Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραια στην περιπτωση μ τι μπορω να κανω μιας και στο XDA δεν υπαρχουν custom roms!Μπορεις να με βοηθησεις?

Έχεις ξεκλειδώσει τον bootloader.

Μην αγχώνεσαι δεν είναι δύσκολο να ξε-μπρικαρεις το κινητό. Σημασία έχει να έχεις ξεκλειδώσει μέσα απ το επίσημο site

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή με ενδιαφέρει πολύ η καταγραφή βίντεο, ισχύει οτι έχει "θέμα" με το focus; έτσι είδα στο YouTube σε κάποια τεστ. Μήπως έχει διορθωθεί με κάποιο update;

Ευχαριστώ

Προσωπικά, δεν γνωρίζω. Παίζει να μην έχω τραβήξει και ποτέ βίντεο με το κινητό. Φωτογραφίες πολλές αλλά βίντεο ....

 

Δεν θα ηταν έκπληξη όμως αν θα έχει πρόβλημα. Ποτέ δεν το είχαν με το βίντεο. Το θυμάμαι απο το Ρ8 (που ακόμη το έχω και το δουλεύω).

Αν θυμάμαι καλά τότε ειχαμε μια εφαρμογή απο το play που πήγαινε καλά. Δεν θυμάμαι όμως ποια ήταν γιατί όπως είπα δεν με ενδιαφέρει το βίντεο.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ max 240 λεπτά το μήνα :)

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Τι 240 λεπτά? Ομιλία?

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο αναβαθμισεις παιδια πως τα παει ; Καθε ποσο περνει ; Θα παρει και την Oreo ;

Σκεφτομαι να το παρω συντομα σε ενα μηνα ισως ; Θα δω. Λεω για το Huawei P10 Plus.

 

Έχει ξεκαθαρίσει από νωρίς..

https://www.getdroidtips.com/huawei-p10-android-8-0-oreo/

 

http://www.rootupdate.com/2017/04/names-of-huawei-devices-updating-to-android-8-0-oreo.html

Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, δεν γνωρίζω. Παίζει να μην έχω τραβήξει και ποτέ βίντεο με το κινητό. Φωτογραφίες πολλές αλλά βίντεο ....

 

Δεν θα ηταν έκπληξη όμως αν θα έχει πρόβλημα. Ποτέ δεν το είχαν με το βίντεο. Το θυμάμαι απο το Ρ8 (που ακόμη το έχω και το δουλεύω).

Αν θυμάμαι καλά τότε ειχαμε μια εφαρμογή απο το play που πήγαινε καλά. Δεν θυμάμαι όμως ποια ήταν γιατί όπως είπα δεν με ενδιαφέρει το βίντεο.

 

Οκ σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή με ενδιαφέρει πολύ η καταγραφή βίντεο, ισχύει οτι έχει "θέμα" με το focus; έτσι είδα στο YouTube σε κάποια τεστ. Μήπως έχει διορθωθεί με κάποιο update;

Ευχαριστώ

 

Όσο το έχω κάνει use συμπεριφερθηκε άψογα. Εκτός αν χρησιμοποιήσεις την λειτουργία ευρέως διαφράγματος , εκεί θα πρέπει να προσέχεις πως κεντράρεις, στο σημείο ενδιαφέροντος, θέλει λίγο εξάσκηση. Κατά τα άλλα ο LEICA φακός (για να μην ξεχνιόμαστε) είναι κορυφαίος

Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σήμερα που ήθελα να τραβήξω ένα κάθετο πανόραμα, είδα δυστυχώς ότι το extra κομμάτι που τραβάς βγαίνει συνεχώς out of focus.

 

 

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραια να σαι καλα και απο θεμα καμερας φωτογραφιων πως τα πηγαινει ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραια να σαι καλα και απο θεμα καμερας φωτογραφιων πως τα πηγαινει ;

Αριστα,λογω του πολυ καλου dynamic range,και καλο σε λεπτομερεια με πολυ αληθοφανη απεικονιση των χρωματων στην φωτο.Επισης αρκετα ικανοποιητικο και στις βραδυνες αν αναλογιστεις το f2.2 φακο...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ήταν εδώ που είχε κάνει brick το κινητό εκτός από μένα και το έφτιαξε;Ας μου στείλει ένα πμ παρακαλώ γτ ακόμα brickαρισμενο το έχω το δικό μ!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ήταν εδώ που είχε κάνει brick το κινητό εκτός από μένα και το έφτιαξε;Ας μου στείλει ένα πμ παρακαλώ γτ ακόμα brickαρισμενο το έχω το δικό μ!
Εγώ ήμουν, σου έχω στείλει στη συνομιλία του Tapatalk

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γτ κρυφό είναι ρε παιδιά ή μυστικό του κράτους;

 

Βάλτε το εδώ να βοηθηθούν μελλοντικοί υποψήφιοι με μπρίκια...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Γτ κρυφό είναι ρε παιδιά ή μυστικό του κράτους;

 

Βάλτε το εδώ να βοηθηθούν μελλοντικοί υποψήφιοι με μπρίκια...

