Jump to content

Meizu Pro 6 Plus


giannhsdimitriou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρε κανένας tracking number? μου λενε στο banggood σε 1 βδομάδα στοκ.. σκέφτομαι να ακυρώσω.. κριμα και η θήκη και το γυαλί που παρήγγειλα..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πήρε κανένας tracking number? μου λενε στο banggood σε 1 βδομάδα στοκ.. σκέφτομαι να ακυρώσω.. κριμα και η θήκη και το γυαλί που παρήγγειλα..
Ούτε γω έχω πάρει tracking number μας την έφερε το bangood 12 Μαρτίου περιμέναμε αποστολή αύριο έχουμε 16...και έχω κάνει preorder από 1 Μαρτίου...!!!απλά ελπίζω στην πόλη γρήγορη αποστολή τους όταν το στείλουν πήρα για έναν φίλο το nubia m2 πριν 2 βδομάδες και είχε έρθει σε 8 μέρες...!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε γω έχω πάρει tracking number μας την έφερε το bangood 12 Μαρτίου περιμέναμε αποστολή αύριο έχουμε 16...και έχω κάνει preorder από 1 Μαρτίου...!!!απλά ελπίζω στην πόλη γρήγορη αποστολή τους όταν το στείλουν πήρα για έναν φίλο το nubia m2 πριν 2 βδομάδες και είχε έρθει σε 8 μέρες...!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου ειπαν σε 1 εβδομάδα και αν.. λενε και ψέματα εντωμεταξύ.. το πρωι η μια μου λεει ότι το έχουν σε στοκ και αύριο θα το στειλουν και το απογευμα μου λενε δεν εχουμε στοκ μαλλον σε μια βδομαδα.. gearbest-ιζει και το banggood..

Link to comment
Share on other sites

Μου ειπαν σε 1 εβδομάδα και αν.. λενε και ψέματα εντωμεταξύ.. το πρωι η μια μου λεει ότι το έχουν σε στοκ και αύριο θα το στειλουν και το απογευμα μου λενε δεν εχουμε στοκ μαλλον σε μια βδομαδα.. gearbest-ιζει και το banggood..
Τι θα κάνουμε ρε ****το?θα κάνουμε Πάσχα χωρίς κινητό?εντωμεταξυ κοντεύουν να φτάσουν οι θήκες που έχω παραγγείλει από aliexpress μήπως να κάνουμε υπομονή λίγο ακόμα?έχω στείλει και γω μνμα και περίμενω απάντηση...!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω να ανταποκριθούν σύντομα στις παραγγελίες καθώς έχει πουλήσει αρκετά κομμάτια το κινητό και είναι κρίμα...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σε εμένα σήμερα στο site φαίνεται ότι έγινε shipped και μου έδωσαν και tracking number. Το είχα προ παραγγελία από αρχές Μαρτίου.
OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σε εμένα σήμερα στο site φαίνεται ότι έγινε shipped και μου έδωσαν και tracking number. Το είχα προ παραγγελία από αρχές Μαρτίου.
Καλημέρα φιλε...τέτοια λέγε μας...άντε μακάρι και σε μας...και γω αρχές Μαρτίου έκανα την προπαραγγελια...!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για το pro 6 plus γνωρίζει κάποιος από που μπορώ να το αγοράσω χωρίς τελωνείο

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

Στο banggood στα 185 ευρώ τελικη τιμή με priority direct mail και το κουπόνι

6BGOP6

OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρηγγειλα 13 Μαρτιου, χθες βλεπω order status "Back Order". Μιλησα στο τσατ κ μου ειπε πως σε 3 μερες θα ειναι στοκ... Αντε να δουμε!
Εγώ 28 Φεβρουαρίου σας πρόλαβα όλους τουλάχιστον το παιδί από πάνω πήρε tracking number οπότε πιστεύω θα πάρουμε και μεις άντε να δούμε...!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 28 Φεβρουαρίου σας πρόλαβα όλους τουλάχιστον το παιδί από πάνω πήρε tracking number οπότε πιστεύω θα πάρουμε και μεις άντε να δούμε...!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σήμερα μίλησα στο chat και μου λενε κατι για 2-3 βδομάδες... πιστεύω ότι ούτε και οι ίδιοι ξέρουν τι τους γίνεται γιατί ο καθενας μου λεει κατι διαφορετικά..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μίλησα στο chat και μου λενε κατι για 2-3 βδομάδες... πιστεύω ότι ούτε και οι ίδιοι ξέρουν τι τους γίνεται γιατί ο καθενας μου λεει κατι διαφορετικά..
Παιδιά εμένα μου απάντησε μια κινεζουλα μόλις ότι είναι instock η παραγγελία μου και σε 24-48 ώρες θα λάβω email με το tracking number οπότε περιμένω λίγο ακόμα εγώ...αν έχετε κάνα άλλο νέο πείτε να δούμε...!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μου απάντησε μια κινεζουλα μόλις ότι είναι instock η παραγγελία μου και σε 24-48 ώρες θα λάβω email με το tracking number οπότε περιμένω λίγο ακόμα εγώ...αν έχετε κάνα άλλο νέο πείτε να δούμε...!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου το ειχαν πει και αυτο εχθές να ξερεις... μακαρι να μας τα στειλουν..

Link to comment
Share on other sites

Μου το ειχαν πει και αυτο εχθές να ξερεις... μακαρι να μας τα στειλουν..
Θα κάνω υπομονή 2-3 μέρες εγώ ακόμα και μετά θα στείλω διαμαρτυρία μέσω ενός παιδιού που έχει επικοινωνία μαζί τους για τα κουπόνια για την σελίδα του ώστε να μάθω και την αλήθεια και όντως αν είναι για 2 -3 βδομάδες θα ακυρώσω γιατί θέλω το Πάσχα να εχω κινητό και καινούργιο οπότε θα στράφω αλλού...!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μίλησα στο chat και μου λενε κατι για 2-3 βδομάδες... πιστεύω ότι ούτε και οι ίδιοι ξέρουν τι τους γίνεται γιατί ο καθενας μου λεει κατι διαφορετικά..
Φίλε καλημέρα εμένα το κινητό έφυγε και πήρα tracking number από bangood οπότε όλα καλά λογικά όσοι δεν πάρουν σήμερα από Δευτέρα θα πάρουν οι υπόλοιποι σιγά σιγά...ελπίζω και σε σένα γρήγορα...!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γύρω στις 6 ώρες σύμφωνα με τα reviews.

Εδω θα βρεις το battery test του gsm.

https://www.gsmarena.com/meizu_pro_6_plus-review-1551p3.php

 

Αυτό είναι πολύ καλό νούμερο.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ tracking number, ελπίζω να έχουν πάρει και οι υπόλοιποι μέχρι αύριο.

 

πηρα και εγω σημερα tracking.. αντε να δουμε ποσο θα κανει τωρα..

Link to comment
Share on other sites

πηρα και εγω σημερα tracking.. αντε να δουμε ποσο θα κανει τωρα..
Άντε πήραμε ολοι...ωραία....πάνω από 15 μέρες δεν κάνει το bangood τις περισσότερες φορές οπότε θα το έχουμε μέχρι την μεγάλη βδομάδα ίσως και νωρίτερα σε κάνα 10ημερο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω κι εγώ, να γίνουμε περισσότεροι στην κουβέντα. :)

Με priority είναι καλύτερα να το πάρω από το bg ή με απλό registered & ασφάλεια τελωνείου;

Tracking έχουν & οι 2 τρόποι;

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Meizu Pro 6 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...