Jump to content

Εφημερίδα "Πρώτο Θέμα"


crazymonkey
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Η Παολα μεγαλη φολα.

Εκανες και ριμα!...Αυτη δεν ειναι που λεει ..... τρελαινομαι να φτιαχνω τους αντρες; :w00t:

Μια χαρα παει η καριερα της...οταν ημουν Αθηνα εκανε και εμφανισεις σε <clasic>μαγαζια :alien: :w00t:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 405
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αλήθεια στην Θεσσαλονίκη ξέρεται περίπου τι ώρα εξαντλείται το Θέμα?Αν πάω στο περίπτερο κατα τις 9.00 θα βρώ?Τι πρόβλημα κι αυτό!Να μην μπορείς να βρείς εφημερίδα!Κι αυτοί δεν μπορούν να βγάλουν περισσότερα φύλλα?Κέρδος δεν θα έχουν?
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια στην Θεσσαλονίκη ξέρεται περίπου τι ώρα εξαντλείται το Θέμα?Αν πάω στο περίπτερο κατα τις 9.00 θα βρώ?Τι πρόβλημα κι αυτό!Να μην μπορείς να βρείς εφημερίδα!Κι αυτοί δεν μπορούν να βγάλουν περισσότερα φύλλα?Κέρδος δεν θα έχουν?

Χαλαρώστε ρε σεις! Σιγά, μόνο τις πρώτες 1-2 φορές συνέβη αυτό. Αυτή την Κυριακή ακόμα και σήμερα αν θέλει κάποιος βρίσκει ΘΕΜΑ σε περίπτερα. Λογικό κάθετι καινούριο, ως Ελληνάρες ορμάμε. Ήταν και χαμηλή τιμή... Δώστου τζάμπα του Έλληνα και δώρα και πάρτου την ψυχή! :p

Link to comment
Share on other sites

Που πήγε το VCD με το ΟΛΑ ?

Άρχισαν να δίνουν και ψιλο-βλακείες (το ANTS το δοκίμασε κανείς?)

Και πήγε και η τιμή 2,5€... Δεν μας τα λένε καλά ! :(

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

να δειτε αυτη την κυριακη πως θα εξαφανιστει το ΘΕΜΑ.... μιας και που η εφημεριδα θα περιεχει τη συνεντευξη του βαβυλη στον μακη....

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το άντζ το δοκίμασα εγώ.Στην αρχή κολάει αλλά άν πατήσεις 2-3 φορές το έντερ θα παίξει.Συμπαθητικό παιχνιδάκι με μυρμήγκια.. :p

Την προϊγούμενη κυριακή πάντως το θέμα το βρήκα στις 4 το μεσημέρι.

Η πρώτη τιμή ήταν τιμή γνωριμίας ρε παιδιά.Ποια κυριακάτικη εφημερίδα που δίνει δώρο Dvd κοστίζει κάτω από 2,5 ευρώ ; Γιατί όσοι θέλετε σκέτη την εφημερίδα, μπορείτε να την βρείτε και χωρίς extra με χαμηλότερη τιμή.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

να δειτε αυτη την κυριακη πως θα εξαφανιστει το ΘΕΜΑ.... μιας και που η εφημεριδα θα περιεχει τη συνεντευξη του βαβυλη στον μακη....

:rolleyes:

 

Σιγα το προσωπο:down:, για να παρουμε την εφημεριδα!

Θα παρω μια εφημεριδα για να ακουσω τι θα πει ενα λαμογιο??:X

Ας τον ακουσει κανενας εισαγγελεας!:whistle:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όσοι θέλετε σκέτη την εφημερίδα, μπορείτε να την βρείτε και χωρίς extra με χαμηλότερη τιμή.

 

 

Μα αυτο ειναι το θεμα.Ολοι θελουν τα extras!

Πως παιρνεις την χρυση ευκαιρια ας πουμε και κρατας μονο το business,τωρα κραταμε τα dvd και πεταμε την εφημεριδα.

Και οι αλλοι εχουν ευρω αντι για νερο στην μπανιερα.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

να δειτε αυτη την κυριακη πως θα εξαφανιστει το ΘΕΜΑ.... μιας και που η εφημεριδα θα περιεχει τη συνεντευξη του βαβυλη στον μακη....

:rolleyes:

Tωρα εγω σαν αφελης να ρωτησω κατι?Πως ειναι δυνατον το Βαβυλη να τον καταζητει ολοκληρη η ελληνικη αστυνομια & να του παιρνει συνεντευξη ο καθε Μακης? :worry: :blink:

 

Σε λιγο απο τεταρτη θα γινουν πρωτη εξουσια μου φαινεται... :mad: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tωρα εγω σαν αφελης να ρωτησω κατι?Πως ειναι δυνατον το Βαβυλη να τον καταζητει ολοκληρη η ελληνικη αστυνομια & να του παιρνει συνεντευξη ο καθε Μακης? :worry: :blink:

 

Σε λιγο απο τεταρτη θα γινουν πρωτη εξουσια μου φαινεται... :mad: :rolleyes:

Μάλλον επειδή δεν μπορεί να τον συλλάβει ο Μάκης... ακόμα... :p

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Σιγα το προσωπο:down:, για να παρουμε την εφημεριδα!