 

No problem by me!!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Γτ κρυφό είναι ρε παιδιά ή μυστικό του κράτους;

 

Βάλτε το εδώ να βοηθηθούν μελλοντικοί υποψήφιοι με μπρίκια...

Δεν είναι μαγαζί, είναι ένα παιδί που ξέρει από αυτά και δε ξέρω αν πρέπει να δώσω το κινητό του τηλέφωνό φόρα παρτίδα εδώ

 

Alfie περιμένουμε νέα με το μέλλει γενέσθαι της συσκευής

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για την διαδικασία μιλάω :|

 

 

 

Δε την έμαθα ποτέ, επι πληρωμή έγινε, κι ούτε ήθελα να μάθω εφόσον έγινε η δουλειά άψογα και συντομότατα

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω tempered glass για το P10. έχω διαβάσει καλά λόγια για το Benks KR+ pro καθώς και για το xpro+ της ίδιας εταιρίας. Είχε κανείς κάποιο από τα 2 να πει γνώμη;

Επίσης αν ξέρετε ποιες είναι οι διαφορές μεταξύ των 2, και επειδή σκέφτομαι να πάρω τη smart view θήκη, θα έχει θέμα στο να κλείνει η θήκη; Γενικά με οποιοδήποτε tempered αλλά και με αυτά (κάπου νομίζω διάβασα ότι είναι λίγο πιο λεπτά).

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

My History:

Nokia 3330, Panasonic GD67, Nokia 7650, Sony Ericsson Z800i, Sony Ericsson W850i, Alcatel OT-E101A, HTC Magic, Sony Ericsson T650i, Sony XPERIA S, LG G3, Chuwi Hi8

Now:

Samsung Galaxy S8

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.

Ειδα σε κατι review για p10 και p10 plus, πως δεν κανει λεει 360 η καμερα. Ουτε με app? Εχω ενα s6 και σκεφτομαι την αλλαγη σε p10 plus. ΑΠλως λογω δουλειας, ανεβαζω κανα 360 βιντεακι ενος χωρου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρειαζομαι την βοηθεια σας.

Εχω προβλημα με την καμερα. Ωρες ωρες θολωνει και βγαζει ζομφες φωτογραφιες. Αν βαλω την μαυροασπρη βγαζει καθαρα. Εχει τυχει σε καποιον αλλον; ξερετε τι λυση υπαρχει;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρειαζομαι την βοηθεια σας.

Εχω προβλημα με την καμερα. Ωρες ωρες θολωνει και βγαζει ζομφες φωτογραφιες. Αν βαλω την μαυροασπρη βγαζει καθαρα. Εχει τυχει σε καποιον αλλον; ξερετε τι λυση υπαρχει;

Μάλλον από κάποια πτώση έσπασε μηχανισμός εστίασης βουρ για εγγύηση
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω αν έχει αναρτηθεί ξανά

και ένα βραβείο καλύτερου Φωτοκινητού

Γνωστό από καιρό, αλλά δυστυχώς πάσχει εκεί που υποστηρίζει ότι είναι αξεπέραστο κιόλας με άπειρη διαφήμιση, δηλαδή στα πορτραίτα.

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνωστό από καιρό, αλλά δυστυχώς πάσχει εκεί που υποστηρίζει ότι είναι αξεπέραστο κιόλας με άπειρη διαφήμιση, δηλαδή στα πορτραίτα.

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Συμφωνω.Πολυ θολουρα,ειδικα με τη selfie καμερα την μπροστινη...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Κάτι βλέπω για μια c432b175. Λέτε να την δώσουν επίσημα?

Και μου έρχεται λουκούμι, αφού προσωπικά δεν θέλω να βάλω Oreo στο 10αρι μου. Προτιμώ μια καλή απροβληματιστη Nougat και εκεί να κάτσει.

 

Sent from my Huawei P10, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...