Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έβαλα beta 6 και έχω θέμα με διπλοτυπες επαφές έχει κάποιος άποψη;

 

Contacts -> Settings -> Contacts display -> Contacts to display -> Customize -> Google -> αφαιρούμε το starred in android, και οτιδήποτε δεν θέλουμε από τα contacts άλλης εφαρμογής

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια απορία, στην πρώτη αρχική οθόνη έχει επιλογή για σημείωση, με βολέψε πολύ, αυτές αποθηκευονται κάπου;

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Contacts -> Settings -> Contacts display -> Contacts to display -> Customize -> Google -> αφαιρούμε το starred in android, και οτιδήποτε δεν θέλουμε από τα contacts άλλης εφαρμογής

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Ευχαριστώ φίλε :o

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε :o

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ο καινουριος Launcher υποστηριζει τα προεπιλεγμενα εικονιδια που ειχε ο παλιος η εχει μονο τα rifon και dives?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις τον yubrowser? Εμένα φενεται να ήταν αυτό το πρόβλημα, από την στιγμή που τον απεγκατεστησα , δεν έχει ξανατυχει

όχι δεν τον έχω. Αν το ξανακάνει θα δω τι άλλες εφαρμογές μπορεί να έχουν θέμα. Στο έκανε εκεί στα χαμηλά της μπαταρίας ε;

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν τον έχω. Αν το ξανακάνει θα δω τι άλλες εφαρμογές μπορεί να έχουν θέμα. Στο έκανε εκεί στα χαμηλά της μπαταρίας ε;

Δεν παρατηρήθηκε μόνο στα χαμηλά, απλά μετα από από σερφαρισμα μέσω του συγκεκριμένου browser, παγωνε η οθόνη 2-3 δευτερόλεπτα, χωρίς απόκριση, και μετά έκλεινε....και μόνο μέσω power button Kai volume up άνοιγε.

Τώρα όμως μετά την απεγκατεστησα του yubrowser όπως προείπα όλα καλά.

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Δεν παρατηρήθηκε μόνο στα χαμηλά, απλά μετα από από σερφαρισμα μέσω του συγκεκριμένου browser, παγωνε η οθόνη 2-3 δευτερόλεπτα, χωρίς απόκριση, και μετά έκλεινε....και μόνο μέσω power button Kai volume up άνοιγε.

Τώρα όμως μετά την απεγκατεστησα του yubrowser όπως προείπα όλα καλά.

 

ο yubrowser που βρίσκεται να τον απεγκαταστήσω και εγώ?

Link to comment
Share on other sites

ο yubrowser που βρίσκεται να τον απεγκαταστήσω και εγώ?

 

 

 

Δεν είναι στις stock εφαρμογές... Μόνο άμα τον έχεις κατεβάσει εσυ απο play store

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sony Xperia Z2

Oneplus 3T

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι στις stock εφαρμογές... Μόνο άμα τον έχεις κατεβάσει εσυ απο play store

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sony Xperia Z2

Oneplus 3T

 

ok george τότε δεν τον έχω

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε beta 6... Την έβαλα! Περιμένω 2-3 μέρες και στα θα ανεβάσω φωτογραφίες με στατς

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sony Xperia Z2

Oneplus 3T

Link to comment
Share on other sites

Beta 6 από μένα όλα ανοιχτά με πολύ ομιλία σήμερα κυρίως χρήση με wifi και όταν δεν είχα wifi αυτόματη σύνδεση με 4g φυσικά δύο κάρτες και συνχρονισμους από δύο mail, πλήρως ικανοποιημένος από την απόδοση της μπαταρίαςb6e39f7df895c059db53a93d05e8dd3a.jpg78fe3e63f234cd2b4e52017168aac65c.jpg768e175dd3eab7e71f07f66b52b5a18e.jpgce0547a104837c7ff3ee1e991712edac.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με Beta 6. Όλα καλά εκτός από τις επαφές. Δε δουλεύει η αναζήτηση. Το είδα και στο Forum της OnePlus. Έχει δει κανείς κανένα fix?

 

Sent from me

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με Beta 6. Όλα καλά εκτός από τις επαφές. Δε δουλεύει η αναζήτηση. Το είδα και στο Forum της OnePlus. Έχει δει κανείς κανένα fix?

 

Sent from me

Τι εννοείς;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λετε να ισχυουν οι νεες διαροες?

https://techblog.gr/mobile/oneplus-5-snapdragon-835-6gb-ram-3600mah-battery-2755/

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Λετε να ισχυουν οι νεες διαροες?

https://techblog.gr/mobile/oneplus-5-snapdragon-835-6gb-ram-3600mah-battery-2755/

 

Ισχύουν-δεν ισχύουν,έχουμε κινητό για 1.5-2 χρόνια ακόμα...:):p:D

Link to comment
Share on other sites

Ισχύουν-δεν ισχύουν,έχουμε κινητό για 1.5-2 χρόνια ακόμα...:):p:D

 

Σαφεστατα! Αλλα αν η μπαταρια κυμανθει σε αυτα τα επιπεδα θα ειναι ιδανικο! Ισως ο μονος λογος που δε θα πηγαινα στο καινουριο αν οι φημες για τα 3.000mAH ειναι πραγματικες.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με Beta 6. Όλα καλά εκτός από τις επαφές. Δε δουλεύει η αναζήτηση. Το είδα και στο Forum της OnePlus. Έχει δει κανείς κανένα fix?

 

Sent from me

Φίλε εμένα μια χαρά δουλεύει...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,και'γω στη παρέα σας απο σήμερα.

Άφησα ενα s7 edge και πήρα ενα 128αρι.

Πολύ δυνατό φαίνεται στο στήσιμο και εγκατάσταση εφαρμογών, όπως θυμάμαι και το 3 που είχα πριν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε και εγώ την ίδια διαδρομή έκανα πριν 3 μήνες και δεν το έχω μετανιώσει, άψογη συσκευή σε όλα της

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειχα αφησει χτες το κινητο με 35% μπαταρια το βραδυ και το πρωι ειχε σβησει με συστημα android να ειναι στο 15% ειναι stock 7.1.1 4.1.3 πριν απο τις τελευταιες 2 αναβαθμισεις δουλευε τελεια μου το εχει ξανακανει επισης μερικες φορες παταω την καμερα και μαυριζει η οθονη και δεν δειχνει τπτ κολαει.ολες οι αναβαθμισεις μεσω οτα.τι μπορει να φταει?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...