Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα παιδια.Υστερα απο 6 χρονια δεμενος με τη Siemens εντος της ημερας παω για το κινητο,που οπως διαβαζω εδω παιρνει τα καλυτερα σχολια.Εδω στη Λαρισα το εχει γνωστο καταστημα 379 ευρω.Ελπιζω να μεινω ικανοποιημενος απο το κινητο και να μη με δυσκολεψει,γιατι θα ειναι το πρωτο μου samsung:)

 

 

 

file sumpatriwth larisee (shmera sto ghpedo katarxas na skisoume ton paok) polh kala ekanes kai eir8es sthn samsung to kinhto einai polh aplo kai den 8a se diskolepsi oti aporia exeis episeis rwtas kai edw file kai sou apantame opoios kserei .;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eimai katoxos tou D-600 kai akomi den exo katalavi giati merika video mou ta kovi apotoma, paradeigma apo 5 lepta mou to kovi sta 3 eno o ixos sinexizei na pezei, kana hit and tip?
http://idata.over-blog.com/0/02/75/37/gifs3/fusion.gif
Link to comment
Share on other sites

Στην οθόνη του το κινητό και τις ταινίες και τα παιχνίδια τα παίζει full screen. Στο βίντεο εκτός του ότι μπορείς να ζουμάρεις να βάλεις εφε χρονοδιακοπτη φλας να αλλάξεις φωτηνότητα ενω τραβάς οι επιλογές για ανάλυση είναι οι εξης: 320x240 Qvga, 352x288cif, 128x96qcif 176x144qcif. Το βασικότερο όμως είναι ότι τραβάς βίντεο mpeg4 το οποίο αποθηκεύεται σε μορφή *.mp4 Το μόνο αρνητικό είναι ότι μερικά avi αρχεία ποθ του έβαλα δεν τα παίζει. Με την ίδια κωδικοποίηση έγιναν κι αυτά! :(

Στη TV βλέπεις τα πάντα αφού μεταφέρεται το menu αυτούσιο στην TV. Βέβαια το καδρό στην TV δεν ξέρω τι ανάλυση έχει πάντως είναι ορθογώνιο με τα κενά δεξιά και αριστερά αντί για πάνω και κάτω που έχουν τα dvd, αυτό βέβαια συμβαίνει για να κοιτάζεις κάθετα το menu. Full screen σε βιντεάκι δεν δοκίμασα να βάλω ακόμα και δεν ξέρω να σου πώ αν θα έβγαινε σε όλη την TV. Όμως δοκίμασα ένα έγγραφο και το έβαλα΄full screen οπότε μάλλον θα γίνετε και στα βίντεο.

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις.:)

 

Υ.Γ Οσο για την αναλυση των κοινων τηλεορασεων ειναι 800Χ600 pixels.:O

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις.:)

 

Υ.Γ Οσο για την αναλυση των κοινων τηλεορασεων ειναι 800Χ600 pixels.:O

 

 

Την ανάλυση των κοινών τηλεοράσεων τη ξέρω την ανάλυση που το κινητό βγάζει στη TV δεν ξέρω. Αυτό εννοούσα.Μπορεί να βγάζει μικρότερη και να το μεγενθύνει στη TV για παράδειγμα! Πάντως 800x600 δεν βγάζει σίγουρα γιατί το κάδρο θα ήτανε τετράγωνο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν γίνετε και πως ακριβώς να ξεκλειδώσουμε το D600 για να μπορούμε να βάζουμε ήχους στα μηνύματα δικούς μας?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν γίνετε και πως ακριβώς να ξεκλειδώσουμε το D600 για να μπορούμε να βάζουμε ήχους στα μηνύματα δικούς μας?

