Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχουμε καμια ενημερωση ποτε θα κυκλοφορησει?

το plus θα βγει αργοτερα απο το απλο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στα 649€ με δώρο για προπαραγγελια

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_huawei-p10-black-1196085.html

 

κατα ποσο βεβαια μια θηκη ενα καλωδιο ενας φορτιστης και ενα selfie stick(αν βλεπω καλα) κανουν 149ε ειναι αλλο θεμα..

Link to comment
Share on other sites

στα 649€ με δώρο για προπαραγγελια

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_huawei-p10-black-1196085.html

 

κατα ποσο βεβαια μια θηκη ενα καλωδιο ενας φορτιστης και ενα selfie stick(αν βλεπω καλα) κανουν 149ε ειναι αλλο θεμα..

 

Στα χαρακτηριστικα γιατι γραφει καμερα 20mp?Αφου η κυρια ειναι 12 και η μονοχρωμη 20,αν δεν κανω λαθος....:wacko:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

στα 649€ με δώρο για προπαραγγελια

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_huawei-p10-black-1196085.html

 

κατα ποσο βεβαια μια θηκη ενα καλωδιο ενας φορτιστης και ενα selfie stick(αν βλεπω καλα) κανουν 149ε ειναι αλλο θεμα..

 

τελικα δεν είναι θήκη ειναι powerbank. και το σελφι στικ δεν ειναι μονο σελφι στικ αλλα και τριποδο. εσκασε αναλογο mail και απο public

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει πολύ το κινητο.και μαλλον θα είναι το επομενο που θα εχω.

αλλα η τιμη του εχει ξεφυγει, και χωρις λογο. στα 450 μια χαρα θα είναι!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρσι τον Ιούνιο,αγόρασα το p9 450.. αν έχει φτάσει στο αυτή τήν τιμή το πήρα!!!

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ νομίζω γύρω στο 450αρι αξίζει η αγορά του

 

Τα δώρα της προπαραγγελιας είναι αστεία βέβαια

 

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί σαφώς δεν θέλουν να περιμένουν τόσους μήνες ώστε να το πάρουν Χριστούγεννα.

Παρόλα αυτά,στα 450 ίσως να είναι μία καλή πρόταση αν όμως καταφέρει και προσφέρει και μία αψογη κάμερα στο πακέτο.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Πούλησα εχθές το s7 edge με σκοπό να πάρω το s8 plus αλλά έπεσα πάνω στο p10 plus και ενθουσιάστηκα!!! Λέτε να κάνω βλακεία; είδα τα specifications και μου άρεσε πολύ!! Η κάμερα φοβερή, η μπαταρία το ίδιο, τέλεια χρώματα νομίζω είναι καλή επιλογή!
Link to comment
Share on other sites

Με αυτά που βλέπω φέτος νομίζω θα είναι η πιο ισορροπημένη επιλογή...

 

Εγώ προσωπικά θέλω φλατ οθόνη και μεγάλη μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα sosial γράφουν ότι από σήμερα θα είναι διαθέσιμο σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες αν το δει κανείς πουθενά ας μας πει!!!
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα σημερα στο public Συνταγματος. Ειναι ομορφη και μαζεμενη συσκευη,μου φανηκε μικροτερο απ το p9 μου. Πολυ ωραιο φινιρισμα με καμπυλες ,απ τα κορυφαια κινητα του 2017 χρησης με το ενα χερι. Πολλες ομοιοτητες σε εμφανιση και interface με το P9 ,θα εκανα κινηση αν ειχα καποιο σοβαρο παραπονο απ το P9 ή ειχα φραγκα. Τιποτα απ τα δυο,προς το παρον... Θεωρω οτι θα ειναι μια καλη προταση φετος για μαζεμενο κινητο σε τιμη ενα κλικ κατω απ τις συνηθεις ναυαρχιδες. Μπορει να ξαναγινει μπεστ σελερ αν βγει και αξιοπιστο,το ιστορικο ειναι καλο μεχρι στιγμης.
Link to comment
Share on other sites

Η οθονη του μαζευει αρκετη βρωμα να το πω ετσι μια που δεν εχει την ελαιοφοβικη επιστρωση απ οτι διαβασω?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,ειδα στην εκθεση οτι ειχε περασμενη πανω ζελατινα. Νομιζω ολα ετσι θα ερχονται.

