Jump to content

Meizu Pro 6 Plus


giannhsdimitriou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν μου επιτρεπεται και μου επιτρεπετε το ειδα και σε αλλο τρεντ, αν δεν παρεξηγηθω απο την κοινοτητα και με την αδεια του φυσικα, λεω να το δωσω το τηλ μου.

ολα αυτα που διαβαζω με ξεπερνανε και δεν εχω και τις γνωσεις να τα παρακολουθησω ( updates κλπ κλπ ) ..

το εχω με σφραγισμενο κουτι αχρησιμοποιητο , η συσκευη ειναι απο 1η Απριλιου στα χερια μου, ιχνος κανενα απο σημαδι και μη, ειναι λευκο χρυσο.

το αγορασα 260 ευρω, ξερω πως εδω εχει 365, οπως φυσικα γνωριζω και ποσο εχει απο κινα να το φερει κανεις.

εγω, μπορω σε οποιον θελει να το δωσω εως τα 200, που θεωρω ειναι μια τιμια καθ' ολα τιμη.

οποιος ενδιαφερετε μπορει και στο mail μου για να μην γραφω τηλ (motojohnnys1962@gmail.com)

ευχαριστω θερμα ολους για την κατανοηση και με την αδεια σας!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

185€ το πήραμε το κινητό εγώ το θεωρώ πολύ αξιόπιστο και δεν σκοπεύω να το αλλάξω μέχρι να πεθάνει, τα 200€ που το δίνεις είναι πολύ καλή τιμή κατά την γνώμη μου.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που θέλω να το δώσω είναι εκτός των άλλων που έγραψα πιο πάνω, το χρωμα (από την πρώτη στιγμή κατάλαβα ήταν λάθος μου, όπως και το μέγεθος του).

Σαν συσκευή, σαν ομορφιά, σαν κάμερα σαν οθόνη απλά η συσκευή είναι πολύ μακραν πολλών επωνύμων .

Μακάρι να βρεθεί κάποιος να το χαρεί , μην ξεχνάμε είναι μια συσκευή που λίγο καιρό πριν κόστιζε 500$ στο εξωτερικό.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που θέλω να το δώσω είναι εκτός των άλλων που έγραψα πιο πάνω, το χρωμα (από την πρώτη στιγμή κατάλαβα ήταν λάθος μου, όπως και το μέγεθος του).

Σαν συσκευή, σαν ομορφιά, σαν κάμερα σαν οθόνη απλά η συσκευή είναι πολύ μακραν πολλών επωνύμων .

Μακάρι να βρεθεί κάποιος να το χαρεί , μην ξεχνάμε είναι μια συσκευή που λίγο καιρό πριν κόστιζε 500$ στο εξωτερικό.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Φιλε μου 170ευρω το δινει τωρα το Banggood,το ποσο κοστιζε καποτε η πριν ενα μηνα δεν παιζει ρολο

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια - ενημέρωση.. Έχω q telecom και αντί για το σήμα 4g βγάζει R. Και δεν έχω και ταχύτητες 4g. Πώς το διορθώνω;

αν η wind έχει σαν βασική μπάντα την b20 στην περιοχή σου απλά δεν θα έχεις 4g

Link to comment
Share on other sites

αν η wind έχει σαν βασική μπάντα την b20 στην περιοχή σου απλά δεν θα έχεις 4g

 

Χτες πριν κάνω την τελευταία αναβάθμιση έγραφε 4g αν και είχα ανοιχτή περιαγωγή. Σήμερα τζίφος από θέμα εικονιδίου αλλά και ποιοτικής σύνδεσης

angeldust
Link to comment
Share on other sites

Χτες πριν κάνω την τελευταία αναβάθμιση έγραφε 4g αν και είχα ανοιχτή περιαγωγή. Σήμερα τζίφος από θέμα εικονιδίου αλλά και ποιοτικής σύνδεσης

Με συγχωρείς τότε,δεν είμαι κάτοχος του κινητού για να ξέρω,απλά έχω και γω q

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου 170ευρω το δινει τωρα το Banggood,το ποσο κοστιζε καποτε η πριν ενα μηνα δεν παιζει ρολο

 

οποτε προτεινεις Ας πουμε να το δωσω ποσο?

