Jump to content

Moto G4 play


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και για αναπαραγωγή βίντεο ?

 

Στάλθηκε από το D5803 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 191
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και για αναπαραγωγή βίντεο ?

 

Στάλθηκε από το D5803 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

MX player

Για μουσική χρησιμοποιώ το shuttle

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση ως προς τι φορτιστή χρησιμοποιείτε

δοκίμασα πάλι να το βάλω με τον φορτιστή του s6 που είχα και μετά απο λίγη ώρα φόρτισης ακούγεται ενα σφύρισμα απ τον φορτιστή σαν coil while και εμφανίζεται σαν ενα κομπιασμα στην συσκευή.

με τον εργοστασιακό του δεν κάνει το παραμικρό αλλα μερικές φορές δεν μπορώ να το περιμένω να φορτίσει.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κάνουν μερικοί φορτιστές. Ίσως έχει να κάνει με τα στοιχεία που χρησιμοποιούν που ενδεχομένως δεν είναι ίδια ποιοτικά σε όλους. Για το δικό μου moto x play έχω αγοράσει 2 σαν αυτούς που έχει το s7, ο ένας από τους 2 κάνει θόρυβο. Ο εργοστασιακός σε ένα Nexus 5 που είχα έκανε το ίδιο επίσης. Χωρίς επίπτωση στη συσκευή πάντα.

 

Είναι quick charge ο συγκεκριμένος; Με άλλη συσκευή έχεις δοκιμάσει;

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κάνουν μερικοί φορτιστές. Ίσως έχει να κάνει με τα στοιχεία που χρησιμοποιούν που ενδεχομένως δεν είναι ίδια ποιοτικά σε όλους. Για το δικό μου moto x play έχω αγοράσει 2 σαν αυτούς που έχει το s7, ο ένας από τους 2 κάνει θόρυβο. Ο εργοστασιακός σε ένα Nexus 5 που είχα έκανε το ίδιο επίσης. Χωρίς επίπτωση στη συσκευή πάντα.

 

Είναι quick charge ο συγκεκριμένος; Με άλλη συσκευή έχεις δοκιμάσει;

 

Sent from my XT1562

 

θα σου απαντήσω σε ενα ενα.

τον φορτιστή τον έχω κανενα χρόνο μπορεί και παραπάνω και δεν το εχω ξανα-ακούσει να κάνει έτσι ποτέ.

με αυτό φόρτιζα ενα δανεικό s3 Που είχα και το powerbank που έχω και είχα και δεν έχει τσινίσει σε κανένα απο αυτά.

ουτε σε αλλο κινητό ποτέ μιας και παλαιότερα μπορεί να εβαζα και το lumia 435 μου αν βιαζομου και δεν ειχε μπαταρία.

 

ο φορτιστής ναι ειναι quick charge αλλα δοκίμασα και με αλλο καλώδιο που δεν ειναι για QC και παλι σφύριξε ελαφρώς(εκτος κ αν δεν παίζει ρολο τουτο)

 

edit εντωμεταξύ διαβασα στον φορτιστή οτι ειναι adaptive fast charge.

 

επίσης κάτι άλλο που παρατήρησα,οταν το συνδέω στον συγκεκριμένο φορτιστή,στην οθόνη κλειδώματος εμφανίζεται

"φορτιση(απομένει 1 ωρα και 9λ) " πχ ενω με τον δικό του φορτιστή δεν το εμφανίζει.

αυτο σημαίνει οτι μπαίνει σε QC mode;

Edited by mivechris

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα

 

Έβαλα την εφαρμογή what's up για να βλέπω τα υπόλοιπα μου κλπ

 

Πάω να την ανοίξω μου ζητάει άδεια για επαφές, κάνω επιτρέπεται και μου βγάζει ότι πρέπει να απενεργοποιήσω την σχεδίαση επικάλυψης .

 

Ότι και να δοκίμασα για να το κάνω δεν πέτυχε.

 

Ουσιαστικά δεν μου ανοίγει την εφαρμογή γιατί δεν μπορώ να απενεργοποιησω αυτό που λέει .

 

Τι πρέπει να κάνω?

