Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιστροφή στο P10 μου λοιπόν, μετά από περιπέτεια με root, μπρικάρισμα κλπ... Έπαθα και έμαθα και τελικά μου κόστισε πολύ φθηνά το όλο πάθημα.

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι έκανες και πόσο σου κόστισε;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορείτε να μου πείτε τι πρόβλημα έχετε με τους συγχρονισμους να δω αν το έχω κ εγώ γτ δεν έχω παρατηρήσει κάτι!

Εμενα στο δικο μου,δεν ενημερωνε τις εφαρμογες στο πλει στορ,ουτε κατεβαζε καποια οταν επελεγες εγκατασταση.Το εκανε όποτε ηθελε αυτο,και σιγουρα οχι εκεινη την στιγμη..Επισης ειχα θεμα συγχρονισμου με το ημερολογιο και τα συμβαντα...Δεν το εκανε στην αρχη οταν το πρωτοπηρα,μετα απο κανα μηνα.Τωρα ολα κανονικα παλι δουλευουν ρολοι...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Εμενα στο δικο μου,δεν ενημερωνε τις εφαρμογες στο πλει στορ,ουτε κατεβαζε καποια οταν επελεγες εγκατασταση.Το εκανε όποτε ηθελε αυτο,και σιγουρα οχι εκεινη την στιγμη..Επισης ειχα θεμα συγχρονισμου με το ημερολογιο και τα συμβαντα...

 

Α οκ!Εμένα με τις ενημερώσεις από το play store δεν έχει θέμα!Μου τις ενημερώνει αμέσως με το που τις εμφανίσει!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή στο P10 μου λοιπόν, μετά από περιπέτεια με root, μπρικάρισμα κλπ... Έπαθα και έμαθα και τελικά μου κόστισε πολύ φθηνά το όλο πάθημα.

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μην μας κρατας στο σκοτάδι! (Όχι τίποτα άλλο, με τρώει η περιέργεια)!

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα παιδί το πήγα μέσω γνωστού, έχει βάση τα νότια προάστια και μου το έκανε restore από την αρχή και παίζει δίχως να έχει φανεί οτι εχει πειραχτεί ποτέ. Δε τον ρώτησα καν τί έκανε, από τη στιγμή που το τσεκάραμε και έπαιζε τζιτζι. Ανακούφιση

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει βρει κανεις ανταπτορα για να συνδεσω το p10 Μου με την smart tv μου με hdmi ? η ξερει κανεις που θα το βρω ;;;; πηρα αυτο https://www.aliexpress.com/item/ICZI-USB-3-1-Type-C-USB-C-Thunderbolt-3-Port-Compatible-to-HDMI-4K-UHD/32784182320.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.yYkzrg αλλα δεν δουλευει!!
Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα παιδί το πήγα μέσω γνωστού, έχει βάση τα νότια προάστια και μου το έκανε restore από την αρχή και παίζει δίχως να έχει φανεί οτι εχει πειραχτεί ποτέ. Δε τον ρώτησα καν τί έκανε, από τη στιγμή που το τσεκάραμε και έπαιζε τζιτζι. Ανακούφιση

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Δηλαδή είναι επαγγελματίας? Έχει κάποιο κατάστημα και αναλαμβάνει σέρβις κινητών?

Είναι χρήσιμο να ξέρεις 2-3 καλούς τεχνικούς, εκτός αντιπροσωπείας, για τις "δύσκολες" περιπτώσεις.

 

Sent from my Huawei P10, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν έχει κάποιος θέμα με αποσυνδέσεις και γενικά περίεργη συμπεριφορά στο wifi η λύση ήταν πολύ απλή:

Ρυθμίσεις-> Σύνθετες Ρυθμίσεις-> Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας και επαναφορά--> Επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου..

 

Απλά βάζετε ξανά κωδικούς για wifi και τυχών συσκευές bluetooth που είχατε..

Εμένα έκανε διακοπές το wifi κάθε 5 λεπτά (δεν αποσυνδέονται, απλά δεν φόρτωνε τίποτα) και λύθηκε..

Link to comment
Share on other sites

Για facebook παιξτε με το Simple for Facebook. Καιρο τωρα το χρησιμοποιω και του κανουν πολυ συχνα update. Τζαμακι ενα δοκιμασα,αποτυχια στην εφαρμογη του στις ακρες. Δεν παταει καλα στο καμπυλωτο μερος της οθονης. Περιμενω ενα δευτερο με ευκαμπτο τελειωμα αλλα δεν ειμαι αισιοδοξις. Αν αποτυχει,θα δοκιμασω μια ματ ζελατινα που ξετρυπωσα. Αυτες ειναι κορυφη σε αισθηση και δαχτυλιες αλλα χαλανε την ευκρινεια. Προς ωρας ειμαι με την εργοστασιακη ζελατινα,οχι την πρωτη που ξεκολιεται αμεσως,την απο κατω της

 

Καλημέρα, το τζαμάκι το δοκίμασες πάνω απο την εργοστασιακή ζελατίνα; Ή την έβγαλες και μετά την ξαναέβαλες;

 

Μπορείς να μου πεις αν η νέα ζελατίνα (ματ) που δοκίμασες κάνει καλή εφαρμογή και τι μάρκα είναι;

 

Να είσαι καλα.

