Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

epitelous brika xrono

sto site ekana upload

1.game pack me dokimasmena java pou exoun axioprepei grafika

20 paixnidakia (fifa-sexy cutset- sudoku ktl.)

2. mp3 twn LORDI

3. mobile video me Anna Vissi live at EUROVISION STAGE

(KI as bgike 9 itan kyrile omws)

 

http://www.geocities.com/cellgr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει τρόπος να καταχωρηθούν οι επαφές στο τηλέφωνο αλφαβητικά, δηλαδή να αρχίζει απο το Α και να συνεχίζει στο Β κ.τ.λ. χωρις όμως να επανέχεται μετά το Ω με άλλες επαφές που αρχίζουν απο το Α και ούτω καθ εξής? Όπως ακριβώς γίνεται στα ΝΟΚΙΑ?
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα χθες το D-600 και με την πρωτη ενεργοποιηση εφαγε κολλημα.

Αρχισε να τρεμοπαιζει η οθονη μολις εδινα τον PIN.

Εχει συμβει και σε κανεναν αλλον?Αν ναι,τι να κανω?

Επισης την ωρα που εκανα προεπισκοπιση τον ηχων παλι κολλησε και δεν μου επαιζε τα Ringtones!

Παρακαλω δωστε μου λυση αλλιως θα σκοτωθω με την Vodafone!:mad: :mad:

Τελικα παιδια μαλλον εφταιγε η καρτα Sim για καποιο λογο.Πηγα στο καταστημα εκανα αντικατασταση και εκανε παλι τα ιδια μεχρι που αλλαξαμε Sim.Η νεα καρτα ειχε αλλο σχεδιασμο!Ελπιζω να εφταιγε αυτο.See you!!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,'Η ΕΧΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ?
Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera sorry gia ta greeklish alla kati exei pathei to pc molis pira to d600 ithela na sas rwtisw karta mnimis den perilamvanetai sto paketo i egw ti patisa??

Στο πακέτο δεν συμπεριλαμβάνεται κάρτα μνήμης φίλε μου...

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα και εγω το d600 και μπορω να πω οτι ως ενας κολλημενος με τα samsung (5ο samsung που αγοραζω ) , εχω την εντυπωση οτι θα γινω ακομα πιο κολλημενος . Βεβαια την αρχη την ειχα κανει με το x460 που ειναι κουκλι αλλα βλεπω οτι θα παει μακρυα η βαλιτσα:D
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να καταχωρηθούν οι επαφές στο τηλέφωνο αλφαβητικά, δηλαδή να αρχίζει απο το Α και να συνεχίζει στο Β κ.τ.λ. χωρις όμως να επανέχεται μετά το Ω με άλλες επαφές που αρχίζουν απο το Α και ούτω καθ εξής? Όπως ακριβώς γίνεται στα ΝΟΚΙΑ?

Κανείς?????

Link to comment
Share on other sites

damierom εμένα έτσι είναι αποθηκευμένες οι επαφές αλφαβητικά.

Μήπως όσες επαφές έχεις είναι γραμμένες με αγγλικούς χαρακτήρες και έτσι το τηλέφωνο τα μπερδεύει?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

damierom εμένα έτσι είναι αποθηκευμένες οι επαφές αλφαβητικά.

Μήπως όσες επαφές έχεις είναι γραμμένες με αγγλικούς χαρακτήρες και έτσι το τηλέφωνο τα μπερδεύει?

Σίγουρα αυτό έχει γίνει!

Φίλε damierom το Ελληνικό Α καταχωρήται σε άλλη θέση απο το Αγγλικό Α και ας φαίνονται οπτικά τα ίδια! Έλεγξε τα και θα είσαι ΟΚ

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Έτσι πρέπει να είναι skatzoxoiros μάλλον έχει αποθηκευμένα από πριν με αγγλικούς χαρακτήρες τα ονόματα και του τα πετάξει αλλά στην αρχή και αλλά στο τέλος το D 600 .

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Το έχει συγκρίνει κανείς με το D820;

Θέλω να μάθω 1) αν από ποιότητα κατακευής είναι ίδια και 2) η μπαταρία του D600 είναι 850mAh, 50 παραπάνω απ'ότι του D820 kai λογικά θα κρατάει παραπάνω. Μήπως όμως η μπαταρία του D600 κάνει και για το D820;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Με τον όρο sar εννοείς την εκπομπή ακτινοβολίας αν κατάλαβα καλά?

Αν εννοείς αυτό έχει αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες του θέματος ότι είναι πολύ χαμηλότερη του κανονικού φιλέ haris87 αν κάνεις ένα καλό ψάξιμο προς τα πίσω θα το βρεις το σχετικό σχόλιο.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο εννοω..... ευχαριστω!!!!!! ξερεται αν θα βγαλει κανενα κινητο σαν το D600(slide up) με μεγαλυτερη καμερα?????????

 

Καλησπέρα φίλε μου...

Ρίξε μία ματιά ΕΔΩ !

Η samsung έχει ήδη βγάλει τον αντικαστάτη του D 600. Είναι το D 900 με κάμερα 3 Mpx και λοιπά χαρακτηριστικά όπως το D 600.

