Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεγάλη πτώση τιμής!450€ στο Σκρουτζ

 

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κακα τα ψέματα. Το Ρ10 δεν ήταν αυτό που έπρεπε ν' ακολουθήσει το εξαιρετικό Ρ8 και το παρα πολύ καλό Ρ9. Καλό, χρυσό και άγιο αλλά κάτι άλλο θα έπρεπε να είναι. Βγήκαν και οι "βρωμες" με τις μνήμες και ήρθε και έδεσε η συνταγή.

 

Sent from my Huawei P9, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω παρει το P10-VTR L09 64GB,αυτο ειναι το δικαρτο σωστα?οταν λοιπον βαζω την δευτερη καρτα μεσα δεν την αναγνωριζει κ λειτουργει μονο με την πρωτη καρτα....

ειναι καποια ρυθμιση που πρεπει να αλλαξω?

LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Το δίκαρτο είναι το VTR-L29, αυτό που πήρες είναι το μονόκαρτο απ' όσο ξέρω

 

Ναι φιλε μου εχεις δικιο,αργησα λιγο να το καταλαβω αλλα μικρο το κακο:O:O:O

LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά κρίνοντας από τα lite να υποθέσω ότι και το p10 dual sim καλύπτεται από εγγύηση αντιπροσωπείας;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ψήνομαι​ για το P10 με έχει προβληματίσει ένα θέμα που υπάρχει με το WiFi του. Αυτό διορθώνεται; Το έχουν παρουσιάσει όλα;

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ψήνομαι​ για το P10 με έχει προβληματίσει ένα θέμα που υπάρχει με το WiFi του. Αυτό διορθώνεται; Το έχουν παρουσιάσει όλα;

 

Δε μου χει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ψήνομαι​ για το P10 με έχει προβληματίσει ένα θέμα που υπάρχει με το WiFi του. Αυτό διορθώνεται; Το έχουν παρουσιάσει όλα;

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ούτε και έμενα μου έχει παρουσιάσει κάτι, όλα δουλεύουν καΐλα (VTR-L29) Dual

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ψήνομαι​ για το P10 με έχει προβληματίσει ένα θέμα που υπάρχει με το WiFi του. Αυτό διορθώνεται; Το έχουν παρουσιάσει όλα;

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φιλαράκι μην την αγοράσεις.

Δεν είναι για σένα αυτή η συσκευή

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι μην την αγοράσεις.

Δεν είναι για σένα αυτή η συσκευή

Τι εννοείς δεν είναι για εμένα; Δικαιολόγησε το μου λίγο.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι μην την αγοράσεις.

Δεν είναι για σένα αυτή η συσκευή

 

Επειδή την έχω & εγώ στα υπ όψιν, τι σημαίνει φίλε αυτό με το wifi;

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια τι θηκες έχετε βαλει? μπορείται να μου προτείνεται καποια? οπως και καποιο tempered

 

Οι θήκες είναι περισσότερο θέμα γούστου, προσωπικά σε όλες τις συσκευές μου χρησιμοποιώ και προτείνω αυτή της Spigen. Είναι ότι πιο value for money κυκλοφορεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, απο σημερα νεος κατοχος της συσκευης σε μαυρο.Πανεμορφο κινητο. Εχω την dual sim εκδοση. Edited by prioxxx
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας. Ενδιαφέρομαι για το P10. Πήγα στο Public για χάζεμα. Όταν μπήκα στις ρυθμίσεις, πάτησα "μπαταρία" και με πέταξε στην αρχική οθόνη. (δεν έμπαινε). Το έκανα 2-3 φορές και πάλι τα ίδια. Σε P9, P9 lite, P10 lite (ρυθμίσεις/μπαταρία) κανένα πρόβλημα.

Πήγα στον Κωτσόβολο και πάλι τα ίδια. Αυτό είναι ένδειξη δυσλειτουργίας;

Είμαι της άποψης "ότι δουλεύει δεν το πειράζεις". Έχω S2 Plus. Δεν κάνω ενημερώσεις (τις έχω κλειστές) και όλα λειτουργούν τέλεια όπως την πρώτη μέρα. Πολύς κόσμος κάνει αναβαθμίσεις και μετά το μετανιώνει. Εγώ αν το πάρω δεν θέλω να κάνω καμία αναβάθμιση. Σε εσάς, σας εμφανίζει αυτό το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ,βρηκα οδηγο για root στο Huawei P10

Samsung Galaxy Gio -> Sony Xperia M -> Huawei P8 lite

CyanogenMod7.1 CyanogenMod12.1+overclock to 1.7ghz Lug is-everywhere(Root,UBL)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ,βρηκα οδηγο για root στο Huawei P10

Αυτός είναι ο επίσημος τρόπος από τα πάντα, απλά χάνεις την εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Ενδιαφέρομαι για το P10. Πήγα στο Public για χάζεμα. Όταν μπήκα στις ρυθμίσεις, πάτησα "μπαταρία" και με πέταξε στην αρχική οθόνη. (δεν έμπαινε). Το έκανα 2-3 φορές και πάλι τα ίδια. Σε P9, P9 lite, P10 lite (ρυθμίσεις/μπαταρία) κανένα πρόβλημα.

Πήγα στον Κωτσόβολο και πάλι τα ίδια. Αυτό είναι ένδειξη δυσλειτουργίας;

Είμαι της άποψης "ότι δουλεύει δεν το πειράζεις". Έχω S2 Plus. Δεν κάνω ενημερώσεις (τις έχω κλειστές) και όλα λειτουργούν τέλεια όπως την πρώτη μέρα. Πολύς κόσμος κάνει αναβαθμίσεις και μετά το μετανιώνει. Εγώ αν το πάρω δεν θέλω να κάνω καμία αναβάθμιση. Σε εσάς, σας εμφανίζει αυτό το πρόβλημα;

 

Γεια σας και πάλι. Τελικά το πρόβλημα λύθηκε. Με μια επανεκκίνηση και όλα λειτουργούσαν τέλεια.

Το μόνο που απομένει είναι να αποφασίσω για single ή dual. Όσοι έχετε το dual βάλατε 2 sim ή απλά είπατε ας έχει και αυτή τη δυνατότητα!

Link to comment
Share on other sites

Αγορασμένο πριν 2 εβδομάδες από vodafone, το άνοιξα χθες πρώτη φορά γιατί έλειπα και μέχρι σήμερα δεν είχα ιδέα για το θέμα. Ευτυχώς είναι με LDDR4 και UFS 2.1

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/19894486_10209460634133298_1379883872_n.png?oh=a12a1079d03f76807e91996b12129e8c&oe=59622F06

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...