Edited by George_mob

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Και η εργοστασιακή ζελατίνα, γύρω - γύρω δεν κολλάει καλά και έχει αρχίσει να μου την δίνει.

Επειδή δεν ήμουν σίγουρος αν θα είχε από την μάνα του ζελατίνα, όταν το αγόρασα, πήρα και μια ζελατίνα. Μάλλον βλέπω να την ξηλώνω την εργοστασιακή και να βάζω την άλλη που πήρα.

Ούτως ή άλλως δεν είναι και τίποτα σπουδαίο η μαμά. Δαχτυλιά τίγκα και γύρω - γύρω στον αέρα. :mad:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πανω απο την εργοστασιακη ζελατινα το ειχα βαλει. Η ματ ζελατινα δεν μπηκε ακομα γιατι πρωτα θα δοκιμασω ενα αλλο τζαμακι με μαλακες ευκαπτες μαυρες ακρες το οποιο περιμενω. Ολα ειναι no name απο ebay
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα μια της ultimate shield στα 13€, πάλι θα έχει το κενό της και αυτη λογικά αριστεράςλ δεξιά

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πανω απο την εργοστασιακη ζελατινα το ειχα βαλει. Η ματ ζελατινα δεν μπηκε ακομα γιατι πρωτα θα δοκιμασω ενα αλλο τζαμακι με μαλακες ευκαπτες μαυρες ακρες το οποιο περιμενω. Ολα ειναι no name απο ebay

 

Ποιο είναι αυτό?

Αν δεν έχει όμως κόλλα σε όλη την επιφάνειά του θα έχεις πρόβλημα με την αφή ή στην καλύτερη θα σου κάνει ιριδισμούς στην οθόνη.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ebay κι αυτο,του 1 ευρω... 499 πλεον το κινητακι μας στο πλαισιο..
Link to comment
Share on other sites

Ebay κι αυτο,του 1 ευρω... 499 πλεον το κινητακι μας στο πλαισιο..
Και στο Γερμανό από ότι είδα

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ειναι μια προοθητικη ενέργεια της huawei hellas. Καπου ειχε πιασει το ματι μου σχετικό άρθρο και εδώ στο myphone.

Νομίζω είναι και για τα lite μοντέλα και για το plus, που ουτως ή άλλως ειναι πανάκριβο.

 

Sent from my Huawei P10, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

To plus μου άρεσε πολύ...η τιμή όμως απαγορευτική! Και για φέτος με s7 edge (έρχεται και το UI απ το s8) και μετά το Πάσχα που θα έχουν παρουσιαστεί και οι νέες ναυαρχίδες βλέπουμε κι αποφασίζουμε...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Για προτεινετε καμμια θηκουλα book με παραθυρο καθετο,που να φαινεται και ο καιρος με το εικονιδιο κατω απο το ρολογακι.... Edited by Nick_minos
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει αυτή και είμαι πολύ ευχαριστημένος!
Ύφασμα είναι αυτό που έχουν? Ή κάτι που έχει την όψη υφάσματος?

Αν είναι ύφασμα θα λερώνει εύκολα και άντε να καθαρίσει μετά.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ύφασμα είναι αυτό που έχουν? Ή κάτι που έχει την όψη υφάσματος?

Αν είναι ύφασμα θα λερώνει εύκολα και άντε να καθαρίσει μετά.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Σα τσόχα είναι στην αίσθηση, ότι πιο ωραίο έχω πιάσει σε θήκη. Δεν έχει λερωθεί καθόλου αλλά δεν έχει περάσει και κάνα σοβαρό test drive

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικα κατεληξα σε αυτην εδω http://www.ebay.com/itm/NILLKIN-Luxury-Qin-Slim-Flip-Leather-Smart-Cover-Wallet-Case-For-HUAWEI-P10-Plus-/152492048980?var=&hash=item23813c0254:m:mXzofJLFNcL_RygQrd0s6pw,σε μαυρη.

Ελπιζω να με βολεψει....Ευχαριστω οσους βοηθησαν για την επιλογη μου...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Τελικα κατεληξα σε αυτην εδω http://www.ebay.com/itm/NILLKIN-Luxury-Qin-Slim-Flip-Leather-Smart-Cover-Wallet-Case-For-HUAWEI-P10-Plus-/152492048980?var=&hash=item23813c0254:m:mXzofJLFNcL_RygQrd0s6pw,σε μαυρη.

Ελπιζω να με βολεψει....Ευχαριστω οσους βοηθησαν για την επιλογη μου...

 

http://www.stoucky.gr/carbon-fibre-brushed-tpu-case-for-huawei-p10-plus-black.html

Προσωπικά έχω πάρει αυτήν και είμαι φουλ ευχαριστημένος. Αν είχες προτιμήσει και το μαύρο χρώμα στο κινητό σου , δε θα σε χαλάσει καθόλου γιατί δεν θα αλλάξεις χρώμα ουσιαστικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...