 

Στάλθηκε από το D5803 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Ειναι feature της ΜΜ.

Πήγαινε settings - apps - (γραναζι πανω δεξια) βρες την εφαρμογή από την λίστα και τσεκαρε να είναι ο διακόπτης στο off.

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

θα σου απαντήσω σε ενα ενα.

τον φορτιστή τον έχω κανενα χρόνο μπορεί και παραπάνω και δεν το εχω ξανα-ακούσει να κάνει έτσι ποτέ.

με αυτό φόρτιζα ενα δανεικό s3 Που είχα και το powerbank που έχω και είχα και δεν έχει τσινίσει σε κανένα απο αυτά.

ουτε σε αλλο κινητό ποτέ μιας και παλαιότερα μπορεί να εβαζα και το lumia 435 μου αν βιαζομου και δεν ειχε μπαταρία.

 

ο φορτιστής ναι ειναι quick charge αλλα δοκίμασα και με αλλο καλώδιο που δεν ειναι για QC και παλι σφύριξε ελαφρώς(εκτος κ αν δεν παίζει ρολο τουτο)

 

edit εντωμεταξύ διαβασα στον φορτιστή οτι ειναι adaptive fast charge.

 

επίσης κάτι άλλο που παρατήρησα,οταν το συνδέω στον συγκεκριμένο φορτιστή,στην οθόνη κλειδώματος εμφανίζεται

"φορτιση(απομένει 1 ωρα και 9λ) " πχ ενω με τον δικό του φορτιστή δεν το εμφανίζει.

αυτο σημαίνει οτι μπαίνει σε QC mode;

 

Πιστεύω πως εξηγείται και είναι φυσιολογικό. Τα άλλα τηλέφωνα που χρησιμοποιούσες δεν υποστηρίζουν quick charge, δηλαδή φορτίζουν στα 5v. Το Motorola που έχει αυτή τη δυνατότητα το χρησιμοποιεί, φορτίζει με μεγαλύτερη τάση (7,5 ή 9v) και είναι λογικό να ζορίζεται περισσότερο ο φορτιστής. Το καλώδιο δεν έχει να κάνει, νομίζω. Αν θες να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, πάρε έναν καινούριο. Γύρω στα 10€ κοστίζει.

 

Το δικό μου, moto x play όπως είπα, όταν συνδεθεί quick charge συμβατός φορτιστής, εμφανίζει μήνυμα "turbo power συνδέθηκε". Ο "turbo power" φορτιστής της Motorola από ότι ξέρω φορτίζει και στα 12v(με λιγότερα Α ωστόσο), αλλά μια χαρά γρήγορα φορτίζει και με τον Samsung που φτάνει μέχρι 9v.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως εξηγείται και είναι φυσιολογικό. Τα άλλα τηλέφωνα που χρησιμοποιούσες δεν υποστηρίζουν quick charge, δηλαδή φορτίζουν στα 5v. Το Motorola που έχει αυτή τη δυνατότητα το χρησιμοποιεί, φορτίζει με μεγαλύτερη τάση (7,5 ή 9v) και είναι λογικό να ζορίζεται περισσότερο ο φορτιστής. Το καλώδιο δεν έχει να κάνει, νομίζω. Αν θες να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, πάρε έναν καινούριο. Γύρω στα 10€ κοστίζει.

 

Το δικό μου, moto x play όπως είπα, όταν συνδεθεί quick charge συμβατός φορτιστής, εμφανίζει μήνυμα "turbo power συνδέθηκε". Ο "turbo power" φορτιστής της Motorola από ότι ξέρω φορτίζει και στα 12v(με λιγότερα Α ωστόσο), αλλά μια χαρά γρήγορα φορτίζει και με τον Samsung που φτάνει μέχρι 9v.