οντως κατι πρεπει να γινεται με αυτο το θεμα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Gia metatropi apo Video se MP4, xriazetai to nero 6 recode 2 leei to guide stin selida, omos pou mporoume na to vroume? Epeidi Sto nero site theli to crac ktou, kseri kanis selida gia to crac k? i kati allo gia na ta metatrepoume ke na pezoun normal sto d-600? :O ?
http://idata.over-blog.com/0/02/75/37/gifs3/fusion.gif
Link to comment
Share on other sites

ταξιδιωτης22 Αν γίνετε κάτι τελικά πως θα το μάθουμε φίλε?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Gia metatropi apo Video se MP4, xriazetai to nero 6 recode 2 leei to guide stin selida, omos pou mporoume na to vroume? Epeidi Sto nero site theli to crac ktou, kseri kanis selida gia to crac k? i kati allo gia na ta metatrepoume ke na pezoun normal sto d-600? :O ?

 

giati den xrisimopoieis to Samsung Pc Studio pou itan sto kouti me to tilefono sou

metatrepei sxedon ola ta format video se video mp4 gia to kinito kai fisika epilegeis kai tin katallili analisi gia na pezei fullscreen

 

http://img419.imageshack.us/img419/5643/capture39hl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κανείς δεν γνωρίζει αν μπορούμε να ξεκλειδώσουμε τους ήχους των μηνυμάτων και να βάζουμε δικούς μας?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιωτης22 Αν γίνετε κάτι τελικά πως θα το μάθουμε φίλε?

φιλε μου μαλλον πως θα πρεπει να ψαχτουμε και σε forum απο παιδια στο εξωτερικο που ειναι fun του Κινητου,ολο και κατι θα υπαρχει.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μαλλον πως θα πρεπει να ψαχτουμε και σε forum απο παιδια στο εξωτερικο που ειναι fun του Κινητου,ολο και κατι θα υπαρχει.:)

 

pedia epeidi tin ekana tin istoria kai me to E710 kai me to D500

kati se ksekleidoma den exei vrethei mono

flasharisma kainourgiou firmware me tous ixous allagmenous

mporeis na kaneis alla pragmatika den aksizei ton kopo

gia polous logous

Link to comment
Share on other sites

sakis μηπως γινεται με κανενα νεο λογισμικο αν το παμε στην samsung?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Distixos den exo diavasei pouthena kati tetoio.....

kai oso kai an perimename kai gia ta proigoumena montela den emfanistike kati...

toulaxiston ekanan ena vima mprosta

kai mporeis na valeis oti thes gia ksipnitiri.

 

poios kserei otan vgei to D2000:lol: na mas dosoun kai ta minimata

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας,

 

μία ερώτηση θέλω να κάνω... παρουσιάζεται το εξής πρόβλημα με το κατά τ'αλλα υπέροχο αυτό κινητό. Τα αρχεία (φωτογραφίες, video κ.τ.λ) που τραβάω από το κινητό δεν μπορώ να τα μεταφέρω στο pc, μέσω του προγράμματος της Samsung και του καλωδίου usb, τα δείχνει κλειδωμένα και δεν επιτρέπει μεταφορά. Όσα αρχεία μου τα έχουν στείλει, μπορώ κανονικά.

 

Υπάρχει κάποια λύση στο συγκεκριμένο θέμα?

 

Συγγνώμη αν υπάρχει ήδη απάντηση στο συγκεκριμένο θέμα, αλλά με μία γρήγορη επισκόπηση που έκανα σε αυτό το thread, δεν βρήκα κάτι.

 

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

An kai oi fakeloi deixnoun kleidomenoi, to kleidoma einai mono gia to upload

Exo metaferei kanonika opoiodipote arxeio sto pc......

http://img225.imageshack.us/img225/8140/capture43oc.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/5013/capture55fr.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Όντως οι φάκελοι είναι κλειδωμένοι, αλλά το πρόβλημα υφίσταται με τις φωτογραφίες που έχω τραβήξει εγώ με το κινητό. Δεν μπορώ ούτε να τις δω μέσα από το πρόγραμμα. Βγάζει, αν θυμάμαι καλά, ένα μήνυμα περίπου "restricted action" και στο view και στην μεταφορά στον υπολογιστή. Με φωτογραφίες που μου στέλνουν δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

 

Δεν ξέρω αν υπάρχει περίπτωση να είναι πρόβλημα firmware, μιας και είναι από τα πρώτα κινητά που ήρθαν Ελλάδα.

