Jump to content

Meizu Pro 6 Plus


giannhsdimitriou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για την αποφυγή του τελωνείου το tracking number με nl post αρχίζει και δίνει πληροφορίες απο την στιγμή που θα φτάσει το πακέτο στην Ολλανδία.;)
OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

μας φροντιζουν τα κινεζακια!

 

παιδια μορφης LX------NL ειναι και τα δικα σας τρακινγκ number?

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Ναι το δικό μου είναι LX***

 

ωραια!

 

ειδα και ανοιγμα κινητου. δεν ειναι πολυ δυσκολη η αλλαγη μπαταριας!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Αν κ πηρα τρακινγκ number εδω κ 3 μερες ακομη δεν εχει φανει τπτ στο 17track.net... Εσας σας εβγαλε κατι??

 

αν ειναι με ολλανδικο ταχυδρομειο μην βιαζεσαι,θα φανει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από την στιγμή που το tracking number από NL σας γράψει the item is pre advised υπολογίστε 2-3 μέρες να φύγει από Ολλανδία και μετά 6 με 9 μέρες το πολύ για να έχει έρθει σε σας....από την στιγμή που έχω tracking number για να γράψει the item is pre advised παίρνει 3 μέρες το πολύ οπότε η όλη διαδικασία είναι 8 μέρες το γρηγορότερο μέχρι 16 μέρες περίπου υπομονή θα τα πάρουμε όλοι...!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά άμα μπειτε στο flymeos forum μιλάνε για τέτοια θέματα. Όταν είχα το mx6 έλεγαν ότι θα πάρει android 7. Σίγουρα θα ισχύει και το ίδιο και για αυτό.
Και για το meizu pro 5 το οποίο ήταν τούμπανο έλεγαν ότι θα πάρει marshmallow και δεν πήρε ποτέ, μετά είπαν ότι θα πάει κατευθείαν από lollipop σε nougat, δεν είδα τελικά αν πήρε

 

Στάλθηκε από το HTC U11 με Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ανα 2 εβδομαδες στο μχ5 αλλαζα νεα ρομ αλλα ολο κατι χαζομικρα θεματακια ειχα.

 

μια σταθερη ρομ παρακαλω! χαχα

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

το τσίμπησε ένα 10€ το μαύρο το banggood.

πρέπει να έκανε τρελές πωλήσεις.

μακάρι αυτό να αντικατοπτριστεί και στην υποστήριξη με μια επίσημη ρομ σε nougat.

Link to comment
Share on other sites

ωραια!

 

ειδα και ανοιγμα κινητου. δεν ειναι πολυ δυσκολη η αλλαγη μπαταριας!

 

Ναι και εγώ έχω δει πολλά βίντεο για το κινητό και είναι πάρα πολύ καλοοοο

Και κάτι άλλο που πρέπει να λάβουμε υπόψη είναι το γεγονος οτι η μπαταρία μποριε να κάνει 900 κύκλους φορτησεων κάτι που θεωρώ αξιοσημείωτο και το διαφημιζουν στο site τους

Edited by Butera
Link to comment
Share on other sites

Το πήρατε με priority ,κανονικά; Δοκίμασα και ενώ τσεκαριζα μετά στο τέλος έβγαζε πάλι direct.

 

εγω εβαλα ξεχωιστα 16 δολ με πειπαλ στο λιγαριασμο τους σε συννενοηση με τη live υποστηριξη

 

και το στειλανε με priority. αν και ακομα βλεπω οτι k καλα θα στελνοταν με απλο ταχυδρομειο, ελαβα priority tracking number

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρατε με priority ,κανονικά; Δοκίμασα και ενώ τσεκαριζα μετά στο τέλος έβγαζε πάλι direct.

Εγώ priority air mail και σου δίνουν εκείνοι tracking number. Για εμένα βάλε και μια ασφαληση 4€ κάνει για να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ priority air mail και σου δίνουν εκείνοι tracking number. Για εμένα βάλε και μια ασφαληση 4€ κάνει για να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο

 

Δεν το δεχόταν να γίνει με ,priority αυτό ήταν το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από την στιγμή που το tracking number από NL σας γράψει the item is pre advised υπολογίστε 2-3 μέρες να φύγει από Ολλανδία και μετά 6 με 9 μέρες το πολύ για να έχει έρθει σε σας....από την στιγμή που έχω tracking number για να γράψει the item is pre advised παίρνει 3 μέρες το πολύ οπότε η όλη διαδικασία είναι 8 μέρες το γρηγορότερο μέχρι 16 μέρες περίπου

Σωστός.

Κυριακή μεσάνυχτα το παρήγγειλα, Δευτέρα πρωί είχα tracking nr, σήμερα λέει pre-advised. :)

 

Screenshot_2018-03-22-20-49-59-351_com.android.chrome.png

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

Σωστός.

Κυριακή μεσάνυχτα το παρήγγειλα, Δευτέρα πρωί είχα tracking nr, σήμερα λέει pre-advised. :)

 

Screenshot_2018-03-22-20-49-59-351_com.android.chrome.png

 

Πράγμα που σημαίνει?????

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρήγγειλα και μια θήκη και ένα tempered να μην τρέχω πάνω κάτω εδώ στην Ελλάδα. Θα μείνει το κινητό χωρίς θήκη για κάνα δυο μέρες αλλά δεν έγινε κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Σωστός.

Κυριακή μεσάνυχτα το παρήγγειλα, Δευτέρα πρωί είχα tracking nr, σήμερα λέει pre-advised. :)

 

Screenshot_2018-03-22-20-49-59-351_com.android.chrome.png

Αν είσαι τυχερός, λογικά την επόμενη παρασκευή θα το έχεις. Το δικό μου αύριο θα είναι Αθήνα, οπότε υπολογίζω για τρίτη με τετάρτη να το έχω.

Link to comment
Share on other sites

Pre-advised είναι όταν το πακέτο ταξιδεύει από Κίνα για για Ολλανδία. Edited by dkan
OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

Σωστός.

Κυριακή μεσάνυχτα το παρήγγειλα, Δευτέρα πρωί είχα tracking nr, σήμερα λέει pre-advised. :)

 

Screenshot_2018-03-22-20-49-59-351_com.android.chrome.png

Ωραίος και σε 2-3 μέρες το πολύ θα σου γράψει αυτό όπως και σε μένα εδώ που σημαίνει ότι φεύγει από Ολλανδία και σε 5-6 μέρες θα είναι έτοιμο στο ταχυδρομείο μας...!!!fdf51902b438adf8bb1861c0607c1571.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά είσαι πολύ τυχερός που θα σου έρθει την άλλη βδομάδα και Παρασκευή όπως λέει ο φίλος. Μακάρι να το είχα εχθές το κινητό αλλά υπομονή ρε παιδιααααα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Meizu Pro 6 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...