 

Sent from my XT1562

 

Κάποιο λάθος κάνεις φίλε μου,στο quick charge ανεβαίνουν τα amber και όχι τα volt,όλοι οι φορτιστές των κινητών και τα περισσότερα usb όπως και αυτά των pc μας δίνουν τάση 5v.Για quick charge φορτιστή χρειαζόμαστε κάποιον από 2Α και πάνω στα ~5V πάντα.Σε usb θύρα υπολογιστή παράδειγμα δεν μπορούμε να έχουμε QC γιατί σε πρότυπο usb 2 φορτίζουμε με 0.5Α ενώ σε usb 3 γύρω στο 0.9-1Α.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ανάποδα πάει. Μιλάω για το πρότυπο quick charge της Qualcomm, όπου χρειάζεται να το υποστηρίζει και το soc της συσκευής. Δες για παράδειγμα τον turbo charger 15 της Motorola. Φορτίζει είτε στα 5v @1,67A, είτε στα 9v @1,67A είτε στα 12v @ 1,2A. Φυσικά αν συνδέσεις μία απλή συσκευή που δεν υποστηρίζει QC θα λειτουργήσει ως απλός φορτιστής των 5v.

 

Όχι ότι δεν ισχύει και αυτό που λες, μιας και πρόκειται για εφαρμογή του νόμου του ohm(p=v.i), αλλά πλέον οι πιο σύγχρονες μέθοδοι ταχείας φόρτισης ανεβάζουν τα v.

 

Sent from my XT1524

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ανάποδα πάει. Μιλάω για το πρότυπο quick charge της Qualcomm, όπου χρειάζεται να το υποστηρίζει και το soc της συσκευής. Δες για παράδειγμα τον turbo charger 15 της Motorola. Φορτίζει είτε στα 5v @1,67A, είτε στα 9v @1,67A είτε στα 12v @ 1,2A. Φυσικά αν συνδέσεις μία απλή συσκευή που δεν υποστηρίζει QC θα λειτουργήσει ως απλός φορτιστής των 5v.

 

Όχι ότι δεν ισχύει και αυτό που λες, μιας και πρόκειται για εφαρμογή του νόμου του ohm(p=v.i), αλλά πλέον οι πιο σύγχρονες μέθοδοι ταχείας φόρτισης ανεβάζουν τα v.

 

Sent from my XT1524

 

Ναι έχεις δίκιο,δεν είχα διαβάσει πως λειτουργεί το qc 2.0 της qualcomm.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως εξηγείται και είναι φυσιολογικό. Τα άλλα τηλέφωνα που χρησιμοποιούσες δεν υποστηρίζουν quick charge, δηλαδή φορτίζουν στα 5v. Το Motorola που έχει αυτή τη δυνατότητα το χρησιμοποιεί, φορτίζει με μεγαλύτερη τάση (7,5 ή 9v) και είναι λογικό να ζορίζεται περισσότερο ο φορτιστής. Το καλώδιο δεν έχει να κάνει, νομίζω. Αν θες να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, πάρε έναν καινούριο. Γύρω στα 10€ κοστίζει.

 

Το δικό μου, moto x play όπως είπα, όταν συνδεθεί quick charge συμβατός φορτιστής, εμφανίζει μήνυμα "turbo power συνδέθηκε". Ο "turbo power" φορτιστής της Motorola από ότι ξέρω φορτίζει και στα 12v(με λιγότερα Α ωστόσο), αλλά μια χαρά γρήγορα φορτίζει και με τον Samsung που φτάνει μέχρι 9v.

 

Sent from my XT1562

 

Θα τον κάνω αλλαγή με της μάνας μου,μου φαίνεται που είναι ενας τυπικός samsung 5V-2A να τελειώνει το θέμα καθώς με τον υψίσυχνο που κάνει δεν μπορώ ουτε να κοιμηθώ(γενικότερα με ενοχλεί ο παραμικρός ήχος στον ύπνο:lol:)

Το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι έχω μετρητή ρεύματος Mantistek

http://www.banggood.com/MantisTek-White-Tail-USB-Doctor-Voltage-Current-Detector-Power-Tester-p-1017785.html?rmmds=search

 

το οποίο οταν το συνδέω για να μετρήσω τότε δεν σφυράει ο φορτιστής,και δείχνει 5V-1.6A για οση ώρα το είχα αφήσει.

Θα δοκιμάσω να μετρήσω και με το βατομετρο τοίχου να δω τουλάχιστο ποσα Α τραβάει και να κάνω την σχετική πραξη με τα W που δείχνει οτι καταναλώνει,τουλάχιστον να μου φύγει το άγχος οτι δεν έχει κάποιο θέμα η συσκευή.

