Jump to content

Τι θα κάνατε αν κερδίζατε 1.000.000 ευρώ;


Voldemort
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αμα ειχα αυτα τα λεφτα τοτε θα ειχε καταστραφει ολη μου η ζωη.Ξερετε το χρημα αλλαζει τον ανθρωπο.Εστω και με αυτα τα λιγα χρηματα που βγαζω πιστευω πως ζω μια νορμαλ ζωη με ανθρωπους γυρω μου που με αγαπανε για αυτο που ειμαι και οχι για αυτα που εχω.Αλλωστε το να ζησεις με τα λιγα σε κανει και να τα αγαπησεις και να τα εκτιμησεις.Παιδια καλο Πασχα και να εισαστε καλα!:happy:

Σωστός :shifty: :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/503977
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 371
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αμα ειχα αυτα τα λεφτα τοτε θα ειχε καταστραφει ολη μου η ζωη.Ξερετε το χρημα αλλαζει τον ανθρωπο.Εστω και με αυτα τα λιγα χρηματα που βγαζω πιστευω πως ζω μια νορμαλ ζωη με ανθρωπους γυρω μου που με αγαπανε για αυτο που ειμαι και οχι για αυτα που εχω.Αλλωστε το να ζησεις με τα λιγα σε κανει και να τα αγαπησεις και να τα εκτιμησεις.Παιδια καλο Πασχα και να εισαστε καλα!:happy:

 

Είμαι διατεθιμένος να θυσιάσω την προσωπική μου γαλήνη και ευτυχία...

Αν ποτέ τύχεις 1.000.000 ευρώ, μπορείς να μου τα χαρίσεις χωρίς καμία απολύτως υποχρέωση από μέρους σου...

Ευχαριστώ πολύ.

Βασίλης (Το e-mail μου βρίσκεται στη διάθεση σου... αν έρθει η καταραμένη τούτη ώρα, μην διστάσεις να με ενημερώσεις)

:)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι διατεθιμένος να θυσιάσω την προσωπική μου γαλήνη και ευτυχία...

Αν ποτέ τύχεις 1.000.000 ευρώ, μπορείς να μου τα χαρίσεις χωρίς καμία απολύτως υποχρέωση από μέρους σου...

Ευχαριστώ πολύ.

Βασίλης (Το e-mail μου βρίσκεται στη διάθεση σου... αν έρθει η καταραμένη τούτη ώρα, μην διστάσεις να με ενημερώσεις)

:)

 

μην αγχωνεσαι θα σε εχω στα υποψιν :p

Στον μεσαίωνα έκαιγαν βιβλία,σήμερα καίνε μυαλά. :X
Link to comment
Share on other sites

Εαν ειχα 1.000.000 ευρω........... θα αγοραζα το myphone ,θα δημιουργουσα το ελληνικο e-bay και θα ημουν, εγω και οι επομενες γενιες απο εμενα σε μονιμες διακοπες μεχρι να τελειωσουν τα λεφτα..............................!!!!!!!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC] ........Ο Χρόνος είναι Χρήμα ! ! ! ! !
Link to comment
Share on other sites

1.000.000 euro εεε;;;

Χμμμ αρχικά μόνο που θα είχα λύσει το βιοποριστικό θέμα, το δικό μου και της οικογένειας μου θα ένιωθα πολύ πιο σίγουρος τόσο για τον εαυτό μου και όσο για το μέλλον της οικογένειας μου.

Αλλα το τι θα έκανα αυτό το τσουβάλι με λεφτά είναι άλλο θέμα. Μάλλον θα άγοραζα μια έκταση σε ένα μέρος που συνδυάζει ηρεμία, ησυχία,βουνο και θάλασσα και θα ζούσα εκεί. Προηγουμένως βέβαια θα είχα γυρίσει όλο τον κόσμο για να γνωρίσω την κουλτούρα των ανθρώπων πριν την εξαλείψη η παγκοσμιοποίηση.

Α και ένα εξωτικό αυτοκίνητο δεν θα με χάλαγε, άντε δύο.

Τέλος και ένα ποσό όχι σε φιλανθρωπικές οργανώσεις γιατί δεν ξέρω αν τελικά τα χρήματα καταλήγουν στους σωστούς παραλήπτες αλλά σε πραγματικά άπορα παιδιά!

 

Αυτά...μέχρι τότε όμως δουλειά, δουλειά και πάλι δουλειά...

 

Be well,

Alex

The city never sleeps...
Link to comment
Share on other sites

Ego pantos tha pigena ena taxidi 6-8 mines se kina , aystralia , kentriki afriki kai latiniki ameriki gia na xetholoso k meta kati tha eixa skefti pos na epedniso ta ypoloipa...
Link to comment
Share on other sites

μπλακζιπο εισαι η φωνη της λογικης σε ενα τοπικ παραλογο!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia k xristos anesth!

 

exw diavasei apo thn arxh ews to telos auto to thema gia na dw ti lete.......

diapistwsa pws para polloi nomizete oti me 1.000.000 eurw tha agorasete olo ton kosmo.....

sugekrimena diavazw polles polukatoikies diavazw dwro taksidia se ola ta melh tou myphone diavazw o allos na leei duo spitia duo autokinhta kai auta pou tha perisepsoun tha ta megalwsw kai kati tetoia koufa.......

