Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία, σας ευχαριστώ! Λέω να το αφήσω έτσι προς το παρόν γιατί μου αρέσει ο στοκ. Αν γίνει ενοχλητικό και δεν γίνει κάτι στην επόμενη αναβάθμιση θα βάλω το νοβα.

 

Ακριβώς γι αυτόν τον λόγο κι εγώ δεν το πειράζω

Μου αρέσει και πιστεύω αργά ή γρήγορα θα το κάνουν κι αυτό που μας λείπει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μπορώ να ανεβάσω το screenshot που ήθελα. Η εικόνα είναι jpg, εντός ορίων σε μέγεθος και διαστάσεις (396KB, 1080x1920). Τι λάθος κάνω? Συγνώμη για το offtopic.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μπορώ να ανεβάσω το screenshot που ήθελα. Η εικόνα είναι jpg, εντός ορίων σε μέγεθος και διαστάσεις (396KB, 1080x1920). Τι λάθος κάνω? Συγνώμη για το offtopic.

 

 

 

Χρησιμοποίησε την εφαρμογή Tapatalk. Λογικά μπαίνεις απο browser.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sony Xperia Z2

Oneplus 3T

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μια ερωτησούλα καθώς σήμερα παρέλαβα το τηλέφωνο και έχω την εντύπωση πώς μου έχει σταλεί το 3 και όχι το 3Τ.

 

Ο κωδικός του μοντέλου είναι Α3003. Αυτός θα έπρεπε να είναι ή κάποιος άλλος??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μια ερωτησούλα καθώς σήμερα παρέλαβα το τηλέφωνο και έχω την εντύπωση πώς μου έχει σταλεί το 3 και όχι το 3Τ.

 

Ο κωδικός του μοντέλου είναι Α3003. Αυτός θα έπρεπε να είναι ή κάποιος άλλος??

 

Το κουτί του, στο πλάι, δεν γράφει 3Τ; Όπως εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχετε ξαναδεί αυτό πρώτο σε κατανάλωση οι κλήσεις, είμαι δικαρτος και στη beta 4 αλλά και στη stock το ίδιο το έχω ξαναδεί

dbf403d3f2cb73b1c32f252158da1a1d.jpg121b37fc6b40ca5e13b177054f63d059.jpg4b14413a95bc0a42fb39aa180072c13d.jpg5d4cb12a2f374548b964f609511884e5.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται φίλε vag74. Σε μένα πάντα είναι πρώτες οι κλήσεις. Τώρα π.χ. είναι στο 19%, με 2h 46m 5s και 1010 mAh.

Απλά μου κάνει φοβερή εντύπωση το sot σου. Σε μένα λέει 2h 51m 21s και 353 mAh, με dark theme κιόλας! Πολύ καλά στατιστικά πάντως.

Edited by friends_addict
Link to comment
Share on other sites

Τα έχω όλα ανοιχτά αλλά κυρίως συνδέεται σε δίκτυα wifi(σπίτι, εργασία) και εγώ δεν έχω παράπονο από την αυτονομία απλά με παραξένεψε τα πόσα mah καταναλώνουν οι κλήσεις

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά 160 Ελληνικούς χαρακτήρες στα μηνύματα πώς μπορούμε να έχουμε??

Στην στοκ εφαρμογή δε γίνεται.

Βάλε το messenger της Google

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο με εντυπωσίασε παιδιά.. Δεύτερη φόρτιση ακόμα!8c02346838a5a17b08f73d5988fcd2a8.jpg0f7dc7404ed6b73eab1cdfcebe9d6a55.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως βλέπετε τα στατιστικά; έφτασε μέχρι 14% περίπου και μετά το έβαλα για φόρτιση. Απλά ξέχασα να τα βγάλω φωτογραφία.... cadaec7137a811b05b461309095353fd.jpg2c1217359de714789a504f8b56394d7d.jpg680c7432e6c5492dcf2f0daac3079d77.jpg8ab7021c0195fd89cabb5c9065fcc81e.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο με εντυπωσίασε παιδιά.. Δεύτερη φόρτιση ακόμα!8c02346838a5a17b08f73d5988fcd2a8.jpg0f7dc7404ed6b73eab1cdfcebe9d6a55.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Ποια έκδοση χρησιμοποιείς φιλε μου, γιατί έχουμε διαφορετικά εικονίδια και με προβλημάτισε!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sony Xperia Z2

Oneplus 3T

Link to comment
Share on other sites

Aex phoenix rom με θέμα mono art.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Αξίζει; Δεν είδα και τρελές κριτικές; Πως και πηγες εκεί;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sony Xperia Z2

Oneplus 3T

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάτι aosp based με στοιχεία στοκ. Δεν βρήκα κάτι άλλο εκτός από αυτήν και την du.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες στο ΟΕΜ ευρετήριο, σε μια επαφή που έχω δύο τηλέφωνα, πως γίνεται να αλλάξω την προεπιλογή κλήσης;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες στο ΟΕΜ ευρετήριο, σε μια επαφή που έχω δύο τηλέφωνα, πως γίνεται να αλλάξω την προεπιλογή κλήσης;

Θα ανοίξεις την επαφή. Σου βγάζει τον έναν αριθμό. Πατάς το βελάκι που έχει κάτω αριστερά για να αναπτυχθεί όλο το μενού. Σου βγάζει και τους άλλους πιθανούς αριθμούς.

Πατάς παρατεταμένα στον αριθμό που θέλεις και επιλέγεις " set as default".

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάτι aosp based με στοιχεία στοκ. Δεν βρήκα κάτι άλλο εκτός από αυτήν και την du.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

DU σίγουρα δεν αξίζει. Πολλα bugs και πολλα encrypted προβλήματα. Δυσκόλεψε πολύ κόσμο! Αν και δεν ξέρω πολλα πράγματα και τωρα "ψάχνομαι" διαπίστωσα οτι η official rom είναι οτι καλύτερο. Εύκολα μπαίνει, λίγα bugs, καλύτερη υποστήριξη και πιο σταθερή. Παιδιά εσείς τι πιστεύετε ;;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sony Xperia Z2

Oneplus 3T

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο με ενα μηνα βαρετης χρησης καθημερινα ειναι αψογο. Η μπαταρία μετα την αναβαθμιση βγαζει περιπου 7 ωρες με ανοικτη οθονη. Μου κανει εντυπωση που μπορει να παιζω πολλη ωρα ενα παιχνιδι και δεν ζεσταινεται σχεδον καθολου σε αντιθεση με το μεχρι προτινος τηλεφωνο μου note 4 sam που επαιρνε φωτια κυριολεκτικα. Το μονο προβλημα που εχω ειναι οτι στην ανοικτη ακροαση αυτος που με καλει δεν ακουει καλα ουτε καθαρα. Δεν ξερω αν επηρεαζει η θηκη η οριτζιναλ που του εχω. Αντιμετωπιζει αλλος το ιδιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό με τις φωνητικές κλήσεις μπορείτε να το τσεκαρετε άμα διαιρεσετε τα λεπτά κλήσεις με τα mah πόσο σας βγάζει εμένα είναι πάντα πάνω από 6mah/min

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...