Jump to content

Φορητοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλυτερα καποιο toshiba η HP.

acer :down:

Για τη χρήση που το θέλει ο φίλος μας μια χαρά είναι και το Acer. Μοντέλα παραπλήσιας τιμής άλλων εταιρειών έχουν λίγο κατώτερα χαρακτηριστικά. Φυσικά, αν τα παιχνίδια που ο φίλος μας αναφέρει ότι θα ήθελε να παίζει στο φορητό του είναι δευτερεύουσας σημασίας τότε με τη σειρά μου θα προτείνω κι εγώ HP: αυτό. Αν όχι, τότε κάτι σε Fujitsu Siemens: σαν εταιρεία είναι γενικά αξιόπιστη, έχει ξεπεράσει τα προβλήματα του παρελθόντος (υπερθερμάνσεις κλπ) και έχει πολύ καλό value for money: αυτό.

 

paidia thelo na mou proteinete an mporeite sygkekrimena montela kai oxi etairies...

Έχω προτείνει συγκεκριμένο μοντέλο, αν κλικάρεις στο μήνυμά μου θα το δεις.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Η Acer έχει πολύ κακή τεχνική υποστήριξη,εν αντιθέσει με Toshiba,Hp.

Η αγορά ενός acer είναι ρίσκο.

 

Θα συμφωνήσω για την επιλογή Fujitsu-Siemens.

Link to comment
Share on other sites

Μια παρατήρηση για τα νεα Pavilion 67xx & 97xx κ την εγγύηση..

 

Σε όσα καταστήματα τα έχω δει τα δίνουν με 2 χρόνια εγγύηση (αντιπροσωπίας)..Η σελίδα της ΗΡ γράφει 1 χρόνο εγγύηση..

 

Στο live chat με το you.gr μου είπαν οτι ο 2ος χρόνος εγγύησης είναι εγγύηση αντιπροσωπείας κ οτι είναι προσφορά της ΗΡ..Στην ερώτηση μου αν πάρω κ επέκταση εγγύησης πόσα χρόνια σύνολο θα έχω εγγύηση μου απάντησαν οτι δεν μπορώ να πάρω,αυτή είναι λέει η επέκταση.. :hypno:

 

Μιλάω με την ΗΡ,αυτός στο τηλέφωνο δεν ήξερε κ πολλά πράγματα (τμήμα Πωλήσεων παρακαλώ! ),σχεδόν σε ότι ρώτησα* η απάντηση ήταν 'δεν ξέρω, δεν ξέρω'..

Μου είπε οτι αυτοί τα δίνουν με 1 χρόνο εγγύηση κ υπάρχει επέκταση στα 3..

 

Μιλάω πάλι με το you στο τηλ. αυτή τη φορά μπας κ καταφέρω να συννεοηθώ..Μου λέει οτι δίνουν με 2 χρόνια εγγύηση κ στην ερώτηση μου αν μπορώ να πάρω επέκταση μου λέει ναι,κ θα έχω 3 χρόνια εγγύηση..

 

Η επέκταση δεν είναι +2 χρόνια..; Δλδ θα πληρώσω ~110€ για ένα χρόνο επιπλέον, το ποσο δλδ που θα πλήρωνα αν έπαιρνα λαπτοπ με 1 χρόνο εγγύηση (για να έχω 3)..;

Αν είναι έτσι κάποιος μας κοροιδεύει κανονικότατα κ τον 1 χρόνο από τα δύο της εγγύησης τον πληρώνουμε κανονικά!Εκτός αν η επεκταση για όσα έχουν 2 χρόνια εγγύηση έχει διαφορετική τιμή..

 

Υπάρχει κάποιος που να έχει αγοράσει επέκταση εγγύησης για Pavilion 67xx ή 97xx να μου πει τι ακριβώς ισχύει..;

 

Thanks κ σορρυ αν σας κούρασα..

