Jump to content

Τα πάντα για το Vodafone live! & Vodafone 360


Gka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eχεις δικιο.Και εγω καθε φορα λεω στον εαυτο μου ''δεν ξαναμπαινω live'' αλλα συνεχεια κατι βαζουν και με δελεαζουν...Αποτελεσμα??Μειον 2 ευρω...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia i xreosi ton mms pos ginete???

me tin apostoli sto diktio i me tin paralavi apo 5 diaforetikous paraliptes?

diladi an stilo 1mms se 5 diaforetikous paraliptes tha to xreotho 1 i 5 fores?

apo palia thimame oti to xreonosoun mono 1 fora k oxi 5

afto apo pote alaxe??

Γεναίος δεν είναι αυτός που δεν φοβάται τίποτα,αλλα αυτός που αντιμετωπίζει τους φόβους του...

Greece Photos

http://img.uptime-project.net/img/5/73420.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος delis7 ( 2 Νοέ. 2004 , 00:29)

 

paidia i xreosi ton mms pos ginete???

me tin apostoli sto diktio i me tin paralavi apo 5 diaforetikous paraliptes?

diladi an stilo 1mms se 5 diaforetikous paraliptes tha to xreotho 1 i 5 fores?

apo palia thimame oti to xreonosoun mono 1 fora k oxi 5

afto apo pote alaxe??

Φίλε Delis7, μάλλον θα θυμάσαι την (αξέχαστη) εποχή που δε χρεωνόταν καθόλου! ;)

Από τότε που χρεώνεται, ανά παραλήπτη πληρώνεις, δυστυχώς! :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

aksexastes meres(mms team)!!!

Γεναίος δεν είναι αυτός που δεν φοβάται τίποτα,αλλα αυτός που αντιμετωπίζει τους φόβους του...

Greece Photos

http://img.uptime-project.net/img/5/73420.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος delis7 ( 2 Νοέ. 2004 , 00:29)

 

paidia i xreosi ton mms pos ginete???

me tin apostoli sto diktio i me tin paralavi apo 5 diaforetikous paraliptes?

diladi an stilo 1mms se 5 diaforetikous paraliptes tha to xreotho 1 i 5 fores?

apo palia thimame oti to xreonosoun mono 1 fora k oxi 5

afto apo pote alaxe??

 

Δεν ισχύει αυτό. Χρεώνεσαι 1 φορά για κάθε παραλήπτη. (μήπως μπερδεύεσαι με το i-mode :p )
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος delis7 ( 2 Νοέ. 2004 , 00:29)

 

tha to xreotho 1 i 5 fores?

 

 

 

Φυσικά 5 φορές. Δεν θα γίνουν και :alien: κλέφτες :alien: στην Vodafone! Οποιοσδήποτε τολμάει να κάνει το αντίθετο είναι λαικισμός και το κάνει στο όνομα του συμφέροντος του πολίτη ενώ έχει ως σκοπό την απόλυτη αποχαύλωσή του με την τεχνολογία !! :alien: :blink: :whistle:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dapper (17 Νοέ. 2004 , 21:24)

 

hi, re pedia ti pezi me tin tv sto live -mpika kai den iparxi tipota stin selida tou v.live. ine mono gia siskeves 3g? :(

 

Ακριβως ετσι ειναι.Μονο με 3g κινητα μπορεις να δεις tv.
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα το λαιβ εχει βγαλει τοσα παιχνιδια φοβερα και τρομερα(prince of persia,fifa κ.α.)για ολα τα κινητα εκτος αλκατελ 565.Γιατι?Μονο βλακειες βρηκα.
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΟ VODAFONE LIVE ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ,( ΕΝΩ ΠΡΩΤΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΕΝΤΑΞΕΙ) , ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ WAP SITES ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ << ΤΥΠΟΣ ΑΡΧΕΙΟΥ ΜΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΙΜΟΣ>>

ΕΧΩ ΤΟ MOTOROLA V600.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ίδιο πρόβλημα με τον pok με την διαφορά ότι στα άλλα wap sites δεν έχω πρόβλημα. Έχω ενημερώσει την vodafone. Περιμένω απάντηση.Αλήθεια δεν μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχει πρόβλημα μόνο στα motorola.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Mporei kapoios na mou stili me PM tis rytmiseis gia vodafone live gia to V300 MOTOROLA i karta mou exei energo to live alla pleon allaxa syskeyi kai de mporw na vro ta setting gia to V300 gia to live vrika stis aytomates ri8miseis ths voda sto web mono ta settings gia MMS

aN MPOREI kapoios as mou stili ri8miseis gia live sto v300 me PM

THANKS

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο site της motorola http://www.motorola.gr εκεί θα βρεις τις ρυθμίσεις για όλες τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε παιδιά αν μπορώ να χρησιμοποιήσω το Vodagone Live 3G Z1010 μου και με απλη καρτα sim απο αλλο δίκτυο, π.χ. Cosmote ;

