους γιατί τα ίδια μου φαίνονται, θέλω να με βοηθήσετε να διαλέξω κινητό.

Επειδή όλοι το προτείνουν, θέλω να είναι global edition με την 800άρα, μαύρο χρώμα (όχι μαύρο-γκρι, μόνο μαύρο, όλο μαύρο) και από σκουτζομάγαζο.

Όποιος έχει την όρεξη και το χρόνο, ειλικρινά θα το εκτιμούσα πολύ να με βοηθήσει.

Αλλάζω δίκτυο και, επίσης, από συμβόλαιο πάω κάρτα και χρειάζομαι να πάρω σύντομα το κινητό, μιας και πέρα από όλα τ' άλλα είναι και δίκαρτο και χρειάζομαι τη δεύτερη κάρτα για ίντερνετ (Frog 4GB με 5€).

Περιμένω τις προτάσεις σας, παιδιά.

 

Κοιτα πρωτη σελιδα.

Link to comment
Share on other sites

Στους περισσοτερους το miui εμφανιζει λατινικα στο πλαι αντι ελληνικα. Σε οσους εμφανιζει ελληνικα ειναι αγνωστο πως εγινε. Ακομα και μενα μου ειχε εμφανισει ελληνικα στο παρελθον (προηγουμενη συσκευη). Το σκαλισα αρκετα να βρω ποια ηταν η διαφορα... δεν εβγαλα ακρη.

Δεν το ξερω το ελληνικο κινητο απο ινφοκουεστ με την οφισιαλ ρομ ολα ειναι ελληνικα και μολις τελειωσουν ξεκινανε αγγλικα αν εχεις επαφες στα αγγλικα.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξερω το ελληνικο κινητο απο ινφοκουεστ με την οφισιαλ ρομ ολα ειναι ελληνικα και μολις τελειωσουν ξεκινανε αγγλικα αν εχεις επαφες στα αγγλικα.

 

Στο ελληνικο κινητο απο ινφοκουεστ πριν απο κανα 2 μηνες που το χα ξαναπαρει ηταν αγγλικα. ;)

 

Της iq δεν εχει τιπτοα διαφορετικο απο τα υπολοιπα εφοσον φορας global stable rom.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/2Pcs-9H-Premium-Tempered-Glass-Screen-Protectors-For-Xiaomi-Redmi-Note-4-4X/262928375773?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

παντως μεγαλη απατη τα tempered! πηρα αυτο και α γυρω γυρω κανενα 7αρι mm δεν κολλαει και φαινεται ασχημο.περιμενω ζελατινες ...

 

εμ στο ειπα...εγω το πηρα απο Ελλαδα 8 ευρω και τα πεταξα στον καδο + 4 τζαμια φτανουμε στα 28 ευρω...

αδικα !

 

Οσοι ειναι να το παρετε τωρα παρτε στανταρ 4/64 ....ειναι σαν να εχετε αλλο κινητο,φοβερη αισθηση Κ@υλ@@@ ειναι !!

Ειναι σαν να εχεις ενα s7 με 269 γιουρια !

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

εμ στο ειπα...εγω το πηρα απο Ελλαδα 8 ευρω και τα πεταξα στον καδο + 4 τζαμια φτανουμε στα 28 ευρω...

αδικα !

 

Οσοι ειναι να το παρετε τωρα παρτε στανταρ 4/64 ....ειναι σαν να εχετε αλλο κινητο,φοβερη αισθηση Κ@υλ@@@ ειναι !!

Ειναι σαν να εχεις ενα s7 με 269 γιουρια !

 

Τι εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω το 4 / 64, αλλά δε το βρίσκω αμεσα διαθέσιμο σε αξιόπιστο site (πχ banggood). Και βέβαια δε θέλω να δώσω τα 240 - 270 ευρώ που στοιχίζει αν το πάρω από δω.

Βρίσκω το 3 / 32. Αν πάρω τελικά αυτό, μπορεί να μου πει κάποιος φίλος τι ελεύθερο χώρο να υπολογιζω;

(Αν υποθέσουμε ότι θα έχω εγκαταστήσει τις εφαρμογές, ας πούμε καμία 100σταρια, αλλά δεν υπολογίζουμε αρχεία φώτο, βίντεο κ.α έγγραφα).