στην Ελλαδα ειμαστε εδω εχει κοντα στα 365 , οποτε δεν νομιζω να νομιζεις πως ψαχνω να βρω κανενα κοροιδο!!

μαλιστα εγραψα πως εξω εχει φτηνοτερα....οποτε γιατι νιωθω πως με αδικεις???

Link to comment
Share on other sites

οποτε προτεινεις Ας πουμε να το δωσω ποσο?

στην Ελλαδα ειμαστε εδω εχει κοντα στα 365 , οποτε δεν νομιζω να νομιζεις πως ψαχνω να βρω κανενα κοροιδο!!

μαλιστα εγραψα πως εξω εχει φτηνοτερα....οποτε γιατι νιωθω πως με αδικεις???

 

δεν σε αδικω,απλα επεσημανα κατι,οτι το χρυσο τωρα εχει 170 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Λέω να το πάρω για την σύζυγό μου , έχω διαβάσει πολλά σχόλια και νομίζω ότι είναι οκ .

Δυο ερωτήσεις μόνο

Η οθόνη του έχει προστασία gorilla ? επίσης φαίνονται δαχτυλιες πάνω ?

Θα πάρει nougat ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά και καλό βράδυ

Link to comment
Share on other sites

@motojohnnys

Υπολογισε ποσο εχει σημερα στο bangood(καθε μερα η τιμη σε ευρω μπορει να αλλαζει εξαιτιας της ισοτιμιας eur/usd).

Περιπου 180 ευρω(χωρις κουπονια κλπ)+ 12 (αν θυμαμαι καλα) μεταφορικα (αλλιως εχει τελωνειο)

Και υπολογισε ισα βαρκα ισα νερα το μειονεκτημα οτι το ανοιξες με το πλεονεκτημα που εχει ο αγοραστης οτι δεν περιμενει 20 μερες και το παραλαμβανει σημερα ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.

Εγω θα θεωρουσα μια δικαιη τιμη στα 192 ή εκει περιπου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να αναφερω και ενα προβλημα που εχω με το δικο μου...

Ολα καλα ,ολα ωραια εκτος της τηλεφωνικης συνομιλιας που κανει κατι σαν διακοπες και αλλοιωνει ο ηχος.

Υπαρχει περιπτωση να φταιει η καρτα sim; Στο παλιο mx5 λειτουργουσε μια χαρα.Το εχει παθει κανεις αλλος;

Να ενημερωσω οτι την καρτα την ειχα κοψει εγω για να τη βαλω στο παλιο mx5.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η κάρτα σου είναι,γιατί το τηλέφωνο ειναι πάρα πολυ καλο στις κλήσεις.

Και πραγματικά ειναι οτι καλύτερο για ανοιχτή συνομιλία,σε ολα τα κινητά άνοιγα ανοιχτή συνομιλία παντα ειχα θέματα με τον συνομιλητή μου,στο μειζου όλοι λενε πως ακούγομαι τέλεια.

Παρόλα αυτά κι'εγω το εχω βαλει στο κουτί του,περιμένω και κατι tempered glass και θα το δώσω.(2 μέρες μου κρατάει άλλα θέλω να παω σε κατι extreme στην αυτονομία)

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Λέω να το πάρω για την σύζυγό μου , έχω διαβάσει πολλά σχόλια και νομίζω ότι είναι οκ .

Δυο ερωτήσεις μόνο

Η οθόνη του έχει προστασία gorilla ? επίσης φαίνονται δαχτυλιες πάνω ?

Θα πάρει nougat ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά και καλό βράδυ

Κάποια γνώμη ?

Επίσης το έχει πάρει κανείς απο εδώ ?

/www.myefox.it/spedizione-dalleuropa-versione-globale-ufficiale-meizu-pro-6-plus-3d-press-4gb-ram-64gb-rom-samsung-g-168300?wgu=7075_160367_15271440839601_4f5355c095&wgexpiry=1534920083&utm_source=webgains&utm_medium=affiliate&utm_campaign=71545&siteid=160367

Νομίζω δεν έχει τελωνείο , είναι όμως αξιόπιστοι ?

