Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας, υπάρχει δυνατότητα να βάλω τον Google dialer? Η κάτι αντίστοιχο. Διότι το κινητό απευθύνεται στον πατέρα μου, κ δεν τον βολεύει αυτός που ήδη έχει διότι δεν του εμφανίζει τις τελευταίες κλήσεις κ τις επαφές όπως ο άλλος. Ουσιαστικά επειδή είναι σαν λίστα

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, υπάρχει δυνατότητα να βάλω τον Google dialer? Η κάτι αντίστοιχο. Διότι το κινητό απευθύνεται στον πατέρα μου, κ δεν τον βολεύει αυτός που ήδη έχει διότι δεν του εμφανίζει τις τελευταίες κλήσεις κ τις επαφές όπως ο άλλος. Ουσιαστικά επειδή είναι σαν λίστα

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

 

 

Το google dialler θα το βρεις στο xda σε apk .

Μάλιστα ο developer κάνει συνέχεια και τις αναβαθμίσεις , αρκεί να παρακολουθείς το θέμα και να κατεβάζεις το νέο apk.

Το χρησιμοποιούσα στο xz1 που είχα.

Αλλά στο p10 της γυναίκας μου δεν δούλεψε ποτέ σωστά λόγω emui .

Αν κανείς στο google αναζητήσει google dialler xda θα το βρεις .

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

Και το xperia xz1 παντως που αναφερες ειναι πολυ καλο τηλεφωνο ειδικα στην τιμη των 229 που το εχουν βαλει!
Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε τι τρελενεσαι. παρει δεν παρει την 9 είναι ένα κινητο 2ετιας πλεον. ας κανει 1 χρονο την δουλεια του ακομη και ας μεινει και στην 8.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, χρόνια πολλά.

 

Αντιμετωπίζει κανένας πρόβλημα με το hotspot του κινητού? Όπως και αν το σεταρω καμία συσκευή δεν μπορεί να συνδεθεί. Έχω κάνει reset τα network settings Και Το apn.

 

Καμία ιδέα? Ευχαριστώ προκαταβολικά

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, χρόνια πολλά.

 

Αντιμετωπίζει κανένας πρόβλημα με το hotspot του κινητού? Όπως και αν το σεταρω καμία συσκευή δεν μπορεί να συνδεθεί. Έχω κάνει reset τα network settings Και Το apn.

 

Καμία ιδέα? Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Σ εμένα λειτουργεί κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Update Pie

 

Ρε παιδιά έκανα σήμερα το update και στο βίντεο σε πίσω-μπροστά κάμερα η σταθεροποίηση είναι fail. Πριν είχα την δυνατότητα να έχω EIS on/off. Και στις 2 κάμερες. Τώρα δεν έχω την επιλογή. Στα βίντεο έχει πολύ τρέμουλο. Είτε είναι πίσω κάμερα 1080/30fps είτε μπροστά. (Δεν νομίζω (?) να ήταν OIS η σταθεροποίηση που επέλεγα on/off διότι αυτό είναι hardware). Anyway, γιατι συνέβει αυτό? Μπορεί να το τσεκάρει κάποιος? Επίσης το menu της κάμερας μου φαίνεται ότι νάναι.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα εμφανίζει επιλογή σταθεροποίησης. Στα gsmarena και phonearena διαβάζω πως έχει ois. Edited by agpr
Link to comment
Share on other sites

OIS έχει....Κάτι κάνανε. Δεν υπάρχει η επιλογή πλέον..Και κάτι άλλο που είδα, όταν τραβάω βίντεο και πατάω pause, κάνει έναν ήχο χαρακτηριστικό, ο οποίος δεν φεύγει όταν παίζεις μετά το βίντεο. Δηλαδή έλεος, κάθε φορά που παίζω ένα βίντεο θα ακούγεται ο ήχος από τα pause που είχα πατήσει όταν το τράβαγα. Edited by Magas_28
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα μου έκανε αναβάθμιση την 8.0.0.391 (C02). Αλλάζουν πολλά πράγματα με την pie?
HUAWEI P30 PRO (Breathing Crystal)
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς την 9 να μας πει εντυπώσεις? Πάντως μετά απο 2,5 χρόνια με το κινητό πάει σφαίρα!! Αλλα το P30 pro τα σπάει!
Link to comment
Share on other sites

Smooth όπως ήταν κι με την 8. Ανανεωμένο το emui προς το καλύτερο. Μπαταρία δεν μπορώ να κρίνω γιατί έπαιξα αποκλειστικό δεδομένα από την Παρασκευή που πέρασα την 9.

Γενικά έχοντας την συσκευή 15 μήνες έχω να πω τα καλύτερα. Και εγώ θα ήθελα να κινηθώ προς mate 20 pro η αλήθεια είναι είναι λόγο μεγάλης οθόνης και φυσικά κάμερας (σημείο που κατ εμέ χωλαίνει το 10αρι μας)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πλήρες κινητό το mate 20 pro, ειδικά τώρα σε καλό μεταχειρισμένο από 550 ευρώ μέχρι 6 κατοστάρικα ανάλογα, είναι κορυφαία επιλογή σε ιδανικές διαστάσεις. Διαφορετικά Ν9 με πενάκι για τους μυημένους και φυσικά για αυτούς που το θεωρούν απαραίτητο
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...