Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια επειδη δεν βρισκω πουθενα το Mi5, αξιζει να παρω αυτο? https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-4-5_0-inch-2_5D-Fingerprint-3GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-625-Octa-core-4G-Smartphone-p-1102622.html?rmmds=search

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη δεν βρισκω πουθενα το Mi5, αξιζει να παρω αυτο? https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-4-5_0-inch-2_5D-Fingerprint-3GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-625-Octa-core-4G-Smartphone-p-1102622.html?rmmds=search

 

Ευχαριστω!

 

Σε λαθος ενοτητα εισαι.

Link to comment
Share on other sites

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το αγόραζα από εδώ . Περίπου 100ευρώ φθηνότερα.:rolleyes:

 

συμφωνώ, απλά εγώ το πόσταρα για κάποιους που ρωτάνε για την έκδοση 4/64 αν είναι διαθέσιμη στην Ελλάδα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το αγόραζα από εδώ . Περίπου 100ευρώ φθηνότερα.:rolleyes:

 

Μην αρχικσουμε παλι τα Κινα vs εγχωρια αγορα. :X

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Με μολις 5 ευρω διαφορα πας στο lenovo vibe p2 που εχει ακομα μεγαλυτερη μπαταρια, amoled οθονη και εγγυηση αντιπροσωπειας https://www.skroutz.gr/s/10325957/Lenovo-Vibe-P2-4GB-32GB.html?from=account_notifications

Link to comment
Share on other sites

Μην αρχικσουμε παλι τα Κινα vs εγχωρια αγορα. :X

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Με μολις 5 ευρω διαφορα πας στο lenovo vibe p2 που εχει ακομα μεγαλυτερη μπαταρια, amoled οθονη και εγγυηση αντιπροσωπειας https://www.skroutz.gr/s/10325957/Lenovo-Vibe-P2-4GB-32GB.html?from=account_notifications

Eπίσης δεν αντιλέγω, αλλά το νήμα δεν είναι note 4 VS ........ , οπότε δεν νομίζω να υπάρχει θέμα σύγκρισης

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ, απλά εγώ το πόσταρα για κάποιους που ρωτάνε για την έκδοση 4/64 αν είναι διαθέσιμη στην Ελλάδα

 

Το κατάλαβα φίλε μου. Απλά είναι μεγάλη η διαφορά γ' αυτό το έγραψα.

Link to comment
Share on other sites

Eπίσης δεν αντιλέγω, αλλά το νήμα δεν είναι note 4 VS ........ , οπότε δεν νομίζω να υπάρχει θέμα σύγκρισης

 

Σωστα αλλα επειδη η διαφορα ειναι πραγματικα αστεια, ειναι κριμα να το παρει καποιος νομιζοντας οτι ειναι vfm. Για αυτο το γραψα. Μην ξεχναμε οτι ο περισσοτερος κοσμος το παιρνει λογω τιμης. Οποτε δεν ειναι κακο να το αναφερουμε ;)

 

Απο εκει και περα στη θεση των ενδιαφερομενων θα περιμενα 2-3 βδομαδες να το φερουν μερικα ακομα ωστε να πεσει η τιμη, οπως δηλαδη εγινε και με το 32αρη. Επιπλεον, νομιζω καποιος ειπε οτι στο mytel αυτο που φερνουν ειναι το global και εχει κανα 30αρη κατω.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για το global 3/32 απο κάποιο σκρουτζομάγαζο. Υπάρχει κάποιος που να το έχει πάρει και να μπορεί να επιβεβαιώσει ότι έχει την 800αρα μπάντα? Έχει αναφερθει το mytel στο οποίο πήρα τηλέφωνο και δεν ήξεραν ακριβώς να μου πουν.
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για το global 3/32 απο κάποιο σκρουτζομάγαζο. Υπάρχει κάποιος που να το έχει πάρει και να μπορεί να επιβεβαιώσει ότι έχει την 800αρα μπάντα? Έχει αναφερθει το mytel στο οποίο πήρα τηλέφωνο και δεν ήξεραν ακριβώς να μου πουν.

 

Παιρνεις τηλεφωνο τα σκρουτζομαγαζα και ρωτας αυτα που λεει στο link του πρωτου μηνυματος οπου εχω γραψει τις διαφορες συσκευων με και χωρις 800αρα. Επειτα τα επιβεβαιωνεις απο κοντα.

 

Ακομα και να σου επιβεβαιωσει καποιος εδω μεσα οτι ενα καταστημα εχει το global δεν σημαινει απαραιτητα οτι συνεχιζει να πουλαει το ιδιο εφοσον δεν γραφει στη σελιδα του προϊοντος τις μπαντες του.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος, πως μπορω να ρυθμισω το κινητο 1 φορα, ετσι ωστε οταν το συνδεω με τον υπολογιστη, να μπαινει αυτοματα σε mode "μεταφορα αρχειων" και οχι "σε φορτιση" που ειναι τωρα? Edited by euromaster
Link to comment
Share on other sites

Επειδή διαβάζω πολλά θέματα σχετικά με τα καμμένα pixels στο συγκεκριμένο μοντέλο μπορεί κάποιος ή κάποιοι κάτοχοι να μας διαφωτίσουν Παραπανω;; Ευχαριστώ παίδες.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή διαβάζω πολλά θέματα σχετικά με τα καμμένα pixels στο συγκεκριμένο μοντέλο μπορεί κάποιος ή κάποιοι κάτοχοι να μας διαφωτίσουν Παραπανω;; Ευχαριστώ παίδες.