 

*Ξέρει κανείς αν το 6700 special edition θα έρθει στην Ελλάδα..;

 

(κ κάτι άλλο,στο Πλαισιο πρεπει να'ναι ηλίθιοι..Τους είχα στείλει mail πριν καιρό οτι για τα παραπάνω λαπτοπ η ΗΡ λέει οτι η μνήμη είναι επεκτάσιμη μέχρι 4gb ενώ αυτοί γράφουν μεχρι 2..Μου απάντησαν οτι με την τελευταία ενημέρωση που έχουν είναι μέχρι 2..Οπου αλλού κ αν ρώτησα μου'παν μέχρι 4..)

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνωντας για μικρο επωνυμο και οσο το δυνατον πιο οικονομικο ,φορητο μεχρι 12'' βρηκα αυτο http://www.e-gate.gr/product.aspx?mid=A&subid=A02&cid=A0003&id=005833

Εχετε να μου προτεινετε κατι αλλο?

Ποια η εμπειρια σας απο την LG?

Δεν μπορω να το βρω πουθενα "ζωντανο".

Η χρηση ειναι για office-internet-email.

Link to comment
Share on other sites

Η Acer έχει πολύ κακή τεχνική υποστήριξη,εν αντιθέσει με Toshiba,Hp.

Η αγορά ενός acer είναι ρίσκο.

 

Θα συμφωνήσω για την επιλογή Fujitsu-Siemens.

Μαλλον τα εχεις μπερδεψει τα πραγματα.η Acer εχει την χειροτερη υποστηριξη,αμα χαλασει κατι..το λαπτοπ πηγαινει ιταλια.ισως τωρα να εχει διορθωθει η κατασταση.οσο για την toshiba εχει για μενα την καλυτερη τεχνικη υποστηριξη.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν όχι, τότε κάτι σε Fujitsu Siemens: σαν εταιρεία είναι γενικά αξιόπιστη, έχει ξεπεράσει τα προβλήματα του παρελθόντος (υπερθερμάνσεις κλπ) και έχει πολύ καλό value for money: αυτό.

 

 

.

Συμφωνό απόλυτα καλή τιμή και καλο Λαπτοπ θα προτείνω και εγώ για το Fujitsu Siemens

και κάτι το οποίο δεν λέγεται πολύ: η σειρά αυτή ειναι Made in Germany,και οχι in China οπως οι περισσότερες...

 

:)

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

ήρθε το Κορυφαίο laptop αυτή τη στιγμή στον πλανήτη (δυστυχώς όχι tablet ακόμη...)

 

IBM Lenovo ThinkPad X300

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνό απόλυτα καλή τιμή και καλο Λαπτοπ θα προτείνω και εγώ για το Fujitsu Siemens

και κάτι το οποίο δεν λέγεται πολύ: η σειρά αυτή ειναι Made in Germany,και οχι in China οπως οι περισσότερες...

 

:)

 

Όντως φαίνεται ευκαιρία γι'αυτά που προσφέρει ,αλλά ίσως να θερμαίνεται αρκετά γιατί το βλέπω πολύ φορτωμένο,εκτός κι αν οι σχεδιαστές του έκαναν εξαιρετική δουλειά.Να συνεκτιμηθεί επίσης ότι δεν είναι για πολύωρη μετακίνηση (3 κιλά + παρελκόμενα).

iphone 5, new iPad 3G, MacBook Air mid2011.
Link to comment
Share on other sites

ήρθε το Κορυφαίο laptop αυτή τη στιγμή στον πλανήτη (δυστυχώς όχι tablet ακόμη...)

 

IBM Lenovo ThinkPad X300

Δεν παίζει το λινκ φίλε alexkass.

Το fujitsu siemens είναι πολύ καλό παιδιά αν και με προβληματίζει κάπως η ποιότητα. Για να δίνουν κάτι τόσο καινούριο, τόσο φτηνότερα από άλλους, μήπως τελικά κόβουν κάπου στην ποιότητα?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αντικαταστήσω τον ήδη υπάρχοντα φορητό υπολογιστή που έχω ( Fujitsu Siemens Amilo Pro V 2020) με κάτι άλλο.