 

Επίσης όπως έχω γράψει και πριν,όταν ξεκινήσει το σφύριγμα έχω ελαφρύ κολλημα στην αφή στο τηλέφωνο(ghost touching) αλλα οχι κάτι που να κάνει δύσχρηστο το κινητό.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Θα ηθελα να ρωτησω αν το δικαρτο δεχεται 2 sim και micro sd ή αν η micro sd μπαινει σε θεση της μιας sim

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνησιο δικαρτο οχι hybrid, παιρνει και δυο sim και micro SD :)

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ξερει καποιος να μου πει αν οι θηκες το Moto G2 2014 ταιριαζουν ???

καταρχήν δεν έχουν καν το ίδιο κόψιμο πίσω πως θα μπουν;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά εμένα η συσκευή έχει θέμα με το 4G τελικά,δεν γίνεται σε 3G να λειτουργεί αψογα το σημα και οι κλήσεις και οταν το βάζω 4G να εχω διακοπες και να κλεινουν οι sim.

 

Το παω στην cellcom; ειναι αγορασμένο απο eshop και η συσκευή ειναι γαλλική όπως γράφει το κουτί.

εχουμε 4G και δεν μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε δηλαδή.

Ειδικότερα αν έχω 4G vodafone και με πάρουν στην cosmote οι διακοπές στο σήμα πάνε συννεφο και σαν να κλείνει η κεραία.

Αν έχω 4G cosmote δεν υπάρχει το αντίστοιχο πρόβλημα.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Cellcom ναι και ενημέρωσε μας για την κατάληξη, έχει ενδιαφέρον...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Cellcom ναι και ενημέρωσε μας για την κατάληξη, έχει ενδιαφέρον...

 

θα μιλήσω και στο τηλέφωνο μαζί τους αρχικά για το πόσο καιρό θα κάνει η διαδικασία,μιας και δεν μπορώ να μείνω χωρίς τηλέφωνο γενικότερα(χάρτες,oasa telematics,taxibeat) και στο Lumia 435 που είχα πριν οι εφαρμογές αυτές λειτουργούσαν όποτε ήθελαν.

 

σε 3G τα πάντα δουλεύουν άψογα,μόνο η voda 4g έχει θέμα.

έχω αλλάξει και sim αν δεν έχω ενημερώσει και διαφορά δεν υπήρξε παρα μόνο στις πρώτες 1-2 μέρες.Μετά ξεκίνησε η διακοπή να πηγαίνει συννεφο.

εχω voda 4g,με παίρνουν στον κοσμοτε και ακους(κλακ,κλακ,κλακ σα μορς απο μέσα)και ο συνομιλητής παραπονιέται οτι δεν με ακούει καλά.Αν συνεχίσω την κλήση ειτε θα κλείσουν οι sim(και οι 2)είτε οταν τερματίσω την κλήση η voda 4g,γυρνάει σε 3G,κλείνει η σιμ και ανοιγει 4G πάλι.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Το ότι δεν έχει πυξίδα τι εφαρμογές δεν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε;

Π.χ εφαρμογές μέτρησης βημάτων ,αποστάσεων κλπ είναι συμβατές;

 

Συγγνώμη αν ρωταω βλακεία;

Link to comment
Share on other sites

θα μιλήσω και στο τηλέφωνο μαζί τους αρχικά για το πόσο καιρό θα κάνει η διαδικασία,μιας και δεν μπορώ να μείνω χωρίς τηλέφωνο γενικότερα(χάρτες,oasa telematics,taxibeat) και στο Lumia 435 που είχα πριν οι εφαρμογές αυτές λειτουργούσαν όποτε ήθελαν.

 

σε 3G τα πάντα δουλεύουν άψογα,μόνο η voda 4g έχει θέμα.

έχω αλλάξει και sim αν δεν έχω ενημερώσει και διαφορά δεν υπήρξε παρα μόνο στις πρώτες 1-2 μέρες.Μετά ξεκίνησε η διακοπή να πηγαίνει συννεφο.