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/2Pcs-9H-Premium-Tempered-Glass-Screen-Protectors-For-Xiaomi-Redmi-Note-4-4X/262928375773?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

παντως μεγαλη απατη τα tempered! πηρα αυτο και α γυρω γυρω κανενα 7αρι mm δεν κολλαει και φαινεται ασχημο.περιμενω ζελατινες ...

 

ποιες ζελατινες πηρες;

Link to comment
Share on other sites

εμ στο ειπα...εγω το πηρα απο Ελλαδα 8 ευρω και τα πεταξα στον καδο + 4 τζαμια φτανουμε στα 28 ευρω...

αδικα !

 

Οσοι ειναι να το παρετε τωρα παρτε στανταρ 4/64 ....ειναι σαν να εχετε αλλο κινητο,φοβερη αισθηση Κ@υλ@@@ ειναι !!

Ειναι σαν να εχεις ενα s7 με 269 γιουρια !

 

Ενταξει, το κινητο ειναι αξιοπρεπεστατο, και ειδικα για τα λεφτα του, αλλα μη το ξεφτυλισουμε κιολας... Μπορω να σου αριθμησω απειρα μειονεκτηματα σε σχεση με το S7 μιας και τα ειχα διπλα διπλα... :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έχει το πλαίσιο μετά 4/64 έχει την 800 πάντα global και Επειδή έχω βρει και ένα ακόμα μεταχειρισμένο για την γυναίκα μου 3/32 Πως μπορώ να καταλάβω ότι είναι το global
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω το 4 / 64, αλλά δε το βρίσκω αμεσα διαθέσιμο σε αξιόπιστο site (πχ banggood). Και βέβαια δε θέλω να δώσω τα 240 - 270 ευρώ που στοιχίζει αν το πάρω από δω.

Βρίσκω το 3 / 32. Αν πάρω τελικά αυτό, μπορεί να μου πει κάποιος φίλος τι ελεύθερο χώρο να υπολογιζω;

(Αν υποθέσουμε ότι θα έχω εγκαταστήσει τις εφαρμογές, ας πούμε καμία 100σταρια, αλλά δεν υπολογίζουμε αρχεία φώτο, βίντεο κ.α έγγραφα).

 

100 εφαρμογες!!!

 

Μα καλα υπολογιστη δεν εχεις; :lol:

 

Εμενα η μνημη δεν με ενδιαφερει ακομα και με 16αρι δηλαδη 12 καθαρα κανω την δουλεια μου τωρα δεν ξερω αν το 1GB συν στην ram θα δω τοση μεγαλη διαφορα που να πω οτι αξιζει τα παραπανω χρηματα.

 

Αν ειχε καλυτερο επεξεργαστη να πω ναι η μεγαλυτερη μπαταρια.

 

Λογικα αυριο το πρωϊ θα το εχω και εγω 3/32 Global ολομαυρο. :D

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό που έχει το πλαίσιο μετά 4/64 έχει την 800 πάντα global και Επειδή έχω βρει και ένα ακόμα μεταχειρισμένο για την γυναίκα μου 3/32 Πως μπορώ να καταλάβω ότι είναι το global

 

Θα εχει το αυτοκολλητο στο κουτι που θα γραφει με κοκκινα γραμματα Gobal version ο φορτιστης ειναι κανονικος δεν θελει ανταπτορακι

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

για ποιο λόγο το απέκλεισες;

 

ευχαριστώ

 

Βασικα οσο το σκεφτομαι, ολο και ξαναερχεται στο προσκηνιο. Αυτο που με χαλαει στο Xiaomi ειναι η ποιοτητα της καμερας του που λογικα στο honor 6x ειναι καλυτερη. Απο την αλλη ομως με ενδιαφερει η μεγαλη μπαταρια του RN4. Βεβαια δεν ειμαι και κανενας heavy user οποτε πιστευω οτι το 6x θα με καλυψει απολυτα σε αυτο τον τομεα .

Στην εξισωση μπηκε απο χθες και το p10 lite σε μπλε χρωμα στα 250€ (πανεμορφο κατ' εμε) . Ασε, εχω πελαγωσει...