Στο bangood υπάρχει σε χρυσό μόνο

Καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα μετά από κάτι παραπάνω από ένα μήνα από lightinthebox. 58 ευρώ τελωνείο. Περαστικά μου. :lol:

 

Είχα πληρώσει ασφάλεια τελωνείου. Αναμένουμε να δούμε αν θα το δεχτούν ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα μετά από κάτι παραπάνω από ένα μήνα από lightinthebox. 58 ευρώ τελωνείο. Περαστικά μου. :lol:

 

Είχα πληρώσει ασφάλεια τελωνείου. Αναμένουμε να δούμε αν θα το δεχτούν ή όχι.

 

και εγω το πουλαω ακριβα στα 200 με την ελαχιστη χρηση και 1,5 μηνα λειτουργειας σε κατασταση κουτας.......

Link to comment
Share on other sites

και εγω το πουλαω ακριβα στα 200 με την ελαχιστη χρηση και 1,5 μηνα λειτουργειας σε κατασταση κουτας.......

 

οχι μια χαρά το δίνεις,κι'εγω κανα 200ρι θα το δώσω δεν το δούλεψα ουτε εβδομάδα.(το γκρι έχω)

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

οχι μια χαρά το δίνεις,κι'εγω κανα 200ρι θα το δώσω δεν το δούλεψα ουτε εβδομάδα.(το γκρι έχω)

Θα το έκανα ευχαρίστως τράμπα αν ήθελες...

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το αγόρασα 157 ευρώ και 15 έξοδα αποστολής και ασφάλεια . Τα λεφτά από το τελωνείο θα τα πάρω.Αν όχι θα τους κάνω αναφορά στο PayPal Και θα φροντίσω να γίνει γνωστό ότι η ασφάλεια τελωνείου είναι ψέμα. Δε πρόκειται να συμβεί όμως. Η λογική λέει πως θα τα πάρω τα λεφτά μου. 200 για μεταχειρισμένο έστω και μισής μέρας είναι αστείο να το συζητήσουμε. Το ότι το πουλάνε δυο τρία μαγαζιά 350 ευρώ πάλι είναι αστείο να το συζητήσουμε.

 

Το ότι το αγόρασα 157 επιβεβαιώνεται από τα λεφτά που πλήρωσα στο τελωνείο. 37-38 φόρος και 20 έξοδα.

Edited by aplerix
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο μπήκαν στο ακέραιο τα λεφτά που πλήρωσα στο τελωνείο. Συνεπώς η αγορά του κινητού κόστισε συνολικά περίπου 170-175 ευρώ, δε θυμάμαι ακριβώς, με έξοδα αποστολής , ασφάλεια αποστολής (άχρηστη αν πληρώσεις με PayPal) και ασφάλεια τελωνείου .

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια βοηθάτε λιγακι βρε παλικάρια!!! Meizu pro 6 plus _ nudia z17 lite η redmi note 5 ; Με ενδιαφέρει και η κάμερα λόγο παιδιά σχολείο!! ευχαριστώ προαιρετικά
Link to comment
Share on other sites

Γεια βοηθάτε λιγακι βρε παλικάρια!!! Meizu pro 6 plus _ nudia z17 lite η redmi note 5 ; Με ενδιαφέρει και η κάμερα λόγο παιδιά σχολείο!! ευχαριστώ προαιρετικά
Φιλε μου μπες στο kimovil και κανε συγκριση των κινητων στις κατηγοριες που σε ενδιαφερουν. Εμεις για να ειμαστε σε αυτο το topic, διαλεξαμε!

 

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk

Παύλος Meizu Pro 6 Plus :)
Link to comment
Share on other sites

Γεια βοηθάτε λιγακι βρε παλικάρια!!! Meizu pro 6 plus _ nudia z17 lite η redmi note 5 ; Με ενδιαφέρει και η κάμερα λόγο παιδιά σχολείο!! ευχαριστώ προαιρετικά

 

το redmi note 5 δεν εχει τοσο καλη καμερα οσο τ αλλα δυο.,επελεξε μεταξυ του Nubia -Meizu

Link to comment
Share on other sites

το redmi note 5 δεν εχει τοσο καλη καμερα οσο τ αλλα δυο.,επελεξε μεταξυ του Nubia -Meizu

 

Τα Nubia είναι πολύ καλά τηλέφωνα η γυναίκα μου είναι κολλημένη εδώ και χρόνια δεν κολλάνε με τίποτα από φωτογραφίες το meizu είναι ένα κλικ καλύτερο. Πόσο το βρήκες και από πού το z17 lite;Για xiaomi συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Meizu Pro 6 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...