 

Ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι διαμάντι...Όλα τα άλλα έχουν ήδη ειπωθεί(χρήστης της samsung εδώ κ 2 ημέρες)
Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Όντως οι φάκελοι είναι κλειδωμένοι, αλλά το πρόβλημα υφίσταται με τις φωτογραφίες που έχω τραβήξει εγώ με το κινητό. Δεν μπορώ ούτε να τις δω μέσα από το πρόγραμμα. Βγάζει, αν θυμάμαι καλά, ένα μήνυμα περίπου "restricted action" και στο view και στην μεταφορά στον υπολογιστή. Με φωτογραφίες που μου στέλνουν δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

 

Δεν ξέρω αν υπάρχει περίπτωση να είναι πρόβλημα firmware, μιας και είναι από τα πρώτα κινητά που ήρθαν Ελλάδα.

 

Ευχαριστώ και πάλι.

 

oi foto pou vlepeis stin pio pano eikona einai autes pou exo traviksei

ara den tithetai thema se emana douleuei kanonika

mipos......einai branded to tilefono? ti f/w exeis?mipos na adeiazes ta temporary files sto pc sou?me bluetooth mporeis na steileis se allo tilefono?

den ksero...poli parakseno mou fenetai:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδειά το κινητό διαθέτει προστασία για οτιδήποτε θέλει να κλειδώσει κάποιος στο τηλ. Μήπος την έχεις ενεργοποιημένη? Δεν ξ'ερω πως λειτουργεί δεν το χρειάστηκα ακόμα, αλλά είναι πολύ πιθανό αυτό να είναι ο λόγος!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδειά το κινητό διαθέτει προστασία για οτιδήποτε θέλει να κλειδώσει κάποιος στο τηλ. Μήπος την έχεις ενεργοποιημένη? Δεν ξ'ερω πως λειτουργεί δεν το χρειάστηκα ακόμα, αλλά είναι πολύ πιθανό αυτό να είναι ο λόγος!

τι ακριβως εννοεις?μπορεις να κλειδωσεις και μηνυματα?

Link to comment
Share on other sites

re paides me mperdepsate! mporeitai na mou peite ean telika na to parw to kinhto nai h oxi? h mallon kautera ti yper exei kai ti kata exei? sas euxaristw therma....

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως εννοεις?μπορεις να κλειδωσεις και μηνυματα?

nai mporeis na kleidwseis mia omada leitourgiwn kai fakelwn me ena kwdiko pou esu 8a baleis ka8ws kai na kleidwseis ta panta an den 8es na sou koitane to kinhto pantws me ta mhnumata den polu leei giati ka8e fora pou 8a prepei na mpeis sta mhnumta 8elei ton kwdiko pou 8a baleis.prosoxh to kwdiko to bazete eseis mhn to xexasete meta auta

Link to comment
Share on other sites

nai mporeis na kleidwseis mia omada leitourgiwn kai fakelwn me ena kwdiko pou esu 8a baleis ka8ws kai na kleidwseis ta panta an den 8es na sou koitane to kinhto pantws me ta mhnumata den polu leei giati ka8e fora pou 8a prepei na mpeis sta mhnumta 8elei ton kwdiko pou 8a baleis.prosoxh to kwdiko to bazete eseis mhn to xexasete meta auta

αστο καλο?:lol: εχει τετοια λειτουργια το d600?και ελεγα που ποτε δεν θα βγει κινητο που να ζηταει password για τα μηνυματα....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...