Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειχα την ιδια εντυπωση αμεσως μολις περασα την 7. Αλλα μετα απο κανα δυο φορτισεις εδειξε τη βελτιωση. Θελω να πω οτι μετα απο καμποσες μερες θα δεις πραγματικα αν ειναι καλυτερη ή χειροτερη.

 

 

 

:lol::p:D:):O (η κορη μου με εβαλε να προσθεσω χαρουμενες φατσουλες για να τις δει)

 

 

 

Και εμένα μου φαίνεται χειρότερη η μπαταρία. Ήθελα να το αποφύγω αλλα θα το τραβήξω το hard reset όπως φαίνεται.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εμένα μου φαίνεται χειρότερη η μπαταρία. Ήθελα να το αποφύγω αλλα θα το τραβήξω το hard reset όπως φαίνεται.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Έχω μετά την αναβάθμιση δεν είδα διάφορα

Τώρα που έκανα επαναφορά σαν να βλέπω μία μεγαλύτερη κατανάλωση

Εντελώς ανάποδο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τάσο θα πας στις επιλογές για προγραμματιστές και θα δεις αν είναι ενεργοποιημένη η λειτουργία ύπνου αλλιώς θα την ενεργοποιήσεις και μετά στις ρυθμίσεις μπαταρία επάνω δεξιά στις 3 τελιτσες θα ενεργοποιήσεις την επιβεβλημένος ύπνος και αδρανοποίηση και μετά από 2 μέρες περιμένω τις εντυπώσεις σου,το aggressive doze δουλεύει άριστα στην 7.1.1

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τάσο θα πας στις επιλογές για προγραμματιστές και θα δεις αν είναι ενεργοποιημένη η λειτουργία ύπνου αλλιώς θα την ενεργοποιήσεις και μετά στις ρυθμίσεις μπαταρία επάνω δεξιά στις 3 τελιτσες θα ενεργοποιήσεις την επιβεβλημένος ύπνος και αδρανοποίηση και μετά από 2 μέρες περιμένω τις εντυπώσεις σου,το aggressive doze δουλεύει άριστα στην 7.1.1

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάπου το διάβασα αυτό αλλά δεν ήξερα αν χρειαζόταν να το πειράξω.

By default δεν δουλεύει;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όχι αυτό που είναι στις ρυθμίσεις της μπαταρίας δεν δουλεύει από default είναι το aggressive doze

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι αυτό που είναι στις ρυθμίσεις της μπαταρίας δεν δουλεύει από default είναι το aggressive doze

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οκ θα το δοκιμάσω αλλά όχι σήμερα. Θέλω να δω πως θα πάει έτσι η συσκευή χωρίς να πειράξω κάτι.

Νομίζω ότι δουλεύει πιο γρήγορα από όταν έκανα επαναφορά

Πιο πριν το είχα δύο μέρες και δεν είχα βάλει μέσα πάνω από 10 εφαρμογές

Κρίμα που κάθε φορά χρειάζεται επαναφορά για να δεις σωστό αποτέλεσμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζεις κάτι είναι το aggressive doze της 7.1.1 απλά η OnePlus το έχει απενεργοποιήσει από default γιατί στην 7.0 είχε θέματα,σε όσες 7.1.1 έχω βάλει στο nexus 6p και nexus 7 δεν υπάρχει καν ρύθμιση για απενεργοποίηση, είναι καθαρά στοκ ρύθμιση

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζεις κάτι είναι το aggressive doze της 7.1.1 απλά η OnePlus το έχει απενεργοποιήσει από default γιατί στην 7.0 είχε θέματα,σε όσες 7.1.1 έχω βάλει στο nexus 6p και nexus 7 δεν υπάρχει καν ρύθμιση για απενεργοποίηση, είναι καθαρά στοκ ρύθμιση

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εννοώ θέλω να δω πως τα πηγαίνει χωρίς το aggressive doze για να έχω πιο σφαιρική εικόνα και μετά που θα το πειράξω

 

Πριν την επαναφορά εργοστασιακών στην οθόνη κλειδώματος κάτω αριστερά είχε το τηλέφωνο. Το έπιανες και ξεκλειδωνες απευθείας για να κάνεις κάποια κλήση.