 

Είχα σκεφτεί να αγοράσω έναν LG E 500 SAP17HS αλλά με ενημέρωσαν ότι η εταιρία σταμάτησε να το βγάζει και ότι θα βγάλει ένα νέο μοντέλο πιθανότατα το SAP18 ή κάπως έτσι..

 

Μετά προσανατολίστηκα σε κάτι Sony Vaio σαν αυτό ή κάτι

σαν και αυτό .

 

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο παραπλήσιο μοντέλο?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει το λινκ φίλε alexkass.

Το fujitsu siemens είναι πολύ καλό παιδιά αν και με προβληματίζει κάπως η ποιότητα. Για να δίνουν κάτι τόσο καινούριο, τόσο φτηνότερα από άλλους, μήπως τελικά κόβουν κάπου στην ποιότητα?

ήρθε το Κορυφαίο laptop αυτή τη στιγμή στον πλανήτη (δυστυχώς όχι tablet ακόμη...)

 

IBM Lenovo ThinkPad X300

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το forum!

 

Αν και δεν ήθελα τρελά να αποκτήσω laptop πέτυχα το μοντέλο Packard Bell BG46 σε μια πολύ δελεαστική τιμή για τα χαρακτηριστικά του και είμαι σε μεγάλη σκέψη!

 

Υπάρχει κάποιος που μπορεί να μου δώσει feedback για το συγκεκριμένο μοντέλο ή έστω άλλο μοντέλο της εταιρείας, και για μικρά πράγματα που δε φαίνονται στο φυλλάδιο προώθησης; Π.χ. τι αυτονομία δίνει η μπαταρία του, πόσο ευκρινής είναι η οθόνη, αν είναι θορυβώδες, αν ζεσταίνεται πολύ, αν είναι ζημιάρικο, αν έχει καλό supporting κλπ.? ΄Όποια εμπειρία γενικά μπορεί να έχει δηλαδή από φορητό της συγκεκριμένης φίρμας;

 

Η τιμή του (δείτε εδώ specs http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.907234) το καθιστά ευκαιρία και με βάζει σε πειρασμό!

 

Βοηθείστε plz! :))

Link to comment
Share on other sites

?

 

βασικά μάλλον δεν ξέρεις ή ξέρεις λίγα.

 

τα reviews (παγκοσμίως) άλλα λένε ;)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Για ακόμη μία φορά φίλε Alexkass, το κορυφαίο laptop είναι διαφορετικό για τον καθένα και σε αυτό παίζουν ρόλο οι ανάγκες που πρέπει να καλυφθούν.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

?

 

βασικά μάλλον δεν ξέρεις ή ξέρεις λίγα.

 

τα reviews (παγκοσμίως) άλλα λένε ;)

Το δεύτερο, παίζει κάποιο ρόλο;

Για ακόμη μία φορά φίλε Alexkass, το κορυφαίο laptop είναι διαφορετικό για τον καθένα και σε αυτό παίζουν ρόλο οι ανάγκες που πρέπει να καλυφθούν.

 

Αααακριβώς!

...
Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από 1μιση χρόνο περίπου που έχω τον Toshiba Α110-195, προχώρησα στην αγορά του Toshiba A200-23V από το κατάστημα Πλαίσιο, με δώρο το Dynadock, τσάντα μεταφοράς, ένα ποντίκι Toshiba, και επέκταση usb (4 θύρες επιπλέον δηλαδή). Αυτή τη στιγμή το έχω και φορτίζει, θα το δοκιμάσω αύριο... :)

Η μια απορία μου είναι αν έχει ενσωματωμένο μικρόφωνο ή όχι. Σε άλλες σελίδες αναφέρεται, ενώ σε άλλες όχι... Δεν με πολυνοιάζει και τόσο, αλλά τουλάχιστον να ξέρω τι ισχύει μια κι έχει ενσωματωμένη κάμερα.