Διαβαζα μια αναλυση γι αυτο το θεμα ,γιατι πηρε μεγαλη εκταση. Η ολεοφοβικη επιστρωση δεν ειναι εφαπαξ κ για παντα. Ακομα και οι καλυτερες κρατανε ενα μηνα το πολυ. Δηλαδη οι ολεοφοβικες οθονες των κινητων συντομα χανουν την επιστρωση τους και για να τη διατηρησουν θελουν εκ νεου περασμα με το αντιστοιχο προϊόν. Αυτο,δυστυχως,ειναι κατι που δεν εχει γινει κατανοητο στους καταναλωτες και θεωρειται δυσκολο να γίνει και ποτέ. Οτι δηλαδη εκτος απ το να φορτιζουν τη συσκευη τους πρέπει και μια στο μηνα να περνανε ενα χερι λαδι στην οθονη.

Αυτο δε σημαινει οτι ολες οι οθονες ειναι το ιδιο κατασκευασμενες. Κατασκευαστες οπως η σαμσουνγκ και η apple αφιερωνουν περισσοτερο χρονο στην επεξεργασια των γυαλιων τους σε σχεση με άλλους και πιστευουν οτι αξιζει τον κοπο αυτη η επενδυση.

Απ την αλλη,κινεζοι κυριως κατασκευαστες γνωριζουν το εφήμερο της ολεοφοβικοτητας γι αυτο βγαζουν τις συσκευες με ζελατίνα στην οθονη τοποθετημενη. Επίσης πρεπει να ξερουμε οτι η ζελατινα στην οθονη καταστρεφει την ολεοφοβικη επιστρωση αμεσως και οχι σε ενα μηνα οπως γινεται με τα χέρια.

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη του μαζευει αρκετη βρωμα να το πω ετσι μια που δεν εχει την ελαιοφοβικη επιστρωση απ οτι διαβασω?

Αυτό φαντάζομαι θα σε ενοχλήσει ίσως, μόνο αν χρησιμοποιείς τη συσκευή χωρίς screen protector ή tempered glass.

 

Κάπου διάβασα ότι δεν υπάρχει ελαιοφοβική επίστρωση λόγω του fingerprint που είναι τοποθετημένο κάτω από το γυαλί της οθόνης.

 

sent from nexus 6

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το P10 το P9 είναι 0.1'' μικρότερο (5.2'' vs 5.1''). Λεπτομέρεια θα μου πεις απλά επειδή αναφέρθηκε ότι φαίνεται πιο μαζεμένο απ' το P9 (λόγω μικρότερης οθόνης προφανώς). Θα το προτιμούσα με 5.2'' (λόγω και των on screen buttons αν δε βολέψει το σκέτο home button - βλακεία που δεν τα έβαλαν πάνω στο bezel) αλλά είπαμε λεπτομέρεια.

 

Στα stand έχουν μόνο το P10 ή και το P10 Plus;

 

Επίσης το P10 Plus που θα φέρουν θα είναι με τα 128GB/6GB RAM;

Edited by TimDeLAY
Link to comment
Share on other sites

Εγω το p10 ειδα μονο,δε νομιζω να εχει ερθει ακομη το plus.

Ειναι η εκδοση με τις 4/64 μνημες,το λειτουργικο πιανει 11 γιγα περιπου,οσα και στο mate 9,ελευθερα πανω κατω 50.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το P10 έτσι κι αλλιώς μόνο με 64GB/4GB RAM βγαίνει απ' όσο θυμάμαι. Πιο πάνω αναφερόμουν στο Plus (το διόρθωσα) αν θα φέρνουν την έκδοση 64GB/4GB ή 128GB/6GB RAM.

 

Edit: στο site του Mediamarkt λέει για την έκδοση 128GB/6GB RAM στα specs.

Edited by TimDeLAY
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...