 

dusthxws auta ta lefta einai polu liga gia thn epoxh mas......

perneis ena kalo spiti kai ena kalo car kai den sou periseuei kai tipota xaaxaxaxa

 

an pali exeis ena spiti kai ena kalo autokinhto isws ftanoun gia na xthseis mono MIA polukatoikeia 4orofh se mia ligo kalh to pothesia leme twra...

 

egw pali den tha ekane tipota apo ola auta.......... ;)

 

pantws oles oi idees pou akousthkan edw einai ta idia kai ta idia spitia autokinhta polukatoikies ktl.... nootropia enos perasmenou aiwna!!!

 

gia na bgalete lefta prepei na skefthte diaforetika apo tous allous ;)

 

ston mono melos pou tou bgazw to kapelo einai o anle epeidh eipe :

 

''Εαν ειχα 1.000.000 ευρω........... θα αγοραζα το myphone ,θα δημιουργουσα το ελληνικο e-bay ''

 

tou bgazw to kapelo gia ton tropo pou skefthke.......

an kai 1.000.000 nomizw den toun ftanoun gia ola auta pou leei ;)

 

na se kala!

Link to comment
Share on other sites

leme isws polla giati tosa lefta apla epidi den ta exoyme :cry: den kseroyme kai posa akrivos einai!!!!:O apla oloi sto noy mas otan apadame skeftomaste ti tha kaname an eixame polla lefta:rolleyes: :wacko: !!!!

http://www.dizpins.com/pinventory/images/dlalphabetpics/wdw_vondrake.jpg

GREEK TORRENTS-http://www.greek-tracker.com/

Link to comment
Share on other sites

Θα έπαιρνα διαμέρισμα,αυτοκίνητο και θα έκανα ανακαίνιση στο σπίτι που μένω τώρα...Α!Και θα έκανα πολλά πολλά ψώνια και θα έπαιρνα τα πιο όμορφα δώρα στα αγαπημένα μου άτομα!!!!:happy:
Link to comment
Share on other sites

Τι θα κάνατε αν κερδίζατε 1.000.000 Ευρώ;

 

Κλειστά στην τράπεζα και θα ζούσα με τους τόκους βέβαια.Φοιτητης είμαι,μέχρι να πάρω το πτυχίο μου θα ζούσα με μια άνεση χωρις τις καθημερινές χρηματικές επιβαρύνσεις.Σωστα?Αν αρχίσεις να ξοδεύεις δεν θα έχει μείνει € σε 15-20 χρόνια.

From the child and from the fool, one learns the truth. :lol:
Link to comment
Share on other sites

-Τι θα κάνατε αν κερδίζατε 1.000.000 Ευρώ;

-Party; :p

 

Από ότι βλέπώ και από την ηλικία σου φίλε sirhc, αυτό που θα έκανες είναι υπομονή μέχρι να ενηλικιωθείς γιατί ανήλικος τα λεφτά δεν στα δίνουν και δε νομίζω οι κηδεμόνες σου να σε άφηναν να αρχίσεις τα έξοδα. :p

From the child and from the fool, one learns the truth. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως από 14 και πάνω μπορούν να μου ανήκουν πράγματα... Άντε να το εξηγήσω στους γονείς μου βέβαια :p
Link to comment
Share on other sites

tha eperne ena wreo aytokinhto o pateras soy tha ftiaxnane kai ena spitaki9 kai tha soy elegan ta upoloipa gia tis spoydes soy kamari moy:lol: :p

http://www.dizpins.com/pinventory/images/dlalphabetpics/wdw_vondrake.jpg

GREEK TORRENTS-http://www.greek-tracker.com/

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως από 14 και πάνω μπορούν να μου ανήκουν πράγματα... Άντε να το εξηγήσω στους γονείς μου βέβαια :p

Me 1.000.000 Perneis kainourgious pu tha to katalavainun :):):)

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχουν ανθρωποι που εχουν τοσα πολλα λευτα μπορουν να κανουν τα παντα και ομως ειναι δυστιχισμενοι.και υπαρχουν αλλοι που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα(οπως εγω) και ειναι μια χαρα.εγω πιστευω οτι αν εχεις την δυνατοτητα να εχεις τα παντα δεν την ευχαριστιεσαι την ζωη, ενω αν καταφερεις να κανεις η να παρεις ενα πραγμα που λαχταρουσες καιρο και δεν ειχες πριν την δυνατοτητα να το αποκτησεις τοτε νιωθεις υπεροχα και εκτιμας αυτο που κανεις.εγω παντως αν ειχα τοσα πολλα λευτα θα επαιρνα μια ferrari θα αγοραζα μερικα σπιτια στο εξωτερικο σε κορυφαια μερη ενοειτε. και στην ελλαδα θα εφτιαχνα σε ολες τις τουριστικες περιοχες ενοικιαζομενα δωματια και θα καθομουν ολη μερα.μου φτανουν τα λευτα????
http://www.bikepics.com/pics/icon/modenas-dynamic125-06-bikepics-590056.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...