Η άλλη μου απορία είναι αν μπορεί κάποιος να με βλέπει από τη κάμερα μου χωρίς εγώ να το ξέρω...! :confused:

 

Τελικά έχει ενσωματωμένο μικρόφωνο. Επίσης ξέχασα ν' αναφέρω πως στο πακέτο συμπεριλαμβάνεται και επέκταση εγγύησης από 2 σε 4 χρόνια την οποία μόλις τώρα πραγματοποίησα στο site της Toshiba. Οι εντυπώσεις μου μέχρι τώρα είναι πολύ καλές :)

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο κατά τον ορισμό του laptop.

 

δε μιλάμε για desktop rep. ούτε για umpc.

 

13.3 οθόνη (η νέα μοδα), άπειρες θύρες, N/wan/BT, SSD και όσο λεπτό γίνεται.

 

δε τα λέω εγώ αλλά το Steve ;)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο κατά τον ορισμό του laptop.

 

δε μιλάμε για desktop rep. ούτε για umpc.

 

13.3 οθόνη (η νέα μοδα), άπειρες θύρες, N/wan/BT, SSD και όσο λεπτό γίνεται.

 

δε τα λέω εγώ αλλά το Steve ;)

 

Η λιστα εχει στη κορυφη το SZ και το 1330, απο πισω το Χ300 με το ΧΤ και τα ωριμα Χ61, ΤΖ. Τα Χ300V2 & XT2 θα ειναι πιο ωριμοι υποψηφιοι, ακομα ειναι "πειραματικα" μοντελλα με καποιες αστοχιες στις επιλογες. Περιμενω να δω επιτελους wide και glossy οθονες στα Χ series, σοβαρους SSD σε προσιτες τιμες (συγνωμη αλλα με 64 δεν κανω τη δουλεια μου, δεν μπορω να μετραω το ΜΒ το 2008), wireless USB, σοβαρες LV CPU και οχι στα 1 και 1.2 για να βγαζουν μεγαλυτερο stand-by time (αλλα σερνονται), φωτιζομενο πληκτρολογιο, κλπ. Οταν ζητας 3 χιλιαρικα, δωσε και κατι παραπανω ρε μπαρμπα.

 

Οσο για τις 13,3 οθονες, τα Vaio SZ κοντευουν να γερασουν, ενω οι αλλοι τωρα τις μαθαινουν. Αν εχεις τα χρηματα, Vaio all the way για την ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Η λιστα εχει στη κορυφη το SZ και το 1330, απο πισω το Χ300 με το ΧΤ και τα ωριμα Χ61, ΤΖ. Τα Χ300V2 & XT2 θα ειναι πιο ωριμοι υποψηφιοι, ακομα ειναι "πειραματικα" μοντελλα με καποιες αστοχιες στις επιλογες. Περιμενω να δω επιτελους wide και glossy οθονες στα Χ series, σοβαρους SSD σε προσιτες τιμες (συγνωμη αλλα με 64 δεν κανω τη δουλεια μου, δεν μπορω να μετραω το ΜΒ το 2008), wireless USB, σοβαρες LV CPU και οχι στα 1 και 1.2 για να βγαζουν μεγαλυτερο stand-by time (αλλα σερνονται), φωτιζομενο πληκτρολογιο, κλπ. Οταν ζητας 3 χιλιαρικα, δωσε και κατι παραπανω ρε μπαρμπα.

 

Οσο για τις 13,3 οθονες, τα Vaio SZ κοντευουν να γερασουν, ενω οι αλλοι τωρα τις μαθαινουν. Αν εχεις τα χρηματα, Vaio all the way για την ωρα.

κορυφαίο το sony? συγνώμη αλλά με τέτοια τιμή και τέτοιο bloatware δεν πάει πουθενά, τουλάχιστον για μένα. έκοψα τη sony στην 3η Λυκείου (minidisk rulz) γιατί απλά ανέβασε τιμές και κατέβασε (ΠΟΛΥ!) ποιότητα. άσε που τα πληκτρολόγιά της δεν έχουν τπτ θετικό σε σχέση με τα lenovo, compaq (άντε και τα ακριβά dell), εκτός και αν σου αρέσουν τα wanna-be macbook keys ;)

 

καν ssd δεν έχει. κάν wireless usb.

