Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson W800 Walkman Phone


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω δεν το εχω βρει πουθενα!! Καποιο λαθος θα εγινε! Σε κανα μηνα λογικα θα κανει την βολτα του απο Ελλαδα! (Εκτος κι αν υπαρχουν καινουριες πληροφοριες.....)

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο 9βολτο βγαζουν το βονταφον απο το w800 !εχει βγει και το κανουν αυτο?

 

και επισης βαζουν το s/w του W800 στο K750i! ;)

Link to comment
Share on other sites

και επισης βαζουν το s/w του W800 στο K750i! ;)

 

Αλλο παλι κι αυτο! Αυτο εινα και γ*** τις ιδεες! Δεν ηξερα τι απο τα δυο να παρω και τωρα λυθηκε το προβλημα! Περνεις τωρα το κ750 και μετα το κανεις w800! το πολυ πολυ αν βαρεθεις την εμφανιση του κ750 αλλαζεις καμπινα οταν βγει το w800 και βαζεις αυτην! (εξαλλου εχουν το ιδιο μεγεθος!!) καλο?!?!! :music: :rotfl: :w00t:

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Αλλο παλι κι αυτο! Αυτο εινα και γ*** τις ιδεες! Δεν ηξερα τι απο τα δυο να παρω και τωρα λυθηκε το προβλημα! Περνεις τωρα το κ750 και μετα το κανεις w800! το πολυ πολυ αν βαρεθεις την εμφανιση του κ750 αλλαζεις καμπινα οταν βγει το w800 και βαζεις αυτην! (εξαλλου εχουν το ιδιο μεγεθος!!) καλο?!?!! :music: :rotfl: :w00t:

 

Ειδικά τώρα που η SE είναι από τις λίγες εταιρίες, αν όχι η μοναδική, που δίνει 2 χρόνια εγγύηση στα κινητά της δεν θα έκανα αυτά τα "κόλπα" με την καμία ;)

Αν κάποιος τώρα είναι σίγουρος ότι κάνοντας αλλαγή στο λογισμικό δεν θα του πάθει τίποτα το κινητό για 2 χρόνια ας το κάνει :!: :w00t:

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω ρωτησα σημερα στην ΣΕ και ειπαν μετα τις 10 αυγουστου αρα αν κρινουμε απο την καθυστερηση που ειχε το κ750 υπολογιζουμε τελευταιες μερες του αυγουστου να υπαρχει σε ολα τα μαγαζια!!!

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ ΜΕ TO K750i???????????

 

ΤΙ ενοεις "θα ειναι ιδιο με το Κ750"?

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

kalo skiniko apo 750i Se W800 isos se kana 2 mino na to kanw lew to kanw otan vgei episima to W800 kalytera e? :P

 

και εγω ετσι λεω για να εχουν βγει και οι γνωμες οσων το παρουν :D

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

http://www.mobilejoker.com/

 

401ευρώ από τον Οκτώβριο :lol: μην πιστεύεται τίποτα όταν είναι να βγεί θα το μάθουμε.

 

Τι σε βάλανε παιδί μου εσένα διαφημιστή του mobilejoker?

:lol: :lol: :lol: :lol:

Γιατί βλέπω σε πολλά thread μηνυματά σου με το mobilejoker.

Μπορεί να έχει φθηνά κινητά αλλά τα έξοδα αποστολής στην

Ελλάδα είναι 45 ευρώ και δεν πολυ συμφέρει!

 

Εγώ πάντως διάβασα σε ξένα forums ότι θα γίνει πανευρωπαικό

release στα μέσα Αυγούστου.

Άρα πολύ πιο σύντομα από ότι περιμέναμε!

 

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

όχι αλλά είναι το μόνο από ευρώπη που έχει καινούργια μοντέλα με τιμές έστω

πλασματικές,τώρα για πανευρωπαΐκή παρουσίαση λένε 12 Αυγούστου ;)

τοέβαλε και το Πιξμάνια http://www.pixmania.com/gr/gr/129172/art/sony-ericsson/w800i-walkman.html?srcid=1354

Link to comment
Share on other sites

Το pixmania λεει:

Τιμή Pixmania 457 € με ΦΠΑ (155 722,75 Δρχ.)

Διαθεσιμότητα 1/9/2005

οποτε χλωμο για τον Αυγουστο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξεχάσατε τι λέγαμε για την τιμή του κ750 λίγες μέρες πριν κυκλοφορήσει; είχαμε ακούσει από 320 € μέχρι 480. Άρα μην ακούτε τίποτα ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας σε λιγο καιρο οπως ολοι μας ελπιζω θα παρω το w800i. μηπως ξερετε κανενα site με παιχνιδια, (ringtones σε καταλιξεις amr)? παντος παιδια εγω το βρηκα 465 απο τα κινητα νεα. το περιοδικο. ειναι τρελο και super trendy. ας ελπισω οτι θα υπαρχει η ιδια τιμη. οποιος εχει site με amr αρχεια ηχου και παιχνιδια για αυτοτο κινητο ας τα στειλει με e-mail. sportmaniac_2005@yahoo.gr σας ευχαριστω. και με το w800i στο χερι!!!!!!!!! :cool:
eComaniaC
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...