Στην χώρα μας βέβαια θα αργήσουμε να το δούμε...:mad:

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα, έχω το D600 εδώ και κανένα 6μηνο. Πολύ καλό κινητό αλλά έχω κάποιο προβλήματάκι με τον κατάλογο. Ενώ τα έχω όλα με ελληνικά αν γράψω ένα όνομα π.χ Γιωτα πάει πριν από τον Γιαννη. Όλα κεφαλαία τα γράφω. Ξερεί κανείς τίποτα ή αν το έχει παρατηρήσει κάποιος?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω το D600 εδώ και κανένα 6μηνο. Πολύ καλό κινητό αλλά έχω κάποιο προβλήματάκι με τον κατάλογο. Ενώ τα έχω όλα με ελληνικά αν γράψω ένα όνομα π.χ Γιωτα πάει πριν από τον Γιαννη. Όλα κεφαλαία τα γράφω. Ξερεί κανείς τίποτα ή αν το έχει παρατηρήσει κάποιος?

Ευχαριστώ

Πρόσεχε όταν γράφεις την επαφή σου, να χρησιμοποιείς το Ελληνικό Ι. Αν κατα την πληκτρολόγηση πατήσεις 7 φορές το πλήκτρο 4, εμφανίζεται το Ι στην οθόνη σου, αλλα είναι ο αγγλικός χαρακτήρας οπότε το κινητό το τοποθετεί κάτω απο τα Ελληνικά

Φιλικα

Κώστας

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι γεια,

Αγορασα απο Αγγλια ενα d600 το οποιο δεν υποστηριζει Ελληνικα.

Το πηγα στο samsung service center στο Ηρακλειο Κρητης και μου ειπαν οτι δεν αναλαμβανουν τετοια εργασια.

Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε?

Ευχαριστω,

clulakisgr

clulakisgr
Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν flashαρεις μόνο σου το κινητό και περάσεις firmware με ελληνικά.

Γενικά τα σέρβις δεν αναλαμβάνουν τέτοια δουλειά και επίσης αν είσαι μέσα στην εγγύηση αυτή πλέον χάνεται έτσι και αποφασίσεις να προβείς σε φλασάρισμα του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Αν το κινητό είναι D600E ή έχει λογισμικό της Orange δε μπορείς να περάσεις ελληνικά γιατί δεν υπάρχει αντίστοιχο λογισμικό. Αν έχεις D600 δες εδώ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας. Συγχαρητηρια για την ωραια δουλεια!

Εχα αγορασει μερικους μηνες τςωρα ενα D600 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!

 

εχω τρεις αρωτησεις για αυτο και ενα προβλημα!

 

1. Διαβαζοντας καταλαβα πως δεν μπορω να εχω μελωδια και δωνηση ταυτοχρονα παρα μονο αν αλλαξω το firmware (κατι που δεν νομιζω να κανω). Ισχυει?

2. Επίσης μπορω στη φωτογραφικη να κραταω το κινητο σε οριζόντια θεση και απο εκει να βλεπω ολοκληρη την εικονα?

3. μπορει το mp3 player να παιζει σε background?

 

Και το βασικο μου προβλημα:

Με το wap αντιμετωπιζω καποια προβληματα. Οταν το ανοιξω για δευτερη φορα μολις προσπαθησω να αποσινδεθω το κινητο "κολαει" εντελως και πρεπει να βγαλω την μπαταρια. Επισης θελω να διαβαζω mail απο εκει (εχω google mail και υποστηριζει wap στο http://m.gmail.com) αλλα δεν μπορει να ανοιξει τη σελιδα.

 

Θα ηθελα μια βοηθεια κυριως για το τελευταιο!

Link to comment
Share on other sites

Με το wap αντιμετωπιζω καποια προβληματα. Οταν το ανοιξω για δευτερη φορα μολις προσπαθησω να αποσινδεθω το κινητο "κολαει" εντελως και πρεπει να βγαλω την μπαταρια.

 

Καλησπέρα και από εμένα:)

 

Το παραπάνω πρόβλημα το αντιμετωπίζω κι εγώ, αλλά πίστευα ότι δεν ήταν κάτι που συνέβαινε και σε άλλες συσκευές. Λύση δεν έχω βρει ακόμα. Σημειωτέον οτι έχω κάνει και αναβάθμιση λογισμικού.

 

Κάτι άλλο που θα ήθελα να ρωτήσω,είναι αν υπάρχει δυνατότητα να εμφανίζονται οι φωτογραφίες σε πλήρη οθόνη, γιατι είναι λίγο ενοχλητικό το γεγονός ότι ακόμα και στην κανονική προβολή των φωτογραφιών, είναι σαν...μικρογραφίες. :( Χαραμίζεται η οθονάρα που έχει.Ελπίζω να γίνεται και απλά εγώ να μην το έχω βρει!

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τυχόν απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω μιας και δεν ασχολουμαι με το wap περα απο το να βλεπω τα mail οπου και το χρειαζομαι.

 

Αληθεια, μηπως ξερει καποιος που υπαρχει καποια σελιδα (ιντερνετ) με σελιδες προσβασιμες απο το wap?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...