 

Ας μην το τραβηξουμε αλλο ομως γιατι το νημα δεν ειναι versus.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς;

 

εννοω οτι ενω το εχω γεματο φουλ σχεδον δεν κανει ΚΙΧ ...το 3/32 που το ειχα κανα 4μηνο που ειχα σπασει τα....@@ρια

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενταξει, το κινητο ειναι αξιοπρεπεστατο, και ειδικα για τα λεφτα του, αλλα μη το ξεφτυλισουμε κιολας... Μπορω να σου αριθμησω απειρα μειονεκτηματα σε σχεση με το S7 μιας και τα ειχα διπλα διπλα... :)

 

ολα εχουν μειονεκτηματα...το πιο σοβαρο του s 7 ; ΜΠΑΤΑΡΙΑ !! Αντε γειαααααααααααααααααααααααααααααααααα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βασικα οσο το σκεφτομαι, ολο και ξαναερχεται στο προσκηνιο. Αυτο που με χαλαει στο Xiaomi ειναι η ποιοτητα της καμερας του που λογικα στο honor 6x ειναι καλυτερη. Απο την αλλη ομως με ενδιαφερει η μεγαλη μπαταρια του RN4. Βεβαια δεν ειμαι και κανενας heavy user οποτε πιστευω οτι το 6x θα με καλυψει απολυτα σε αυτο τον τομεα .

Στην εξισωση μπηκε απο χθες και το p10 lite σε μπλε χρωμα στα 250€ (πανεμορφο κατ' εμε) . Ασε, εχω πελαγωσει...

 

Ας μην το τραβηξουμε αλλο ομως γιατι το νημα δεν ειναι versus.

 

το p10 lite αν σου βγαζει μεχρι το μεσημερι θα ειναι θαυμα..

το P8 lite στα χερια μου εσβηνε απο τις 8 το πρωι στις 12

το P9 lite απο τις 8 το πρωι στις 3 μεσημερι..

ενω τωρα το Xiaomi note 4x 4 / 64 σβηνει χαλαρα με το πασο τους στις 9 το βραδακι ( αν θελω μπαταρια το φορτιζω καμια ωρα και παει κομπλε εως τις 2 τη νυχτα)

Ναι δεν εχει καλη καμερα αλλα εχει 10 φορες καλυτερη καμερα απο κατι κινεζικα ( dogge κλπ)

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Δεν σου ειπα να πειραξεις την ρομ σε ρωτησα ποια έχει εχεις βαλει τα ελληνικα και σαν γλωσσα και σε πληκτρολογιο;

 

MIUI εκδοση εχω : GLOBAL 8.2 σταθερη 8.2.10.0(ΜCFMIDL)

ΓΛΩΣΣΑ Ελληνικα

Τρεχον πληκτρολογιο Αλφαβητικο qwerty πληκτρολογιο google

 

πληκτρολογιο google: Ελληνικα αλφαβητικο (qwerty)

Link to comment
Share on other sites

ολα εχουν μειονεκτηματα...το πιο σοβαρο του s 7 ; ΜΠΑΤΑΡΙΑ !! Αντε γειαααααααααααααααααααααααααααααααααα

 

το p10 lite αν σου βγαζει μεχρι το μεσημερι θα ειναι θαυμα..

το P8 lite στα χερια μου εσβηνε απο τις 8 το πρωι στις 12

το P9 lite απο τις 8 το πρωι στις 3 μεσημερι..

ενω τωρα το Xiaomi note 4x 4 / 64 σβηνει χαλαρα με το πασο τους στις 9 το βραδακι ( αν θελω μπαταρια το φορτιζω καμια ωρα και παει κομπλε εως τις 2 τη νυχτα)

Ναι δεν εχει καλη καμερα αλλα εχει 10 φορες καλυτερη καμερα απο κατι κινεζικα ( dogge κλπ)

 

