Jump to content

Δείξτε το φωτογραφικό σας ταλέντο! (Smartphone Photos)


x_vagos_x
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωωω μπαίνουμε σιγά σιγά στο κλίμα! Το φίλτρο evergreen σε ποια εφαρμογή είναι; :)

 

Eιναι στην στοκ εφαρμογη συλλογης στο galaxy s8 και σε ολα τα samsung νομιζω. Οταν βλεπεις την φωτο πατας επεξεργασια μετα επιλεγεις φιλτρα και εκει εχει διαφορα

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Ααααα μάλιστα. Ζήλεψα. Ορίστε και από μένα μια Χριστουγεννιάτικη:

 

Sony XZ Premium - Snapseed:

24964387768_f849bf9e99.jpgSphere by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Αλέξανδρε! :)

 

Άλλη μια όμορφη φωτογραφία από σένα. Ίσως της ταίριαζε και σέπια. Ή λίγο πιο ζεστό φως.

Link to comment
Share on other sites

 

Woh! Πολύ δυνατή φωτογραφία. Ένα παιδί που κοιτάει το μέλλον του όρθιο χωρίς φόβους σε μια "σκούρα" κοινωνία. Μπήκε favorites!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Woh! Πολύ δυνατή φωτογραφία. Ένα παιδί που κοιτάει το μέλλον του όρθιο χωρίς φόβους σε μια "σκούρα" κοινωνία. Μπήκε favorites!!! :D

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :) ,ήταν λίγο αυθόρμητη αλλά μου άρεσε σαν κάδρο,κάτι τέτοιο σκεφτόμουν και εγώ όταν την έκανα επεξεργασία με λίγο από εξώφυλλο ή τίτλο άρθρου. Βεβαια τώρα που ξαναδιάβασα το post σου, τον τίτλο τον έδωσες εσύ και μου αρέσει πάρα πολύ! Σε ευχαριστώ και πάλι.

Edited by jimzak
Link to comment
Share on other sites

Μια από τις γνωστές φωτογραφίες-χαστούκι. Πας να την προσπεράσεις και σου ρίχνει μια ξανάστροφη και μένεις να τη χαζεύεις και να την αναλύεις... Μπράβο!

 

Xperia XZ Premium - Snapseed (εγώ, πάλι, έχω ενθουσιαστεί με τα στολίδια κτλ και θα γίνω λίγο μονότονος χρονιάρες μέρες :P )

38134067574_91c2c0470b.jpgHalf by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

37963064635_74322fe9fa.jpgDrip by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

Edited by x_vagos_x
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη σου πάει η "μονοτονία". Μου αρέσουν τα στολίδια που βγάζεις ;)

 

Καλορίζικο και το εργαλείο :)

Link to comment
Share on other sites

Να την χαίρεσαι!

Να είσαι καλά, σε ευχαριστώ πολύ!

 

Άλλη μια σε σχεδόν ίδιο μοτίβο, τσεκάρωντας τα ενδότερα από το PC του μπαμπά.

 

Nexus 5X, snapseed & λίγο touchretouch

 

37965065685_4e1eb953cf_h.jpg2017-12-05_05-08-29 by Jim Zak, on Flickr

Edited by jimzak
Link to comment
Share on other sites

Mi A1 και (μπολικη) επεξεργασία με snapseed. Ιδανικό θα ήταν να το χα από την άλλη πλευρά το λαμπατέρ αλλά είπα να μην αρχίσω την μετακόμιση στον άνθρωπο. :lol:

 

38853183121_262df3b994_c.jpg2017-12-05_06-03-39 by Andreas L., on Flickr

 

Και άλλη μια πάλι από Mi A1

 

38137825554_9d2336a6ea_c.jpgIMG_20171205_165632 by Andreas L., on Flickr

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Jimzak φοβερές! Μπράβο σου! Ειδικά η 2η μ άρεσε, όπου μάλλον περιεργαζεται το μέλλον της! Όπως κ να χει πάντως, φοβερή ατμόσφαιρα
Link to comment
Share on other sites

Jimzak φοβερές! Μπράβο σου! Ειδικά η 2η μ άρεσε, όπου μάλλον περιεργαζεται το μέλλον της! Όπως κ να χει πάντως, φοβερή ατμόσφαιρα

 

Σε ευχαριστώ πολύ, ναι είναι αλήθεια, όπου βλέπει φουρφουρια, λαμπάκια, τάμπλετ, κινητά κτλ έρχεται σφαίρα να σου τα αρπάξει από τα χέρια :)

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία είναι τραβηγμένη στο αυτόματο στο σκοτάδι με φλας και την στοκ κάμερα του κινητού!

Η επεξεργασία έγινε με snapseed (φίλτρο) και Picsart (αυτοκόλλητο λουλουδιού)!

Ήταν μια αποτυχημένη προσπάθεια να φτιάξω μια γλάστρα με το Samsung Galaxy A5 2016 μου.

 

Φουλ ανάλυση : https://postimg.org/image/5frl9mz6v/0177e048ff38ca21785338b84fb98735.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...