εχω voda 4g,με παίρνουν στον κοσμοτε και ακους(κλακ,κλακ,κλακ σα μορς απο μέσα)και ο συνομιλητής παραπονιέται οτι δεν με ακούει καλά.Αν συνεχίσω την κλήση ειτε θα κλείσουν οι sim(και οι 2)είτε οταν τερματίσω την κλήση η voda 4g,γυρνάει σε 3G,κλείνει η σιμ και ανοιγει 4G πάλι.

 

Factory reset δοκίμασες..? Για κάποιο λόγο μου φαίνεται οτι είναι πρόβλημα της Vodafone κ όχι της συσκευής.. Είχα παρόμοιο πρόβλημα στο Nexus 5.. Με 4g Vodafone μόλις τελείωνα την κλήση έβγαινε εκτός δικτύου για 5-6 δευτερόλεπτα κ μετά όλα οκ.. Με Cosmote όλα καλά..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Το ότι δεν έχει πυξίδα τι εφαρμογές δεν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε;

Π.χ εφαρμογές μέτρησης βημάτων ,αποστάσεων κλπ είναι συμβατές;

 

Συγγνώμη αν ρωταω βλακεία;

 

Δες εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7025658#post7025658

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Factory reset δοκίμασες..? Για κάποιο λόγο μου φαίνεται οτι είναι πρόβλημα της Vodafone κ όχι της συσκευής.. Είχα παρόμοιο πρόβλημα στο Nexus 5.. Με 4g Vodafone μόλις τελείωνα την κλήση έβγαινε εκτός δικτύου για 5-6 δευτερόλεπτα κ μετά όλα οκ.. Με Cosmote όλα καλά..

 

Η αλήθεια είναι όχι δεν έχω κάνει γιατί κάτι διάβαζα οτι πρέπει να βγάλω μοτίβο ξεκλειδώματος κλπ και οτι θα μείνει για 72ωρες κλειδωμενη η συσκευή και κάτι παρόμοια αλλα το βασικότερο ειναι μιας και το έχω στήσει όπως θέλω θα καθυστερήσω να το φτιάξω πάλι.

Αυτό το κάνει και σε μένα οταν τερματίζω την κλήση και βρισκομαι σε 4G(το γυρνάει σε Η για να κάνει την κλήση)

έχω μιλήσει με τη βόνταφον και δεν μπορούν να κάνουν κάτι.

Στον αντίποδα,φόλοι με άλλες συσκευές δεν έχουν παραπονεθεί για το ίδιο θέμα.

Το μόνο που δεν έχω κάνει είναι να αλλάξω τις sim απο φίλο(δεν ειχαμε το sim ejector) αλλα στο ίδιο σημειο εγω έχω πρόβλημα και εκείνος οχι

με cosmote λειτουργούν όλα άψογα.

Θα μιλήσω απο τετάρτη-πεμπτη με cellcom να δω τι θα μου πουν.

όταν πηρα την συσκευή έκανε ενημέρωση λογισμικού αμέσως και θυμάμαι οτι δεν είχα κάνει hard reset έπειτα,υπάρχει περίπτωση να παίζει αυτό ρόλο;

 

Επίσης, αν αφήσω ΜΟΝΟ τη βονταφον πάνω και στα 2 sim slots κάνει ακριβώς το ίδιο θέμα.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακά το 4G είναι μόνο για δεδομένα πάντα όταν κάνεις κλήση γυρνάει σε 3G και αυτό συμβαίνει σε όλα τα τηλέφωνα...
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακά το 4G είναι μόνο για δεδομένα πάντα όταν κάνεις κλήση γυρνάει σε 3G και αυτό συμβαίνει σε όλα τα τηλέφωνα...

 

Δεν αντιλέγω σε αυτό αλλα έχω διακοπές στο σήμα όταν μπει η βόντα 4G,κλείνουν οι sim, και γενικότερα δεν συμπεριφέρεται σωστά.

Γνωρίζω οτι το 4G είναι μόνο για δεδομένα μιας και δεν έχουμε VoLTE εδω ακόμα.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G4 play

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...