Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

T9 έχεις γράψει και στο τίτλο...

 

Ακομα και στη παράθεση που σου έκανα με το λινκ του kimovil Τ9 σου έχω παραθέσει....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να το αλλαξω, αλλα δεν εχει αλλαξει ακομα, sto link δεν το προσεξα στο ταμπλετ μου εμφανιζει 2 κινητα... οπως και να εχει μεταξυ t7 και doogee y6 ειμαι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα.Εφτασε η ωρα να αλλαξω το παλιο μου κινητο (Jiayu S3 Advanced) και ψαχνομαι για κατι καινουργιο.Επειδη εχω καιρο που δεν παρακολουθαω την αγορα της κινας θα ηθελα να ακουσω την γνωμη σας.Κοιταω για κινητο με πολυ καλη καμερα και με μπατζετ 300-350 Ευρω.Ακουω τις προτασεις σας
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και χρόνια πολλα.

Ειναι μεταξύ δυο κινητών για την κοπέλα μου.

Το Sony Xperia c4 και το LG K10 dual.

Συγκρίνοντας τα δεν υπάρχουν τρελές διάφορες. Το Sony ειναι βέβαια πιο παλιό.

Για χρήση κανονική χωρις παιχνίδια ποιο θα προτείνεται; Να πως οτι δεν τις αρέσουν κινεζικά τύπου xiaomi.

Η τιμή για το Sony ειναι στα 160 και για το lg στα 130.

Ευχαριστω για την βοήθεια.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by karlosamos
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

 

Διαβάζοντας τις δύο επιλογές σου,θα έτεινα περισσότερο προς το SONY,με γνώμονα οτι ίσως θα έχει καλύτερη κάμερα (exmor r φακός), οθόνη αλλά και τις θεωρώ καλύτερες συσκευές συνολικά απο τα LG,με βάση προσωπική εμπειρία καθαρά.

Πάντως, θα έκανα μια προσπάθεια για XIAOMI,και συγκεκριμένα το REDMI NOTE 3 PRO.Έχει γίνει απο τα best seller της αγοράς,κι όχι άδικα.Ελπίζω να βοήθησα!

 

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Έχει ένα βελάκι δεξιά... Στη μέση δίπλα στην βαθμολογία του leagoo

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω επειδή εχω εδώ και ένα χρονο το s6 και είμαι ικανοποιημένος αρκετα, θα αξιζε να το δωσω και να παρω το s7? αξιζουν τα παραπανω 100-150 €?
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον ψαχνεις για κάτι με πολυ καλη κάμερα.Μονο το lg g5 se μου έρχεται στο μυαλό.Και αν δεν εχεις θεμα με windows,ειναι σε πολυ καλη τιμή το 950xl.
Link to comment
Share on other sites

Εχω απο χθες εχω κολλησει πολυ με το op3t και το σκεφτομαι πολυ να κανω το αλμα στο μπατζετ.Ενταξει για φωτογραφια δεν ειμαι και φωτογραφος απλα θελω να αποφυγω επιλογες οπως το jiayu που σε χαμηλης φωτεινοτητας φωτογραφιες γεμιζε η οθονη σταμπες,σταμπες!Τωρα το lumia δεν ξερω κατα ποσο θα με βολεψει το λειτουργικο του μιας και δεν το εχω ξανα πιασει στα χερια μου.Τωρα μεταξυ lumia και op3t πιστευω το 2ο ειναι πολυ ανωτερο αλλα υπαρχει και μεγαλη διαφορα στην τιμη!Ειμαι σε μεγαλο διλημμα αλλα βλεπω να κλεινω προς το op3t
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω καινούργιο κινητό και μετά από όσα έχω διαβάσει σχετικά είμαι ανάμεσα σε xperia x performance, το Huawei p9 και το Huawei honor 8. Επειδή δεν αγοράζω συχνά νέα κινητά θέλω κάτι που να το έχω για τα επόμενα 3 χρόνια τουλάχιστον. η χρήση μου είναι κυρίως ίντερνετ κλήσεις viber fd και θέλω να έχει μια καλή κάμερα. θα ήθελα την βοήθεια σας γιατί δεν μπορώ να καταλήξω στην επιλογή ενός από τα τρία. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε ολους καλη χρονια !τις επομενες μερες θελω να αγορασω κινητο και και εχω ως κυρια υποψηφια τα xiaomi redmi note 3 pro και το redminote 4.το κινητο που θα παρω θα το κρατησω το λιγοτερο δυο χρονια οποτε θελω να ειναι δυνατο και με ενδιαφερει κυριως η αυτονομια της μπαταριας να ειναι πολυ γρηγορο στο ιντερνετ και να μπορω με ανεση να παιζω καποια παιχνιδια και να βλεπω βιντεο!!οποιος μπορει ας βοηθησει!!
Link to comment
Share on other sites

Οποιο και να παρεις απο τα 3 θα σου βγαλει ευκολα τα 3 χρονια που λες μιας και τα 3 ειναι κορυφαια τηλεφωνα

Προσωπικα βλεπω ως πιο πληρες και πιο ισορροπημενο το P9

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Έκανα τη μετάβαση από Nexus 6p σε OP3 και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Εάν εξαιρέσεις την φωτογραφία, που σε αυτόν το τομέα το Nexus είναι ανώτερο, το OP 3 κάθε μέρα με εκπλήσσει. Με βλέπω να μένω εδώ για καιρό.

 

Πιστεύω ότι αξίζει τα παραπάνω χρήματα σε σχέση με το Lumia και έχει πολύ καλύτερη μεταπώληση.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποσο τα βρισκεις αυτα?

Αν κινείσαι στα 400 δες το 1+3(τ) ή το σαμσνουνγκ σ7

 

Αλλιως το π9 ειναι σουπερ επιλογη

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

περίπου στα 380 ευρώ ξεκινάνε οι τιμές στο σκρουτζ για το performance και το p9. μεταξύ των 2 ποιο θεωρείτε ότι έχει καλύτερη κάμερα;
Link to comment
Share on other sites

Δε θα επέλεγα Sony γιατί δε μου αρέσει το UI αλλά και δεν υπάρχει προοπτική για καλή υποστήριξη.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω επειδή εχω εδώ και ένα χρονο το s6 και είμαι ικανοποιημένος αρκετα, θα αξιζε να το δωσω και να παρω το s7? αξιζουν τα παραπανω 100-150 €?

 

Δεν ειχα ποτε το S6 αλλα αν σκεφτεις οτι το S7 εχει SD,4GB ram,καλυτερη καμερα,και την αδιαβροχοποιηση πιστευω οτι ειναι αναβαθμηση...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...