Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως όπως κ να έχει λογικά είναι θέμα play store.

Οι εφαρμογές που λέω είναι πχ μια δυο για το raspberry, το κομπιουτεράκι, μια wallpaper, το app της shell, ένα recorder ήχου... Όσες θυμάμαι τώρα.

Όλες αυτές έχουν κάνει update μέσα στους τελευταίους δύο μήνες περίπου και εμφανίζονται εκ νέου ως αναβάθμισμένες στο tab "updates" χωρίς όμως στην ουσία να έχει γίνει update. Δλδ όταν ανοίξω την σελίδα της εφαρμογής δείχνει κανονικά την ημερομηνία του update της.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα ακουστικά που συνόδευαν τη συσκευή δεν μου γεμίζουν το μάτι... Είχα τα xiaomi piston 2.

 

Έχετε κάποια πρόταση (για ενσύρματα λόγω radio) για το εύρος τιμής €10-20;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα γνήσια του s8 Samsung σχεδιασμένα από την AKG.Τα θεωρώ εξαιρετική επιλογή στα χρήματα αυτά.

* τα φοράω ανάποδα!! Δηλαδή το δεξί στο αριστερό αφτί και το αριστερό στο δεξιό αυτί. Διότι κάθονται καλύτερα εμπλουτίζουν τον ήχο καλύτερα και δεν γλιστρούν ακόμη και σε κίνηση! Δοκιμάστε το...τέλειος ήχος πλούσιος λες και ακούς από πολύ ακριβότερες επιλογές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αποδίδουν εξαιρετικά πολύ πλούσιο ήχο δίχως να χρειάζεται να μπουν βαθιά μέσα στο αφτί σε σχέση με άλλα...

https://www.skroutz.gr/s/12011061/Samsung-Tangle-Free-Earphones-Tuned-by-AKG-EO-IG955-Bulk.html

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες να ρωτήσω. Εγώ όταν πήρα το κινητό και έως σήμερα, είχε αυτές τις εκδόσεις πάνω. (έκδοση v20c, κ διόρθωση ασφάλειας απο 1 Αυγούστου)

Κ όσες φορές πάτησα να κάνει ενημερώσεις δεν έβρισκε τίποτα. Κ απορούσα τι σκατ@ κάνει η LG

Σήμερα βρήκε ένα κτήνος κάπου στα 800mb με ημερομηνία 22 Νοεμβρίου............

Φαντάζομαι ότι δεν θα φάει καμια φρίκη το τηλεφωνό μου ε?

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σήμερα βρήκε ένα κτήνος κάπου στα 800mb με ημερομηνία 22 Νοεμβρίου............

Φαντάζομαι ότι δεν θα φάει καμια φρίκη το τηλεφωνό μου ε?

 

Τι να πάθει; Μη το φοβάσαι, προχώρα το άφοβα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι να πάθει; Μη το φοβάσαι, προχώρα το άφοβα.

 

Kανα bootloop σαν το G7??? :rolleyes::rolleyes:

Mου φαίνεται περίεργο μια τόσο μεγάλη αναβάθμιση ξαφνικά........ Οταν έχει να κάνει απο τον Αυγουστο.....

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Kανα bootloop σαν το G7??? :rolleyes::rolleyes:

 

To G7 παρουσίασε ένα περίεργο bootloop με τις SIM της Cosmote, δε νομίζω ότι υπάρχει συσχετισμός.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

To G7 παρουσίασε ένα περίεργο bootloop με τις SIM της Cosmote, δε νομίζω ότι υπάρχει συσχετισμός.

 

ε δεν είναι επίφοβα τα updates της LG??

Απο χρόνια τα θυμάμαι προβληματικά κάθε τόσο. Τεσπα.

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Kανα bootloop σαν το G7??? :rolleyes::rolleyes:

Mου φαίνεται περίεργο μια τόσο μεγάλη αναβάθμιση ξαφνικά........ Οταν έχει να κάνει απο τον Αυγουστο.....