Επίσης αν την 3G sim του Vodafone Live μπορώ να την χρησιμοποιήσω απο το Ρ800 για απλή 2G περιήγηση στο Ιντερνετ;

george cc
Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνισα με την εξυπηρέτηση πελατών της vodafone για το πρόβλημα που έχει προκύψει σχετικά με το motorola v-600 και το vodafone live. Η υπάλληλος μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και άμα έχω πρόβλημα να πάω για αναβάθμιση. Πόσο δίκιο μπορεί να έχει;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος george cc (26 Νοέ. 2004 , 12:28)

 

Γνωρίζετε παιδιά αν μπορώ να χρησιμοποιήσω το Vodagone Live 3G Z1010 μου και με απλη καρτα sim απο αλλο δίκτυο, π.χ. Cosmote ;

Επίσης αν την 3G sim του Vodafone Live μπορώ να την χρησιμοποιήσω απο το Ρ800 για απλή 2G περιήγηση στο Ιντερνετ;

 

 

 

μπορεις να βαλεις καρτα απο αλλο δικτυο και για να εχεις υπηρεσιες 3g δεν χριαζετε να εχεις 3g καρτα αλλα και μια απλη καρτα sim.

koKVod
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chrismasgr (28 Νοέ. 2004 , 11:22)

 

Επικοινώνισα με την εξυπηρέτηση πελατών της vodafone για το πρόβλημα που έχει προκύψει σχετικά με το motorola v-600 και το vodafone live. Η υπάλληλος μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και άμα έχω πρόβλημα να πάω για αναβάθμιση. Πόσο δίκιο μπορεί να έχει;

 

 

Όταν δεν γνωρίζουν για κάποιο θέμα που ρωτάμε στην εξυπηρέτηση πελατών, είναι πολιτική τους να μας παραπέμπουν στο πλησιέστερο κατάστασημα η για να κοιτάξουν την γραμμή μας η για αναβάθμηση. Βλέπεις, όταν ο πελάτης βρεθεί μέσα σε ένα κατάστημα όπου γίνεται παρέλαση διαφημηστικών μηνυμάτων και υπάρχη μια πανδεσία στους τρόπους πλήσης του εγκεφάλου μας, και για ένα καλησπέρα να πας, όλο και κάτι θα γυαλίσει το μάτι σου, όλο και κάτι θα αγοράσεις, όλο και κάτι θα σου "σπρώξουν!" ... τι ήθελες να σου πουν δηλαδη;; Δεν ξέρω φίλε, τι μ______ιες λες??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε που θα βρώ τις ρυθμίσεις για να μπώ στο Ιντερνετ με το Ρ800;

Επίσης γνωρίζετε αν η χρήση του Ιντερνετ απο το Ρ800 με κάρτα 3G θα είναι δωρεάν, αφού όπως ισχυρίζετε η Vodafone τους πρώτους 2 μήνες χρήσης προσφέρετε δωρεάν;

Ευχαριστώ για κάθε απάντηση εκ των προτέρων!

george cc
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος george cc (29 Νοέ. 2004 , 04:15)

 

Γνωρίζετε που θα βρώ τις ρυθμίσεις για να μπώ στο Ιντερνετ με το Ρ800;

Επίσης γνωρίζετε αν η χρήση του Ιντερνετ απο το Ρ800 με κάρτα 3G θα είναι δωρεάν, αφού όπως ισχυρίζετε η Vodafone τους πρώτους 2 μήνες χρήσης προσφέρετε δωρεάν;

Ευχαριστώ για κάθε απάντηση εκ των προτέρων!

 

Όχι δεν είναι δωρεάν γιατί πολύ απλά το P800 δεν είναι 3G.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ να κάνω μια άλλη ερώτηση σχετική με το ολοζώντανο μενού ... κάθε πότε ανανεώνουν οι παροχείς του το περιεχόμενό τους;; Στο Lifestyle και συγκεκριμένα στην σελίδα του ΝITRO μέσα στο VF Live! έχει ακόμα θέματα σχετικά με το καλοκαίρι, το EURO και jokes της προ - ΕURO εποχής ... Ιούνιος - Αύγουστος 2004 δηλαδή :blink: ! Βέβαια Διαφημίζουν το τεύχος Νοεμβρίου με την Έλλη Κοκκίνου κανονικά :whistle: !

 

Ευτυχία είναι η ανάμνηση των όμορφων στιγμών που έχεις ζήσει! H Vodafone φροντίζει προφανώς να διατηρρεί αυτές μας της αναμνήσεις ολοζώντανες!! :alien: :down:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ρε παιδια παρολο που στο εγχειριδιο του αλκατελ 565 λεει οτι μπορει

να κατεβασει βιντεο απο το live οταν μπαινω μου γραφει οτι το κινητο μου δεν υποστηριζει αυτη την υπηρεσια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...