Κοιτα, μη γινομαστε fan boys, εκτος και αν το μονο που σε νοιαζει ειναι η μπαταρια (οποτε παω πασο γιατι ειναι το μονο σημειο που το ΝΟΤΕ4 ειναι καλυτερο απο το S7...) Αλλα ακομα και σε αυτο, το S7 μεχρι να κατουρησεις με το fast charging επαιρνε ενα 30% φορτισης στο δεκαλεπτο... Και ταυτοχρονα:

 

  • Καμερα μερα με τη νυχτα
  • Βιντεο μερα με τη νυχτα
  • Ηχος ηχειου μερα με τη νυχτα
  • Χρωματα οθονης μερα με τη νυχτα
  • Ταχυτητα μερα με τη νυχτα
  • Ελλειψη NFC
  • Ελλειψη wireless charging

 

Ετσι λιγα στα γρηγορα που μου ερχονται, και ξαναλεω πολυ ευχαριστημενος με το κινητακι, αλλα να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους.

Edited by ewssonaht
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ή/και αυτό είναι Global edition με την 800άρα και έχουν ελληνικό μενού; Γνωρίζει κανείς;

Και περιμένω και προτάσεις παιδιά γιατί μάλλον θα χρειαστεί να επισπεύσω την παραγγελία του.

 

Υποσημείωση: το θέλω σίγουρα σε μαύρο χρώμα (όχι μαύρο-γκρι, σκέτο μαύρο). Και φυσικά global edition με ελληνικό μενού και κανονικό φορτιστή, να μη θέλει αντάπτορα.

 

Όποιος μπορεί να βοηθήσει, θα το εκτιμούσα πολύ.

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, μη γινομαστε fan boys, εκτος και αν το μονο που σε νοιαζει ειναι η μπαταρια (το οποιο ειναι το μονο σημειο που το ΝΟΤΕ4 ειναι καλυτερο απο το S7...) Αλλα ακομα και σε αυτο, το S7 μεχρι να κατουρησεις με το fast charging επαιρνε ενα 30% στο δεκαλεπτο... Και ταυτοχρονα:

 

  • Καμερα μερα με τη νυχτα
  • Βιντεο μερα με τη νυχτα
  • Ηχος ηχειου μερα με τη νυχτα
  • Χρωματα οθονης μερα με τη νυχτα
  • Ταχυτητα μερα με τη νυχτα
  • Ελλειψη NFC
  • Ελλειψη wireless charging

 

Ετσι λιγα στα γρηγορα που μου ερχονται, και ξαναλεω πολυ ευχαριστημενος με το κινητακι, αλλα να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους.

 

Δεν συμφωνω σε κανενα εκτος καμερας...χρωματα εχει υπεροχα ο κινεζος ( εχω αλλαξει τοσα κινητα που ουτε σε 10 χρονια δεν με φτανεις και ναι θα ηθελα να παρω s8 αλλα οχι σε αυτη την τιμη !)

Δεν ειμαι καν φαν μπου του κινεζου, απλα στα 269 Ευρω παιρνεις 3/4 του s 7 :)

Τωρα αν θες καμερες και φρου φρου σκας 500+ ( για Ελληνικη συσκευη ) s 7

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

το p10 lite αν σου βγαζει μεχρι το μεσημερι θα ειναι θαυμα..

το P8 lite στα χερια μου εσβηνε απο τις 8 το πρωι στις 12

το P9 lite απο τις 8 το πρωι στις 3 μεσημερι..

ενω τωρα το Xiaomi note 4x 4 / 64 σβηνει χαλαρα με το πασο τους στις 9 το βραδακι ( αν θελω μπαταρια το φορτιζω καμια ωρα και παει κομπλε εως τις 2 τη νυχτα)

Ναι δεν εχει καλη καμερα αλλα εχει 10 φορες καλυτερη καμερα απο κατι κινεζικα ( dogge κλπ)

 

Τωρα εχω ενα Xperia L 3ετιας το οποιο με τη χρηση που του κανω μου βγαζει 1,5 ημερα, οποτε πιστευω οτι το p10 lite θα ειναι παραπανω απο ικανοποιητικο σε αυτον τον τομεα. Βεβαια με το RN4 θα μου βγαζει 4 μερες ανετα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνω σε κανενα εκτος καμερας...χρωματα εχει υπεροχα ο κινεζος ( εχω αλλαξει τοσα κινητα που ουτε σε 10 χρονια δεν με φτανεις και ναι θα ηθελα να παρω s8 αλλα οχι σε αυτη την τιμη !)