Ίσα ίσα μόνο τα security να βάλεις κάθε μήνα είναι χοντρικά 60ΜΒ το κάθε ένα, αν πούμε ότι έρχονται κάθε μήνα, άρα θα είχες 250 ΜΒ μόνο για security μέχρι τώρα. Βάλε και καμιά βελτίωση, για μένα δεν έχεις θέμα, το G6 είναι κομπλέ στο θέμα αυτό, βάρα τη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Την έκανα και προς το παρόν δεν έχω εντοπίσει κάτι διαφορετικό στη συμπεριφορά του τηλεφώνου...

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σαν πρώτο σχόλιο μετά από την αναβάθμιση μέγεθους 840 σχεδόν megabyte..το κινητό φαίνεται πιο γρήγορο εκεί που είδα διαφορά μεγάλη ειναι με την Google camera όταν γίνεται η επεξεργασία του hdr plus. Ίδιος με το nightside πλέον η επεξεργασία γίνεται στο μισό χρόνο και γενικότερα το κινητό φαίνεται πιο γρήγορο μπράβο στην LG
Link to comment
Share on other sites

Σαν πρώτο σχόλιο μετά από την αναβάθμιση μέγεθους 840 σχεδόν megabyte..το κινητό φαίνεται πιο γρήγορο εκεί που είδα διαφορά μεγάλη ειναι με την Google camera όταν γίνεται η επεξεργασία του hdr plus. Ίδιος με το nightside πλέον η επεξεργασία γίνεται στο μισό χρόνο και γενικότερα το κινητό φαίνεται πιο γρήγορο μπράβο στην LG

 

ευχαριστη εξελιξη, θα δω αν και το δικο μου βγαλει (το εχω δωσει στον πατερα μου και δεν το εχω τσεκαρει εδω και μηνες)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όντως φαίνεται πιο smooth μετά το update . Για μπαταρία δεν μπορώ να πω προς το παρόν κάτι.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια, ενημέρωση ασφαλείας ειναι .......Android 8 είχαμε, android 8 εχουμε, γιατί να τρέχει ποιο γρήγορα η ποιο αργά ....!:X Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Βρε παιδια, ενημέρωση ασφαλείας ειναι .......Android 8 είχαμε, android 8 εχουμε, γιατί να τρέχει ποιο γρήγορα η ποιο αργά ....!:X

 

840mb δεν είναι μόνο ενημέρωση ασφαλείας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με την αποστολή και λήψη sms;
Η αλήθεια είναι πως έλαβα ένα μόλις άνοιξα την εφαρμογή και όχι την ώρα που στάλθηκε. Έβαλα χθες την ενημέρωση.

 

Θα το ψάξω με τα SMS.

 

Tapatalked

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε αν το κινητό υποστηρίζει αντάπτορες από usb-c σε hdmi για προβολή σε εξωτερική οθόνη; (slimport?)

LG Optimus L3--> Galaxy S III mini-->LG G3s-->LG G Flex 2-->LG G6—>LG G7 -->1+ 8-->Pixel 6 Pro 

Link to comment
Share on other sites

Ίσα ίσα μόνο τα security να βάλεις κάθε μήνα είναι χοντρικά 60ΜΒ το κάθε ένα, αν πούμε ότι έρχονται κάθε μήνα, άρα θα είχες 250 ΜΒ μόνο για security μέχρι τώρα. Βάλε και καμιά βελτίωση, για μένα δεν έχεις θέμα, το G6 είναι κομπλέ στο θέμα αυτό, βάρα τη.

 

Την έκανα........ Για την ώρα δεν έχω προσέξει κάτι ιδιαίτερο....

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Νεο αποκτημα....

Το face unlock δεν δουλευει....???

 

Δουλεύει σχετικά καλά αν εξαιρέσουμε τις συνθήκες χαμηλού φωτισμού.

LG Optimus L3--> Galaxy S III mini-->LG G3s-->LG G Flex 2-->LG G6—>LG G7 -->1+ 8-->Pixel 6 Pro 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...