 

το 1330 μάλιστα. είναι άριστο για config μιας και είναι το μόνο που δέχεται Non-intel κάρτα γραφικών.

 

για το xt είναι tablet. δλδ πιο μεγάλο, βαρύ και χοντρό. σίγουρα για μένα το tablet είναι μονόδρομος αλλά για πολλούς άλλους όχι.

 

το x61t είναι απλά πολύ παλιό μοντέλο. είναι ένα ελάχιστα διαφορετικό (στο setup) x60t και ένα λίγο διαφορετικό x41t. το ίδιο για για τα απλά (non-t) μοντέλα. το μόνο που ξεχωρίζει για το μέγεθος είναι το x61s (πρέπει να το δεις! :p)

η Lenovo πολύ σύντομα θα βγάλει νέα σειρά. ας ελπίσουμε να είναι κάτι σε "x200-x300t".

 

τώρα για τη FS. έχει επίστευτα tablets + umpcs στη σειρά lifebook. (σειρές U, T, P).

 

ειδικά το 1610 για τα λεφτά του (1350 ευρώ) είναι πολύ καλό.

 

εγώ δεν ξέρω κανέναν IT που να προτίμησε Vaio. πολύ απλά γιατί το μόνο που κάνεις είναι να πληρώνεις όνομα, ούτε ποιότητα, ούτε setup. (με 400άρες μήνες και 4200rpm δεν πάνε πουθενά).

 

όσο για τις οθόνες είσαι σωστός. οι οθόνες της sony (αλλά και της sharp) είναι πραγματικά άριστες.

 

προσωπικά προτιμώ τις LED από τις DLV, όχι γιατί είναι πιο φτηνές αλλά γιατί είναι πιο λεπτές, λιγότερο απαιτητικές σε ενέργεια και ας είναι λιγότερο ζωντανές και φωτεινές :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

κορυφαίο το sony? συγνώμη αλλά με τέτοια τιμή και τέτοιο bloatware δεν πάει πουθενά, τουλάχιστον για μένα. έκοψα τη sony στην 3η Λυκείου (minidisk rulz) γιατί απλά ανέβασε τιμές και κατέβασε (ΠΟΛΥ!) ποιότητα. άσε που τα πληκτρολόγιά της δεν έχουν τπτ θετικό σε σχέση με τα lenovo, compaq (άντε και τα ακριβά dell), εκτός και αν σου αρέσουν τα wanna-be macbook keys ;)

 

καν ssd δεν έχει. κάν wireless usb.

 

το 1330 μάλιστα. είναι άριστο για config μιας και είναι το μόνο που δέχεται Non-intel κάρτα γραφικών.

 

για το xt είναι tablet. δλδ πιο μεγάλο, βαρύ και χοντρό. σίγουρα για μένα το tablet είναι μονόδρομος αλλά για πολλούς άλλους όχι.

 

το x61t είναι απλά πολύ παλιό μοντέλο. είναι ένα ελάχιστα διαφορετικό (στο setup) x60t και ένα λίγο διαφορετικό x41t. το ίδιο για για τα απλά (non-t) μοντέλα. το μόνο που ξεχωρίζει για το μέγεθος είναι το x61s (πρέπει να το δεις! :p)

η Lenovo πολύ σύντομα θα βγάλει νέα σειρά. ας ελπίσουμε να είναι κάτι σε "x200-x300t".

 

τώρα για τη FS. έχει επίστευτα tablets + umpcs στη σειρά lifebook. (σειρές U, T, P).

 

ειδικά το 1610 για τα λεφτά του (1350 ευρώ) είναι πολύ καλό.

