Jump to content

Google Pixel


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι!!!είχα nexus κινητά.μ αρέσει το καθαρό λειτουργικο. Είναι πολύ τίμιο κινητό.και η φωτογραφική του αξιοπρεπέστατη.την δοκίμασα σήμερα

 

 

Στάλθηκε από το Pixel μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 160
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι!!!είχα nexus κινητά.μ αρέσει το καθαρό λειτουργικο. Είναι πολύ τίμιο κινητό.και η φωτογραφική του αξιοπρεπέστατη.την δοκίμασα σήμερα

 

 

Στάλθηκε από το Pixel μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

"τίμιο" είναι το mi A1, το moto Z play. To Pixel είναι τούμπανο.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Αξιζει να πουλησω το mi note 3 και να παρω αυτο στα 300€?

Υποστηριζει ελληνικα;

Επισης, απο εδω ειναι αξιοπιστο; https://m.ebay.com/itm/New-Sealed-Factory-Unlocked-GOOGLE-Pixel-Black-White-Blue-32GB-Android-Phone/253537781291?epid=229448440&hash=item3b0807862b:m:mhai8ae5XRLVD_LdvxHkbcA&varId=552728929901

Edited by kosrafpar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα παιδιά,

Καμμία καλή ιδέα για θήκη ή tempered glass? Ψάχνω να βρω της Nillkin κάτι αλλά δεν βλέπω να υπάρχει στην Ελλάδα. Για την buypeel τι έχετε να πείτε;

Θενξ!

Carpe Diem

http://www.custominsight.com/services/bmw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Μια ερώτηση στους κατόχους του μικρού Google Pixel. Η μπαταρία είναι ικανοποιητική; Βγάζει τη μέρα; Προσωπικά είμαι κάτοχος του μικρού Pixel 2 αλλά σκέφτομαι να χτυπήσω το πρώτο Pixel τώρα που έχει πέσει η τιμή του για τη γυναίκα. Το Pixel 2 είναι αρκετά καλό ως προς την μπαταρία. Ξέρω ότι το πρώτο δεν είναι τόσο efficient λόγω επεξεργαστή, αλλά το θέμα είναι πόσο χειρότερο είναι; Το Pixel 2 μέχρι στιγμής ξεκινώντας στο 100% τη μέρα ποτέ δεν έχει χρειαστεί φόρτιση πριν τον βραδινό ύπνο. Οι μόνες περιπτώσεις που χρειάστηκε top-up ήταν σε ταξίδια που έβγαζα φωτο+βίντεο όλη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Μια πλήρη φόρτιση, μου δίνει περίπου 2 με 2 και κάτι ώρες SOT. Όλα ανοιχτά όμως, συνέχεια, Wi-Fi, BT, Data, NFC, GPS..

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

2 ωρες, ποσο καιρο εχεις τη συσκευη? τραγικοι χρονοι μου ακουγεται
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν 10 μήνες. Δεδομένου του μεγέθους της, 2770, νομίζω πως είναι οκ. Στις 2 ώρες έχω ένα ολόκληρο 24ωρο σχεδόν από φόρτιση σε φόρτιση. Έχω βγάλει και 4 ώρες SOT, αλλά στο 12ωρο ήθελε φόρτιση.

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Και μένα λίγο μου φαίνεται. Αλλού οι περισσότεροι λένε για περίπου 4 με 5 ώρες SOT.

Σε κάθε περίπτωση το θέμα είναι να τελειώνει τη μέρα με τουλάχιστον 20% remaining, παίζει ή δεν είναι εφικτό χωρίς top-up; Το Pixel 2 έχει τελειώσει μέρα και με 50%, συνήθως είναι στο 30% με 35%.

Link to comment
Share on other sites

Όπως το δουλεύω εγώ, με max brightness παντού και πάντα, από το πρωί μέχρι το απογευματοβραδο που γυρνάω σπίτι έχω ένα 30αρι υπόλοιπο.

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σας ! Έχετε βάλει Android P Beta? Έχει κανείς το πρόγραμμα της Alpha bank να μου πει αν δουλεύει? Είμαι εξωτερικό και καίγομαι να το περάσω αλλά με κομπλαρει αυτό !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ! Έχετε βάλει Android P Beta? Έχει κανείς το πρόγραμμα της Alpha bank να μου πει αν δουλεύει? Είμαι εξωτερικό και καίγομαι να το περάσω αλλά με κομπλαρει αυτό !

 

Μια χαρά δουλεύει η εφαρμογή Alpha Bank με Android 9 beta, δεν έχω κανένα πρόβλημα.

992
Link to comment
Share on other sites

Το εφε με τα χρωματα της google οταν παταμε το κεντρικο κουμπακι απο τα on screen πως εμφανιζεται;

 

 

Link to comment
Share on other sites

To e-banking app μια χαρά, το wallet ούτε κατά διάνοια..

Καλησπέρα σας ! Έχετε βάλει Android P Beta? Έχει κανείς το πρόγραμμα της Alpha bank να μου πει αν δουλεύει? Είμαι εξωτερικό και καίγομαι να το περάσω αλλά με κομπλαρει αυτό !

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Το εφε με τα χρωματα της google οταν παταμε το κεντρικο κουμπακι απο τα on screen πως εμφανιζεται;
Αν έχεις γλώσσα τα Αγγλικά στη συσκευή σου, θα εμφανιστεί

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις γλώσσα τα Αγγλικά στη συσκευή σου, θα εμφανιστεί

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος που έχει το GSam Battery Monitor εγκατεστημένο να βάλει ένα screenshot να δω τα averages σε πραγματική χρήση; Μιλάω πάντα για το μικρό original Pixel.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπερβολικη ησυχια εχει πεσει στο νημα...αμα το κινητο ειναι απροβληματιστο.......:p

 

 

Link to comment
Share on other sites

Υπερβολικη ησυχια εχει πεσει στο νημα...αμα το κινητο ειναι απροβληματιστο.......:p
Τα έχουν λίγοι τα τηλέφωνα αυτά φίλε μου, γι'αυτό. Και αυτοί οι λίγοι είναι και γνώστες κιόλας...

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα έχουν λίγοι τα τηλέφωνα αυτά φίλε μου, γι'αυτό. Και αυτοί οι λίγοι είναι και γνώστες κιόλας...

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εντελως απροβληματιστο και καμερα που ειναι απο τις καλυτερες και σημερα!

τουμπανο σκετο!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παίδες επειδη πρόσφατα αγόρασα το κινητο, με τι καλώδιο το συνδέεται με PC που έχει μόνο USB-A για μεταφορά δεδομένων? Μόνο type-c είχε μέσα στο κουτι.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες επειδη πρόσφατα αγόρασα το κινητο, με τι καλώδιο το συνδέεται με PC που έχει μόνο USB-A για μεταφορά δεδομένων? Μόνο type-c είχε μέσα στο κουτι.

 

Εμένα είχε 2 καλώδια, ένα A σε C και ένα C σε C...

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...