 

Εδω δεν εχει αναφερθει παντως κατι.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή διαβάζω πολλά θέματα σχετικά με τα καμμένα pixels στο συγκεκριμένο μοντέλο μπορεί κάποιος ή κάποιοι κάτοχοι να μας διαφωτίσουν Παραπανω;; Ευχαριστώ παίδες.

2 έχουν περάσει από τα χέρια μου και το 3ο που έχω προς πώληση τώρα (όλα infoquest) σε κανένα τέτοιο θέμα (και απορώ βέβαια....)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

2 έχουν περάσει από τα χέρια μου και το 3ο που έχω προς πώληση τώρα (όλα infoquest) σε κανένα τέτοιο θέμα (και απορώ βέβαια....)

 

Ελεγα για μενα που το ξαναπηρα αλλα και εσυ δεν πας πισω. :lol: Ποτε πηρες 3;

 

Παντως ουτε εδω ουτε σε αλλα forums δεν εχω διαβασει κατι τετοιο. Αν εχει ο φιλος καποιο link με αυτο που λεει για τα pixels ας το ανεβασει.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογή να ακούω ράδιο με συνδεδεμένα hands free σε ανοιχτή ακρόαση; Όσο και να το έχω ψάξει δεν μπορώ να βρω επιλογή
Link to comment
Share on other sites

http://en.miui.com/thread-543714-1-1.html Μια από τις συζητήσεις!! Αν δεις στο ιντερνέτ υπάρχουν πολλά παρόμοια άρθρα για το μοντέλο αυτό.
Link to comment
Share on other sites

http://en.miui.com/thread-543714-1-1.html Μια από τις συζητήσεις!! Αν δεις στο ιντερνέτ υπάρχουν πολλά παρόμοια άρθρα για το μοντέλο αυτό.

 

Για 2 σελιδες (ουτε καν γεματες) μιλας τοση ωρα οπου φυσικα οι μισοι απλα σχολιαζουν; Σε οποιοδηποτε κινητο μπορεις να βρεις τετοια θεματα. Γενικα δεν θα με απασχολουσε κατι τετοιο δεδομενο οτι σε οσα φορουμ συμμετεχω δεν εχω διαβασει κρουσματα. Δηλαδη δεν ειναι κατι συστηματικο.

 

Βεβαια απο την αλλη δεν ειναι πανω απο 5 μηνες στην αγορα το note 4x οποτε τιποτε δεν μπορω να αποκλεισω. Απλα δεν θα δινα σημασια σε κατι που δεν εχει εμφανιστει συστηματικα.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε το πραγματακι Hybrid Double Dual SIM Card Micro SD Adapter Extender 2 Nano SIM Adapter for Android XIAOMI REDMI NOTE 3 4 3s PRO Prime mi Max

http://s.aliexpress.com/AZ3Abaaq

(from AliExpress Android)

Το έβαλα και δουλεύει

2 κάρτες sim και κάρτα μνήμης

Απλά πρέπει να έχεις θήκη σιλικόνης για να μην κρέμεται το καλώδιακι με τη δεύτερη sim.

Δεν είναι και πολύ όμορφο αλλά εντάξει.

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογή να ακούω ράδιο με συνδεδεμένα hands free σε ανοιχτή ακρόαση; Όσο και να το έχω ψάξει δεν μπορώ να βρω επιλογή

 

Στο μενού πάνω δεξιά γράφει αλλαγή σε μεγάφωνο

Edited by tollisth
Link to comment
Share on other sites

Στο μενού πάνω δεξιά γράφει αλλαγή σε μεγάφωνο

 

Δεν μου εμφανίζει τέτοια επιλογή. Μήπως έχω κάνα bug?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε το πραγματακι Hybrid Double Dual SIM Card Micro SD Adapter Extender 2 Nano SIM Adapter for Android XIAOMI REDMI NOTE 3 4 3s PRO Prime mi Max

http://s.aliexpress.com/AZ3Abaaq

(from AliExpress Android)

Το έβαλα και δουλεύει

2 κάρτες sim και κάρτα μνήμης

Απλά πρέπει να έχεις θήκη σιλικόνης για να μην κρέμεται το καλώδιακι με τη δεύτερη sim.

Δεν είναι και πολύ όμορφο αλλά εντάξει.

Ωραία, περιμένω πως και πως το δικό μου...

 

Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Για 2 σελιδες (ουτε καν γεματες) μιλας τοση ωρα οπου φυσικα οι μισοι απλα σχολιαζουν; Σε οποιοδηποτε κινητο μπορεις να βρεις τετοια θεματα. Γενικα δεν θα με απασχολουσε κατι τετοιο δεδομενο οτι σε οσα φορουμ συμμετεχω δεν εχω διαβασει κρουσματα. Δηλαδη δεν ειναι κατι συστηματικο.

 

Βεβαια απο την αλλη δεν ειναι πανω απο 5 μηνες στην αγορα το note 4x οποτε τιποτε δεν μπορω να αποκλεισω. Απλα δεν θα δινα σημασια σε κατι που δεν εχει εμφανιστει συστηματικα.

 

Δεν σου είπα ότι αυτό είναι ότι βρήκα..Σου έδειξα ένα από αυτά που διάβασα και ειπα αν ψάξεις θα βρεις πολλά τέτοια τοπικ.Δεν μπορώ να βάλω όλο το ιντερνετ σε λινκ εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...