Τώρα μου έχει το voice assistant

Για ποιον λόγο;

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αυτος είναι ένας τυπικός κύκλος φόρτισης προσωπικής χρήσης.8e6e0855f481f604cd8c10183cdde998.jpg8d08fd6e7e9b9654a6a5f0f16e14041a.jpgfa7bdda4534241d0b548705fc51af4a3.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Στο aggressive doze πρέπει να ενεργοποιήσουμε και την επιλογή για κάθε εφαρμογή κάτω από τον κεντρικό διακόπτη;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες αυριο παρουσοαζει το συλλεκτικο μαυρο,τωρα μολις μπηκα στο site.διαβασα οτι θα ειναι διαθεσιμο κ σε εμας!!!

 

Δεν μου αρέσει

Χάνει από εμφάνιση. Κρύβει όλο το ωραίο αλουμίνιο της συσκευής.

Όπως και στο iPhone 7 δεν μου αρέσει το μαύρο.

Το χρώμα από το 6s είναι πιο ωραίο

Γενικά το αλουμίνιο μου αρέσει σε αυτό το space grey

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Στο aggressive doze πρέπει να ενεργοποιήσουμε και την επιλογή για κάθε εφαρμογή κάτω από τον κεντρικό διακόπτη;

Όχι αν το ενεργοποιήσεις, ουσιαστικά, δεν μπαίνει σε doze η εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί καταναλώνει η μπαταρία παραπάνω από ότι στην 7.0; Βλέπω στα στατιστικά ότι η χρήση του συστήματος είναι παραπάνω από ότι ήταν πριν
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Άστο Τάσο κάνα δύο μέρες να μάθει τον χειρισμό σου το doze

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άστο Τάσο κάνα δύο μέρες να μάθει τον χειρισμό σου το doze

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν το έχω ανοίξει αυτό που μου είπες. Απείραχτο το έχω όπως ήταν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει το απλό doze θα μάθει το aggressive doze είναι κάτι πιο ιδιαίτερο

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει το απλό doze θα μάθει το aggressive doze είναι κάτι πιο ιδιαίτερο

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οκ κατάλαβα.

Αν θυμάμαι καλά και όταν το πήρα το τηλέφωνο μία μέρα κάπως έτσι έκανε. Μετά έστρωσε. Για να δούμε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά το update είχα θέμα με το WiFi συνέχεια έκλεινε και έκανα δυστυχώς factory. Έστρωσε τώρα και από μπαταρία καλά πάει. Πάντως μετά κάθε update έχει κολλήματα και καλό είναι το reset. Αλλά δεν κάνουμε δουλειά έτσι κάθε update να θες reset. Edited by snakething
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μόνο καλά, εσύ δικαρτος κα έχεις εκπληκτικό sot.

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Off topic

Θέλω συσκευή με τα σωθικά του 3T, οθόνη και κάμερα S7 edge (εννοώ μέγεθος όχι καμπυλότητα) και ηχεία Nexus 6p. Και φυσικά matte black Γίνεται ;;;;

Off topic end

 

Πολύ δυνατή η αυτονομία του πάντως. Και όσο περνάνε οι μέρες η 7.1.1 στρωνει και καλύτερα. Ελπίζω να βελτιώσουν κι άλλο την κάμερα σε επόμενη αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το opera VPN το έχετε πάντα στη συσκευή ή μόνο όταν έρχεται αναβάθμιση για να κάνετε γρηγορότερα το update?Ρωτάω γτ τρώει αρκετή μπαταρία όταν είναι μονίμως ανοιχτή η εφαρμογή

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

όχι μόνο για να βάλεις την αναβάθμιση

 

Το έσβησα γτ και μπαταρία έτρωγε παραπάνω και μου έκανε το ιντερνέτ πιο αργό!Επίσης όταν το είχα γυρίσει σε Ολλανδία για να έρθει η αναβάθμιση δεν το ξαναλλαξα και έμεινε εκεί ,πειράζει;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει το εξής.

Κατά την περιήγηση μου εδώ στο myphone πολλές φορές ο chrome σταματάει να φορτώνει την σελίδα.

Ξανά πατάω πχ στο νήμα του 3t και πάλι παγώνει το φόρτωμα. Στις 2-3 φορές μετά που κάνω ανανέωση την σελίδα ξεκολλάει.

Δίπλα έχω το iPhone και μπαίνει κανονικά.

Άρα πρόβλημα του δικτύου στο σπίτι το αποκλείω. Μου το κάνει και με τα δεδομένα ανοιχτά.

 

Παίζει τίποτα με το WiFi η τον chrome στην συσκευή;

Μερικές φορές παγώνει και το Instagram και ενώ έχω ιντερνετ, μου γράφει η ροή δεν ανανεώθηκε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...