 

εγώ δεν ξέρω κανέναν IT που να προτίμησε Vaio. πολύ απλά γιατί το μόνο που κάνεις είναι να πληρώνεις όνομα, ούτε ποιότητα, ούτε setup. (με 400άρες μήνες και 4200rpm δεν πάνε πουθενά).

 

όσο για τις οθόνες είσαι σωστός. οι οθόνες της sony (αλλά και της sharp) είναι πραγματικά άριστες.

 

προσωπικά προτιμώ τις LED από τις DLV, όχι γιατί είναι πιο φτηνές αλλά γιατί είναι πιο λεπτές, λιγότερο απαιτητικές σε ενέργεια και ας είναι λιγότερο ζωντανές και φωτεινές :)

 

Οι εταιρειες αγοραζουν με πολυ διαφορετικα κριτηρια απο εμενα. Οι ΙΤ παιρνουν ΗΡ, Ντελ, ΙΒΜ και μονον. Αυτο δεν λεει και τιποτα αφου και οι περισσοτεροι ειναι τσομπανηδες και τσιπιδες.

 

Τα Σονυ ειναι πλεον τοπ κατηγορια, εχουν λιγοτερο μπλοατ απο τα ΙΒΜ και πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης. Εκτος των ΙΒΜ ΚΑΝΕΝΑ αλλο δεν εχει ποιοτητα κορυφης.

Οπως σου ειπα ειχα και εχω απο ολα, μπορω να κρινω απο πειρα και οχι απο φωτο η μπροσουρες.

 

ΥΓ. Τα Βαιο και τα Απλ τα κατασκευαζει ο ιδιος Κινεζος.

Link to comment
Share on other sites

Οι εταιρειες αγοραζουν με πολυ διαφορετικα κριτηρια απο εμενα. Οι ΙΤ παιρνουν ΗΡ, Ντελ, ΙΒΜ και μονον. Αυτο δεν λεει και τιποτα αφου και οι περισσοτεροι ειναι τσομπανηδες και τσιπιδες.
Tέτοιοι χαρακτηρισμοί καλό θα είναι να λείπουν. Επίσης το ύφος του "τα γνωρίζω όλα καλύτερα από κάθε άλλον" που βλέπω να έχουν ορισμένοι δεν προσφέρει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά τι είναι το μπλόατ που γράφετε;

 

Εγώ έχω και Sony και Toshiba, από UMPC μέχρι Desktop Replacements! Γρήγορο σαν το σκατούλι το Asus EeePC (με Linux) δεν είναι κανένα!!! Φυσικά μιλάω για απλή χρήση, web surfing, e-mails, ταινιούλες και λίγο Office (αυτά που κατά 80% θέλουμε όλοι από έναν φορητό). Πιστεύω ότι η Asus χτύπησε φλέβα χρυσού...και που να έρθουν τα βελτιωμένα μοντέλα!

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά τι είναι το μπλόατ που γράφετε;

 

Εγώ έχω και Sony και Toshiba, από UMPC μέχρι Desktop Replacements! Γρήγορο σαν το σκατούλι το Asus EeePC (με Linux) δεν είναι κανένα!!! Φυσικά μιλάω για απλή χρήση, web surfing, e-mails, ταινιούλες και λίγο Office (αυτά που κατά 80% θέλουμε όλοι από έναν φορητό). Πιστεύω ότι η Asus χτύπησε φλέβα χρυσού...και που να έρθουν τα βελτιωμένα μοντέλα!

ε όχι και γρήγορο... σέρνεται.

 

απλά είναι σχετικά καλό για Linux. βέβαια στον κόσμο που ζούμε που είναι και θα είναι κόσμος Windows.

 

δεν μπορώ να κάνω αυτά που θέλω στα linux. άρα το eeePC πρέπει να έχει xp όπως και θα έχει μαμίσια το ver2.0.

 

με xp βέβαια είναι αρκετά αργό. αλλά και πάλι καλά τα πάει. βέβαια αν είχε Atom για cpu θα ήταν much better.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...