Jump to content

Φορητοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

merikes fores ekei pou doulleuei o fohrtos mou kanei eina mpiiiiip kai meta sunexizei na leitourgei !! mhpos xerete ti shmenai auto to mpip!! ola leitourgoun kanonika kai prin kai meta to mpip alla den xero ti einai !!

kanei mono ena mpiiiiip !!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά θελω ν'αγοράσω το παρακάτω. Ξέρει κανείς να μου πει αν θα μπορεί να δεχτεί Windows Vista ή θα έχω κάποιο πρόβλημα στο μέλλον;

Ευχαριστώ

 

 

"Acer Aspire 5672AWLMi, Centrino Duo T2250 (1.73GHz), 1GB (2x512MB), HD 120GB 5400rpm, DVD±RW DL (slot), Card reader, 15.4" WXGA CrystalBrite, ATI X1600 512MB HM, 4xUSB, IrDA, DVI-D, Firewire, Wi-Fi, Modem, Gigabit, 1.3MPixel Camera, Windows XP Home GR, 1 έτος εγγύηση, LX.ATD05.150"

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λές και τι φορητό έχεις?

Δώσε περισσότερες πληροφορίες.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο έχουν web sites οι εταιρείες.

 

Φαίνεται λοιπόν ότι δεν θα έχεις πρόβλημα: δες εδώ και (περισσότερο) εδώ για πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θελω ν'αγοράσω το παρακάτω. Ξέρει κανείς να μου πει αν θα μπορεί να δεχτεί Windows Vista ή θα έχω κάποιο πρόβλημα στο μέλλον;

Ευχαριστώ

 

 

"Acer Aspire 5672AWLMi, Centrino Duo T2250 (1.73GHz), 1GB (2x512MB), HD 120GB 5400rpm, DVD±RW DL (slot), Card reader, 15.4" WXGA CrystalBrite, ATI X1600 512MB HM, 4xUSB, IrDA, DVI-D, Firewire, Wi-Fi, Modem, Gigabit, 1.3MPixel Camera, Windows XP Home GR, 1 έτος εγγύηση, LX.ATD05.150"

 

Είναι, είναι και Windows Vista Capable αλλά και Windows Vista™ Premium Ready το συγκεκριμένο!! Και εμένα το 5652 είναι επίσης, άντε να βγουν και επίσημα. Εδώ μπορείς να δεις και όλες τις λίστες http://global.acer.com/support/win_vista01.htm

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ok !! exo enan compaq presario 2100 !! pio sugkekrimena einai to montelo 2151ea (amd2200+ 512ram) ton exo guro sta tria xronia!! apla nomizo oti kati shmainoun auta ta mpip apla den thimamai pou to eixa dei !!
Link to comment
Share on other sites

4MB. Google is your friend πάντως, μην το ξεχνάς :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

ok !! exo enan compaq presario 2100 !! pio sugkekrimena einai to montelo 2151ea (amd2200+ 512ram) ton exo guro sta tria xronia!! apla nomizo oti kati shmainoun auta ta mpip apla den thimamai pou to eixa dei !!

 

Έχω ακριβώς το ίδιο :) . Τον έχω ακούσει και εγώ 1-2 φορές αυτόν τον ήχο. Ομολογώ ότι τρόμαξα αλλά δεν έχω ιδέα τι είναι, νομίζω ότι είναι προειδοποίηση υλικού (γιατί τα windows δε λένε τίποτα) του στυλ "πρόσεχε τι κάνεις ηλίθιε" :p . Τελευταία φορά μου το έκανε όταν είχα κάνει φορμάτ πριν λίγες εβδομάδες (διαδικασία που έκανα πρώτη φορά και δεν αποκλείεται να έκανα τίποτα βλακείες), δεν το ξαναέκανε όμως έκτοτε οπότε δεν έχω δώσει σημασία. Βέβαια το χρησιμοποιώ ελάχιστα πια οπότε ίσως απλά δεν έτυχε.

Δε βόηθησα καθόλου... Απλά χάρηκα που είδα κάποιον να έχει το ίδιο με εμένα. :lol:

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

merikes fores ekei pou doulleuei o fohrtos mou kanei eina mpiiiiip kai meta sunexizei na leitourgei !! mhpos xerete ti shmenai auto to mpip!! ola leitourgoun kanonika kai prin kai meta to mpip alla den xero ti einai !!

kanei mono ena mpiiiiip !!

 

Αν κάνεις πολλά διαδοχικά κλικ με το ποντίκι ακριβώς πριν ακούσεις το μπιπ που λες, ίσως έχεις μία απλοική αλλά λογική απάντηση στην απορία σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]....a dozen summers against the world....
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω πολυ για τον toshiba που εκτος απο ποιοτητα κατασκευης και αντοχη στον χρονο εχουν πολυ καλα χαρακτηριστικα και φυσικα οι διπηρυνοι μπορουν να δεχθουν τα καινουργια Βιστα...
Link to comment
Share on other sites

mpa oxi den tha to lega auto !! apla sunithos to mpip to kanei otan exo polla parathira anoixta kai pao na anoixo kai kati allo !!

Μήπως λές τα ασύγχρονα πλήκτρα(αν και δεν νομίζω).

Πάτα 5 φορές γρήγορα το shift και πες μου αν κάνει τον ίδιο θόρυβο

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

έχετε υπόψιν σας κάποιο φορητό με τιμή μέχρι 700Ε-750Ε? Δεν έχω ακούσει καλά λόγια για τους ACER οι οποίοι είναι φθηνοί για τα χαρακτηριστικά τους.Εκτός όμως του service τους,έχουν κάποιο άλλο σοβαρό μειονέκτημα; Είχε μια καταπληκτική προσφορά ο Κωστόβολος με τον http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse;jsessionid=66B9EE8C674BDFE14E78353330F8318C?product=36098&category=475&stats=7

HP Pavilion 800E+ δώρο HOL ADSL 6 μήνες αλλά δυστυχώς έχασα την προσφορά(προφανώς η σύνδεση ΙΝΤΕΡΝΕΤ θα πωλούνταν...)

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εκτός όμως του service τους,έχουν κάποιο άλλο σοβαρό μειονέκτημα;

Ναι, έχουν πολύ κακή ποιότητα κατασκευής. Με λίγα λόγια δεν αξίζει να πάρει κανείς Acer αν αναλογιστείς την ταλαιπωρία που είναι πολύ πιθανό να υποστείς.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,

σε μενα γιατι δεν μου εχει τυχει τιποτα και στους δυο acer που χειριζομαι? ειναι ενας TravelMate 4050 και ενας Aspire 5672 WMLi... Μακαρι να ειμαι ο ********** της παρεας! :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6408ktinos.jpg

 

Η ζωη αρχιζει μετα την ασφαλτο...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,

σε μενα γιατι δεν μου εχει τυχει τιποτα και στους δυο acer που χειριζομαι? ειναι ενας TravelMate 4050 και ενας Aspire 5672 WMLi... Μακαρι να ειμαι ο ********** της παρεας! :lol:

εχεις χρησιμοποιησει φορητους αλλης εταιριας;

Link to comment
Share on other sites

Τι προτείνετε:

Κάτι σε intel core duo

ή κατι σε pentium m

 

Σε λαπτοπ αποδίδουν καλά οι core??

Προκειται για δουλειά σχεδιαστική.

 

Και 1 gb ram λέτε να φτάνει??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...