Δεν ειμαι καν φαν μπου του κινεζου, απλα στα 269 Ευρω παιρνεις 3/4 του s 7 :)

Τωρα αν θες καμερες και φρου φρου σκας 500+ ( για Ελληνικη συσκευη ) s 7

Ολες οι ελλειψεις που αναφερω δεν ειναι θεμα αν συμφωνει καποιος η οχι, ειναι γεγονοτα, συμπεριλαμβανομενου και του fast charging το οποιο για πολλους (πχ εμενα που δεν κανω benchmark ποσες μερες βγαζω με 1 φορτιση) αμβλυνει το πλεονεκτημα της οποιας μικροτερης μπαταριας.

 

Οσο για τα χρωματα απλα :X Αν δεις διπλα διπλα τα 2 κινητα με ιδια φωτο ακριβως, το ΧΙΑΟΜΙ ειναι σαν να το εχεις περασει με χλωρινη και να εχει ξεθωριασει. Θα προσπαθησω να βρω μια καμερα να σου δειξω τι εννοω.

 

Δε καταλαβαινω γιατι ειναι διαγωνισμος δηλαδη αν εχεις αλλαξει 13 ενω εγω 4, εχει διαφορα στην αποψη μου? Ημαρτον, διπλα τα εχω και τα συγκρινω. Αν με ρωτας αν θα πληρωνα για το S7, οχι, γιαυτο και με τα δικα μου λεφτα πηρα ΧΙΑΟΜΙ. Αλλα οχι να τα λεμε και ιδια. Η μερα με τη νυχτα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

ποιες ζελατινες πηρες;

http://www.ebay.com/itm/3-packs-Clear-Matte-Screen-Protector-Guard-Film-Cover-for-Xiaomi-Redmi-Note-4X/252779292605?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=551779913716&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

http://www.ebay.com/itm/3-packs-Clear-Matte-Screen-Protector-Guard-Film-Cover-for-Xiaomi-Redmi-Note-4X/252779292605?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=551779913715&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

http://www.ebay.com/itm/2x-Back-HD-Clear-Screen-Protector-Film-Guard-Skin-Cover-For-Xiaomi-Redmi-Note-4X/182613823708?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

τις περιμενω δεν ξερω τι θα ειναι!πηρα και για πισω :lol::lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ερωτηση το tempered επειδη το εβαλα ολιγον στραβα μπορω να το βγαλω και να ο ξαναβαλω η οχι ?γιατι με ζελατινα δεν γινεται.απαξ και κολλησει και την βγαλεις γεμιζει φουσκαλες

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/3-packs-Clear-Matte-Screen-Protector-Guard-Film-Cover-for-Xiaomi-Redmi-Note-4X/252779292605?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=551779913716&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

http://www.ebay.com/itm/3-packs-Clear-Matte-Screen-Protector-Guard-Film-Cover-for-Xiaomi-Redmi-Note-4X/252779292605?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=551779913715&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

http://www.ebay.com/itm/2x-Back-HD-Clear-Screen-Protector-Film-Guard-Skin-Cover-For-Xiaomi-Redmi-Note-4X/182613823708?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

τις περιμενω δεν ξερω τι θα ειναι!πηρα και για πισω :lol::lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ερωτηση το tempered επειδη το εβαλα ολιγον στραβα μπορω να το βγαλω και να ο ξαναβαλω η οχι ?γιατι με ζελατινα δεν γινεται.απαξ και κολλησει και την βγαλεις γεμιζει φουσκαλες

 

Πήρα κ για πίσω λέει!!!!λολ πρώτη φορά το βλέπω αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντος μετά την αναβάθμιση την τελευταία έχω αρκετά κολλήματα,και αισθητή μείωση στην απόδοση της μπαταρίας....

Σίγουρα το επόμενο βήμα θα είναι να κάνω ένα hard reset,και βλέπουμε...

Όσο για το tempered έχω πάρει 2 από μαγαζί στην Ομόνοια με 3€ έκαστο και είναι πολύ καλά....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...