Θα παρω μια εφημεριδα για να ακουσω τι θα πει ενα λαμογιο??:X

Ας τον ακουσει κανενας εισαγγελεας!:whistle:

 

εγω δεν ειπα οτι ειναι σημαντικο προσωπο... αλλα μην γελιομαστε... περα απο αυτους που μεχρι τωρα επαιρναν την εφημεριδα, πολλοι θα την παρουν για αυτο το λογο.... μετρα τους παπαδες μονο!!! :w00t: :) :p :p

Link to comment
Share on other sites

Μα τι τον βάζουν τον φουστάνο..

Ξέρετε τα 100 δωρεάν μυνήματα για ποιά εταιρία θα είναι αυτή τη φορά ;

Πάλι για free2go ; :cry:

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα και πήρα ένα πακέτο free2go :p (Απο το ΓΕΡΜΑΝΟ που δίνει δώρο και το Johnny English)

Μην πάνε χαμένα 500 μηνύματα :p

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα και πήρα ένα πακέτο free2go :p (Απο το ΓΕΡΜΑΝΟ που δίνει δώρο και το Johnny English)

Μην πάνε χαμένα 500 μηνύματα :p

 

 

Καλή κίνηση ;)

Τέτοιες ευκαιρίες ψάχνει η ΤΙΜ... :p :p

 

 

mporei kapoios na mou dosei ta 3 cd me ta best of ola?

 

meno a8hna.......

perimeno pm an exei kapoios thn kalosunh

 

 

Το 3ο VCD το προλαβαίνεις εφόσον αύριο κυκλοφορεί

και μακάρι να μη μείνει κανένας παραπονεμένος :)

(you know...τα γνωστά προβλήματα)

Κι εγώ έχω χάσει το 1ο CD :( αλλα πέφτω λίγο μακριά να πάρει...

Κανείς απο Σαλονίκη παιδιά???? :p :p :p

:google:
Link to comment
Share on other sites

piga stis 10 sto periptero kai den eiche fila...o peripteras mou eipe oti den mporesan na vgaloun polla opos tin alli fora...telika tin vrika sto trito periptero ston dromo mou me elachista antitipa na echou meinei.

 

pantos akomi vlepo oti krataei to vathos kai ta themata tis einai i moni efimerida pou mou pernei 3 ores gia na tin diavaso -molis tora teliosa kai ta periodiaka!!!!-

Link to comment
Share on other sites

Εδώ Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Μόλις εξαντλήθηκε το "Θέμα" από το ψιλικατζίδικο της γειτονιάς μου.

 

Πήρα το τελευταίο φύλο ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Μόλις εξαντλήθηκε το "Θέμα" από το ψιλικατζίδικο της γειτονιάς μου.

 

Πήρα το τελευταίο φύλο ;) :)

 

EΔ στα Τρικαλα εχει ακομα για λιγο. Ο αρχικος πανικος των πρωτων κυριακωψν σταμάτησε. Πιστευω θα ξεφουσκώσει και αυτο.

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Παρα τις αντιρρησεις μου,την πηρε κι ο πατερας μου σημερα,επειδη ηθελε να διαβασει τη συνεντευξη του Βαβυλη...που βεβαια αποδειχτηκε μεγαλη απατη,καθως ειναι μονο 3 σελιδουλες,με ελαχιστα πραγματα(κατι σαν ορεκτικο για τη βραδινη εκπομπη του Μακη μαλλον)...τελικα παλι καταφεραν να κοροιδεψουν τον κοσμο... :mad: :rolleyes:

 

Οσο για την υπολοιπη εφημεριδα,δε με εντυπωσιασε καθολου...ειχε μεν καποια ενδιαφεροντα αρθρα,αλλα δε μπορει σε καμια περιπτωση να συγκριθει με Το Βημα,Ελευθεροτυπια,Καθημερινη κλπ ως προς τον τροπο γραφης & την δημοσιογραφικη ποιοτητα.Μαλλον κουτσομπολιστικη μου φανηκε η περιγραφη ακομα & των πολιτικων θεματων,λες & εβλεπες παραθυρα Ευαγγελατου ηταν... :p Ασε που ηταν αρκετα πυκονγραμμενη & δυσκολοαναγνωστη...

 

Γενικα,μην πεφτετε στην παγιδα...ο,τι λαμπει δεν ειναι χρυσος... ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως την θεωρώ πολύ καλύτερη από την ελευθεροτυπία που έχει καταντήσει εντελώς χλιαρή εφημερίδα (σου δίνει την αίσθηση ότι βαριούνται να γράφουν οι αρθογράφοι της)

 

Επίσης μου 'κανε εντύπωση με βάση όσα διάβασα μέχρι στιγμής η αντικειμενικότητα της.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησε με 170,000 φύλλα και εφτασε τα 255,530 φύλλα μετα απο 4 βδομαδες. Ξεπερασε ολες τις Κυριακατικες εφημεριδες των "Μεγαλοκαρχαριων".

Αυτο τα λεει ΟΛΑ.

Περαν του οτι καθε Κυριακη βγαζει τα μεγαλυτερα σκανδαλα των Κυρίων και κυριών.

Εχει και το Βαβύλη με λαπτοπ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...